Keresés

Részletes keresés

Babaloo Creative Commons License 2000.10.13 0 0 5
Hello!
A legeslegjobb tea, tapasztalatból mondom, a sima Earl Grey a Twinnigstől. Nagyon drága, de isteni. Az Oktogon környékén van egy isteni teázó, biztos volt már róla szó, hát ott mennyei teák vannak.
zsosz Creative Commons License 2000.10.13 0 0 4
aha, nekem is a LYL jon be csak igazan.....

zsosz

Előzmény: Dr.Jones (0)
Abszolút Nulla Creative Commons License 2000.10.13 0 0 3
Én teamániás vagyok teljesen, de tök égő, képtelen vagyok megjegyezni a teák nevét.:-( Többnyire a dobozukról szoktam fölismerni őket. A kedvencem az valami zöld (talán Earl Grey, filteres), de nagyon bírom a citromos Liptont is.
ganjaboy Creative Commons License 2000.10.13 0 0 2
Nem vagyok egy teamániás, de most ebben a pillanatban éppen teát iszom amikor megláttam a topicot. Egyébként per pillanat zöldalma izű liptont iszom.
joy Creative Commons License 2000.10.13 0 0 1
Twining Earl Grey natúr, jéghidegen!
:o)))
De nem a filteres!

A Darjeeling volt sok-sok évig a kedvenc, de régóta nem lehet már kapni csak a filteres söpredéket, amiket útá... nem szeretek!

Dr.Jones Creative Commons License 2000.10.13 0 0 0
Lipton Yellow Label. És vagy két éve csak mézzel tudom meginni. Télen plusz citrom.
A teaházakról semmit nem tudok, én csak itthon iszom teát.
Üdv: Dr.Jones
Előzmény: Twining (-)
Twining Creative Commons License 2000.10.13 0 0 topiknyitó
Ebben a témában már rég halott topikokat találtam, ez azonban új, várok ide minden megszállot teakedvelőt, meg minden érdeklődőt!

Szóval írjatok minél többet, milyen teát isztok, hogyan! Várom ezenkívül a véleményeteket a különböző teaházakról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!