Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.10 0 0 679
Igen van olyan amelyik kiírja, de ez inkább jópofa csicsa, egy idó után nem fogsz ránézni, ha jól működik a géped.
Előzmény: macskaszem03 (678)
macskaszem03 Creative Commons License 2009.11.08 0 0 678
Van olyan hűtő amit alig hallasz meg mikor bekapcsol ! Ez a liebherr!
Egyik ismerősöm vett ilyen hűtőt és majdnem visszavitték mert nem hallották hogy bekapcsolt! Német márka és nagyon dicsérik!
Olyat még nem láttam a mi jelezte volna a hőfokot vagy nem figyeltem.
Előzmény: Nalcthoe (677)
Nalcthoe Creative Commons License 2009.11.08 0 0 677
Sziasztok!

Két probléma van a ma kapható hűtőszekrényekkel, amire évek óta nem kapok választ. Ha tudtok, kérlek segítsetek! Az egyik probléma súlyos, a másik kevésbé.

Kezdem a komolyabbal: Minden elfogadható méretű hűtőszekrény kompresszoros ezért zúg. (zajos) Az a meglátásom, hogy a gép van az emberért és nem fordítva, így miért kellene az embernek hallgatnia a hűtőszekrény zúgását? Voltak régebben az abszorpciós hűtők, de egyre inkább kivonják őket a forgalomból és méretük is túl kicsi volt.

A kérdésem a következő: Tudtok olyan hűtőről, ami nem zúg, vagy ha már csak kompresszorosat lehet kapni, akkor melyik a leghalkabb? 38dbA alattival nagyon ritkán lehet találkozni. Elfogadom, hogy csak kompresszorost lehet kapni, de akkor melyik a leghalkabb belőle?

A másik, hogy a hűtőnek egy adatot kellene közölnie a felhasználóval, mégpedig azt, hogy hány fok van benne. Van olyan hűtő, ami ezt kiírja?

Köszi!
Perillustris Creative Commons License 2009.11.07 0 0 676
Szoval a neked kell dontened tanacsokat inkabb hagyjuk

E "tanácsból" ne közönyt vagy rosszindulatot hallj ki. Egyszerűen tény, hogy ezt tényleg a vásálónak kell eldöntenie.

A hűtők nagyon kis százaléka hibásodik meg súlyos hibával, de ha pont kifogod, akkor simán lehet, hogy inkább kuka, mint javíttatás, tehát meg lehet szívni.

De hogy többet mondjak, a saját példám: a nemrég vásárolt Hotpoint-Ariston hűtőhöz nem vásároltam +3 éves garanciakiterjesztést. Bízom abban, hogy hiba nélkül fog működni még utána is.
Előzmény: n_gery (674)
macskaszem03 Creative Commons License 2009.11.07 0 0 675
Sok hűtő márkát már megnézegettem és tanácsokat is kértem!
Igen GRX-re gondoltam!
Liebherr német márka ezért is megbízható! 220ról van leárazva! Párom is szállított ki nagyon sok hűtőt többek közt ilyet is! Egy ismerősünk is vett ilyet és azt mondta hogy csak ilyet vett volna! Az elektrolux-ot és a zanusit mondják még hogy jó! Egy cég gyártja! Érdemes benézni mert nagyon jó árak vannak!
Van nagyon sok fajta! Nekem kimondottan azért is tetszett a Liebherr mert 4 fagyasztó szekrénye van! Lehet vásárolni garanciát is hozzá pluszba de nem csak ehhez!
Előzmény: n_gery (674)
n_gery Creative Commons License 2009.11.07 0 0 674
A GRX-re gondolsz? En is voltam ott. Lattam en is jo kis hutoket, csak pont az nem volt amelyiket kerestem. Hetfon szerintem kimegyunk munka utan felesegemmel, es korul nezunk.

Tudom, hogy nekem kell eldontenem, hogy melyik verziot valsztom. Olcsobbat rovidebb garanciaval, vagy dragabbat hosszabbal,de gondoltam meghallgatok nehany velemenyt. Mivel nem keves penzt keszulunk kiadni szeretnek minden szempontot megvizsgalni. Nem volt meg gondom hutoszekrennyel, ezert nem tudom, hogy pl. mennyire koltseges a javittatasa. Sok penzt fel tud emszteni? Szoval a neked kell dontened tanacsokat inkabb hagyjuk, ha valakinek van tapasztalata, velemenye, azt szivesen meghallgatom.
Előzmény: macskaszem03 (673)
macskaszem03 Creative Commons License 2009.11.07 0 0 673
Én tudok egy szépséghibás és csomagolás sérült háztartási gépeket!
Fehérvári úton van!
Én ott vettem meg a mikrót is! Liebherr hűtőt is néztem és valami álom volt 120 ért.Egy év gari volt rá!
4 fagyasztós volt! Szerintem megéri.
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.05 0 0 672
Mi a kérdés ?
A hozzászólásodban ott a válaszod is

"Ami most éppen dilemmát okoz, hogy a szépséghibás termékek akár jelentősen is olcsóbb lehet, vagy a rászánt pénzért sokkal jobb kapható. Viszont a garancia legtöbb helyen max 1 év. Míg a normál vásárlásnál legalább 2 év és általában kiterjeszthető 5 évre. Szerintetek az akár jóval hosszabb garancia megéri a jóval magasabb árat? A kiterjesztés, ha jól olvastam tulajdonképpen egy biztosítás. Vajon nem fog-e a biztosító minden féle kibúvókat keresni a fizetés alól, és a borsosabb ár ellenére, nem nekem kell-e majd finanszírozni a javításokat?"

Válasz: Igen, ezt neked kell eldönteni.

Előzmény: n_gery (670)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.05 0 0 671
Ezt a típust nem ismerem, de a Bosch nem túl jó hűtőben.
Ennyi pénzért már Liebherreket nézegetnék a helyedben vagy LG-t
Előzmény: morerika (669)
n_gery Creative Commons License 2009.11.04 0 0 670

Véleményt, tapasztalatokat szeretnék kérni csomagolássérült, szépséghibás termékekről. Kombinált hűtőt szeretnénk venni, ezért az elmúlt 2 hétben rengeteget keresgéltem a témában. Arra jutottam, hogy végül is számunkra nem elsődleges szempont a NoFrost technológia és a két kompresszoros kivitel. A NoFrostért még esetleg fizetnék többet, a 2 komresszor nekünk már nem ér meg többletköltséget. Sok interneten fellelhető ár összehasonlítást megnéztem, nézelődtem a szépséghibás, csomagolássérült termékek közt. Ami most éppen dilemmát okoz, hogy a szépséghibás termékek akár jelentősen is olcsóbb lehet, vagy a rászánt pénzért sokkal jobb kapható. Viszont a garancia legtöbb helyen max 1 év. Míg a normál vásárlásnál legalább 2 év és általában kiterjeszthető 5 évre. Szerintetek az akár jóval hosszabb garancia megéri a jóval magasabb árat? A kiterjesztés, ha jól olvastam tulajdonképpen egy biztosítás. Vajon nem fog-e a biztosító minden féle kibúvókat keresni a fizetés alól, és a borsosabb ár ellenére, nem nekem kell-e majd finanszírozni a javításokat?

 

Vannak valakinek ezirányú tapasztalatai? Esetleg egy hűtőgépszerelő, aki tanácsot adna?

morerika Creative Commons License 2009.11.02 0 0 669

Hát végigolvastam a fórumot, de Bosch-ról nagyon keveset olvastam. Valakinek valami tapasztalata Bosch KGV36Y40-el kapcsolatban?

 

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.01 0 0 668
Az egész fórum topik erről szól. Olvass bele, aztán érdemes kérdezni. :)
Előzmény: morerika (667)
morerika Creative Commons License 2009.11.01 0 0 667

Sziasztok,

inox hűtőszekrényt szeretnék venni. Alulfagyasztós legyen mindenképpen. Mit ajánlotok? Esetleg valakinek valamilyen tapasztalata e téren? Boscht nézegettem, de fogalmam sincs mi legyen.

Perillustris Creative Commons License 2009.10.26 0 0 666
Ne haragudj, de te sem ismered. A 3 napon belüli visszavételi kötelezettség megszűnt már. Kizárólag online megrendelés esetén van elállási lehetőség.
Előzmény: pimmi (663)
Perillustris Creative Commons License 2009.10.26 0 0 665
Ne haragudj, de te sem ismered. A 3 napon belüli visszavételi kötelezettség megszűnt már. Kizárólag online megrendelés esetén van elállási lehetőség.
Előzmény: pimmi (663)
H3x Creative Commons License 2009.10.23 0 0 664
Sziasztok!

Tudnátok nekem ajánlani olyan fagyasztó nélküli hűtőszekrényt amelyik 55cm széles?
Beépíthetőben találtam már, bár ez egy picit magas, mivel nekem a padlótól kb. 182cm helyem van, de ugye ebből lejön a közel 13cm-es lábazat... tehát be sem férne. Ha csak nem lehet különállóként használni. Pedig a 34dB zaj igen jól hangzik.

Szóval valami halk, megbízható, kis fogyasztású különálló, max. 182cm magas, 55cm széles, 60cm mély hűtőt keresek fagyasztó nélkül.


pimmi Creative Commons License 2009.10.23 0 0 663

az mindegy hol veszed ,ez a törvény.

csak kevesen ismerik

Előzmény: Perillustris (662)
Perillustris Creative Commons License 2009.10.22 0 0 662
A bemutatóteremben vásároltam meg.
Előzmény: pimmi (661)
pimmi Creative Commons License 2009.10.22 0 0 661
Három napon belül, mindenféle indok nélkül elállhatsz a vásárlástól --- vagyis visszakell adniuk a pénzt.
Előzmény: Perillustris (655)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.20 0 0 660
Nagyon köszönöm a helyreigazítást értem már a dolgot !
Ezt a szerkezetet én nem ismertem. Köszi
Előzmény: Perillustris (659)
Perillustris Creative Commons License 2009.10.19 0 0 659
Ez nem az, amire gondolsz. Ez egy teljesen manuális jégkockakészítő, praktikussága abban rejlik, hogy nem érintkezik a fagyasztótérrel.

ice care
Előzmény: Törölt nick (658)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.19 0 0 658
Ne bánkódj miatta. A legtöbben max az újdonság miatt használják 3 hónapig a hidegvizes adagolót, aztán már csak hébe hóba. Meg aztán semmi mást nem lehet beletenni csak ásványvizet.
és azt a húsz ezer forintot meg csak el tudod költeni másra is :)
Előzmény: Perillustris (655)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.19 0 0 657
Bocsánat a típus lemaradt.
LG 419 bsca ami hasonlít a 399-esre
Előzmény: Törölt nick (656)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.19 0 0 656
Magam részéről a megnevezett típust vettem a grxben italadagoló nélkül.
Nagyon szép, nagyon örülünk neki, takarékos fogyasztás, számomra ideális választás. Azonban semmi esetre nem tenném a nappaliba, mert a no frostos masina halkan is de sokat zajong. Márkában halkan a Liebherrek dolgoznak, és abból még a nem no frostos még csendesebb. Német gépek és korrekt márkaboltjuk van.
Előzmény: janeeka (651)
Perillustris Creative Commons License 2009.10.18 0 0 655
Ne is mond. Égre-földre kerestem az MBL 2031-et, de sehol nem volt. Ez 2008-as modell. A 2009-es az SBL 2031, de abban már nem dagi a felső ajtó also polca, s az Ice Care sincs benne (a praktikus jégkészítő).

Kihozták egy szerdai nap a helyette választottat... Másnap pedig a budakalászi Cora-ban - ahová egyébként évente egyszer megyek el - megláttam a fenti típust (MBL 2031) 125 ezer forintért. Bár az drágább lett volna 20 ezerrel, mégis inkább az kellett volna. Három napig vertem a fejem a falba, alig tudtam aludni. Besz*ptam, de valahogy élek még. :)
Előzmény: Soká (654)
Soká Creative Commons License 2009.10.18 0 0 654
Van ennek egy 15cm-rel magasabb nagytestvére is, azt hiszem az egyetlen A++ energiatakarékos készülék. Itt-ott feltűnik 120ezerért.
A hangos készülékek "beremegésből" adódó többletzaját egy kis utómunkával meg lehet szüntetni. Tényleg attól függ, hogy miből ered a zaj?
Előzmény: janeeka (650)
krisztianxx Creative Commons License 2009.10.18 0 0 653
Örülök akkor.Azóta én is használom a tartozékot....
Előzmény: pimmi (648)
Perillustris Creative Commons License 2009.10.17 0 0 652
Itt volt egy pár hete, talán megvan még,
Előzmény: janeeka (650)
janeeka Creative Commons License 2009.10.17 0 0 651
Amúgy az electroluxokat mondják csendesnek. Ezekről vkinek tapasztalat?
janeeka Creative Commons License 2009.10.17 0 0 650

Köszi az infót!

Szinpatikusak a paraméterei, ha találok olyan üzletet, ahol be lehet kapcsolni, akkor meglesem, ha nem akkor nem ez lesz, mivel anyáméknak van egy 2 éves aristonja és már új korától hangos nagyon a kompresszor (elég nagy konyha szemközti sarkában van, de még becsukott konyha ajtónál is hallani, amikor megy a kompresszor). Vízszintesen áll meg minden, ilyen gond nincs. Muteréknak egy ismerősük ajánlotta mert neki is olyan van és az övé is hangos szerintem.

Amúgy a jégkocka-készítője valóban nagyon fain, és tényleg nem is volt még vele semmi gondjuk 2év alatt, meg náluk nem is gond, ha hangos, de nekem egy légtérbe lesz a nappalival és nem akarom a zúgást hallgatni(illetve csak minimálisat)

Előzmény: Perillustris (647)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!