Keresés

Részletes keresés

agent Taylor Creative Commons License 2008.05.14 0 0 1767
Nah tegnapi rész, vélemények?

Oké, az hogy Callie beszélt Izzivel, hogy mondjam. Persze kellett hozzá bátorság, meg ego leküzdése, de szerinte ez a megoldás?? Megy és beszél mindenkivel kivéve azzal akivel kéne GEORGE-al??? Miért nem néz szembe az igazssággal és beszéli meg George-al? ennyire fél a következményektől?? bahh...ennyire nem lehet elkeseredve...
szép dolog a szerelem, de ha viszonzatlan akkor tudni kell beletörődni...

Nah és Mark Sloan, hahahah. Tetszett hogy azt kapja az élettől amit megérdemel. Eddig Ő ejtett pofára mindenkit, most Őt. De szegény Addisont is azért Alex, jajj, a kis hülye azért mert Addison normálisnak tartja egyből bepánikolt, ahh, nem most kell babázni....hülye. Pedig aranyosak voltak ahogy egymásnak estek :DDD

Sgeppard és Meredith meg. Ahh Meredith néha tényleg idegesítő...és a végén amit Sheppard mondott neki, ahhh. Jól tette hogy nem hisztit rendezett, hanem hagyta magára a férfit.

Christináék túlképp édesek voltak ma, a sok tortával. Mondjuk Burke azért megérthetné, hogy ad1 Christina nem a nagy esküvős fajta, így is eléggé sokat engedett, ad2 vizsgák, érthető ha fontosabb...


Amúgy tényleg egy szappanopera az egész :D de nem baj, ezt ezért szeretjük.
agent Taylor Creative Commons License 2008.05.11 0 0 1766
Nézd, az egy dolog hogy Ő szerelmes, de tisztán látszik hogy tisztában van azzal is hogy George nem szerelmes belé...és mégis, foggal-körömmel ragaszkodik hozzá. Jó, persze nem mondom, nem csak Ő a ludas, George elhagyta a tökeit és nem áll a sarkára, bár szerintem soha nem is volt neki...
Előzmény: mud (1755)
OG1 Creative Commons License 2008.05.10 0 0 1765
Dejo borító. Mo.-n is jó lenne már egy 2. évad... Egyébként lemaradtam,,, hol tartunk a sorozatbabn?
Előzmény: mud (1756)
pizarro2429 Creative Commons License 2008.05.10 0 0 1764
Ráadásul az egyik csak a második legjobb volt annak az egyetemnek annak az évfolyamán, ahol Burke első lett. :-))
Előzmény: Roxer17 (1763)
Roxer17 Creative Commons License 2008.05.09 0 0 1763
azért érdekes,hogy egy férfi főszereplő helyére két csajt hoznak....
Előzmény: mud (1760)
pizarro2429 Creative Commons License 2008.05.09 0 0 1762
Nagyszerű volt a múltkori részben a Sloan-"Főnök" páros :D
agent Taylor Creative Commons License 2008.05.09 0 0 1761
Azér láccik hogy Izzie van középpontban, megy a kisasszonynak a mozis karrierje is..

Olyan mint az ER-ben, Mark greenre építették az elején a showt, de aztán Clooney hamar behozta...
Előzmény: mud (1756)
mud Creative Commons License 2008.05.09 0 0 1760
Nekem speciel mindketto tetszik. Egyelore. Nyitott vagyok, minta Midwest...
Előzmény: agent Taylor (1759)
agent Taylor Creative Commons License 2008.05.09 0 0 1759
Az új szereplők eléggé nyominak tünnek.
Előzmény: mud (1756)
Roxer17 Creative Commons License 2008.05.09 0 0 1758
háát ezért ez olyan kaliberű pasihoz mint Mark nemár egy Callie passzoljon....
Előzmény: Törölt nick (1757)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.09 0 0 1757
Szerintem épp azért tudta Callie befűzni , mert Georgi olyan mulya amilyen. Meg lelke van, meg ábrándjai.
Callie-hoz Mark jobban illett volna, vagy vmi tökös mentős, vagy tűzoltó.
Amúgy a maga súlycsoprtjában sztem elég sexi, és nem mindenkinek deszkák az esetei.
Előzmény: mud (1755)
mud Creative Commons License 2008.05.08 0 0 1756
mud Creative Commons License 2008.05.08 0 0 1755
brotyika nagyon jol latja a dolgokat, te viszont latvanyosan utalod szerencsetlen csajt, ami persze maganugy, de azert nem kell agressziv tehennek titulalni. Nekem sem esetem a csaj, a hatam borsozott tole az elejetol, mint nõtõl, dehat nem lehet egy szappant szexbombákra epiteni. Azert van valami bája annak, ahogy itt egy sorozat szereploinek a sorsan dramaztok, holott mar az is egy bizonyos teljesitmeny, ha az ember vegignezi a dolgot:) Visszaterve a csajra - szerintem semmi gond nincs vele es a karakterevel, egyszeruen szerelmes es kesz. Az, hogy pont ebbe a maszatos George figuraba, akinek a szerepe enyhen szolva is tulsulyozott es akiben kb. annyi ferfiassag van, mint a bal labam nagyujjanak a körmében, pedig sosem voltam egy brad pitt - hát, az is egy dolog. Szappan ez, bizony a javából. Holláré.
Előzmény: agent Taylor (1750)
agent Taylor Creative Commons License 2008.05.08 0 0 1754
Én is egyből erre gondoltam...könyörgöm, korházban vagyunk. Oké, ez nem House, ez szappanos, de azért ennyire ne már.
Előzmény: Shalina (1753)
Shalina Creative Commons License 2008.05.08 0 0 1753

Arról nem beszélve, hogy van ám vérvizsgálat, dns, anyámtyúkja...

 

Shal

Előzmény: mouser (1751)
raulista Creative Commons License 2008.05.08 0 0 1752
Igen, ezen én is csodálkoztam.
Előzmény: mouser (1751)
mouser Creative Commons License 2008.05.08 0 0 1751
én azt nem értem, hogy hogy a francban nem bírták azonosítani egyértelműen a szülei a terhes csajt. nehogy már ne ismerje egy szülő annyira a gyerekét, hogy ne tudja, hol van anyajegye, hanyas lába van, ne ismerje fel a kezét, vagy bármi. szóval ezt a szálat nagyon csúnyán elrontották.
agent Taylor Creative Commons License 2008.05.07 0 0 1750
persze, George sem csinálja jóla dolgait..

de Callie, nah, igazi önsorsrontó, azt szerintem érzi az ember hogy a párja szereti-e vagy sem, Callienél az jön le hogy érzi Ő hogy George nem és csak kompromisszum Ő neki (pl. Meredithnál látható volt nagyon)...és mégis...ragaszkodik hozzá, agresszívan..
Előzmény: Törölt nick (1749)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.07 0 0 1749
Szerintem nem így van, de ha mégis, George csakis magára vethet.
Előzmény: agent Taylor (1748)
agent Taylor Creative Commons License 2008.05.07 0 0 1748
Mi az hogy úgy tudja?? Szerintme ezt érezni kell...és szerintme Ő pontosan érzi hogy George nem szereti őt, de inkább eltemeti az érzést, tudja hogy George puhány, nem fogja elmondani és ráerőszakolja magát...
Előzmény: Törölt nick (1747)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.07 0 0 1747

Callie nem próbálja magához láncolni George-ot, hanem úgy tudja, hogy George szereti őt. És szerintem itt nem Callie "idegesítő", nem őt kéne basztatni, hanem inkább a drágalátos férjét, aki nem képes kinyögni, hogy nem szereti. Mert oké, hogy meggondolatlan döntés volt tőle a házasság, viszont akkor nem ártana a felesége tudomására hozni ezt. Szóval én inkább sajnálom Calliet.

Izziet meg valahogy nem tudom sajnálni, idegesítő, és azért nem egy ártatlan leányzó.

A főnök tényleg dönthetne már, mindenki csak teper. Egyértelmű, hogy előbb-utóbb Bailey lesz a főnök, csak még "nem áll készen". Viszont a főnök maradhatna addig, amíg Bailey készen áll.

Előzmény: agent Taylor (1746)
agent Taylor Creative Commons License 2008.05.07 0 0 1746

Nah, tegnapi rész??

 

Szegény Sheppard. Azért valahol meg is tudom érteni, bár szerintem fiatal még vezetőnek és Baleynek is igaza volt, mit sem ér, ha nem tudja senkivel sem megosztani. Azért  a főnöktől is hülye volt az érvelés, azért mert neki nem ment az összeegyeztetés (mert a volt neje háztartásbeli, nem is szakmai) lehet másnak menne...ennyi erővel Prestont se jelölje mert mindjárt házasodik és valszeg Addion és Mark is elkel előbb utóbb...ahh, szóval hülye érv, szakmailag döntsön és kész...

 

Izzie nem semmi volt, huh, nem irigylem azért a múltja így visszaköszönt rá. George tivábbra is idegesítő de most rendes volt hogy szótlanul ott volt mellette, támogatta és kész, nem hozta szóba a kettejük dolgát, tudta, nincs itt a helye...

 

Callie mikor fogja fel hoyg George nem is szereti?? A pénzével meg a tehén agresszív stílusával próbálja azt a szerencsétlen törpét magához láncolni..szánalmas.

Előzmény: mammamija (1745)
mammamija Creative Commons License 2008.05.05 0 0 1745
Hmm. Az előzetesben a szívtipró fúrja Meredith-t:(( merthogy akadályozza a munkájában..... nem lesz ennek jó vége!:(
Előzmény: Törölt nick (1743)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.03 0 0 1744
Ha az új alatt Cristina volt pasiját, a szívprofit érted, nekem sem szimpi :S Mark nagyon jó volt ebben a részben: mindenki majd megőrült, próbálta lekörözni a másikat, ő meg csak ötleteket gyűjtött, és ráadásul a legjobbtól: attól, akiről tudta, hogy a főnök később őt akarja főnökként látni... Mellesleg Callie azért nem veszi észre, hogy George nem szereti, mert George egy bambi, és mivel Callie szereti, nem tűnik fel neki, hogy a férjikéje nem így érez... Mellesleg meg George magára vessen, nem kéne szenvednie, ha lenne olyan tökös, hogy Callie elé álljon, és bevallja, hogy nem szereti.
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.02 0 0 1743
A pillanatnyi helyzet tekintve én is őt választanám, mert a többiek tele vannak szerelmi afférokkal. Az új meg egyáltalán nem szimpi.
Előzmény: mammamija (1742)
mammamija Creative Commons License 2008.05.02 0 0 1742
De.
Marknak áll a zászló!:))
Előzmény: Törölt nick (1733)
agent Taylor Creative Commons License 2008.05.01 0 0 1741
Ő jól eltünt, most Izzie jól csinálja, eddig a két főszerepes filmje, a Knocked up meg a 27 dresses sikeres volt.
Előzmény: Lilia (1740)
Lilia Creative Commons License 2008.05.01 0 0 1740
a 1659üben altalad emlitett film tipikusan olyan, amilyenekben sandra bullock jatszott anno.
Előzmény: Törölt nick (1725)
agent Taylor Creative Commons License 2008.04.30 0 0 1739
Jajj, nem lehet mindent tökürfordítani, semmi gond a Megcsábító-megkábítóval...
Előzmény: Miss.sorozat (1738)
Miss.sorozat Creative Commons License 2008.04.30 0 0 1738

de!:)

Bár kifejezetten érdekelne, hogy lett McDreamy-ből McCsábító... :D

Előzmény: Roxer17 (1737)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!