Keresés

Részletes keresés

Nebáncs!virág Creative Commons License 2017.09.07 0 0 6881

Mint azt már írtam, nem a véleményed számított a moderálásnál, hanem a stílusod. Visszanézve a töröltjeidet, nem vétózom meg a kollega döntését. 

Előzmény: kata31wiederkehr (6880)
kata31wiederkehr Creative Commons License 2017.09.07 0 0 6880

6877 konkrét kérdés..

elég legyen Creative Commons License 2017.09.06 0 0 6879

Kérlek nézzétek meg, hogy ebben a városfórumban  jó-e, ha egy ilyen hozzászólás megjelenik? Van a politikának külön topicja. 

kata31wiederkehr Creative Commons License 2017.09.03 0 0 6878

..merthogy stílusért,figyelmeztetés nélkül végleges tiltás?Főleg,hogy nem anyáztam,trolloztam és csak a rám szórt jelzőt alkalmaztam viszont a fent nevezett esetekre nem reagálva és akkor,ott meg is indokolva a meglátásomat.Mivel én sem vagyok Tarlós párti..nagyon nem! Pont ezért fordultunk el ano a felülettől és fordulnak el sokan ma a facebooktól is,ennyit ér a sokszor hangoztatás On topic tényea vitapartnerünk bemutatásában a benézők számára. Nekem sem kell itt lennem,de érdekel a város és óbuda sorsa,ha politikailag teszek is a megközelítésre,a témákmentén! Csak szeretném már,hogy egyenlő esélye lehessen minden véleménynek,hiszen úgy is én élek és maradok itt,leegfeljebb más felületeken..de örülnék. :-)

kata31wiederkehr Creative Commons License 2017.09.03 0 0 6877

Értem..viszont akkor miért kell az egész csoportból tiltani és neM csak az adott topicból,aHOL KI MERTEM KÉRNI A POLITIKAI NÉZETEK MENTÉN EGEM MINŐSÍTGETÉST AZ OLVTÁRSTÓL?

Pl a csúcshegyieknek így nem tudom jelezni,hogy a blogban egy újabb kötelezettségszegési felé tartó állapotról született bejegyzés..Mert Óbudán nem csak a római part létezik,sőt  Budapesten sem. Örülnék a tiltás korrigálásának. Nem minősíteni kívánom,egyetértenem meg nem muszáj. :-)

Előzmény: Nebáncs!virág (6876)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2017.09.02 0 0 6876

megnéztem a töröltjeidet. Terád nem a lánctörlésről való rész vontkozik az értesítőben. Nem a véleményeddel volt gond, hanem a stílusoddal, ezért vagy tiltva. 

Előzmény: kata31wiederkehr (6875)
kata31wiederkehr Creative Commons License 2017.09.01 0 0 6875

Látom fordítanom kell.Miközben értesítést lánctörlésről kaptam a nevezett topicban történtek folyamán a Fórumcsoportból lettem kitiltva!Az engem sározó kijelentések valamiért csak megmaradtak a lánctörlés folyamán. nem hiszem,hogy ezért a véleményeltérésért,ahol én direkte nem politizálok,a egész Fórumcsoportból ki kellett tilatni! Engem illetek Putyin függéssel,Tarlós támogtással az elfogultan a heyi témában megszólalók.Az omló,alámosott partaf partfal a rómain,miért is ne teremthetne a kerületben a mobilgát meletti véleményeket?Arról nem tehetek,hogy másról nem igazán lehet a topicban tárgyalni!  Kérem a visszaegedésemet,a Fórumcsoprtba mindenképpen.Nem értem miért kellett az egész Budapesti régiótól eltiltani!

Figyelmeztetést sem kaptam,csak a regisztrálásomkor,hgy ne a facebook csoportomat és a blogomat reklámozzam. Nem is tettem,csak tájéoztató példaként ritka alkalmakkal a témák szerint! Lehet a rám zúdított állításoknak ült fel a moderáció,lehet elfogult,de ez a fajta tiltás semmiképpen sem a szabályzat alapján történt!

 

Tehát ez itt egy kérés volt a moderációnak,aki lehet fél napja nem járt erre,de remélem ezer teendője ideengedi!

kata31wiederkehr Creative Commons License 2017.08.31 0 0 6874

Ven nem Tarlós féle mobilgát is,mert azt is támogatnám a dönxike féle szarkeverős egoldással elletétben,ittlakóként! Bárhol megtenném,ha tudtok rá megfelelő topicot..

Előzmény: kata31wiederkehr (6873)
kata31wiederkehr Creative Commons License 2017.08.31 0 0 6873

Muszáj ezt így? kata31wiederkehr kitiltva Budapest részben és egészben topikból/fórumból.

 

Ha ma sem szabad a liberális álláspont elen véleményt alkotni,nem lett volna elég az adott Topicból tiltani és ne egyből a Fórumcsoportból?(Ahol rengeteg személyeskedést és letrollozást kaptam attól a gátharcos oldaltól ismert módon,miközben én nem alkottam politikai,csak magánvéleményt?) http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9024695

 

Ga pedig az a gond,hogy nem új tagként kimondta valamit,amine ott oka volt és persze töröltétek,miért nem mindjárt az egész Fórumból lettem bannolva..csak mert én valódi Óbudai vagyok?

 

Itt semmi sem változik meg soha?

Törölt nick Creative Commons License 2017.07.17 0 0 6872

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9203848

 

# 321 hozzászólás

 

Kérlek nézzétek meg, hogy ebbe a fórumban mely sporttal foglakozik,  jó-e ha ilyen írás megjelenik? 

Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2017.06.30 0 0 6871

Értem, és köszönöm azt, hogy eddig is "beszélgettél" velem......

Köszönöm a válaszaidat.....

Előzmény: Nebáncs!virág (6870)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2017.06.30 0 0 6870

Ahelyett, hogy a békés beszélgetésre törekvő topiktagság jelezte volna a problémát. Főleg, ha nem első eset. Az úgy nem működik, hogy rugdosódunk, anyázgatunk amíg jól esik, majd aztán amikor mindenki nyakig sáros és mindenki megunta, elkezdtek ujjal mutogatni, hogy " ő kezdte". 

Sokadszor mondom: ha valaki provokál, akkor ide kell jönni jelenteni és intézkedésig átlépni. 

 Az összes többi út tiltást vonhat maga után. 

 És ezzel én itt be is fejeztem a témát. 

Előzmény: Kengyelfutó-gyalogkakukk (6867)
Csokis Creative Commons License 2017.06.30 0 0 6869

Köszi!

Előzmény: Csokis (6868)
Csokis Creative Commons License 2017.06.30 0 0 6868

Sziasztok Modik!

 

Ezt a reklámnicket kinyírnátok, mielőtt nagyon elharapózna? http://forum.index.hu/Search/searchUserArticle?u=1704400

 

Köszi: Csokis

Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2017.06.30 0 0 6867

A kiváltó ok már hosszú évek óta ugyan az..... Bárki leír a Dunakeszi topicban egy észrevételt, az illető provokátor előbújik a semmiből, és a "négyszáz-hetvenhatodik" nickjével változatlanul elkezdi terelni a témát a politika felé..... Onnan pedig már egyenes út vezet a vitákhoz, végül pedig az anyázáshoz....

A legutóbbi csoportos kitiltás, hozzászólások törlésének is ez volt a kiváltó oka.....

...és ami a legviccesebb, hogy általában a provokátor jön ide zokogni a  moderátorok topicjába!

Előzmény: Nebáncs!virág (6866)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2017.06.29 0 0 6866

Ez egy  négy éves poszt. Akkor is, azóta többször is volt intézkedés. Nem azt kérdeztem, hogy bármikor volt-e probléma, hanem a mostani, pár hónapja tartó balhé kiváltó okáról történt-e a moderátori topikban időben jelzés. Mert szerintem nem. 


Nem szeretem magamat ismételni, mert akkor úgy rzem fölöslegesen beszélek. Nem monitorozunk folyamatosan minden topikot. 

Előzmény: Kengyelfutó-gyalogkakukk (6863)
Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2017.06.29 0 0 6865

Bocsánat.... A "mér" szó helyett "már"-t akartam írni.....

Előzmény: Kengyelfutó-gyalogkakukk (6863)
Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2017.06.29 0 0 6864

.....és a tiszteletlenség leghalványabb szikrája sincs bennem sem feléd, sem pedig más fórumtárs felé sem.

Nem a rosszindulat "szól" belőlem.... 

Előzmény: Kengyelfutó-gyalogkakukk (6863)
Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2017.06.29 0 0 6863

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=127746591&t=9111596

 

Nos, mér itt lett számotokra jelezve az anyázás...... Hosszú évekkel ez előtt!

Tehát a probléma nem mondható új keletűnek......

Előzmény: Nebáncs!virág (6860)
Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2017.06.28 0 0 6861

Már megbocsáss, de egyszerűen nem értem, hogy miért nem lehet egy fórumon egymáshoz szólni!? Ha Te is hozzám intézel hozzászólást, akkor Te is személyeskedsz velem!?  Hogyan lehet két embernek "beszélgetni",ha nem szólhatnak egymáshoz???? Számomra ez egy roppant érdekes és ugyanakkor értelmetlen fórumozási szabály...... Lehet egymással kellő tisztelettel is "beszélgetni", nem!? Azzal pedig véleményem szerint nem voltam tiszteletlen veled, hogy megállapítottam, hogy nem ismered mélyebben a Magyar szinonima szótárt....

Előzmény: Nebáncs!virág (6860)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2017.06.28 0 0 6860

Az első sorod az például személyeskedés.


 

Ebben a topikban mikor és hol volt először jelezve a probléma? 

 

 A továbbiakban is az a válaszom: ha valaki visszaszól ugyanolyan stílusban, akkor őket párosan rakom ki. Egyiket is meg a másikat is, nem érdekel ki kezdte, és ki folytatta. 

Előzmény: Kengyelfutó-gyalogkakukk (6858)
Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2017.06.28 0 0 6859

....és már megbocsáss, de arra nem teszek ígéretet sem fogadalmat neked, hogy ha ismét az édesanyámat szidja itt bárki, akkor az mellett elmegyek szó nélkül a továbbiakban, csak azért, hogy ne legyek kitiltva a fórumról.

Engem nyugodtan hülyézhetnek, mert az lepattan rólam, de az édesanyját senkinek nem illik szidni!

Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2017.06.28 0 0 6858

Nem tudom mennyi idős vagy, de ezek szerint nem lehetsz túl koros, és nem rendelkezel a Magyar nyelv szókincs és szinonima gazdagságának ismeretével.....

 

Az anyázás burkolt formái lehetnek a következők: - aki a kis inget először rád adta

                                                                         - aki a levesedet kiskorodban megfújta neked

                                                                         - aki a pelenkát cserélgette alattad

                                                                         - aki megtanított az első szavakra 

                                                                         - aki éjjelente felkelt hozzád, mikor felsírtál álmodból

 

......, hogy csak egy párat említsek! 

 

De jelen esetben a Dunakeszi topicban az első helyen idézett "szófordulat" a használatos, és ezt több helyen is megtalálhatod! Ha esetleg nem került vagy kerültek törlésre már az vagy azok a hozzászólások is!?

 

Szóval nem hinném, hogy itt e fórumon bárki is szó nélkül hagyná, hogy az édesanyját szidják bármilyen formában!

Sőt! Azt sem hinném, hogy Te is szó nélkül elmennél egy ilyen dolog mellett, ha veled történne!

Előzmény: Nebáncs!virág (6857)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2017.06.28 0 0 6857

Mi az a szófordulat? 

Előzmény: Törölt nick (6856)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.28 0 0 6856

A kettes pontra jegyezném meg halkan:

Talán pont te voltál az, aki csípőből pattintott minket mikor ide jöttünk (többen is, többször is) szólni, hogy topiktársunk burkoltan anyáz. Arra hivatkoztál, hogy annyira burkoltan teszi, hogy nem látod okát a moderálásnak. Na hát ennyire vagyunk kint a vízből veletek...

Megjegyzem, mivel nem szankcionáltátok az első alkalommal, azóta vérszemet kapott, és rendszeresen használja is azt a bizonyos szófordulatot.

Előzmény: Nebáncs!virág (6855)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2017.06.28 0 0 6855

Eddig próbáltam kedvesen és udvariasan kommunikálni, de nem ment át. 


1) A provokátor akkor ér célt, ha választ kap. Ha nem válaszol senki, hamvába hal. 

 2) Anyázásra nem az a válasz, hogy visszaanyázol, hanem _azonnal_ jelzed a moderátornak aki majd intézkedik. 

 Két tök egyszerű szabály.  

 Aki be tudja tartani visszamehet, aki nem az nem. 

Előzmény: Kengyelfutó-gyalogkakukk (6854)
Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2017.06.28 0 0 6854

Ha megfigyelted, én nem politizálok! Szimplán a város dolgairól szoktam párt és politika mentesen írni.....Van egy állandó jelleggel visszatérő fórumozó a Dunakeszi topicban,- aki rendre elviszi a témát, legyen az bármi -, a politika irányába! Egyszóval nem más, csak egy provokátor! ...és a célját rendre eléri! Ezzel ellehetetlenítve mások normális párbeszédét egymással! Én a jövőben sem fogom hagyni, hogy provokáljanak.....

De ha Te abban látod a megoldást, hogy mindenkit kitilts, aki nem hagyja magát szüntelenül provokálni,akkor tedd! A Te dolgod...... Legalább a provokátor elérte a célját! Elnémította a Dunakeszi topicot!

Hajrá!

Előzmény: Nebáncs!virág (6853)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2017.06.27 0 0 6853

Nézd, te alapvetően két Dunakeszi topikban írsz. Ezen felül még többszázezer topik van a Fórumon, moderátorgól pedig a töredéke. Nincs kapacitásunk, sem szándékunk, az összes topikot monitorozni. 

 

A lehetőségeink korlátozottak, általában először csak figyelmeztetünk, aztán jönnek a tiltások. Amikor a topikban is megjelenő moderátori figyelmeztetés ellenére folytatódik a hajtépés, akkor a  a moderátor se finomkodik többet. 

Április eleje óta megy a hirig oda-vissza, tőled is töröltem azalatt elég sok hszt. Folytattad a törlések, figyelmeztetések ellenére, ezért kitiltottalak. Mindenki mást is aki részt vett a sárdobálásban. A moderátor nem tesz igazságot, csak rendet tart. 

Ahol hallgatnak a figyelmeztetésre, ott nem kell tiltás, de ahol nem, ott ehhez az eszközhöz nyúlunk. Elég visszanézni a topikot, több a törölt hsz, mint ami megmaradt, azokat töröltem ahol személyeskedés és/vagy politizálás folyt. 

Amikor hajlandó a törzsközönség a szabályok szerint játszani, én hajlamos vagyok utolsó esélyt adni. 

Előzmény: Kengyelfutó-gyalogkakukk (6852)
Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2017.06.26 0 0 6852

Azt hiszem valahol mi értjük egymást..... De ha körülnézel a Dunakeszi topicban, Te magad is láthatod, hogy mi maradt belőle. Az egykor értelmes, normális és életszerű témákat megbeszélő emberek szétszéledtek, a másik részüket kimoderáltátok, kitiltottátok.....  Nem az okot igyekeztetek megszüntetni, hanem az okozatot. Ez által kitiltottatok olyanokat is, akik pedig hosszú ideig képesek voltak egymással normálisan, emberi hangnemben társalogni, megérteni, elfogadni a másik véleményét, álláspontját.....

Én csak annyit kérek tőletek, hogy ha azt látjátok ( olvassátok ) a Dunakeszi topcban, hogy a "beszélgetés" elindul a politizálás irányában, akkor azt gátoljátok meg..... Mivel van Dunakeszinek kifejezetten politikai vélemények kitárgyalására nyitott topicja....

Azt pedig nem igazán értem, hogy én miért is lettem végleg kitiltva a Dunakeszi topicból?

Előzmény: Nebáncs!virág (6851)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2017.06.26 0 0 6851

"de senkitől nem várható el az, hogy szó nélkül elviselje azt, hogy nyíltan vagy burkoltan az édesanyját szidják! "

Így van, ilyenkor kell a visszaválaszolás, viszontanyázás helyett jelezni a problémát a moderátori topikban. Azonnal, nem pedig napok, hetek, hónapok múlva. Aki visszadobja a sarat az is sárdobáló. Nincs igazság, csak odaát. Moderáció van. 

Előzmény: Kengyelfutó-gyalogkakukk (6850)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!