Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.09.05 0 0 134

Én a lasagne-tésztát a 6-osig szoktam kinyújtani. Összesen 7 fokozatom van, de a 7-est csak levestésztához használom.

Még a végén kedvet kapok a tésztakészítéshez. Amióta ketten maradtunk itthon, ritkábban csinálok, pedig nemcsak sokkal finomabb, mint akármelyik állítólag 8 tojásos vásárolt, de meg is éri.

Tegnap egy állítólag 10 tojásos tésztából csináltam káposztás kockát, de szerintem a gyártó elfelejtette hozzátenni, hogy a 10 tojást 2 kiló liszthez tette:)

Előzmény: ptibike (130)
Pamina Creative Commons License 2010.09.05 0 0 133
nekem van ilyen, és ma már nem venném meg. nagyon könnyű, épp ezért folyamatosan vissza kell nyomkodni a tapadókorongját, hogy ne mozuljon el. A szarvacskatésztát jól lehet vele csinálni, de a metéltet már nem annyira, nem válik rendesen szét, összeragad az egész.
Előzmény: Kendeanyu (129)
Kendeanyu Creative Commons License 2010.09.04 0 0 132

Köszi a katalógust!

Tuti ;)

 

Közben megvan a magyar nagyker is, ahol tudok ilyen gépeket vásárolni.

 

És akkor a napokban utánanézek ennek a Healthy Mincer-nek is. (Daráló, aprító, tésztakészítő gép)

 

 

ptibike Creative Commons License 2010.09.04 0 0 131
:O Az igen. Durva. Egy ilyen sokoldalú gépet nehéz nem kihasználni. Nem is drága. Szerintem megéri. Valahogy fűzd meg a párod!
Előzmény: Kendeanyu (129)
ptibike Creative Commons License 2010.09.04 0 0 130
Látom az adapteres gépeket. Jó lenne, ha adapteres lenne a miénk is. Micsoda finomságokat lehetne csinálni. :)
Azt tapasztaltam eddig, hogy alapos gyúrás után célszerű pihentetni egy zacskóban 15 percre, majd ezután lapítani. Ha laska vagy cérnametélt kell, akkor a kilapított tésztát ajánlott fél órát szárítani. Így még tökéletesebben vágja a gép, de eddig szárítás nélkül se volt gond.
Lasagne tészta milyen vastag szokott lenni? 1,5-2 mm-re emlékszem.
Holnap cérnametélt nap lesz.
Tésztára fel!!! :)
Kendeanyu Creative Commons License 2010.09.04 0 0 129

Már megint találtam valamit.. :D:D

 

A párom szerint most kell abbahagynom a netezést. :D

 

http://gyogymerok.hu/spd/00139/DARALO_APRITO_TESZTAKESZITO_Healthy_Mincer_Pas

 

dehát ez valami tuti gép lehet.. Na, most ennek kell utánna néznem, mennyire lehet használható, és mennyire használnánk ki egyáltalán...

ptibike Creative Commons License 2010.09.04 0 0 128
ptibike Creative Commons License 2010.09.04 0 0 127
Találtam egy katalógust is. Az Ampia 150 a 4. oldalon van.
Kendeanyu Creative Commons License 2010.09.04 0 0 126

Szia ptibike!  :)

Látom már képeken én is, hogy nem kapcsolható adapterrel.

Nekem pedig az lényeges.

Az külön jó, nektek, hogy van otthon +1 gép alkatrésznek.. Bár eddig azt olvasgattam mindenhol, hogy nem romlik el. (Volt már, aki 26. éve nyűvi, rendszeresen, 0 hibával!)

Ezért keresem én is ezt a márkát.

Gyönyörű lett a tésztátok! Biztosan finomabb is, mint a bolti! ;)

És lehet variálni is az ízesítéssel. Pl.:

http://praktikaksokgyerekhez.blogspot.com/2009/03/tesztagyar.html

ptibike Creative Commons License 2010.09.04 0 0 125





ptibike Creative Commons License 2010.09.04 0 0 124
Szia Kendeanyu!
Hú ez jó kérdés. Az egyik ha tönkre menne, a másik ott van "pótalkatrésznek", mivel (szerencsére) ugyanaz a típus mindkettő, így nem gondolkoztam azon, hogy eladjam. :) Nem is tudom mekkora értéket képvisel egy ilyen gép.
Minden esetre az asszonykával megdumálom és ha eladó sorba kerül, Neked szólok elsőnek. ;)
Mindjárt lefotózom az egyik gépet. Én nem tudom lehet-e rá adaptert rakni, de szerintem nem. Nem értek hozzá.
Most megcsináltunk a másik géppel 500 gramm liszt+ 5 tojásból laska és lebbencstésztát.
Hihetetlen csodaszép sárga színű a tészta. A bolti közelébe se ér.
Tartozékok: az egyik géphez van a gép leszorítója, hajtókar, egy csavarhúzó, egy ecset, egy sima és egy metélőhöz való hengerről leválasztó fém izé illetve pót rugók és csavarok egy zacsiban. :)
A másik géphez csak a leszorítót és hajtókart találtuk meg.
Nemsoká fotó...


Előzmény: Kendeanyu (123)
Kendeanyu Creative Commons License 2010.09.04 0 0 123

Bár, ha jól tudom, a MOD-hoz nem lehet adaptert csatolni. Nekem pedig azért is lenne fontos az alapgép, mert raviolit szeretnék készíteni, többek között. :)

 

Már arra gondoltam, hogy egy tiszta jégkockatartóra simítom a kinyújtott tésztát, beleadagolom a tölteléket, a másik tésztát rásimítom, nyújtófával persze, és herőkevágóval felszeletelem.

 

Tervnek nagyon jól hangzik. . . .  ;)

Kendeanyu Creative Commons License 2010.09.04 0 0 122

Szia ptibike!

Mindkét gépre szükséged van? :) Vagy egyiket eladnád esetleg? Mennyiért ha igen? milyen kiegészítők vannak a gépekhez?

Találtam a vaterán is egyet, 3 plusz adaptert is adnak hozzá.

 

ptibike Creative Commons License 2010.09.04 0 0 121
Most, hogy elkezdett érdekelni a tésztadolog, elkezdtem a családban kérdezősködni és hirtelen nyakamba szakadt a családból 2 db Marcato Ampia MOD 150 nevezetű eredeti olasz gép. Ugyanígy néz ki, mint alább az atlas. Mindkettő ki lett próbálva és tökéletesen működnek, pedig legalább 20 évesek. Igaz csak 1X-2X voltak használva, és csak hánykódtak ide-oda.
Már szárad egy adag lebbencstészta és 1 nagy adag cérnametélt. Laskatésztát csak kipróbáltam.
Mondhatni nagyon szépen dolgozik a gép. Majd teszek fel képet is róluk, ha nem bánjátok.
Egyébként nem hittem volna, hogy "10 dkg liszt + 1 tojás" anyagból mennyi tészta kijön.
Ma is csinálok egy adagot még. :)
Kendeanyu Creative Commons License 2010.09.04 0 0 120

Megtaláltam a magyar gép videoját. 4 felvonásban..  :D

 

Érdemes megnézni. Viszont azóta kiderült számomra, hogy 25e ft.

 

Lehet, h maradok az olcsóbb olasznál inkább?

 

http://www.youtube.com/watch?v=VATbFUBXz3E

Törölt nick Creative Commons License 2010.09.04 0 0 119

Hát, lehet, hogy jó a sokféle tésztát csinálni, de én azt a 4 félét sem használom ki, amit az enyém tud. Túl sok a macera, bizonytalan az eredmény.

Kinyúltom a lapot, és kézzel vágom a hagyományos tésztákat. Különlegesebbeket pedig gyorsszárítással kellene szárítani, ami házilag nem megy.

Előzmény: Kendeanyu (117)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.04 0 0 118

Persze, az eredeti Marcato szuper, én 96 óta nyüvöm az enyémet. A doboza nagyon hasonlít erre a kínaira. Én Olaszországban vettem, úgy emlékszem elég drágán (itthon is kb annyiba került akkoriban, de én ott láttam és kívántam meg).

Az enyémen ott a felirat: The original ATLAS by AMC MARCATO

Kendeanyu Creative Commons License 2010.09.04 0 0 117

Sziasztok!

 

Vett még valaki magyar gyártmányú tésztagépet? Láttam orsi125 vett. Mennyibe kerül? Tényleg megéri az árát?

 

Orsi125, te meg vagy elégedve a géppel? Kihasználod a 20 féle készítési lehetőséget?

 

Lehetne venni a Marcato Reginát is, de ugye az csak 5 féle tésztát készít. Viszont olasz gyártmány.

 

Most nagyon gondolkozom, melyiket vegyem.

 

Köszi

melinda75 Creative Commons License 2010.09.04 0 0 116
ez is 5000.- volt de én jobban bizom az olaszban gyártottban. egyébként az atlast mindenki dicséri anyumé 20 éves és tökéletes.
Előzmény: ptibike (115)
ptibike Creative Commons License 2010.09.03 0 0 115
Szia! Ilyen márkájút láttam én is piacon. Mennyiért árulják? Amit én láttam 5000 és 4500-re lealkudtam, de nem vettem meg inkább. Tehát érdemes Atlas-t venni?
Előzmény: melinda75 (114)
melinda75 Creative Commons License 2010.08.18 0 0 114
sziaszto láttam egy ilyet de csak igazi olsz gépet keresek ezt kinában gyártották megbizhatok benne? mert már bele futottam egy ocskába......
barhelg Creative Commons License 2010.06.09 0 0 112
Láttam valahol színes tésztákat.
Volna ötletetek milyen természetes anyaggal színezhetném az otthon, házilag készített tésztát?
Cékla, spenót, ami eszembe jutott, de félek, hogy az íze is, bennemarad..
Ötlet esetleg tapasztalat?
Nagyon hálás lennék érte! Köszi!
orzse Creative Commons License 2010.04.24 0 0 111
Kérlek segítsetek !

Most dobtam ki egy kínai nyújtót csekély 5000 Ft. volt három menetet bírt ki és eltört benne valami. Nagyon szeretnék valami masszívabbat vásárolni de nem tudom hol lehet kapni. Budapesti vagyok XIV. XIV. kerületet ismerem.

Előre is köszönöm Örzse
orzse Creative Commons License 2010.04.24 0 0 110
Kedves Tünde !

Érdekelne a gép ha még megvan,kérlek küldj róla képet a

500303@citromail.hu email címre.

Köszönöm Örzse
Előzmény: TATA01 (83)
orsi125 Creative Commons License 2010.04.02 0 0 109

Abszolút nem reklám, csak azért irtam oda a fickó elérhetősését, mert különben nehéz rátalálni. Tapasztalatból irtam, gondoltam érdekel benneteket, ha már korábban kérdeztem róla és senkinek nem volt semmi infója a gépről! Gondoltam irok, ha már megrendeltem és használom a gépet.

Sorry ha valakinek reklámnak tűnt!

Előzmény: Pamina (103)
patuha Creative Commons License 2010.03.17 0 0 108
Jóvan be lehet fejezni.
magyar bucó Creative Commons License 2010.03.17 0 0 107
Ha ez nem reklám, akkor a tv-ben is csak termékismertető van. :)
Előzmény: patuha (105)
Pamina Creative Commons License 2010.03.17 0 0 106
3 hsz-e van, mindháromban ezt a honlapot-céget ,,ajánlja". hogy nem reklám? lehet, de én azt hiszem, ez mégis az :)
Előzmény: patuha (105)
patuha Creative Commons License 2010.03.17 0 0 105
Én ezt nem érzem reklámnak. Inkább tapasztalat megosztása és javaslatnak tűnik.
Ezért meg aztán kár is volt ide hozzászólni.
magyar bucó Creative Commons License 2010.03.17 0 0 104

A nyújtás nélküli tészta nem érdekel.

 

Meg a reklámod sem.

Előzmény: orsi125 (102)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!