Keresés

Részletes keresés

grimel Creative Commons License 2006.02.16 0 0 125

Ha nekem lennének régi Fürge Ujjak ujságjaim, amitől megválnék, akkor én jelentkeztem volna... de így nem akartam a szót szaporítani, azért nem reagáltam...:)

 

Előzmény: Sándor3 (124)
Sándor3 Creative Commons License 2006.02.16 0 0 124
Kedves szabadka s többiek!  kértetek régi fürgeujjakat  vagyis kerestetek szomorú vagyok hogy semki nem reagál utánna nem olvassátok vissza ,nem csak ezt  vagy ritkán sikerül gép közelbe  lenni.Ez a másik topira is jellemzö Nem akartam megbántani senkit,úgy látom hogy mással is hasonló a helyzet,Csak örömet akartam szerezni hogy potolva legyenek az elveszett ujságok  évkönyvekNINCS SÉRTÖTSÉG BENNEM
grimel Creative Commons License 2006.02.16 0 0 123

Hát.. szerintem sem ártana az élesítés, csak akkor félek hogy nagyon lesznek a képek...

Na majd megpróbálom:) Sivalkodjatok ha nem látjátok ki a mintákat:))))))))))

 

Előzmény: hazyboszi (120)
hazyboszi Creative Commons License 2006.02.16 0 0 122
létszámellenőrzés..... nem vagyunk 10-en???

JOLIMAMA.))))))))))))))))))))))))))) PUSZIKA,ÜDV!!!!!
hazyboszi Creative Commons License 2006.02.16 0 0 121
Sándor)))
tökéletes....5*))
Előzmény: Sándor3 (119)
hazyboszi Creative Commons License 2006.02.16 0 0 120
szia!!!

ugyan nem tudom kipróbálni a nyomtatást,de felraktalak a http://gabcika.atw.hu
lapra mintástul...és lehet,hogy a nyomtatással,lementéssel gond lesz...ki kellene próbálni...A terítők jól láthatók,csak a mintákon kellene élesíteni,szerintem!)))))

Era!!!! Nagyon ügyi vagy!!)))Gratula....dolgozom rajta,hogy tudjam már én is felrakni a kötött cuccaim..)))
Előzmény: grimel (118)
Sándor3 Creative Commons License 2006.02.16 0 0 119
Könyvböl irom a lényeget .Közönséges egyráhajtásos páca ,csak nem a szembe készited a pálcát hanem az elözö sor pálcáját jobbrol balra tarto tüvel fel emeljük ahorgolotüre, és igyvesszük afonalból hurkot és és a pálca törzsealol kihuzzuk  majd le horgojuk mintaz egy ráhajtásosat.akkor ugy fog kinézni mint egy güggöleges vonal .Ha a másik irányba készited ellenkezö oldaon lesz a füg vonal. Külömben ezt használhatod passzénak pulcsit horgolsz ,mert ez olyanis lehet mint a kötésnél az 1sima 1forditott.Remélem megérted ,ha hibátkövettem el a magyarázatba javitást kérek bár kitöl  MERT ÉM CSAK OLVASOM  nem igazán müvelem
Előzmény: bors_menta (114)
grimel Creative Commons License 2006.02.16 0 0 118

Csak annyit legyetek szivesek visszajelezni, hogy a feltöltött minták minőségileg jók-e. Gondolok arra hogy ha nyomtassátok, szépen látszik-e a minta vagy esetleg a scanelési rezolúción állítanom kell...

grimel Creative Commons License 2006.02.16 0 0 117

Ez nekem nagyon tetszik:)

 

Krizantémos - képKrizantémos - minta
grimel Creative Commons License 2006.02.16 0 0 116

Még...

 

Kiscsigás - képKiscsigás - minta
grimel Creative Commons License 2006.02.16 0 0 115

Hahó:)

Gondoltam, rakok fel pár mintát ami nem kapcsolatos a húsvéttal... Hiszen az ünnepek utánra is kell kézimunkaanyag:)))

 

Csillag - képCsillag - minta 
bors_menta Creative Commons License 2006.02.16 0 0 114
Vki mondja meg lécci, hogy reielf pálca mit takar. Köszi!
gartner Creative Commons License 2006.02.16 0 0 113
Era, amikor takarót kötsz, és szines kockákból dolgozod össze akkor hogyan fejezed be a hátoldalát? A szines alatt többszinű mintákat értek. A kötés hátoldalán mindig látszódik a szálvezetés. Köszi, Gartner
gartner Creative Commons License 2006.02.16 0 0 112
Létszámba jelentkezem, Era nagyon szépet készitesz, ez már igazi profizmus. Hány éve forgatod a tűt?
grimel Creative Commons License 2006.02.16 0 0 111

Júúúúúúúj, de szép:))

Gyönyörű:)) Arany kezed van..... meg az összeállítás, hogy csak egyik felén van... imádom az asszimetrikus dolgokat:) Gratula:)

 

Előzmény: era417 (108)
szabadka1234 Creative Commons License 2006.02.16 0 0 110
Ez is csodaszép! Szabad kérni a leírást? A mintát ismerem, de a nyakához már kellene a szakirodalom!.... 
Előzmény: era417 (108)
era417 Creative Commons License 2006.02.16 0 0 109

Na megegyszer!

Előzmény: era417 (108)
era417 Creative Commons License 2006.02.16 0 0 108

 Hello Mindenki

Szeretnem megmutatni ket utolso darabomat. A kockason most dolgozom, nem kis melo... es meg csak most kezdtem neki!

Ok , a masikat nem tudom feltolteni, megprobalom kulon

pulcsi
Előzmény: grimel (107)
grimel Creative Commons License 2006.02.15 0 0 107

Micsoda megtisztelés:))

Társszerkesztő? Nagyon szivesen:)

msn címem: grimel@freemail.hu

A fizetést meg majd.... ha kiérdemlem, akkor leverem rajtad:))))))))

Üdv!

Előzmény: hazyboszi (103)
Jolimama Creative Commons License 2006.02.15 0 0 106
Szia házyboszi! A sorba azért én is beállok. Mármint a létszámba. Pusz
hazyboszi Creative Commons License 2006.02.15 0 0 105
Era)
Semmi baj...annyi boszi van a neten szerteszét..kis,nagy,jó,gonosz......de hazy csak remélem én egyedül..))
Előzmény: era417 (104)
era417 Creative Commons License 2006.02.15 0 0 104

 Bocs Boszi, a Nok Lapja Caferol beszeltem, ahol inditottam uj topik- kent, hogy konyvet irok, es kertem segitseget ott is.

 

Koszi a sztorit, en is jartam igy, csak nem a gombokkal, hanem magaval a fonallal..

Előzmény: hazyboszi (101)
hazyboszi Creative Commons License 2006.02.15 0 0 103
Grimel: ))

Én ugyan jutalékot,semmit nem tudok felajánlani,de ha nincs ellene kiogásod,szívesen feltennélek "társszerkesztőnek" valamelyik lapomra a cuccaiddal együtt..))
Így azok is hozzájuthatnának,akik csak a honlapra találnak,ide a fórumra nem....
Vagy ?? Mit is fizessek érte????:)))))) várom válaszodat,és a technikai oldalát mailben,vagy msn megbeszéljük..)))
cupp
Előzmény: grimel (87)
Sándor3 Creative Commons License 2006.02.15 0 0 102
Jelentkezem!!!!!!!!!!!
hazyboszi Creative Commons License 2006.02.15 0 0 101
ya: mi az a NIC??????
Előzmény: era417 (99)
hazyboszi Creative Commons License 2006.02.15 0 0 100
Era!!))
Biztosan nem miattam vették le a fejed.))) Sajnos még az index rákfórumon irogatok ,sajnos érintettként,muszájból.(((( ennyi....

Sztori: Kedvenc fiam,kedvenc barátnője eldöntötte,hogy kell neki egy hosszú kötöt kabátka....))Fiacs megkörnyékezett,nem lehetne-e esetleg karira,fagombokkal,szépen flottul megcsinálnám....)))Mondtam,meg,flottul is,fagombostul' is....
Nekiestem gyorsan,egyszerű,natúr színben vettem vagy majd 2 fonalat....készült,szépült a meglepi)))) Azátn el is készült...gombok rá...de talán ki kellene mosni,mert mégis csak ajándék leszen... Kimostam,száradt...Párom jön: mivel mostad össze?? Tiszta csík..barnás.....Majd a guta kerülgetett,mikor megláttam....4-szer mostam át.....
Aztán párom mondja,vegyem e a gombokat,mert biztosan valami silány,engedi a csersavat.......Hát.............4 mosás,többszöri szárítási kukkolás..gomb le...és gyönyörű lett!!!! Ennyi....majd lefotózom,per pill nincs masina a közelben..(((
De képzeljetek el 1 majd földigérő /nagyképű lezsek!!))/ szépséget..)))
Előzmény: era417 (99)
era417 Creative Commons License 2006.02.15 0 0 99

 JELEN!!!

Szabadka, a leirassal varnod kell egy kicsit, mert elo kell keritenem!

A linkeken dolgozom, es barkinek nagyon szivesen segitek amit csak tudok. cserebe csak annyit kerek , hogy kuldjetek nekem kerdeseket es sztorikat, amiket a konyvembe bele tudok tenni. Esetleg ha van mintad is amit vilagga akarsz kialtani, azt is szivesen fogadom- kesobb a dijon is megegyezunk, nem akarok kihasznalni senkit!

Boszi, van meg  masik forum is valahol, ahol meg hozzaszolsz ?

( A NIC-en majd levettek a fejem, mikor emlitettem a konyvet - volt valami problema fozese-receptes konyvvel?

 

Előzmény: szabadka1234 (98)
szabadka1234 Creative Commons License 2006.02.15 0 0 98

Nagyon klassz a kabátod, éppen valami hasonlóról álmodom. Légyszí' küldd el nekem a leírását. Jöhet privát is: kuszkuszka@freemail.hu

Minden érdekel, ami kötés! Egyébként nagyon jó antikvár könyveket lehet beszerezni a kezimunka.lap.hu-ról elindulva a Kézimunka Könyvek Antikváriuma menüpont alatt www.regikonyvek.hu-ra megérkezve. Én pénteken rendeltem és ma már meg is kaptam. Előjegyzésre is van lehetőség.

Előzmény: era417 (86)
hazyboszi Creative Commons License 2006.02.15 0 0 97
1 2 3 4....................????
eindor Creative Commons License 2006.02.15 0 0 96
Szevasztok!jelentkeztem létszám ellenőrzésre
Előzmény: hazyboszi (92)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!