Keresés

Részletes keresés

AmAno Creative Commons License 2004.05.17 0 0 9315
NCs_T1: Nem még nem, sőt nem tudom mikor fogják, csak felkészülök mert nincsen rendes kerékagyam és ha egyszer majd elkezdik gyártani, ne akkor kelljen keresgetnem amikor már a kerékre lenne szükségem.
Előzmény: NCs_T1 (9313)
AmAno Creative Commons License 2004.05.17 0 0 9314
Völgyi: "Remélem így megfelel nektek is."
Megfelel? Viccelsz?
Hát igen-igen köszönöm, most így csak előljáróban. Aztán min egy jó kis ampulla szekszárdi borocska is a nyakadba lesz akasztva ezért a gyönyörüségért.
:-)) Már a gépemen figyel a TLF alkatrész katalogus. Ha lesz időm optimalizálom és egy pdf formátumba publikálom... (jóval kissebb file méretbe)
Előzmény: Völgyi_P10H (9305)
NCs_T1 Creative Commons License 2004.05.17 0 0 9313
Hali ! AmAno: honnan szeded az uj felniket ? Csak nem beinditották Csatáriek a gyartast ?

TLT-s szaki: Ugye jol emlekszem, hogy neked van Szentesi oldalkocsid ? Ha igen, milyen felnije van ? Olyan mint a kisfékdobos, vagy mint a nagyfékdobos ? Vagy tán egyik se ? Azert kerdezem, mert en szemre baromira nem tudom megkülönböztetni a kisfékdobos kerekeim kullo lyukaitol. És mivel rusnya krateres kellene valami jobbrol gondoskodnom.

Koszi

Előzmény: AmAno (9304)
Völgyi_P10H Creative Commons License 2004.05.17 0 0 9312
Üdv!

Nos az eredetvizsga odaviszed és kész /nem lehetsz ott/.Amúgy a mikepércsire vittem.
Müszaki: ha forgalomból kivan vonva KPM vizsga előre be kell jelenteni időpontért.A többi papírmunkát átadtam egy átíró cégnek és egy hét volt így .

Előzmény: CsA (9310)
CsA Creative Commons License 2004.05.17 0 0 9311
Sipi
Küldtem neked mailt talán még pénteken vagy három e-mail címedre. Ezek szerint nem találtam el a most használatosat? Küld már át az élő e-mail címed az adatokban található emilemre...
CsA
Előzmény: sipi_t5h (9301)
CsA Creative Commons License 2004.05.17 0 0 9310
Te mennyi idő alatt zavartál le minden papír hercehurcát (eredetvizsga, átírás, műszaki...)?
Az eredetvizsgálatot hol csináltattad és mennyiért? Ott lehettél a moci mellett??
Üdv:
CsA
Előzmény: Völgyi_P10H (9309)
Völgyi_P10H Creative Commons License 2004.05.17 0 0 9309

Hát szóval már nagyon itt lenne az ideje, hogy a fórum alapító is motorra üljön.
:-)))))

Előzmény: CsA (9308)
CsA Creative Commons License 2004.05.17 0 0 9308
Gyorsan levizsgáztatom valamelyik motort, hogy én is csatlakozhassak...
:-))))))))))))))
Üdv:
CsA
Előzmény: Völgyi_P10H (9307)
Völgyi_P10H Creative Commons License 2004.05.17 0 0 9307
Üdv!

Sipi

Ha behozod a motorodat rémelem csapunk egypár kört.

sipi_t5h Creative Commons License 2004.05.17 0 0 9306
Na persze, a hölgyre emlékszik :))
Előzmény: Völgyi_P10H (9305)
Völgyi_P10H Creative Commons License 2004.05.17 0 0 9305
Üdv Mindenkinek!

Hétvégén megismerkedtem CsA kollegával.
MOTOROZTAM! Fúúúúúúú! Isteni volt

AmAno és NCs kollegák.
A adatok nagysága miatt inkább kitettem a http://kep.tar.hu/p10h címre. Itt megnézheti mindenki a motoromat is.
Remélem így megfelel nektek is.

Sipi kollega!
Na erre nem emléketem.Arra igen, hogy egy hölgyel jöttél megnézni a motort.

Na röviden ennyi.

AmAno Creative Commons License 2004.05.17 0 0 9304
frundsberg: "Az jó ha nem sürgős a nagyfékdobos kerék mert én már vagy egy éve nem láttam jó állapotút."
Én igazából csak a belső részét keresem (talán agynak hívják) felni és küllő nélkül. Mert új felnik és küllők kerülnek majd bele.
Előzmény: frundsberg (9300)
Zoli_t5H Creative Commons License 2004.05.17 0 0 9303
Mondjuk az a Simson Shul se kutya, amit a hirdetes szovege szerint "surgosen, aron alul" probal elsozni szereny gazdaja potom 170ezere'.:))) (De hulye vagyok, hogy nem vettem meg a multkor azt a nehany darabot, amit 15-20 rogngyer akartak ram sozni.:)))
Zoli_t5H Creative Commons License 2004.05.17 0 0 9302
AmAno: ezek szerint nem sikerult meg elkuldenem az anyagot, majd ma probalkozok megint ha lesz idom.:)

Fijuk, nem akar valaki TLB-t venni? A neten most hirdetnek kettot is, az egyiket potom 500 ezres aron, a masikat szinte ingyen, szaros 1 millaert.:)))))))))))

sipi_t5h Creative Commons License 2004.05.17 0 0 9301
Na, a debreceni 7végéről lemaradtam, mert egyrészt munkahely miatt csak 12-fél 2-ig tudok pénteken netezni, másrészt - mint írtam - a motor nincs itthon. Ami viszont jó hír: hétvégén 15-20 km-es adagokban szinte gond nélkül megtettem 90 km-t, így a gép jöhet be a héten (csak egy szabadnap kéne hozzá, de ha nem lesz, akkor a hétvége biztos).
Völgyi: a pontos helymeghatározás és a Völgyi név alapján kezdtem sejteni a dolgot...:) Ha nem vérzik a mai napig a szíved, majd kíváncsi leszek a véleményedre, hogy megérte-e rámtestálni a T5-öst. Mindenesetre, ha emlékszel, amikor megvettem, te hoztad le hozzánk, mert én lelkes pancserként Babettánál nagyobb gépen még addig nem ültem :)
Előzmény: Völgyi_P10H (9267)
frundsberg Creative Commons License 2004.05.17 0 0 9300
Az jó ha nem sürgős a nagyfékdobos kerék mert én már vagy egy éve nem láttam jó állapotút. Legalábbis olyat amit érdemes lett volna lekrómoztatni.
AmAno Creative Commons License 2004.05.17 0 0 9299
ggabbroo: Én még sosem voltam ilyen hupákolós bulin sőt még egy épkézláb pannóniám sincs de a társaságot felületesen ismerve nem hinném hogy ez lett volna a kizáró ok.

PeterP21: A videot mindjárt megnézem. Haladni nem haladtam semmit de hát olyan nagyon nem is tudtam mert a közlekedési múzeum előtt beszéltek csak a fejembe vannak. A Zoli majd elküldi ha meglesz. A problémásabb dolog hogy két helyen is melózom teljes munkaidőben és most éppen annyi munkám van hogy nem mostanába kell majd lefeküdnöm. Küldhetnél egy dxf-et (bármit az amano@veteranmotor.com-ra), megpróbálnám hogy milyen kellene legyen ami elküldök pannonia modellt. Itt napközbe kicsit rá tudok figyelni.

Bárki: kellene nekem jó állapotú nagyfékdobos kerék, felni és küllő nélkül (agy?). De ha egyben van sem probléma. Sőt mégcsak nem is sürgős...

Előzmény: ggabbroo (9298)
ggabbroo Creative Commons License 2004.05.16 0 0 9298
Aha, akkor ti hívtatok este fél tízkor!:)
Igazából csak azért nem kérdeztem rá, mert tényleg nem jelentkeztem időben és ugye délután mondtad, hogy már megvettétek a szükséges hozzávalókat, meg hogy minden le van zsírozva, úgyhogy nem akartam utólag bepofátlankodni, azt meg igazán nem vettem volna a szívemre, hogy ha valaki miattam maradt volna éhen!:)
Előzmény: Zoli_t5H (9296)
peterP21 Creative Commons License 2004.05.16 0 0 9297
Kellemes pihenést a hupákolós bandának. A leírás szerint tényleg kár volt kimaradni belőle.
Azért nem unatkoztam én se, két motorral bővült a Galéria rovat. Zöldy és Hajnal kollégák gépeit csodálhatjátok meg. http://pannoniamotor.fw.hu
Amano: A videót kicseréltem az oldalon P21.mpeg -re és a végén a felrat az új honlapot reklámozza.
http://pannonia.veteranmotor.com
Hogy haladsz?
Zoli_t5H Creative Commons License 2004.05.16 0 0 9296
Pedig nyugodtan johettel volna, nem tudom, miert nem kerdeztel ra.:) Sot, probaltunk is telefonon elerni, de nem vetted fel.
Előzmény: ggabbroo (9295)
ggabbroo Creative Commons License 2004.05.16 0 0 9295
Sajnálom, hogy kimaradtam a buliból, remélem a következő hupákoláson már ott lehetek!!!:)
Előzmény: bervas (9294)
bervas Creative Commons License 2004.05.16 0 0 9294
Augusztusban fogok tudni menni, ha lesz meg :-)
Előzmény: Zoli_t5H (9293)
Zoli_t5H Creative Commons License 2004.05.16 0 0 9293
Hu-huu, gyerekek, most jottunk meg a hupakolasbol, ami annyira istentelenul jo volt, hogy egy ilyenben egyszer mindenkeppen reszt kell vennetek!:)
Idill kornyezet, egy igazi szocreal, full '70-'80-as evek felszereltsegevel rendelkezo dunaparti horgasztanya, kurvanagy steg, csonak, millio horgaszcucc, ahol Frundsberg szaki mubor kabatban egy osoreg Grundig szalagosmagnorol szolgaltatja a Black Sabbath, Deep Purple, ABBA, Bee Gees es egyeb jobbnal jobb os-slagereket, kozben a part menti eperfa arnyekaban rotyog az ev legsulyosabb babgulyasa, es persze hencidatol boncidaig folyik a hazipalinka es a borsodi sor.:))
De ezt jobban nem lehet leirni, ott kell lenni legkozelebb! :))
fda Creative Commons License 2004.05.16 0 0 9292
a km ora stipi stopi. hetfon kereslek.
Előzmény: frundsberg (9284)
motorkami Creative Commons License 2004.05.16 0 0 9291
Gashpy,

szerinted a teleszkópos Kulinak milyen teleszkópja van?

Kálmán

Előzmény: Gashpy (9289)
Perez Creative Commons License 2004.05.15 0 0 9290
Hát mitagadás dombon fölfelé sikerült elég jól ködösíteni magam után...
Előzmény: Gashpy (9289)
Gashpy Creative Commons License 2004.05.15 0 0 9289
Biztos azért tartották a távolságot, mert a füsttől nem látták, jön-e szemből valaki! (:-))))))))))))

Btw. Régóta tervezem, hogy hozzászólok, de most sem lesz túl sok:

Vaughan: Kösz a pólókat, nagyon szuperek. És ami fontos, a méret is jó! (Kicsit féltem a karácsonyi és húsvéti falatozások miatt...)

Közben begyűjtöttünk néhány motorkulit. Ebből az egyik alapos meglepetést tartogatott: A doboza a fekete ráfestés eltávolítása után fehéren villant elő. Valszeg ez volt az erdeti színe, mert rajta volt a piros csík a első sárgával. Tud valaki ilyen színkombinációról? Sajnos a bátyámnak a meglepetéstől nem jutott eszébe, hogy lefényképezze.(:-(() De az újrafestés is ezt fogja visszaadni. (Fehér doboz, fekete tető)

A MÉH-be hordásról: A héten mesélte egy miskolci ismerősöm, amikor rájött, hogy megcsapott a Pannonia füstje, hogy a sógora (vagy kije) 5 évvel ezelőtt odaadta a vasgyűjtő Úttörőutódoknak a működőképes TLB-jét... Padlót fogtam én is, aztán meg ő is, mikor mondtam neki, hogy milyen kincstől sikerült megszabadulniuk...

Majd később jönnek a képek is a kuliról, de most mára csak ennyi.

Üdv

Előzmény: Perez (9288)
Perez Creative Commons License 2004.05.15 0 0 9288
Na kíváncsi leszek az este kimenetelére:)
Ma végre adódott egy kis időm motorozni, na meg az idő is nagyszerű volt ehhez, próbáltam is Vaughan kollégát invitálni, hogy menjünk néhány karikát, de sajnos nem tartózkodott Miskóciában. Úgyhogy nekivágtam egyedül, mert holnapra már esőt mondtak, és már nagyon régóta be vagyok sózva, hogy mehessek kicsit többet, mint itthonról az Egyetemig. Csak eddig nem volt rá időm. Tehát mentem kb 25 kilómétert. Nem mondom,hogy elég volt, mert a reakcióm egy narkóséhoz volt hasonlítható, mikor le kellett szállnom a gépről("Csak még egy rundot!!!"), de nagyon jó volt. És ami iszonyatosan tetszik, hogy minden szembejövő mootoros intett, persze én is visszaintettem. Ez egy rettenetesen jó érzés! Imádok motorozni! És hál' Istennek a Pannonia is kifogástalanul ment, persze miután még bejáratós, nem hajtottam 70-nél gyorsabban. És ezzel kapcsolatban még az is meglepett, hogy nagyon nyugodt volt a forgalom, senki nem pattogott, nem akartak lenyomni, csak szépen jöttek utánam tisztes távolságra.

Május 21-23. Hollóstetőn motorostalálkozó! Esetleg valaki akar/tud jönni? Mert én megyek. Ha nem is leszek ott mind a 3 napon, akkor is kinézek valamennyi időre.

Na elnézést, hogy kicsit hosszú és OFF voltam!

Schnitt Creative Commons License 2004.05.15 0 0 9287
Ugyan, hagyd, biztos má' humpákolnak, aztán azért ír ilyeneket Frundsberg szaki :o)))
Előzmény: CsA (9286)
CsA Creative Commons License 2004.05.15 0 0 9286
A Danuvia óra is?
:-))))))))))
Előzmény: frundsberg (9285)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!