Keresés

Részletes keresés

grimel Creative Commons License 2006.04.11 0 0 331

Engem is számoljatok a létszámba:)

Egy ideig még mindig keveset leszek, elsőáldozásra készülök, természetesen a ruha egy részét horgolni akarom:) Majd mutatom a képet ha túl leszek rajta.

Pussz mindenkinek!

A háziasszonynak meg erőt, kitartást:)

Előzmény: hazyboszi (329)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.04.11 0 0 330

jelen:))

 

azota elkeszult a masodik pulcsi is a kicsinek,azt meg ma osszeallitom,es ha az ember is ugy akarja,egyszer majd meg is mutatom:))

Előzmény: hazyboszi (329)
hazyboszi Creative Commons License 2006.04.11 0 0 329
Sziasztok!!!!

Helyzet változott,végleg hazajöttem,saját felelősségre.....
Majd kiderül jól tettem-e....kitartok,erőt gyűjtök itthon,szeretteim körében!!))))))))


LÉTSZÁMLLENŐRZÉSHEZ bejelentkezni!!)))))))))))))))))))
Puszika))))
bors_menta Creative Commons License 2006.04.09 0 0 328

Boszika!

Ne adjátok fel! Tessék harcolni. Sajnos sokan úgy vannak vele, hogy feladják, de nem szabad! Gyógyulj gyorsan meg, férjednek is jobbulást!

Előzmény: hazyboszi (326)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.04.09 0 0 327

amennyire csak lehet,a ferjednek gyogyulast,neked pedig sok erot,es gyogyulj te is,szukseg van itt /is/ rad:)

 

 

Előzmény: hazyboszi (326)
hazyboszi Creative Commons License 2006.04.08 0 0 326
SZIA MINDENKINEK!!!!!!!

Először is nagyon köszike a jókívánságokat........)))))

Külön köszönöm drága nővérkémnek: Jolimamának,hogy kézben" tartja a fórumot,és vigyáz rátok.)))))Csak ritkán jelentkeztek....majd sűrítem a létszámellenőrzést,ha végleg hazakerülök,mert sajnos most csak hétvégére engedtek el egyenlőre.(((

Többek érdeklődésére: azért vagyok kórházban,mert van egy kisebb idegösszeroppanásom..
.Ok: férjem mellhártyarákos,és az ezzel járó herce-hurca kimerítetett nagyon..mivel az állam jóvoltából! betegedett meg! Levelezésben,telefonkapcsolatban állok a honvédelmi minisztériumtól az eü miniszterig mindenkivel! Az eü miniszter kivizsgálta ügyünket,és igazolta,hogy a rákot a honvédségnél szerezte amit ők viszint nem akarnak elismerni...nem ragozom tovább...ismeri mindenki a bürokrácia,lététrt való harc kűzdelmeit!!! Melette sugár,és kemókezelés,amit Kanadából hozattunk,mert ITTHON erre a betegségre még szer sincs.....
Kb 2-3 hét és talán végleg itthon lehetek....
Bocsánat az OFF-ért..
Mindenkinek puszi,jó kézimunkázást,egészséget,és vidám tavaszi napsütést!!!!
era417 Creative Commons License 2006.04.06 0 0 325
 Csatlakozom az elottem szolohoz!!!
Udv Imola, es azt a zoknit -mintat - meg ha nem is zokninak- de en is ki fogom probalni!
De jo, hogy vagytok!!!!!!
Előzmény: Jolimama (324)
Jolimama Creative Commons License 2006.04.06 0 0 324
Szia Imola! Köszöntelek topicunkban! Sajnos háziasszonyunk most kórházban van, de nagyon fog örülni, hogy növekszik a létszámunk. Szép dolgokat csinálsz, érdekesek. Kiváncsi vagyok a többi munkádra is. Szívesen segítünk, ha valami problémád van, mármint a kézimunkában, keress a mintáink között, remélem, hogy szépeket találsz. Ha még több is kellene, vagy van valami konkrét amit szeretnél, jelezd, megpróbáljuk megszerezni. Szóval gyere gyakran, mutatsd be a mintáidat, hogy mi is próbálkozhassunk. A zoknit mindenesetre ki fogom próbálni.
Előzmény: budai imola (323)
budai imola Creative Commons License 2006.04.06 0 0 323

Horgolt szélű terítő

Előzmény: budai imola (322)
budai imola Creative Commons License 2006.04.06 0 0 322

Kötött maci a Praktikából

budai imola Creative Commons License 2006.04.06 0 0 321

emutatkozásképpen megpróbálok betenni néhány munkámat. Az első egy mókás zokni. Folyamatosan kell kötni 5 tűvel. Nincs külön sarka. 3 sima, 3 fordított, 3 soronként eltolva 1 szemmel.

       Sziasztok! Örülök, hogy rátok találtam! M

Jolimama Creative Commons License 2006.04.06 0 0 320
Remélem, hamarosan fogjuk látni az uj pulcsit, a másikkal együtt. Biztosan gyönyörű lesz ezekkel a színekkel.Jó munkát!
Előzmény: Gabiiiiii (319)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.04.06 0 0 319

ugyan feltenni meg mindig nem tudom,amit legutobb kotottem,de ma beugrott a szatyromba egy adag fonal a kicsi uj pulcsijahoz.

Es mosr narancssarga-napsarga-halvanysarga szinben fog pompazni

Jolimama Creative Commons License 2006.04.06 0 0 318

Szia Grimel! Nagyon örülök, hogy jelentkeztél. Sokat fog jelenteni "háziasszonyunknak" is, ha látja, hogy a topic él és virul, és visszavárjuk Őt. Sajna, még mindig nem tudom, hogy mikor fog tudni visszajönni.

Gyönyörűek a munkáid, jó lenne, ha sál mintáját elküldenéd. Engem is érdekel, és biztosan másokat is. Tovbbi jó munkát.

Előzmény: grimel (317)
grimel Creative Commons License 2006.04.06 0 0 317

Ez a pulcsi és a sál az enyém. Végre nekem is valami...:)))))

Pulcsisál A sálat nagyon aranyos kis mintával csináltam, nagyon haladós is, két nap alatt készen van. Ki is használom rendesen, nagyon megszerettem. Tervezek még pár színben csinálni majd ha időm engedi...Pussz:))
Előzmény: Jolimama (310)
grimel Creative Commons License 2006.04.06 0 0 316

Van még...:)

 

sál - barnaTáska - barna

A barna táskába közben bélés is tettem:)

Előzmény: Jolimama (310)
grimel Creative Commons License 2006.04.06 0 0 315

Hahó:)

Vagyok, élek, virulok:))) Csak picit most meszebb a géptől és így a topictól is... Ha sikerül, felrakom neketek a legújabb munkájaimat, sokat kézimunkáztam mostanában, meg a kert, gyerkőcök, munka... Tudjátok, mind egy bőrben vagyunk:)

Kössz hogy gondolsz rám:) A háziasszonyunknak mielőbbi visszatérést, jobbulást:)

 

Táska - fehérsál - fehér

 

 

Előzmény: Jolimama (310)
tears Creative Commons License 2006.04.04 0 0 314
Aranyos vagy, köszi a jókívánságokat, és a szép képet!
Előzmény: era417 (313)
era417 Creative Commons License 2006.04.03 0 0 313
Nem tul eles a kep, de itt a bizonyitek : megjott a tavasz magnolia modra.
Sok szerencset, szeretetet minden uj es jovendobeli anyukanak!
Előzmény: tears (312)
tears Creative Commons License 2006.04.02 0 0 312

  

 Köszönöm az érdeklödést, de azt hiszem, nagyon peches vagyok,egy csomó gond volt a számítógéppel, aztán beteg lettem, most rengeteg a munkám... valamit elkezdtem, de azt hiszem, nem lesz készen idejére:( A babát minden nap várjuk, de még nem jött.  10-én utazunk mindenképpen a lányomhoz, azt hiszem, még a gépen is kötni fogok... Nagyon idétlen lettem!

 

hepas Creative Commons License 2006.04.02 0 0 311
sziaszok, tud valaki olyan oldal(aka)t, ahol német kézimunka szakrövidítések magyarázatai találhatók?
Jolimama Creative Commons License 2006.04.01 0 0 310

Kedves Tears! Merre vagy? Nem jelentkezel. Megszületett-e a kisbaba? Küldhetek-e még mintákat, keresztelőre stb. Hogy haladsz a többivel? Sikerült már elkészíteni valamit? Szívesen látnánk, ha megosztanád velünk. Szóval jelentkezz.

 

Grimel, hol jársz, mit csinálsz? Hiányolunk, hogy nem jelentkezel.

Szép napokat.

Hazyboszinak átadom az üdvözleteket

 

era417 Creative Commons License 2006.03.31 0 0 309

AAAAAAAAAAAA, nalam meg csak most szombaton fogjuk!

Jo tudni!, koszi

Előzmény: Gabiiiiii (308)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.03.31 0 0 308
nem akarlak elkeseriteni,de az orat a mult heten kellett:)))
Előzmény: era417 (307)
era417 Creative Commons License 2006.03.31 0 0 307

Draga Jolika Mami

Akarmi is legyen Boszyval, remelem nem tul sulyos es hamarosan koztunk lesz ismet! Addig meg viragot neki!

 

A lovacskad nagyon aranyos lett !Olyan csodajo latni , hogy milyen ugyes emberek vannak, aztan en meg csak lesek..........

 

Vajon a tobbiek merre csavarognak? Tudom, hogy vegre jo ido van, gondolom kerteztek, de neha azert nezzetek be , es legalabb annyit mondjatok, hogy meg eltek! Ne haldokoljon mar ez a nagyon klassz topic!

Csok mindnekinek, sok napsutest, es ne felejtsetek el atallitani az oran szombaton!

Era

Előzmény: Jolimama (306)
Jolimama Creative Commons License 2006.03.31 0 0 306
Köszönöm, hogy írtál, tényleg nem nagy a forgalom, hiányzik a gazda. Gabiiii-val elég gyakran beszélünk, sokat segített nekem. Hogy miért van kórházban, gondolom, majd Ő elmondja. Remélem, hogy hamarosan hazajöhet, és akkor fog jelentkezni. A jókívánságokat köszönöm. Mivel Te kotős vagy, elküldöm legutóbbi próbálkozásomat, amit húsvétra készítettem a kisunokámnak, egy lovacska. Remélem, hogy rá lehet ismerni. Az egyik internetes lapon találtam, de csak leírás volt, amin nehezen tudtam eligazodni. Ez lett a vége. A jókívánságokat továbbítom.
Előzmény: era417 (305)
era417 Creative Commons License 2006.03.31 0 0 305

Hello Lanyok!

Latom nem igazan nagy a forgalom!

Miert van Boszy a korhazban? Remelem semmi komoly!

De amig visszajon, mondd neki, hogy millio csok es gyors jobbulast kivanok/nunk neki

Előzmény: Jolimama (303)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.03.30 0 0 304
en pedig jobbulast neki es jojjon mielobb vissza
Előzmény: Jolimama (303)
Jolimama Creative Commons License 2006.03.30 0 0 303
Mint olvashattátok, Házyboszi /Gabcika/ jelezte, hogy egy ideig nem lesz. Hiányzik. Most beszéltem Vele, és mondta, hogy írjam meg Nektek, hogy kórházban van, még nem tudni, hogy meddig, de szeretettel gondol a fórum minden résztvevőjére, és üdvözletét küldi.
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.03.30 0 0 302

szia

 

kesz van,hordja is a gyerek,csak az ember eltett valahova a fenykepezogep zsinorjat es nem tudom feltenni a gepre a kepet:)

 

Ha ra tudom venni,hogy megkeresse,megmutatom

Előzmény: Jolimama (301)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!