Keresés

Részletes keresés

grimel Creative Commons License 2006.06.16 0 0 447

Tegnap felraktam a levelet, várd a postást:))

Üdv

Előzmény: Jolimama (442)
grimel Creative Commons License 2006.06.16 0 0 446

Sziasztok:)

Íme, a legújabb művem. Mintát ne kérjetek hozzá, szokás szerint ez is fantáziaszülemény, csupa egyráhajtásos ppálcikákból áll, csak a ruha formájára kell vigyázni.

rozsaszín ruha roszaszín rzha felső részerozsaszín ruha alsó része Az alsó részébe raktam ilyen bővítést, amitől az allja kicsit loknis lett.

Majd ha lesz képem a ruháról viselőjéstől, azt is küldök:)

A legjobbakat!!

Jolimama Creative Commons License 2006.06.15 0 0 445
Köszönöm a segítséget. Én is gondoltam rá, de az unokámnál nem vált be. Lehet, hogy ujra megpróbálom, mivel most már nagyobb, hátha sikerült. Az üzenetet pedig továbbítom az érdeklődőnek. Köszike
Előzmény: grimel (444)
grimel Creative Commons License 2006.06.15 0 0 444

:))))) Úgy kell, mint a jobbkezesek, csak tükörfordításban. Ha valahol tud az illető találni horgolásiskola-képeket, tükörfordításban nyomtassa ki és már meg is van a balkezes horgolásiskola.

Én középsulis koromban kötöttem mindkét kézzel, az nem volt nehéz. A horgolás kicsit nehezebben ment, mert olyan *félbalkezes* vagyok csak, vagyis nem mindent tudok csinálni bal kézzel is. De szerintem gyakorlás kérdése... Viszont aki balkezes, annak meg úgy felel meg, csak oktatóanyak kell hozzá. És biztos, hogy a tükörfordítás jó lesz. Na sok szerncsét:))

Előzmény: Jolimama (443)
Jolimama Creative Commons License 2006.06.14 0 0 443
Már megint én jelentkezem. Egy kérést kaptam emil-ben, egy balkezes szeretne megtanulni horgolni. Ha valakinek van ötlete, segítsen, hát még ha lenne valaki, aki szintén balkeze, még jobb lenne. Várom az ötleteket, hogy segítei tudjak.
Jolimama Creative Commons License 2006.06.14 0 0 442
Sacinak ó munkát kívánok, remélem, ha végez, jelentkezik. Ha küldenél mintát levélben, megköszönném. Látva könnyebb. Majd viszonzom valamivel. A címemet küldöm mailben
Előzmény: grimel (441)
grimel Creative Commons License 2006.06.14 0 0 441

Nincs leírásom hozzá. Középről kezdem, félpálcával haladok körbe-körbe, a virág közepén. A szirmokat külön horgolom rá, azt is félpálcákkal, hogy szép sűrű legyen. Mikor kész mindegyik szirom, körbehorgolom az egészet, közben pedig igyekszem eldolgozni a sok fonalat (minden szirmot ha kezdek-fejezek, van sok fonál ami lóg). A leveleket szintén.

Küldhetek virágot levélben, ha gondolod hogy úgy le tudod koppintani:)

 

Ja, és elnézést a Sacitól, én itt sürgetem, pedig tudom hogy most nagyon sok munkája van:)

Előzmény: Jolimama (438)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.06.14 0 0 440
azert en egyfolytaban szemmel tartalak titeket es irigykedem ezerrel:)
Előzmény: Jolimama (438)
Jolimama Creative Commons License 2006.06.14 0 0 439
No és Sacit is várjuk. Csak bátran. Kiváncsian várjuk a szépségek képeit.
Előzmény: grimel (436)
Jolimama Creative Commons License 2006.06.14 0 0 438
De nagy öröm nekem, ha valaki legalább bejelentkezik. Nagyön tetszik ez a virágkompozíció. Van esetleg azért valami leírásod, vagy esetleg tudsz egyet küldeni, ahogy megcsináltad.

Gabiiiiiiii az is szép munka, ha az ember várat épít a kicsikével. Sok örömet hozzá. Aztán majd jössz Te is, és mutatsz nekünk szépeket.

Szép nyarat.
Előzmény: grimel (436)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.06.14 0 0 437

En nyaron nem kotok,nekem az a sikerelmeny,ha kesz van es masnap fel lehet venni.Ilyenkor sajnalom az idot a szobaban tolteni,kint meg egy 3,5 evessel nem igazan tudok kotogetni,mert pl varat kell epitenem

De jon  meg osz es en is ujra osszeszedem magam.

Előzmény: grimel (436)
grimel Creative Commons License 2006.06.14 0 0 436

Hahó:)

Alszik a topic?? Meg a Saci sem jelentkezett még be...

Mindegy, majd jöttök ha lesz valamitek megmutatásra:)))

Én tegnap egy rajzról horgoltam le virágaplikációt. Egy barátnőm akarja a farmernadrágjára rávarrni. Most csináltam először ilyet, azt hiszem jól sikerült.

viragaplikacio

Na legyetek jók és tessék irkálni is, nem csak kukucskálni a topicon:)

Jolimama Creative Commons License 2006.06.12 0 0 435
Szia! Megírtam mail-ben a cíímemet, és várom a mintákat. Azt írod, hogy előre is köszönöd a mintákat, nem kaptad meg? Akkor küldtem el, amikor a fórumra is írtam. Mindenesetre jelezd, hogy odaért-e?
Előzmény: Marianna0 (434)
Marianna0 Creative Commons License 2006.06.12 0 0 434

Kedves Jolimama!

Köszönöm előre is a mintákat. Azt viszont észrevettem, hogy neked nem okoz gondot a nagyobb munka. Ha nem vennéd zokon és adnál nekem címet ahova fénymásolatban de küldhetnék neked mintákat. Te biztos feltudnád rakni őket az oldalra. Hátha valaki kedvet kapna rá. Én van amit meghorgoltam belőle, de van amit még el se mertem kezdeni. Szépek és időigényesek.

További szép napot!

Marianna

Előzmény: Jolimama (433)
Jolimama Creative Commons License 2006.06.11 0 0 433
Kedves Marianna! Örülök mindig, ha visszajelzést kapok, hogy olvassátok a lapot, nézegetitek, és még el is készítitek. Most, hogy végre van időd, nagyon jó horgolást kívánok Neked, és küldöm mail-ben a mintákat, hogy legyen is mit.
Az én unokáimnak tavaly készült el a sok kis csibe-tyúkocska, még mindig őrizgetik őket. Szóval mennek a minták, és jelezd, hogy megkaptad-e őket.
Mégegyszer jó munkát kívánok. Kár, hogy nem tudjuk megnézni a munkáidat, de hátha majd egyszer lesz arra is mód.
Előzmény: Marianna0 (432)
Marianna0 Creative Commons License 2006.06.11 0 0 432

Kedves Jolimami!

Köszönöm a szíves fogadtatást ,sajnos csak most tudtam feljönni, ballagott a lányom hétvégén,sütöttem-főztem a rokonságnak. A képtáradban a 13.(kék) terítő és a 14.(ekrü) terítő leírása nem jeleníthető meg, ha a leírásukat elküldenéd megköszönném, de van egy szalagterítő is ami érdekelne, ezt már kicsit régebben közölted itt a fórumon. Nagyon szépek a munkáid, már én is horgoltam belőlük. A kistyúkok igen helyesek lettek húsvétkor, de én a munkáimat nem tudom felrakni hogy megmutassam őket.

További jó kézimunkázást és köszönöm előre is.

Marianna

Előzmény: Jolimama (428)
Jolimama Creative Commons License 2006.06.09 0 0 431
Saci gyere közénk, mutasd meg a munkáidat, hogy tanuljunk. Hiszem, hogy talán mi is tudunk Neked örömet szerezni a munkáinkkal. ))))))))))
Szóval, csatlakozom az előttem szólóhoz.
Előzmény: grimel (430)
grimel Creative Commons License 2006.06.09 0 0 430

Na szóval... van egy barátnőm aki már egy ideje be-bekukucskál ide. Tud horgolni is, meg fantasztikusan köt:) Nem ártana ha végre rászánná magát és regisztrálna hogy a nagyközönség is lássa mire képes:)) Tehát ha egy kis biztatás hiányzik neki, akkor: SACI GYEREEEEEE!!!!!!!

:))))))

Jolimama Creative Commons License 2006.06.06 0 0 429
Lemaradt, hogy jelezd, milyen mintákat szeretnél kapni, és máris mennek.))))))))))
Előzmény: Jolimama (428)
Jolimama Creative Commons License 2006.06.06 0 0 428
Kedves Marianna! Végre....végre. A goblein nekem is nagyon tetszik, egyik sógornőm gyönyörű dolgokat alkot, de mint sok más, ez is kimarad már. Nagyon jó szem, és sok-sok türelem kell hozzá. Mint már annyiszor írtam is, nekem a horgolás a gyógyszerem, a nyugtatóm. Látod, alkotok is rendesen. Ha van kedved mutasd meg a munkáidat, hadd gyönyörködjünk benne mi is. Szóval örülünk Neked, gyere sokszor.
Előzmény: Marianna0 (427)
Marianna0 Creative Commons License 2006.06.06 0 0 427

Kedves Joli mama!

A vendégkönyvben már rég válaszoltad hogy jöjjek fel a fórumra és itt tudunk mintát cserélni, nem hiszed el csak most sikeredet a regisztrációm, már kezdtem feladni, de végre itt vagyok.

Üdvözlök mindenkit és nagyon örülök a kis csapatnak akik itt össze jönnek és olyan segítőkészek egymáshoz. Mindig bele olvasok ha még eddig nem is sikerült hozzászólnom. Én is imádok kézimunkázni: horgolok, gobelint varrok ha időm engedi. talán több időm lesz mert most befejeztem egy sulit és lassan a nagyobbik gyerekem ballagásán is túl leszek(3gyerekem van) közben teszek veszek, horgolok egy sort, megnézlek benneteket a szép munkáitokat és mondhatom egyik gyönyörűbbet készít mint a másik. Szóval így tovább és további sikereket a kézimunkához.

Marianna

Jolimama Creative Commons License 2006.06.05 0 0 426
Szia Mindenkinek! Era, örülök, hogy jelentkeztél, jó Neked, hogy meleg van, sajna, itt bizony még be is kellett fűteni, olyan hideg volt,van. elmentek a vendégeim, üres a lakás, csönd van, és ígéretemhez híven küldöm az elkészült új munkáim képét.
grimel Creative Commons License 2006.06.05 0 0 425

Era, esetleg abból a teljes erejű nyárból ha küldenél nekünk, hálásak lennénk:))))

Üdv

Imelda

Előzmény: era417 (424)
era417 Creative Commons License 2006.06.05 0 0 424

Hali MIndenkinek!

 

Jo tudni, hogy valakinek hianyzom, Koszonom!!!

Az az igazsag, hogy , egy darabig beneztem naponta, de sehol- senki, ugyhogy aztan  en is csinaltam a  magam dolgat. Most nem kotok semmit , jelenteni valom tehat nincsen, viszont ahelyett van rengeteg melo. Itt megjott a nyar teljes erovel, van rohadt meleg, tehat hetvegen inkabb kint vagyunk a csimotakkal. Tulajdonkeppen a gep elott sem voltam mar egy ideje.

De higyjetek el, nem vagytok elfelejtve!

Mindannyiotoknak millio csok , Gaicinak jobbulast, es kellemes , sikeres kotest- horgolast mindenkinek a nyarra!

Igerem surubben bejelentkezem!

Era

Előzmény: Jolimama (413)
grimel Creative Commons License 2006.06.04 0 0 423

Heló:)

Küldöm neked mailben a mintát is, meg a fonálleírást is.

Üdv

Előzmény: vhenrietta (422)
vhenrietta Creative Commons License 2006.06.04 0 0 422
Szia Grimel!
Szeretném megkérdezni hogy a lilás bolerót milyen minta után horgoltad és milyen fonalból! Köszi Henrietta
Előzmény: grimel (415)
grimel Creative Commons License 2006.06.03 0 0 421
Hát Gabi, sikeres kúrálást és mielőbbi visszatérést:))) A legjobbakat:)
Előzmény: hazyboszi (420)
hazyboszi Creative Commons License 2006.06.03 0 0 420
Sziasztok!!!!

Üdvözlök mindenkit e pár soro keresztül!! Sajos még mindíg kórházi hétvégi eltávon vagyok,isét 1 hónap után...találtak sok mindent,most próbálnak helyretenni)))))
Látom,azért nővérkém nagyon jó klassz házigazda)))))
Csak dolgozzatok,mindíg visszaolvasok,amikor tehetem....nem tudom meddig tart még ez a benntfekvés...már 2 hónapja...kúrálnak..igaz 1hónapig semmi nem történt,kezelőorvost váltottam,és most haladunk azért...Drukkoljatok és szorítsatok nekem.)))
szeretettel üdvözlöm a fórumos barátasim,és csak így tovább!!!

Előbb utóbb élve,vagy halva,de előkerülök azért néha))))))
Millió puszika nekek!!!!!!! Gabi
grimel Creative Commons License 2006.06.03 0 0 419

Hahó csajok, ébresztő:))

Merre van mindenki? Képeket kérünk, ötleteket...

Én ezt a tunikát éppen most fejeztem be, gondoltam rögtön lefényképezem és felrakom, mert ha elviszik akkor elfelejtem nektek megmutatni. Nem magamnak csináltam, de nagyon szépre sikerült és azt hiszem majd ha egyszer sor kerül rá, saját részre is összeütök egyet.

feher horgolt tunikaA legjobbakat nektek, jó pihenést a pihenőknek, jó munkát a kézimunkázóknak:)
grimel Creative Commons License 2006.06.02 0 0 418

Eszembe jutott, ezeket a toppokat még nem is mutattam:)))

A *nyuszi* hozta a lányoknak és nagyon megörültek nekik mert úgy készítettem őket hogy nem tudtak róla:)

 

toppokNagyon egyszerű megcsinálni őket, a nagy lyukak a mintában hétráhajtásos pálcák + két láncszem. Gyorsan kész és a maga módján nagyon egyedi is. Persze ha kicsit a fonál minőségesebb és szines, akkor a hatás még fokozható.

Na, megyek ebédelni, sziasztok:)))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!