Keresés

Részletes keresés

grimel Creative Commons License 2006.06.28 0 0 478

Szia dudus:)) Isten hozott!! Én csak pótháziasszony vagyok, csak köszönteni akartalak még az igazi nem jön:)

A minta tényleg remekmű...én inkább kerülöm az ilyen darabokból összeállítható munkákat mert nekem ez sok piszmogással jár, de persze ezek sokkal szebbek és értékesebbek:)) Majd képet is kérünk ha készen lesz:)

Üdv és a legjobbakat!

Imelda

Előzmény: dudus75 (477)
dudus75 Creative Commons License 2006.06.27 0 0 477

Sziasztok!

Régóta olvaslak benneteked,de írni még csak most mertem. Rengeteget horgolok, ezért sok mintám is van. Szívesen csere-berélnék! Íme egy remekmű, amit most kezdek el. Üdv..

Jolimama Creative Commons License 2006.06.26 0 0 476
Kedves Ildikó! Köszönön, és várom, hogy jelentkezz. Jolimama
Előzmény: Sándor3 (475)
Sándor3 Creative Commons License 2006.06.26 0 0 475
KEdves JOLImama Vissza jövök a telekröl és megbeszéljük mélben hogy hogy tudjuk lebonyolitani sajnos én nem tudom használni még a levelezést aférjem meg nincs itthon(Ildikó)
grimel Creative Commons License 2006.06.26 0 0 474
Naaaagyon szépek:))Tényleg rengeteget dolgozol...  Bravo:)
Előzmény: Jolimama (472)
margitmama Creative Commons License 2006.06.26 0 0 473
NAGYON SZÉP A TERITŐD JOLIKÁM. HOGY VAN IDŐD AZ UNOKÁZÁS MELLETT ENNYI SZÉP DOLGOT KÉSZITENI. KÜLÖNLEGES AZ UNOKÁD BLÚZA , GRATULA.

PUSZ. MARGITMAMA
Jolimama Creative Commons License 2006.06.25 0 0 472
Elkészültem Titti unokám recehorgolású pulcsijával, felteszem, hogy lássátok. A horgolt terítő is most készült el, igaz, nem először. Már karácsonyra is csináltam egyet belőle.
grimel Creative Commons License 2006.06.25 0 0 471
Van egy kész bikiniről is képem, a tavasszal csináltam. Inkognitóban mutatom nektek a képet, csak a bikini végett, azért nem látszik az arca:))kesy bikini
grimel Creative Commons License 2006.06.25 0 0 470

Csajok, remélem még hasznát veszitek ezeknek a mintáknak is. Boccs, pár napja nem voltam fent a fórumon és nem láttam mire van kereslet :))))

 

bikinibikini1bikini2bikini3

 

Külön minta nincs hozzájuk, annyit ír csak hogy a legjobb ha már egy meglévő és jól passzoló bikini-formát viszünk át papírra, és az alapján horgoljuk.

Jómunkát és a legjobbakat:)

 

Jaés, szia Saci:)))

milus14 Creative Commons License 2006.06.25 0 0 469
Én is köszönöm a bikini mintákat, bele is fogtam és ha készen leszek meg fogom mutatni. Csak elég kevés az időm, de a lányom gondoskodik róla, hogy ne felejtsem el az ígéretemet, miszerint még "ezen a nyáron" elkészülök vele.
hazyboszi Creative Commons License 2006.06.24 0 0 468
Marianna!!

Most épp itthon vagyok hétvégégre,már a honlapra felraktam a fotóid,de elég sötétek..de sajnos még az ftp-vel nem sikerült feltölteni,így még nem láthatók......amint szerverük bejelentkezik fennt lesznek a neved alatt!! Gratula.)) Gabi

TÖBBIEKNEK!!
Igyekszem haza,de nem rajtam függ...már 2 és fél hónap kicsit nekem is sok...sokkk!!)))
Azért mindíg visszaolvasok,és nagyon köszi nővérem és geimel hozzáállásást a fórumhoz.))))
Üdv minden újnak,és hozzatok barátokat is.))))))
Remélem rövid idő.és végleg köztetek lehetek,addig mozogjon ez a fórum.))))))
Puszi mindenkinek!!!!!!!)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: Marianna0 (455)
Jolimama Creative Commons License 2006.06.24 0 0 467
Kedves Saci! VÉGRE Talán most már többször fogsz jelentkezni. Kiváncsian várom én is, hogy lássam a szép munkákat. Érezd jól Magad közöttünk
Előzmény: Lsaci (463)
Jolimama Creative Commons License 2006.06.24 0 0 466
Tetszik a telefontartó, ügyes vagy, a türelem is megjön idővel, ha rájössz, milyen öröm egy-egy új, szép, "munkás" darab elkészülte. A képet talán a nagysága miatt nem tudtad feltenni. Az elején én sokat próbálkoztam, nekem gabiiiiiiiiii segített ebben.
Előzmény: k-betti (465)
k-betti Creative Commons License 2006.06.24 0 0 465

A képet valamilyen oknál fogva nem csatolta ez a program, ezért 1-2 hétig itt megtalálható:

 

telefontarto
Előzmény: k-betti (464)
k-betti Creative Commons License 2006.06.24 0 0 464

Ha már így belekontárkodtam a bikini kérésemmel a fórumba, megmutatom az egyik munkámat. A fonal egy szálon van több színre festve (Catania).

 

Ennél nagyobb feladatba eddig még nem fogtam. Láttam, hogy Ti nagyon szépeket alkotattok, de sajnos nekem csak a gyorsan elkészülő munkákhoz van türelmem (egyelőre :)

Lsaci Creative Commons License 2006.06.23 0 0 463

Jelentkezek végre én is. Ma felvételiztek a nyolcadikosaim matekból - ez volt az ok arra, hogy eddig nem volt időm írni. Ahogy Imelda írta kötök, horgolok, de néha a kötekedés sem áll tőlem távol. Egy kis segítséggel a munkáimból is majd mutatok. Üdvözlet mindenkinek: Saci 

k-betti Creative Commons License 2006.06.23 0 0 462
De jó, köszönöm szépen. A negyedik a kedvencem :)
Előzmény: Jolimama (461)
Jolimama Creative Commons License 2006.06.23 0 0 461
Ezeket találtam a bikinit keresőknek. Elküldöm mailben is. Házyboszinak továbbítom, és ha otthon lesz, felteszi a honlapra is.
Az anyagra vonatkozóan csak a mintára tudok hagyatkozni, én még nem horgoltam bikinit.
Jó munkát Jolimama
k-betti Creative Commons License 2006.06.23 0 0 460
Sziasztok!

Fürdőruhamintának én is örülnék. :) A felsőhöz már van 5letem (1, illetve 2ráhajtásos pálcákból folyamatosan fogyasztanék a háromszögnek megfelelően), de a bugyi részénél tanácstalan vagyok.

Milyen fonalból érdemes készíteni? Úgy tudom, hogy a 100%-os pamut fonal nem melegít. A fonal vastagsága milyen legyen? (Úgy gondoltam - hogy gyorsabban haladjak - a 2-es tűmhöz megfelelő fonalat választok. Hacsak Ti mást nem javasoltok :)

Betti
milus14 Creative Commons License 2006.06.23 0 0 459

Sziasztok!

 

Bikinit szeretnék horgolni, van is elképzelésem, de hátha tudtok ötletet adni, vagy mintát küldeni. Nagyon örülnék neki.

grimel Creative Commons License 2006.06.21 0 0 458

Szivesen máskor is:)

Előzmény: Jolimama (457)
Jolimama Creative Commons License 2006.06.21 0 0 457
Kedves Imelda, megkaptam a levelet, köszönöm szépen. Nagyon tetszik a kis virág. Biztosan fogom horgolni.
Előzmény: grimel (447)
Jolimama Creative Commons License 2006.06.20 0 0 456
Jó hűsölést kiívánok. A mintákat fogom továbbküldeni Házyboszinak, és amikor hét végére hazaengedik, fel fogja őket tenni. A szalaghorgolásos mintákat pedig szenvedélyesen gyűjtöm, és hihetetlen öröm számomra, ha ismeretlenre találok. Köszönöm, ha tudsz még küldeni.
Előzmény: Marianna0 (455)
Marianna0 Creative Commons License 2006.06.20 0 0 455

Örülök hogy végre odaéertek a minták, ha ennyire tetszenek a szalaghorgolásos minták akkor majd még küldök. Örülnék ha a Háziboszinak (neki jobbulást kívánok és mi tartjuk a frontot mond meg neki, aztán mihamarabb csatlakozzon hozzánk)  sikerülne feltenni a mintákat legalább mások is láthatják. Köszi előre is, most éppen szabadnapon vagyok így bele tudok nézni az oldalra meg aztán nagyon meleg van, nem lehet kimenni a házból a gép elé is így hamarabb kerülök. További szép napot!

Marianna

Előzmény: Jolimama (451)
grimel Creative Commons License 2006.06.20 0 0 454

A közepén kezded, körben horgolod csupa félpálcábkól. MIkor eléred a virág közepének a kívánt nagyságot, jönnek a szirmok. Ezeket külön külön horgolom folytatólagosan rá a virágközépre. Mikor megvannak a szirmok, körbe kell horgolni, kicsit felülről beleöltögetve a virágközépbe is, hogy a szirmok szépen kialakuljanak...ennyi:) Jobb vagyok horgolásban mint így megmagyarázásban, boccs...kérdezz még ha gubanc van:)

Üdv

Imelda

 

Előzmény: bors_menta (453)
bors_menta Creative Commons License 2006.06.19 0 0 453

De nagyon kedves vagy, gondoltam meghorgolom én. Csak pálcákból van meg lsz-ből? És egyben csináltad az egészet vagy részekből és a végén összehorgolásztad?

Nem kell fáradni a postával, ennyi info már elég lesz, aztán próbálkozom. :o)))

Előzmény: grimel (452)
grimel Creative Commons License 2006.06.19 0 0 452

Készen hogy hol találsz? Hát azt nem tudom... esetleg küldhetek neked is egyet levélben, úgy könyebb lesz lehorgolnod. Küdj címet és várd a postást:)) Mivel mintám az nincs.

Üdv:)

 

Előzmény: bors_menta (449)
Jolimama Creative Commons License 2006.06.19 0 0 451
Megkaptam a mintákat, köszönöm szépen. Tetszenek, de legjobban a szalaghorgolások, egyik sincs meg nekem. Majd mail-ben fogok többet írni magamról is. Errefele nagyon meleg van, és Nálatok? Jó munkát kívánok Neked, és mégegyszer köszönöm a mintákat, majd elküldöm házyboszinak, hogy fel tudja tenni ezeket is.
Előzmény: Marianna0 (434)
bors_menta Creative Commons License 2006.06.19 0 0 450

Boszika!

Remélem jobban vagy, sokan soxor gondolunk ám rád (én főleg read only vagyok).

Tessék gyógyulni!

Előzmény: hazyboszi (448)
bors_menta Creative Commons License 2006.06.19 0 0 449

Ez nagyon szép. Nézegetek én folyamatosan, de alig van időm...:o(

Szóval, natúr színű táskára szeretnék vmi hasonlót, hol találok?

Előzmény: grimel (436)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!