Keresés

Részletes keresés

Jolimama Creative Commons License 2006.06.29 0 0 481
Mariann kérésére továbbítom a levelet, valami technikai probléma adódott, nem tudta feltenni.


Kedves Joli mami

Ne haragudj, hogy zavarlak, de okvetlen írnom kellet most már. Olvastam a Háziboszi levelét amit nekem írt, hogy felrakta a képeket a múlt hétvégén. Képzeld azóta nem tudok válaszolni a fórumon mert ahogy megírom a választ és a mehet gombra kattintok mindíg visszadobja. Tehát nem megy el a válasz és engem naon bánt, hogy válasz nélkül hagytam a Háziboszit, pedig olyan kedves.
Megkérhetlek arra hogy továbbíts üzimet?: naon köszönöm kedvességét, hogy felrakja a mintákat, majd megpróbálom világosabbra fénymásolni legközelebb. Sajnálom, hogy nem tudtam írni, nem tudom mi a baj. Köszönöm neked is ha továbbítod.
Láttam a gyönyörű fehér pulóvert amit unokádnak horgoltál, naon szép. Én is horgoltam egyet a lányomnak, mondtam neki ha másképp nem megy webkamerával próbálja nekem feltenni a fórumra és akkor meg mutatom. A mintát is elküldöm a képpel postán inkább az a biztos, meg még keresek szalaghorgolásos mintákat neked.
Vettem most egy új újságot amiben csak horgolt felsők vannak, majd abból is küldök ha nincs meg neked. Diana az újság neve, abban is naon szépek vannak.
Bocsi üdv nektek és Háziboszinak jobbulást kívánok
Marianna
Hachboldzsuzsa Creative Commons License 2006.06.28 0 0 480

Kedves Grimel!

 

 

Gratulálok a családodhoz, de főleg a kishölgy elsőáldozó ruhájához. Nekem is van egy 11 éves lányom, aki nagyon szereti a különleges darabokat. Szeretném neki megmutatni a munkád, de ha jól ismerem (márpedig jól ismerem), kérni fogja, hogy neki is készítsek valami hasonló felsőt. Szeretném elkérni a részletes leírást, és a fotókat, amit már elküldtél az előttem hozzászólóknak. Remélem megtartottad az elküldött e-mailjeidet, és nem okozok vele túl nagy gondot.

 

Köszönöm, és üdvözlöm a kishölgyeket is: Hachbold Zsuzsa

                                                                    e-mail címem: hhzsuzsa@citromail.hu

Előzmény: grimel (372)
Jolimama Creative Commons License 2006.06.28 0 0 479
Szia Dudus! Nagyon örülök minden uj jelentkezőnek. Kiváncsian várjuk a munkáid képeit. Tedd fel bátran, hadd gyönyörködjünk. Tetszik a kabátka, én szoktam aprólékos mintákkal is bíbelődni, de én már nagymama vagyok, így ráérek aprólékos dolgokat is készíteni. Szivesen cserélek én is mintákat Veled, és küldök is Neked az enyéimből.
mégegyszer üdvözöllek köreinkben. Jolimama
Előzmény: dudus75 (477)
grimel Creative Commons License 2006.06.28 0 0 478

Szia dudus:)) Isten hozott!! Én csak pótháziasszony vagyok, csak köszönteni akartalak még az igazi nem jön:)

A minta tényleg remekmű...én inkább kerülöm az ilyen darabokból összeállítható munkákat mert nekem ez sok piszmogással jár, de persze ezek sokkal szebbek és értékesebbek:)) Majd képet is kérünk ha készen lesz:)

Üdv és a legjobbakat!

Imelda

Előzmény: dudus75 (477)
dudus75 Creative Commons License 2006.06.27 0 0 477

Sziasztok!

Régóta olvaslak benneteked,de írni még csak most mertem. Rengeteget horgolok, ezért sok mintám is van. Szívesen csere-berélnék! Íme egy remekmű, amit most kezdek el. Üdv..

Jolimama Creative Commons License 2006.06.26 0 0 476
Kedves Ildikó! Köszönön, és várom, hogy jelentkezz. Jolimama
Előzmény: Sándor3 (475)
Sándor3 Creative Commons License 2006.06.26 0 0 475
KEdves JOLImama Vissza jövök a telekröl és megbeszéljük mélben hogy hogy tudjuk lebonyolitani sajnos én nem tudom használni még a levelezést aférjem meg nincs itthon(Ildikó)
grimel Creative Commons License 2006.06.26 0 0 474
Naaaagyon szépek:))Tényleg rengeteget dolgozol...  Bravo:)
Előzmény: Jolimama (472)
margitmama Creative Commons License 2006.06.26 0 0 473
NAGYON SZÉP A TERITŐD JOLIKÁM. HOGY VAN IDŐD AZ UNOKÁZÁS MELLETT ENNYI SZÉP DOLGOT KÉSZITENI. KÜLÖNLEGES AZ UNOKÁD BLÚZA , GRATULA.

PUSZ. MARGITMAMA
Jolimama Creative Commons License 2006.06.25 0 0 472
Elkészültem Titti unokám recehorgolású pulcsijával, felteszem, hogy lássátok. A horgolt terítő is most készült el, igaz, nem először. Már karácsonyra is csináltam egyet belőle.
grimel Creative Commons License 2006.06.25 0 0 471
Van egy kész bikiniről is képem, a tavasszal csináltam. Inkognitóban mutatom nektek a képet, csak a bikini végett, azért nem látszik az arca:))kesy bikini
grimel Creative Commons License 2006.06.25 0 0 470

Csajok, remélem még hasznát veszitek ezeknek a mintáknak is. Boccs, pár napja nem voltam fent a fórumon és nem láttam mire van kereslet :))))

 

bikinibikini1bikini2bikini3

 

Külön minta nincs hozzájuk, annyit ír csak hogy a legjobb ha már egy meglévő és jól passzoló bikini-formát viszünk át papírra, és az alapján horgoljuk.

Jómunkát és a legjobbakat:)

 

Jaés, szia Saci:)))

milus14 Creative Commons License 2006.06.25 0 0 469
Én is köszönöm a bikini mintákat, bele is fogtam és ha készen leszek meg fogom mutatni. Csak elég kevés az időm, de a lányom gondoskodik róla, hogy ne felejtsem el az ígéretemet, miszerint még "ezen a nyáron" elkészülök vele.
hazyboszi Creative Commons License 2006.06.24 0 0 468
Marianna!!

Most épp itthon vagyok hétvégégre,már a honlapra felraktam a fotóid,de elég sötétek..de sajnos még az ftp-vel nem sikerült feltölteni,így még nem láthatók......amint szerverük bejelentkezik fennt lesznek a neved alatt!! Gratula.)) Gabi

TÖBBIEKNEK!!
Igyekszem haza,de nem rajtam függ...már 2 és fél hónap kicsit nekem is sok...sokkk!!)))
Azért mindíg visszaolvasok,és nagyon köszi nővérem és geimel hozzáállásást a fórumhoz.))))
Üdv minden újnak,és hozzatok barátokat is.))))))
Remélem rövid idő.és végleg köztetek lehetek,addig mozogjon ez a fórum.))))))
Puszi mindenkinek!!!!!!!)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: Marianna0 (455)
Jolimama Creative Commons License 2006.06.24 0 0 467
Kedves Saci! VÉGRE Talán most már többször fogsz jelentkezni. Kiváncsian várom én is, hogy lássam a szép munkákat. Érezd jól Magad közöttünk
Előzmény: Lsaci (463)
Jolimama Creative Commons License 2006.06.24 0 0 466
Tetszik a telefontartó, ügyes vagy, a türelem is megjön idővel, ha rájössz, milyen öröm egy-egy új, szép, "munkás" darab elkészülte. A képet talán a nagysága miatt nem tudtad feltenni. Az elején én sokat próbálkoztam, nekem gabiiiiiiiiii segített ebben.
Előzmény: k-betti (465)
k-betti Creative Commons License 2006.06.24 0 0 465

A képet valamilyen oknál fogva nem csatolta ez a program, ezért 1-2 hétig itt megtalálható:

 

telefontarto
Előzmény: k-betti (464)
k-betti Creative Commons License 2006.06.24 0 0 464

Ha már így belekontárkodtam a bikini kérésemmel a fórumba, megmutatom az egyik munkámat. A fonal egy szálon van több színre festve (Catania).

 

Ennél nagyobb feladatba eddig még nem fogtam. Láttam, hogy Ti nagyon szépeket alkotattok, de sajnos nekem csak a gyorsan elkészülő munkákhoz van türelmem (egyelőre :)

Lsaci Creative Commons License 2006.06.23 0 0 463

Jelentkezek végre én is. Ma felvételiztek a nyolcadikosaim matekból - ez volt az ok arra, hogy eddig nem volt időm írni. Ahogy Imelda írta kötök, horgolok, de néha a kötekedés sem áll tőlem távol. Egy kis segítséggel a munkáimból is majd mutatok. Üdvözlet mindenkinek: Saci 

k-betti Creative Commons License 2006.06.23 0 0 462
De jó, köszönöm szépen. A negyedik a kedvencem :)
Előzmény: Jolimama (461)
Jolimama Creative Commons License 2006.06.23 0 0 461
Ezeket találtam a bikinit keresőknek. Elküldöm mailben is. Házyboszinak továbbítom, és ha otthon lesz, felteszi a honlapra is.
Az anyagra vonatkozóan csak a mintára tudok hagyatkozni, én még nem horgoltam bikinit.
Jó munkát Jolimama
k-betti Creative Commons License 2006.06.23 0 0 460
Sziasztok!

Fürdőruhamintának én is örülnék. :) A felsőhöz már van 5letem (1, illetve 2ráhajtásos pálcákból folyamatosan fogyasztanék a háromszögnek megfelelően), de a bugyi részénél tanácstalan vagyok.

Milyen fonalból érdemes készíteni? Úgy tudom, hogy a 100%-os pamut fonal nem melegít. A fonal vastagsága milyen legyen? (Úgy gondoltam - hogy gyorsabban haladjak - a 2-es tűmhöz megfelelő fonalat választok. Hacsak Ti mást nem javasoltok :)

Betti
milus14 Creative Commons License 2006.06.23 0 0 459

Sziasztok!

 

Bikinit szeretnék horgolni, van is elképzelésem, de hátha tudtok ötletet adni, vagy mintát küldeni. Nagyon örülnék neki.

grimel Creative Commons License 2006.06.21 0 0 458

Szivesen máskor is:)

Előzmény: Jolimama (457)
Jolimama Creative Commons License 2006.06.21 0 0 457
Kedves Imelda, megkaptam a levelet, köszönöm szépen. Nagyon tetszik a kis virág. Biztosan fogom horgolni.
Előzmény: grimel (447)
Jolimama Creative Commons License 2006.06.20 0 0 456
Jó hűsölést kiívánok. A mintákat fogom továbbküldeni Házyboszinak, és amikor hét végére hazaengedik, fel fogja őket tenni. A szalaghorgolásos mintákat pedig szenvedélyesen gyűjtöm, és hihetetlen öröm számomra, ha ismeretlenre találok. Köszönöm, ha tudsz még küldeni.
Előzmény: Marianna0 (455)
Marianna0 Creative Commons License 2006.06.20 0 0 455

Örülök hogy végre odaéertek a minták, ha ennyire tetszenek a szalaghorgolásos minták akkor majd még küldök. Örülnék ha a Háziboszinak (neki jobbulást kívánok és mi tartjuk a frontot mond meg neki, aztán mihamarabb csatlakozzon hozzánk)  sikerülne feltenni a mintákat legalább mások is láthatják. Köszi előre is, most éppen szabadnapon vagyok így bele tudok nézni az oldalra meg aztán nagyon meleg van, nem lehet kimenni a házból a gép elé is így hamarabb kerülök. További szép napot!

Marianna

Előzmény: Jolimama (451)
grimel Creative Commons License 2006.06.20 0 0 454

A közepén kezded, körben horgolod csupa félpálcábkól. MIkor eléred a virág közepének a kívánt nagyságot, jönnek a szirmok. Ezeket külön külön horgolom folytatólagosan rá a virágközépre. Mikor megvannak a szirmok, körbe kell horgolni, kicsit felülről beleöltögetve a virágközépbe is, hogy a szirmok szépen kialakuljanak...ennyi:) Jobb vagyok horgolásban mint így megmagyarázásban, boccs...kérdezz még ha gubanc van:)

Üdv

Imelda

 

Előzmény: bors_menta (453)
bors_menta Creative Commons License 2006.06.19 0 0 453

De nagyon kedves vagy, gondoltam meghorgolom én. Csak pálcákból van meg lsz-ből? És egyben csináltad az egészet vagy részekből és a végén összehorgolásztad?

Nem kell fáradni a postával, ennyi info már elég lesz, aztán próbálkozom. :o)))

Előzmény: grimel (452)
grimel Creative Commons License 2006.06.19 0 0 452

Készen hogy hol találsz? Hát azt nem tudom... esetleg küldhetek neked is egyet levélben, úgy könyebb lesz lehorgolnod. Küdj címet és várd a postást:)) Mivel mintám az nincs.

Üdv:)

 

Előzmény: bors_menta (449)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!