Keresés

Részletes keresés

tamasnude Creative Commons License 2010.12.24 0 0 310

reméljük:) 

majd kiderül.

Előzmény: hmm71 (309)
hmm71 Creative Commons License 2010.12.24 0 0 309

Ha lesz csinos hölgy is

Előzmény: tamasnude (308)
tamasnude Creative Commons License 2010.12.24 0 0 308

sziasztok,

jövő héten (dec.27-jan.2) jönne valaki a mórahalmi nudista szaunába valamelyik délután? 

 



Nudeboy32 Creative Commons License 2010.12.05 0 0 307

32 éves diplomás, intelligens, tiszta budapesti fiatalember vagyok, olyan ismerősöket keresek kortól, nemtől függetlenül, aki szintén szereti a naturista életmódot, vagy nem zavarja ez. (NEM párt/partnert keresek, csak olyan barátokat aki szintén szeret meztelen lenni lakásban, campingekben, strandokon !!) 
nudeboy28@freemail.hu

 

hmm71 Creative Commons License 2010.11.04 0 0 306
A naturista szaunát próbálta valaki Mórahalmon?? Vélemény?
http://www.erzsebetfurdo.morahalom.hu/partnerinfo/szolgaltatasaink/szaunak/
hmm71 Creative Commons License 2010.10.26 0 0 305
Szép kép, azért a pár férfi tagja elvehetné a bal kezét az útból......
Előzmény: nebb (304)
nebb Creative Commons License 2010.10.26 0 0 304
Hari Puttar Creative Commons License 2010.04.14 0 0 302

 

 Drága??

 Szegedi, legújabb wellness-lábmosó: alapjegy+csendes wellness, napijegy: 9000.-

 Kipróbálni nem sikerült, mert "valami elromlott" (nyitás után egy héttel voltunk.)

 Ha valaki volt már, beszámolhatna...

 

 

 

 

Előzmény: Leopoldi (300)
libertinus Creative Commons License 2010.04.13 0 0 301
Ebben semmi különleges nincs: Ausztriában, Németországban sehol nem engednék, hogy valaki a fürdőruhájában vigye be a saját kis baktériumtenyészetét a szaunába. Magától értetődő a meztelenség. Engedmények itt-ott a szégyenlősöknek/prüdeknek/konzervatívoknak: külön férfi-női részlegek, vagy szaunalepedő használata. De fürdőruha egészségügyi okokból tilos!!!
Előzmény: Leopoldi (300)
Leopoldi Creative Commons License 2010.04.13 0 0 300

Sziasztok,

 

Múlt héten voltam a burgerlandterme nevezetű fürdőben és a szaunájában

Isteni élmény volt az egész szauna terület ruhamentes. Van napozóterasz sok sok szauna, felöntések, és minden finomság.

Még véletlenül sem láttam senkit próbálkozni fürdőruhával mint nálunk.

Ha arra jártok menjetek be, megéri de nem olcsó 26 eur per fő per nap.

 

http://www.burgenlandtherme.at/hu/spannonia.html

Giacomo Gianni Geronimo Creative Commons License 2010.03.31 0 0 299

Kedves Csabi!

 

Olyan naturista szerintem nincs, aki a szaunában fürdőruhában van. A szórólapos srác azért hazudta, hogy naturista, mert rájött, hogy te az vagy és azt tanították neki a marketing-kurzuson, hogy meg kell találni a közös pontot a célközönséggel. Azt pedig mégsem mondhatta, hogy igen, szaunázni minden kulturhelyen meztelenül kell, de az általam reklámozott hely tapló magyar hely.

Előzmény: Csabi-csokis szauna-manó (296)
Csabi-csokis szauna-manó Creative Commons License 2010.03.08 0 0 298
Üdv!

Köszönöm a megerősítést!

Bizakodom, hogy nem csak 1 plusz vendég lesz (leszel innen a fórumról), hanem esetleg többen is segítenek "nevelni az embereket.

Üdv. Mindenkit!
Csabi, az eredeti Csabi-csokis szauna-manó
Előzmény: Törölt nick (297)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.08 0 0 297

Bingó! Ezt a privát felmérésem is megerősíti.

 

A lányok hajlamosak az egész szauna-meztelenséget elkönyvelni egyfajta hím-magamutogatásnak, pedig hát - tekintve a szauna élettani hatásait - a legtöbb esetben erről messze nincs, nem lehet szó. (Tisztelet a kivételnek, de a magamutogatók menjenek a másik oldalra.:D)

 

Érdekes pszichológiai tényező lehet a másik "szaunán kívüli" ismerete, tapasztalatom szerint aki hajlik a natúr szaunára, az is rosszul viseli, ha ismerőse "öltözködik" (/vetkezik) megfelelően. Magyarán mondva, van akit nem zavar egy meztelen test látványa, kivéve, ha civilben is kapcsolatot tart az illetővel.

 

Számomra ez furcsa, de kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatos véleményekre.

 

Csabi, még csekkolom a helyet/időpontot, ha jó, számolj plusz egy vendéggel.:)

 

 

Előzmény: Csabi-csokis szauna-manó (296)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.07 0 0 295

A hozzászólás margójára mondom, hogy én nem vagyok naturista, mégis natúr szaunában érzem magam jól. Ennek fényében én azt mondom, hogy a prospektusos ember vastagon gurított - el nem tudom képzelni, hogy igazi naturista túlöltözzön ilyen helyre.

 

Ténykérdés persze, hogy sok helyen, így például uszodákban, ha eredetileg nem lett így tervezve, akkor utólag már fizikailag nem megoldott, vagy nem megoldható normálisan/kulturáltan a natúr szaunázás.

 

Ismerősök, barátok körében folyamatos közvéleménykutatok egyébként a témában, nagyon vegyes a kép.

Van akinek a natúr még oké, de a natúr vegyes már kizárt, van aki a ruhás vegyest elfogadja, van aki azt sem bírja. Szóval nagyon érdekes.

Előzmény: Csabi-csokis szauna-manó (294)
hmm71 Creative Commons License 2009.12.08 0 0 293
Sziasztok! Engem is érdekelne szegedi lehetőség.
Előzmény: tangamania (290)
Szexofon Creative Commons License 2009.11.27 0 0 291
Mi a hétvégén voltunk Egerszalókon. Fokozatosan, lassan, de biztosan épül le a fürdő (nem tudják szinten tartani), de a külső szauna - garantáltan fürdőruha nélküli terület - jól működik, kultúrált és (leszámítva a szaunamester show-it) nincs túlzsúfolva. Volt hogy csak ketten voltunk benn is meg a szabadtéri hidegmedencében is (persze ott csak pár percre :-D)
tangamania Creative Commons License 2009.11.25 0 0 290
sziasztok.szegeden valaki tud ajanlani olyan szaunat ahol meztelen lehet élvezni az izzadast?
BAZS Creative Commons License 2009.11.20 0 0 289

November 25-én, szerdán este szeretnék elmenni a Hotel Orientálban szervezett navkés szaunázásra. Időpont: 17,30-20,30.

Mivel itt csak minimum 10 fő esetén van lehetőség bemennünk és fruha nélkül  szaunázni, ezért várom, hogy jöjjünk össze minél többen, nehogy elmaradjon. Van egy külföldi vendégem, aki szívesen csatlakozna aznap.

Légyszi jelezzétek, ha jönnének a navkeszauna@navke.hu címen.

tcs969 Creative Commons License 2009.11.17 0 0 288
Sziasztok!

Utóbbi időben azt tapasztalom (többen is így látják), hogy ismét fellendülőben van a naturizmus, naturista szemlélet Magyarországon is. Legalábbis egyre több fiatal vesz részt a különböző naturista programokon,ahol nagyon jó viszony alakul ki a különböző korosztályok között.
Ezért jött az ötlet, hogy szervezzünk egy naturista szilveszteri bulit, egy wellness fürdőben ahol pl. egyre többen szaunáznak meztelenül,tehát nem szokatlan a meztelen test látványa, hiába nem naturista strand.
Ezt a lehetőséget a ballószögi Aranykor Wellness Fürdő vezetője biztosítaná számunkra, ha van rá kellő igény. Magyarországon először egy kiemelt jelentőségű időszakban csak naturistáknak. -úgy gondolom,ezzel élnünk kellene!
Rajta, tehát most mutassuk meg,hogy élünk a felkínált lehetőséggel!

Ha kb. 100 naturista igényt tartana egy szilveszteri "fürdő-bulira", akkor az Aranykor Wellness fürdő az országban először a szilveszter éjszakát a naturistáknak ajánlja fel az alábbi lehetőségekkel:

- 20:00-06:00-ig a fürdő belépő

- KÉNYEZTETŐ SZAUNA-PROGRAM

- svédasztalos vacsora(sültek,köretek,gyümölcsök)

- éjfélkor pezsgő

- zene, tánc lehetőség

Az ár: 8000 Ft, melynek felét előre kellene utalni, de erről majd később bővebben, egyenlőre igényfelmérés történik.

Jelentkezés, hírlevél kiküldése a naturista szilveszterrel kapcsolatban:
www.naturistaszilveszter.sokoldal.hu

Üdv. Mindenkit!
Csabi, vagy ha valaki így jobban ismer: a Csabi-csokis szauna-manó.
freemakk Creative Commons License 2009.11.13 0 0 287
Én nem értem mit variáltok ennyit. Én ha szaunázom bárhol a világon , akkor azt meztelenül teszem , mert úgy kell, úgy egészséges! Ezt persze diszkréten lepedővel , vagy törölközővel.Mennyetek ki ausztriába,ha fürdőruhába mész be rád-szolnak.Ott van ennek kulturája.De ha mi nem ezt tesszük itthon , soha sem honosodik meg!
BAZS Creative Commons License 2009.11.13 0 0 286
Ha már Sopron... A Szieszta Hotelban mi a helyzet? Ott hogy szokás szaunázni? Jövő hónapban ott töltök néhány napot. :-)
Előzmény: Törölt nick (285)
tcs969 Creative Commons License 2009.10.27 0 0 284
Sziasztok!

2009.10.30 -án pénteken este 8 órától Szigetszentmiklóson, az Oázis Wellness-ben ismét szauna-szeánszot hirdettek a felújított és gőzkabinnal, tepidáriummal kibővített relax részlegen.
Ami a honlapjukból is kiderül, a szaunázást úgy akarják, mint Ráckevén: fürdőruha nélkül, lepedőben.
Azonban van egy ilyen pont is:
"külön naturista és fürdőruhás szeánszok a teljes téli szezonban!"
Beszéltem a vezetővel, s azt mondta,hogy ez attól függ mire van nagyobb igény.
Tehát, aki tud, menjünk minél többen, s mutassuk meg,hogy van fizetőképes naturista kereslet.
Ha ez húzó erő, én is ott leszek, nekem ez az a bizonyos 3.-ik péntekem ami szabad, tehát mehetnék Ráckevére, de ott az a péntek fruhás, ezért is látom nagyobb esélyét,hogy többen Szszmikire megyünk.
Ez Bp.-hez még közelebb van, mint Ráckeve és nem 2500, hanem bevezető áron 1900 Ft.
Előzetes jelentkezés itt sem kell!
Ja, és ha valaki messzebbről jön, itt van panzió részleg is, de ahhoz célszerű előre szobát foglalni.
Bővebb info a fürdőről: www.oaziswellness.hu

Üdv. Mindenkit !
Csabi
tcs969 Creative Commons License 2009.10.27 0 0 283
Sziasztok!

Először is:

NAGYON KÖSZÖNÖM mindazon Kedves Naturista társamnak a részvételét,akik eljöttek Ballószögre, a naturista estre.

A fürdő vezetője se nagyon hitt a szemének (azt hitte álmodik), hogy kb. meghatszorozódott az eddigi naturista esteken megjelentek létszáma. A pontos létszám 57 + én.
Ennek örömére máris megkaptuk a következő lehetőséget a naturista estre: 2009.11.14 21.00 - 01.00 -ig.

A fürdő vezetőjének naturisták iránti szimpatizálásáról már előző leveleimben írtam (ezeket nem szeretném ismételni) , de az még engem is meglepett, hogy a Szilvesztert először a naturistáknak ajánlja fel, s ha nem lesz rá megfelelő létszámú kereslet, akkor hírdeti meg textilesnek. Tehát, ha kb. 100 fő naturista igényt tartana a szilveszter estére, akkor 21.00 -től kb. 05. - 06-ig a naturistáké a fürdő. Ott a helyszínen pár naturistával tervezgettek, és abban egyeztek meg,hogy a következő naturista esten (nov.14) kellene jeleznünk,hogy élünk-e a felkínált lehetőséggel. A tervezet szerint 9500 Ft-os belépő tartalmazná a svéd asztalos étel fogyasztást is, salátákkal, sültekkel, pezsgővel ( és természetesen szauna-programmal és Csabi-csokival). Viszonyításként: tavaly Ráckevén fürdőruhás üzemmód, 21.00 - 04.00-ig egy pár virslivel,egy pohár pezsgővel 5500 Ft.
Én senkit sem akarok rábeszélni, mert ez már egy kicsit nagyobb összeg, de ha egy szervezett szilveszteri buli 10-15-20 ezer forintos belépőjét nézem, és ráadásul ez naturista, hát mindenki döntsön saját maga...

Üdv. Mindenkit!
Csabi
tcs969 Creative Commons License 2009.10.13 0 0 282
Sziasztok!
2009.10.24-én, szombaton este 9 órától - éjfélig (ha a nagy létszám indokolná éjjel 1-ig) Ballószögön, az Aranykor Wellness Termálfürdőben naturista-est lesz. A teljes komplexumot a naturista etikett szerint lehet használni, természetesen a kinti rönk szaunát is, ahol kényeztető szauna-program is lesz. A rönk szauna befogadó képessége kb. 20 fő. Ha ennél többen leszünk (remélem),és megfelelő létszámban igénylik a szauna programot, akkor természetesen egy-egy felöntésből több is lesz. Gondolok itt a tengeri sós, kubeba-mézes, sörös jeges, és a gőzben elmaradhatatlan Csabi-csokis programra. A belépő felnőtteknek 2500 Ft, szülő kíséretében 14 év alatti gyerekeknek 1250 Ft. Ha valaki már napközben is a fürdő vendége lesz, és úgy dönt,hogy marad a naturista estre is, akkor neki a napközbeni 2500 Ft-on felül 1250 Ft-ot kell fizetni.
Bővebb info, megközelítése a fürdőnek: www.aranykor.hu -> wellness -> Hírek
Üdv.: Csabi
hmm71 Creative Commons License 2009.09.30 0 0 281
Tudtok Szegeden nudi szaunát?
olasz69 Creative Commons License 2009.06.24 0 0 280

Hétvégén voltunk a Gellértben este és azt tapasztaltuk, hogy a termálban 20 h- után meztelenül voltak az emberek. Vízbe is és szaunában is. És ami még jó most kezdik ezt kialakítani. Nagyon kevesen vannak.

Fütykös Lala Creative Commons License 2009.05.14 0 0 279

Valahol a neten olvastam, hogy a Dunaújvárosban most megnyíló - vagy már megnyílt - élményfürdőben textilmentes a szaunázás.

Ez tényleg igaz, vagy csak félreinformáció?

Valaki nem járt még ott véletlenül?

tcs969 Creative Commons License 2009.03.30 0 0 278
Sziasztok!
 Czuczai Laci, a szalki naturisták képviselője kért meg, hogy tegyem fel a listára a köv infókat:
2009.03.30-án, hétfőn 17.00 - 21.00-ig naturista szaunázási és fürdési lehetőség lesz Ballószögön, az Aranykor Wellnes fürdőben. A belépődíj: 3000 Ft.
Ha esetleg bármi kérdés lenne, hívjátok nyugodtan Czuczai Lacit: 06-70- 776 32 68.

ui.: tavaly év vége felé volt már kezdeményezés a hétfőnkénti naturista fürdőzésre,szaunázásra, de valami félre értések végett kudarcba fulladt. Ezt most nem részletezném, viszont most csak a naturistákon múlik,hogy lesz-e folytatás. Tehát aki tud, és akar menjen el. Czuczai Laci bízik a Kecskemét környéki naturistákban, hogy ők hétköznap is ( a fürdő közelsége miatt) részt vesznek egy naturista rendezvényen.
Üdv Mindenkit!
Csabi
toccata Creative Commons License 2009.03.14 0 0 277
A napokban jártunk Hévizen az Hotel Europa fit-ben.
A szauna rész textilmentes, köszönhetően a sok németajkú vendégnek. A közös tartózkodó részből két finn szauna, egy infrakabin, egy tepi-caldarium, egy gőzkabin és egy frigidárium nyílik.
Nincs kimondott szaunamester, mégis szinte mindenki ruha nélkül izzasztja magát, majd tusol.

Tepi-caldariumban eddig még nem voltam, és érdekes volt megtapasztalni, hogy ugyanúgy megizzadtam a 45 fokban, mint a szaunában a 90-ben.
kinematika Creative Commons License 2009.03.12 0 0 276
A navke rendezésében nudista uszoda lesz március 14. (szombaton) a kispestti uszodában. Név szerint kell jelentkezni a navke@navke.hu címre. Legyünk minél többen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!