Keresés

Részletes keresés

Gabiiiiii Creative Commons License 2006.02.17 0 0 132

szia

a kamasznak mar en sem kotok,mert nagyon nehez eltalalni az izleset..A kicsi szerencsere nem ennyire valogatos,ha sikerul neki tetszot alkotnom,szepen el is hordja.

En meg nagy buszken valaszolgatok,mikor megkerdezik lepten nyomon,hogy ki kototte azt a gyonyoruseget:)

Előzmény: minka456 (127)
bors_menta Creative Commons License 2006.02.17 0 0 131
Mekkora a lányod? Régebbi Fürge Ujjakban van gyerekre való, majd előkeresem.
Előzmény: Dundi2 (130)
Dundi2 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 130

Sziasztok!

Tegnap tévedtem erre,mert segiséget szeretnék kérni.Úgy láttam ez a csapat nagyon segitőkész. Remélem én is számithatok egy kis segitségre és talán barátokra is szert tudok tenni.

Szeretnék kislányomnak kötni valamit- én egy pelerinre gondoltam.

kérem valaki segitsen rajtam

Köszönöm: Gabi

bors_menta Creative Commons License 2006.02.17 0 0 129
Na, a következőket kell tenni, ha jól akarjátok látni: átnevezni jpg-be (jobb gomb, átnevezés, név.jpg), mertghogy bmp-ben van az eredeti. Aztán már lehet vele mindenféléket tenni. A nyomtatásnál nem kell teljes oldalra állítani a képet, mert akkorm osódik el, meg kell hagyni az eredeti méretben.
Előzmény: grimel (123)
bors_menta Creative Commons License 2006.02.17 0 0 128
Köszi, érthető volt. Azt tudom, hogy kell kinéznie, így már menni fog.
Előzmény: Sándor3 (119)
minka456 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 127
ELőszőr is jelentkezem, tehát JELEN (csak ritkán).

Gabiiiiii...-nak: Én akkor szoktam le a nagyobb méretű ajándékok készítéséről, mikor észrevettem, hogy a - rengeteg idővel és szeretettel készített - cuccok nem feltétlenül találnak örömteli fogadtatásra, vagy ha úgy is látszik, később mégsem hordják. Ez történt pl., mikor a gyerekeim elérték a kamaszkort. Akkor "kiszálltam" az öltöztetésükből is, és megpróbáltam arcrándulás nélkül elfogadni és kifizetni az általuk kiválasztott ruhát.

Most az unokáimnak kötök és mivel - ahogy jönnek egymás után - sorban öröklik, valamelyiknek majdcsak tetszik és viselni is fogja.

Erától kérdezem, hogy a szép aszimetrikus pulcsival együtt látott drapp-barna kockamintás dolog az micsoda? És jól látom, hogy a fordított oldala a színe?

Néha megnézem a rokon-topikot is, gondolom nem csak én, és ott láttam azt a "kanyarpulcsit". Tud róla valaki valamit vagy esetleg látott is már ilyet, vagy csak a képét?
Előzmény: Gabiiiiii (34)
era417 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 126

Szabadka,  Gartner, minek a leirasat keritek? Az egesz pulcsiet, vagy csak a nyakat? Vagy a kockasat?( nincs szalhuzas , mind kulon gombolyag!Igen, jol ertetted, 62 kulonbozo szal gubancolodik ossze)

Kb 25 eve kotok- meg belegondolni is rossz! pedig meg csak 38 vagyok.

Előzmény: gartner (112)
grimel Creative Commons License 2006.02.16 0 0 125

Ha nekem lennének régi Fürge Ujjak ujságjaim, amitől megválnék, akkor én jelentkeztem volna... de így nem akartam a szót szaporítani, azért nem reagáltam...:)

Előzmény: Sándor3 (124)
Sándor3 Creative Commons License 2006.02.16 0 0 124
Kedves szabadka s többiek!  kértetek régi fürgeujjakat  vagyis kerestetek szomorú vagyok hogy semki nem reagál utánna nem olvassátok vissza ,nem csak ezt  vagy ritkán sikerül gép közelbe  lenni.Ez a másik topira is jellemzö Nem akartam megbántani senkit,úgy látom hogy mással is hasonló a helyzet,Csak örömet akartam szerezni hogy potolva legyenek az elveszett ujságok  évkönyvekNINCS SÉRTÖTSÉG BENNEM
grimel Creative Commons License 2006.02.16 0 0 123

Hát.. szerintem sem ártana az élesítés, csak akkor félek hogy nagyon lesznek a képek...

Na majd megpróbálom:) Sivalkodjatok ha nem látjátok ki a mintákat:))))))))))

Előzmény: hazyboszi (120)
hazyboszi Creative Commons License 2006.02.16 0 0 122
létszámellenőrzés..... nem vagyunk 10-en???

JOLIMAMA.))))))))))))))))))))))))))) PUSZIKA,ÜDV!!!!!
hazyboszi Creative Commons License 2006.02.16 0 0 121
Sándor)))
tökéletes....5*))
Előzmény: Sándor3 (119)
hazyboszi Creative Commons License 2006.02.16 0 0 120
szia!!!

ugyan nem tudom kipróbálni a nyomtatást,de felraktalak a http://gabcika.atw.hu
lapra mintástul...és lehet,hogy a nyomtatással,lementéssel gond lesz...ki kellene próbálni...A terítők jól láthatók,csak a mintákon kellene élesíteni,szerintem!)))))

Era!!!! Nagyon ügyi vagy!!)))Gratula....dolgozom rajta,hogy tudjam már én is felrakni a kötött cuccaim..)))
Előzmény: grimel (118)
Sándor3 Creative Commons License 2006.02.16 0 0 119
Könyvböl irom a lényeget .Közönséges egyráhajtásos páca ,csak nem a szembe készited a pálcát hanem az elözö sor pálcáját jobbrol balra tarto tüvel fel emeljük ahorgolotüre, és igyvesszük afonalból hurkot és és a pálca törzsealol kihuzzuk  majd le horgojuk mintaz egy ráhajtásosat.akkor ugy fog kinézni mint egy güggöleges vonal .Ha a másik irányba készited ellenkezö oldaon lesz a füg vonal. Külömben ezt használhatod passzénak pulcsit horgolsz ,mert ez olyanis lehet mint a kötésnél az 1sima 1forditott.Remélem megérted ,ha hibátkövettem el a magyarázatba javitást kérek bár kitöl  MERT ÉM CSAK OLVASOM  nem igazán müvelem
Előzmény: bors_menta (114)
grimel Creative Commons License 2006.02.16 0 0 118

Csak annyit legyetek szivesek visszajelezni, hogy a feltöltött minták minőségileg jók-e. Gondolok arra hogy ha nyomtassátok, szépen látszik-e a minta vagy esetleg a scanelési rezolúción állítanom kell...

grimel Creative Commons License 2006.02.16 0 0 117

Ez nekem nagyon tetszik:)

Krizantémos - képKrizantémos - minta
grimel Creative Commons License 2006.02.16 0 0 116

Még...

Kiscsigás - képKiscsigás - minta
grimel Creative Commons License 2006.02.16 0 0 115

Hahó:)

Gondoltam, rakok fel pár mintát ami nem kapcsolatos a húsvéttal... Hiszen az ünnepek utánra is kell kézimunkaanyag:)))

Csillag - képCsillag - minta 
bors_menta Creative Commons License 2006.02.16 0 0 114
Vki mondja meg lécci, hogy reielf pálca mit takar. Köszi!
gartner Creative Commons License 2006.02.16 0 0 113
Era, amikor takarót kötsz, és szines kockákból dolgozod össze akkor hogyan fejezed be a hátoldalát? A szines alatt többszinű mintákat értek. A kötés hátoldalán mindig látszódik a szálvezetés. Köszi, Gartner
gartner Creative Commons License 2006.02.16 0 0 112
Létszámba jelentkezem, Era nagyon szépet készitesz, ez már igazi profizmus. Hány éve forgatod a tűt?
grimel Creative Commons License 2006.02.16 0 0 111

Júúúúúúúj, de szép:))

Gyönyörű:)) Arany kezed van..... meg az összeállítás, hogy csak egyik felén van... imádom az asszimetrikus dolgokat:) Gratula:)

Előzmény: era417 (108)
szabadka1234 Creative Commons License 2006.02.16 0 0 110
Ez is csodaszép! Szabad kérni a leírást? A mintát ismerem, de a nyakához már kellene a szakirodalom!.... 
era417 Creative Commons License 2006.02.16 0 0 109

Na megegyszer!

era417 Creative Commons License 2006.02.16 0 0 108

Hello Mindenki

Szeretnem megmutatni ket utolso darabomat. A kockason most dolgozom, nem kis melo... es meg csak most kezdtem neki!

Ok , a masikat nem tudom feltolteni, megprobalom kulon

pulcsi
Előzmény: grimel (107)
grimel Creative Commons License 2006.02.15 0 0 107

Micsoda megtisztelés:))

Társszerkesztő? Nagyon szivesen:)

msn címem: grimel@freemail.hu

A fizetést meg majd.... ha kiérdemlem, akkor leverem rajtad:))))))))

Üdv!

Előzmény: hazyboszi (103)
Jolimama Creative Commons License 2006.02.15 0 0 106
Szia házyboszi! A sorba azért én is beállok. Mármint a létszámba. Pusz
hazyboszi Creative Commons License 2006.02.15 0 0 105
Era)
Semmi baj...annyi boszi van a neten szerteszét..kis,nagy,jó,gonosz......de hazy csak remélem én egyedül..))
Előzmény: era417 (104)
era417 Creative Commons License 2006.02.15 0 0 104

Bocs Boszi, a Nok Lapja Caferol beszeltem, ahol inditottam uj topik- kent, hogy konyvet irok, es kertem segitseget ott is.

Koszi a sztorit, en is jartam igy, csak nem a gombokkal, hanem magaval a fonallal..

Előzmény: hazyboszi (101)
hazyboszi Creative Commons License 2006.02.15 0 0 103
Grimel: ))

Én ugyan jutalékot,semmit nem tudok felajánlani,de ha nincs ellene kiogásod,szívesen feltennélek "társszerkesztőnek" valamelyik lapomra a cuccaiddal együtt..))
Így azok is hozzájuthatnának,akik csak a honlapra találnak,ide a fórumra nem....
Vagy ?? Mit is fizessek érte????:)))))) várom válaszodat,és a technikai oldalát mailben,vagy msn megbeszéljük..)))
cupp
Előzmény: grimel (87)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!