Keresés

Részletes keresés

Jolimama Creative Commons License 2006.08.22 0 0 1355
HOL VAGYTOK TI RÉGI FÓRUMTÁRSAK? Várom, hogy jelentkezzetek, Gabiiiiiiii, aki bevezetett a képfeltöltés technikájába, era417, tears, Sándor3, Oana, nem is tudok mindenkit felsorolni, no meg bors-menta, szóval sokan,sokan hiányoztok még. Várlak Benneteket. Jolimama

Kedves Piroska, remélem, ha több időd lesz ismét megkeresel bennünket, nagyon várjuk a vékony kendercérnát:))))))))
Jolimama Creative Commons License 2006.08.22 0 0 1354
Végiggyönyörködtem a keresztszemes oldalakat,, csodásak, és mint MoniSz-nek is mondtam, még majd elcsábulok a himzés felé is, bár sok időm lenne.!
Előzmény: Marikje (1351)
vorosvar Creative Commons License 2006.08.22 0 0 1353
köszönöm, még nagyjából ötször ennyi kell hozzá:(
Előzmény: Jolimama (1352)
Jolimama Creative Commons License 2006.08.22 0 0 1352
Új bejelentkezők létszámban. Üdvözöllek Benneteket.

A sapkamintákat megnéztem, nagyon jók, néhányat én is lementettem az orosz oldalról

Kedves Betti, a táskás mail-t küldtem Gabcikánknak. Tényleg hihetetlen a kicsi 4 éves Kincső rajongása a lovakért. Egész ménese van, rengeteg időt tölt el velük. A Te honlapod pedig kedvencei közé tartozik.

A meghorgolt terítőim képeit Gabcika fogja feltenni a honlapján lévő képtáramba. Igencsak hiányos, hiszen nemrégtől van fényképezőgépem, és a régiek, amiket elajándékoztam, nincsenek lefényképezve. Biztos, hogy sokan vagyunk igy, igaz?

Várom, hogy jelentkezzen, aki 1978 után született.:)))))))))))

vorosvar, szépen haladsz a függönyöddel, várjuk a végeredményt:))))))

Marikje Creative Commons License 2006.08.22 0 0 1351
Marikje Creative Commons License 2006.08.22 0 0 1350
Örülök, hogy tetszenek. Hogy állsz a ponchoval és a toppal?
Előzmény: kicsi lany (1349)
kicsi lany Creative Commons License 2006.08.22 0 0 1349
Megneztem a sapkakat, nagyon edesek.
Előzmény: Marikje (1321)
vorosvar Creative Commons License 2006.08.22 0 0 1348

Sziasztok,

itt vagyok én is, de inkább csak olvasó-üzemmódban:). Készül a Briella-mintás függönyöm, épp tegnap fényképeztem le az aktuális állapotot:

 

ilcsi. Creative Commons License 2006.08.22 0 0 1347
Sziasztok! Loncsibaba helyett így leszek, a tesóm felvilágosított, hogyha foglalt egy név, mehet utána pont vagy szám, hát így tettem. Drága Boszika! Válaszoltam a leveledre, vajon hová lett? Abban is írtam nem haragszom, és kértem, horgold fel légyszi a fonalat, olyan szívesen küldtem!! Mivel nem jött válasz, én is azt hittem ,hogy haragszol. Szupi,hogy nem!! És persze, hogy leszek a fogadott lányod! Puszi!Ilcsi!
Előzmény: hazyboszi (1341)
Marikje Creative Commons License 2006.08.22 0 0 1346

Jó reggelt Mindenkinek!

 

Gabika!

Küldtem pár tatyó képet emailban. Ha gondolod tedd a másik mellé a honlapon.:))

 

Taptapo!

A relief sor elé nem fér be egy pálcasor? Mi van ha körbehorgolod röviddel és abba teszed a reliefet? Köszi a tanácsokat most néztem a napokban. Nagyon kedves vagy.

 

 

taptapo Creative Commons License 2006.08.22 0 0 1345
Nagyon aranyosak vagytok, hogy segítetek kibogozni ezt a kagylóstakaró készítést. Valóban kell bele valahová reliefsor is, és szerintem is a lukacsos és a pikós sor kerül az összehorgolás után. Sajnos senki nincs aki franciául tudna. Az megkönnyítené a dolgot. 5db-ot horgoltam, most azt próbálom egymáshoz illesztgetni, de ha varrni kell, az nagyon csúnya lesz! Üdv.Taptapo

Briella Creative Commons License 2006.08.22 0 0 1344

Megmosolyogtatni Jolimama? Ha dicsérnek, vigyorgok mint pék kutyája a teliholdra. :))

Szerintem sem a legutolsó sorhoz horgolják hozzá a következő ívet, hanem az alatta levőhöz az utolsó sor mögött.

Előzmény: Jolimama (1328)
hkatica1 Creative Commons License 2006.08.22 0 0 1343

Sziasztok! Jolimama, én is jelentkezem létszámellenőrzésre, bár csak egy nappal később, de a munkám nem engedett hamarabb. Remélem láttad a képtárban az egyik kért könyvet (még nem jutottam a végére :( ).

A kort illetően én a "fiatalabbak" közé tartomozom az 1978-as születésemmel.

 

k-betti Creative Commons License 2006.08.22 0 0 1342
E-mail ment (tegnap Jolimamának is, mert nem tudtam mennyire vagy netközelben). De végül is a rossz hír a jó hír: hogy csak időhiány miatt nem használod annyit a netet, nem pedig azért, mert kórházban vagy, stb...
Előzmény: hazyboszi (1341)
hazyboszi Creative Commons License 2006.08.22 0 0 1341
k-betti !))))


Megköszönném...)) lementettem az egészet,de valahol elveszett a fetöltésnél....és volna még fennt egy másik fotó is,de valamiért nem tette fel...az ftp-m(((
A feltöltés sajna nem mindíg úgy sikerül,ahogy én szeretném,ezért mindenkitől elnézést!!!!
Pont ezek miatt /időhiány../és szerver...nemigen maradt időm a fórumra.

Természetesen olvasom,válaszolok,megpróbálok aktív tag lenni,de a navigáció,emilekre válasz sokkal gyorsabb Jolimami,nővérem részérő...))))))))))))
Maradok köztetek,folyamatosan láttok,de a "főgazdi" már drága Mamim.))))
Margitmamim,fogadott anyum: tali lesz,nem tűnök el,csak nem én vezetem a fórumot!)))

Brinek is nagyon köszi a rengeteg segítséget!!!Nagyon értékesek a munkűi,hozzászólásai,aktív tag e kis csapatban!))))

Imola drága,ezer éve nem írtál!!!!Mi van veled drága nagyim??)))))))))))))))))))))))

Loncsibaba: fogadhatlak kislányomnak??? Írtam 2 hete ismét egy "bocsi emilt,"nem kaptam választ!! Akkor itt,most utoljára szeretnélek megkövetni,kiengesztelni: BOCSÁNAT a tévedésemért!!!!Nagyra értékelem jószándékod,kedvességed!!!!!Szeretlek!!!!! A posta meg...........hm nem éleszek ronda...Légyszi válaszolj!!!)))))))))))))))

Sajnos,most kötve vagyok az internettel: gyerkőcök éjszakások,hajnalban írok,estig alszanak.../nem megy a gép/akkor tudnék,de addigra meg én tikkadok ki.((((((((((

Puszika mindenkinek.))))))))))))))))))
Előzmény: k-betti (1336)
MóniSz Creative Commons License 2006.08.22 0 0 1340

Kedves Jolimama

Most kezdek visszaolvasni, majd csak délután tudom folytatni, ígérem megnézem majd a terítőt, remélem meglesz valahol. Mindenkinek szép napot:)

Móni

Előzmény: Jolimama (1308)
Marikje Creative Commons License 2006.08.22 0 0 1339

KAGYLÓ MINTA!

 

Nem próbáltam ki, de?, ha az illesztéseknél relieff pálcát használnánk akkor egy sor plusszt kapunk a munka színe felett és arra horgolná rá a díszcsíkot.

Nem tudok odajutni időben. Vk nézze meg ez volt az én ötletem.

 

k-betti Creative Commons License 2006.08.21 0 0 1338
Kedves Jolimama!

E-mail ment. A lovak szeretete örök életemben el fog kísérni, sajnos már régen ültem lovon. Örülök, hogy Kincső is gazdagabb lett ezzel az érzéssel.

Kíváncsian várom a horgolt munkáidat. Tényleg, bámulatra méltó, hogy itt mindenki milyen ügyes és gyors.

Jó éjszakát

Betti
Előzmény: Jolimama (1337)
Jolimama Creative Commons License 2006.08.21 0 0 1337
Kedves Betti! Nagyon örülök Neked, hogy jelentkeztél. Éppen a mult héten jártam a honlapodon, a lovaknál, tudod, Kincső unokám kedvencei, biztos írtam már.
Az elírásért elnézést, minden kezdet nehéz. Igen, küldd el a rajzát, gondolom jó lenne Gabcikának.
És nagyon köszönöm kedves szavaidat, és biztos lehetsz, hogy házyboszi-Gabcika is itt lesz közöttünk, mi pedig a honlapjaiban gyönyörködhetünk és tanulhatunk a feltett dolgain.
Várom, és nem csak én, biztos vagyok benne, a kész táska képét. Az, hogy bontasz, nem baj, úgy tanulunk. Egy-egy nehezebb darab meghorgolása során szerintem bontunk mi is. A babakelengye még nem készül, de készen lesz, mire kell. Ugyanis 2-3 hét mulva születik meg fiam barátainak babája, Ő az első. Majd meg fogom mutatni.
üdv.Jolimama
Előzmény: k-betti (1336)
k-betti Creative Commons License 2006.08.21 0 0 1336
Hoppá, lemaradt a kérdőjel:

Elküldjem a minta rajzát rendesebben, hogy a honlapon ne "megcsonkítva" legyen?
Előzmény: k-betti (1335)
k-betti Creative Commons License 2006.08.21 0 0 1335
Jelentkezem létszámellenőrzésre :) Szerintem jobb pót-háziasszonya nem is lehetne a fórumnak! Bár sajnálom, hogy Háziboszit ezáltal ritkábban látom itt.

Örülök, hogy felkerült a honlapra a táska minta (a honlap címét elírtad, de aki ismeri az oldalt, így is megtalálja). (Azért leírom, hogy teljes legyen a kép: http://furgeujjak.atw.hu/)

Már a hátlapja kész van, ha az elejével is végzek, felteszem, mert lenne egy kérdésem...

Készül már Orsi_1 babájának kelengyéje? Szerintem is jó 5let :) Sajnos én csak lélekben tudok jelen lenni (lassan horgolok, és nem is olyan szépen - a táska hátlapját ezért is nem fényképeztem le. Az elején folyton visszafejtettem, mert nem tetszett. Viszont, ha mindig lebontanám, sosem lenne kész, és nem lenne sikerélményem...)

Elküldjem a minta rajzát rendesebben, hogy a honlapon ne "megcsonkítva" legyen.
Előzmény: Jolimama (1307)
Annamária36 Creative Commons License 2006.08.21 0 0 1334
Akkor most szeretném elmondani én is,hogy van egy pár "öreg"barátnőm nagymamáimat is ideértve.Bizton állíthatom,hogy nekik köszönhetem a kézimunkázás szeretetét.Nekem mind egy kincs,mindegyiktől csak tanultam és remélem tudásomat át is tudom majd adni az utánam következőknek.
Jolimama Creative Commons License 2006.08.21 0 0 1333
Én is gratulálok az eredményhez. Én 7 unokával büszkélkedek.


Ilcsi, akkor Te l975-ben születtél, ki született később?????

Előzmény: budai imola (1330)
Jolimama Creative Commons License 2006.08.21 0 0 1332
Kedves Ilcsi! Megnéztem a gyöngyhorgolást, láttam, hogy kötnek is, így elsőre tényleg megijedtem tőle. Azért jó lenne tudni, hogyan is kell csinálni. Gyönyörűek. Majd vezess be bennünket ebbe a tudományba. Üdv.Jolimama
Előzmény: loncsibaba (1329)
loncsibaba Creative Commons License 2006.08.21 0 0 1331
Ez szuper! A környezetemben senki fel nem veheti veled ilyen téren a versenyt. Szégyen, nem szégyen, én is csak kb 3 hónapja internetezek (azóta van internetünk), még sok tanulnivalóm van. A fórumot szinte azonnal megtaláltam,és mondhatom, függő lettem.Segítőkész, szuper csapat!
Előzmény: budai imola (1330)
budai imola Creative Commons License 2006.08.21 0 0 1330

Köszönöm, loncsibaba!

Egyébként a múlt évi Unoka-Nagyszülő informatikai versenyen harmadik helyezettek lettünk az egyik unokámmal. /10 van, mármint unoka/ 

Előzmény: loncsibaba (1329)
loncsibaba Creative Commons License 2006.08.21 0 0 1329
Kedves Imola! Gratulálok neked, hogy így nyomon követed a technika fejlődését, ez szuper!! Egyébként én 1975-ös vagyok. Megnézte már valaki a gyönygyhorgolást?
Jolimama Creative Commons License 2006.08.21 0 0 1328
Kedves Briella, akkor sikerült megmosolyogtatnom Téged?
A kagylómintánál Taptapo már ejutott odáig, nézegették Gabcikával is, hogy egyenkint kell elkészíteni, csak nem jöttünk rá, hogy hol. ÚŐgy néztük, nem biztos, hogy az utolsó sorban, olyan, mintha alatta lenne.
Majd csak sikerül kitalálni.
üdv.Jolimama
Előzmény: Briella (1322)
Jolimama Creative Commons License 2006.08.21 0 0 1327
Kedves Marianna! De jó, hogy jelentkeztél a létszámban. Mindjárt próbállak hívni msn-nen, hátha ott vagy. Szép emlékek maradtak látogatásotok után. Jolimama
Előzmény: Marianna0 (1324)
Jolimama Creative Commons License 2006.08.21 0 0 1326
Kedves Imola! Külön nagy szeretettel köszöntelek, mint korelnökünket. Vajjon ki lehet a legfiatalabb? Jó lenne megtudni nem?:))))))))
Várom a kész munkát, és gyönyörű a kereszszemes munkád is.
Monisz is megörvendeztetett szép keresztszemes munkáival Nézzétek meg. Mégegyszer külön üdvözlet Joli/mama/
Előzmény: budai imola (1325)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!