Keresés

Részletes keresés

Faterik Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1760
ZITA!És tényleg sok gyógyszertárat bejártam egyiknél mondtam is mondják meg öszintén ha betiltották de esküdöztek hogy elfogyott büszkén mutogattam ma Zitának...az audiometria feljavulását percepcio eltünését :D
zéta_ Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1759

marosz, Neked mióta tart a zúgás/sípolás?

Előzmény: marosz (1757)
zéta_ Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1758

Még jó hogy nem jöttél vissza a Rivódért Jani, mert asszem megint hiánycikk lett és délutánra nálunk el is fogyott...

bemérték végre az audiometrián az erősséget? Kíváncsi lennék, hány dB-el süvít neked...

Előzmény: Faterik (1749)
marosz Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1757

Na ugye..megerősítettél Te is

köszönöm

Én hiszek benne nagyon, csak sakkoznom kell mit válasszak, mert a pénzem véges(orvosok,masszőrök,akupunktúra,mágnesterápia,....stb... 

Előzmény: pret 34 (1756)
pret 34 Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1756

Egyenlore a talpmasszazst es nyakmasszazst probaltam egyszer. A talpmasszazs nagyon hasznos volt (azert probaltam meg, mert olvastam neten, hogy egy srac probalta sok mas mindennel egyutt - tobbek kozott akkupunkturaval - es neki vegul elmult a zugas).
A talpon allitolag minden szervnek megvan a helye es ennek megfeleloen masszirozzak. Ezt eddig nem is tudtam, es valoban kihozta a csaj, hogy a fulnel van valami gond. Emellett a nyakmasszazsnal azt is megmondta, hogy mivel a jobb oldal volt gorcsosebb erzesileg, ott sipol a fulem - ez szerinte azt jelenti, hogy tul sokat aggodom a jovon, ami tenyleg igaz. A bal oldalra azt mondta, hogy az a multon valo problemazast jelentene. Lehet az egesz butasag, meg az ilyen, errol arrol kitalaltunk ezt azt dolgokban nem hiszek, de fura modon tobb dolgot is eltalalt, anelkul, hogy mondtam volna neki ezekrol barmit is. Igy  talpmasszazsra meg megyek. Emellett meg akkupunkturat tervezek, mert arrol is jokat olvastam.

Előzmény: marosz (1723)
pret 34 Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1755

Nagyon orulok en is, hogy ilyen jol alakultak a dolgaid es helyrejott a hallasod. Remelem hamarosan a csengesed is elmulik! Jo olvasni az ilyen pozitiv hireket!

Előzmény: Faterik (1749)
marosz Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1754

csak a tudat?..csak nem

Még gondolkodom mi legyen............de sokat segítettetek

köszönöm

Előzmény: ghepard (1748)
marosz Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1753

Le a kalappal előtted.

A sok gyógyszerben nem hiszek, de néha kell ..szerintem

De inkább az öngyógyítás felé hajlok, amihez igénybe veszek segédeszközöket.

Előzmény: ghepard (1747)
marosz Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1752

:-) nagyon köszönöm

Előzmény: ghepard (1743)
marosz Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1751

Én még csak az elején tartok, de olyan jó Téged olvasni :-)

Legyen és maradjon is meg Neked a mai jó, kívánom szívből

Előzmény: Faterik (1749)
ghepard Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1750

Látod, pont ez a lélek uralma. Van egy jó híred és máris jobban vagy - érezni a betűkről is a monitoron.... :)

Előzmény: Faterik (1749)
Faterik Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1749

Gyerekek,isteni hirek vannak!

Bementem ma a Klinikára,teljes kivizsgálás volt,szinte még a fenekembe is belenéztek majdnem,szédülésvizsgálat,ideggyök nézés stb.Félórás audiometriai vizsgálat,stapedius reflex nézés,összes Hz végignézve,mindegyik 0-10 dB Hl között van,és ép hallás esetén is előfordulhat fülzúgás,de a szőrsejtejeim megmenekültek,még a folyoson is a Nootropilt,Chinotalt ettem....

 

Lényeg a lényeg:MÁR NINCS IDEGI HALLÁSCSÖKKENÉSEM,csak sima fülzúgás,igy már lényegesen jobb a helyzet.

 

Azért mentem,hogy Bencsik doktornőhöz jövő kedden már tényleg MINDEN vizsgálatot vinni tudjak,hallásom gyakorlatilag visszaállt!!!

 

Valószinűleg elég lesz a szteroid is vagy infuzio és a zúgás elmúlásának esélye igy,hogy visszaállt a hallásom lényegesen nagyobb,a pokolból jöttem vissza.

ghepard Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1748

Te tudod, ha úgy érzed megéri, menj bele. Már az a tudat, hogy mikor ráfekszel valami fog pulzálni és ez fog rád jótékonyan hatni - gyógyító erővel bír. S mivel drága (vagy volt és most akcióban kapod), akkor ez a hatás még nagyobb.......Hatni egész biztosan fog, míg rajta leszel. De többet leszel nem rajta, vagy aludni is azon fogsz?

Előzmény: marosz (1745)
ghepard Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1747

Tehát újabb dolog, hogy inkább ne gyógyszerekkel. Én születésem óta gyakorlatilag nem hallok, persze azért ezt azt meghallok. De mostmár semmire sem panaszkodok.   27 éves koromig jártam az orvosokat, kórházakat és tömtek mindenféle gyógyszerrel  - akkor ugrott a fejembe - hisz ezzel kinyírnak, már olyan gyenge voltam. Abbahagytam az orvoshozmenést és a gyógyszerszedést és még 34 év után is itt vagyok, mégpedig azt hiszem nagyon jó kondiban... Fiatalon nagyon rossz volt és megviselt lelkileg a nemhallás, meglehet ebből is volt a sok problémám - de sikerült felülkerekedni mindegyiken....

Előzmény: marosz (1733)
ghepard Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1746

Egy tudományos geofizikai intézetben dolgozom. A Föld elektromágneses terét kutatjuk kollégáimmal (azon a részlegen vagyok) - de maga az intézet a Földet, mint egészet tanulmányozza, beleértve a többi bolygó dolgait is, főleg a Nap meg a Hold.....

Előzmény: marosz (1730)
marosz Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1745

Most van egy olcsó lehetőség............

Előzmény: ghepard (1742)
ghepard Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1744

Igen, értem....... Ott a de. Nálam is ott volt a de, mikor belekezdtem - két évig nem tudtam elhinni, hogy ezek a dogok tényleg működnek......

Előzmény: marosz (1729)
ghepard Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1743

Itt a topikom linkje a rezgésekről:

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9197399&la=124413063

 

 

Előzmény: marosz (1735)
ghepard Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1742

Nekem is írtak a mailcímemre néhányan, onnan tudom hogy rengetegbe kerül - az eszem megáll. A gondolataiddal jobb mágneses teret tudsz képezni magadnak ingyen is........ :)

Előzmény: marosz (1737)
ghepard Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1741

Én is azt mondanám neki, hogy vágjon bele, ha van pénze (nekem nincs semmire) - a gyógyszerektől sokkal jobb, ha ilyenekkel próbálkozik - mert ezeknek nincs olyan mellékhatásuk, mint a gyógyszereknek. Fülzúgásra gyógyszerekkel menni - az számomra nagyon kiábrándító dolog......

Előzmény: kick75 (1734)
marosz Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1740

Jajj............most nem lettem boldogabb :-(

Előzmény: kick75 (1738)
ghepard Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1739

Erről megintcsak az a véleményem, mit előbb. Minden hat az emberre, ha nagyon elhitetik vele. Ezt számtalan kisérlet bizonyítja, ezért Nóbel díjat is kaptak. Még az is bizonyítva van, hogy a drágább jobban hat. A mágnes is hat, afelől semmi kétségem nincs - de megint azt hiszem, hogy maga az ember hat ebben az esetben nagy százalékban. Ha minden úgy volna, mint eredetiben - csak a mágneses tér ki tudja mi volna - akkor is hasonló lenne az eredmény..... Ezért megy már az, hogy a gyógyszerek hatását felül kellene bírálni, de nagyon nehéz, mert sok pénz forog belőlük. Maguk a gyógyszergyártók tudják a legjobban, hogy a dolgok ugyanúgy hatnak gyógyszer nélkül is - csak az ember nagyon fél, hbogyha nem veszi be a gyógyszert, akkor vége. Nos én még élek, pedig 34 éve igyekszem nem szedni gyógyszert. Eltartott, de megtanultam.......

Előzmény: marosz (1728)
kick75 Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1738

Sztem olyat ne vegyél, közel sincs olyan hatékony mint a bemer. Ezt sok összehasonlítás és próba/tanulmány alátámasztja.

A dokik is csak arra esküsznek azért ilyen rohadt drága.

Előzmény: marosz (1737)
marosz Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1737

Még egy kérdés: a pulzáló mágnesterápiás matrac is jó lehet? elsőre ebben gondolkodom hogy veszek (na persze elérhető áron)

Előzmény: kick75 (1734)
marosz Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1736

:-)

egy pozitív válasz

:-)

köszi

Előzmény: kick75 (1734)
marosz Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1735

köszönöm :-)

tedd be kérlek

én mindent megpróbálok, dokinak is mondtam

Előzmény: ghepard (1732)
kick75 Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1734

Szia.

 

Én a bemer másnesterápiát jelenleg is alkalmazom. Béreltem egyet itthonra és azon hempergek napi 40percet közben zenéthallgatok minden nap, plussz van hozzá kimondott fülzúgásra való aplikátor is.

Javasolni tudom én is, hogy vágj bele jót teszel a szervezetednek is vele!!!!!!!

Előzmény: marosz (1723)
marosz Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1733

http://enthouse.blog.hu/2010/06/04/idoskori_hallascsokkenes_a_halloideg_szintjen

 

nem érzem magam idősnek, de megrémiszt ez is amit ebben olvastam

szóval passz,miért nem tudunk arról, hogy mágnesterápiával gyógyultak-e már betegek

De nekem szimpatikus az a tanulmány, ahol felsorolták a magyarországi tapasztalatokt(Szeged/Budapest...)

Előzmény: ghepard (1731)
ghepard Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1732

Erről megint nagyon jó a véleményem - pontosan ezt csinálom én is már 10 éve, de saját magam gyártom a mágneses teret sejtszinten. Mégpedig a hangokkal és rezgésekkel, vibrálásokkal. Nálam mindenre bejött. Ez sejtszinten történik - ezért segített nekem a fülzúgásban is. Van erről egy összefoglalóm is, mert felkértek és topikot is nyittattak erről. Az emberi hangról és az ember rezgéseiről szól. Az összefoglaló (35 oldalas) linkje itt is megvan,  685. hozzászólásomban belinkeltem. A sejt működéséről van is egy jó könyvem (tavaly kaptam). Az csak megerősítette azt, hogy amit 2003-tól csinálok - az nem rossz. Ha esetleg érdekel betehetem a rezgéses topikom linkjét is, ott látni, hogy mi mindenre hatott nálam és nemcsak nálam........

Előzmény: marosz (1727)
ghepard Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1731

Elhiszem, hogy hat a mágneses erőtér - minden porcikámmal elhiszem. De az ember sejtjeinek erőtere, az ott zajlott reakciók mennyisége egészen észbontó. Ez a tanulmány is már 15 éves - hogyhogy nem terjedt el? Vagy ez is odatartozik, hogy nem engedik, hogy elterjedjen?

Előzmény: marosz (1726)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!