Keresés

Részletes keresés

pozo Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22180

Ez így egy kicsit másként hangzik. A jelenlegi vezetők tudják, mit csinálnak. Az esetleges újak saját sírjukat ássák meg, sugárvédelmi szakember kevés van, Pakson pótolhatatlanok...

Én csak tudom, mivel nekem is- többek között- sugárvédelmi végzettségem van.

Előzmény: illatos-fű (22179)
illatos-fű Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22179

Hirekbol.

A paksi eromu vezetosege azt az utasitast kapta hogy valjanak meg nyolcszaz dolgozotol, a paksi vezetok biztonsagi okokbol megtagadtak ezt az utasitast, ezert a paksi eromu vezetoit lecserelik, felulrol nyomhato szemelyekre, akik kirugjak a dolgozokat.

Előzmény: pozo (22177)
pozo Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22178

 tudományos alapja lehet mindennek

 

Ennek még az sincs...

Előzmény: Törölt nick (22176)
pozo Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22177

Paksi eromu osszes dolgozojat kirugjak karacsonyi meglepeteskent.

 

Ezt honnan veszed?

Az elképzelhető, hogy a semmihez sem értő "menedzserektől" megszabadulnak, de a speciális képzettségű műszaki szakemberek pótolhatatlanok...

Előzmény: illatos-fű (22171)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22176

Egy héten kétszer háromszor használtam a leírtak szerint, megvolt rajta a frekvencia sáv is adva, most nem tudom mennyi volt .

Én csak az áramot éreztem benne ami egy kicsit rázott is. Fél évet csináltam aztán eladtam a gépet , nagy lehúzás ez is . 

Nem kell freki gép és semmi más, tudományos alapja lehet mindennek . Mert bármit bekajálnak az emberek. 

Előzmény: Jesurun under Lyme (22151)
illatos-fű Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22175

Szuper!

A varga fele gyogygomba utan, amit egyebkent hat honapig szedtem, a biocom immun plusszra valtottam, eppen azert mert vannak benne gyogygombak is, es meg azon felul ezer jo dolog. Most fogyott el eppen, tehat oktober november es december fel honapot szedtem. Igy tudok kulombseget tenni a ketto kozott. Tapasztalatom szerint a gyogygomba pontosan a vitanax px4 nagyon jo egyensulyba tud rakni idegileg. Az immun pluszban masik harom gomba kombinacio van, igy nem pont ugyan az a hatas. Magam reszerol visszafogok terni egy ujabb gyogygomba kurara. De elotte elszedek egy doboz joint complexet az izuleteim rendbe tetele vegett. Kilencven darab van benne. Majd meglatom meddig lesz eleg.

Előzmény: Törölt nick (22173)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22174

Szia Zöldcytrom,

 

Ab mellett nem tudok paleózni, de tőlem sem idegen ez az étrend. Sajnos a paleo-s étkezés sok savat csinál, az Ab még megdobja, így inkább próbálok az ab-nek jól megágyazni, kerülve a savasságot. Na meg a doxy rántja le rólam a kilókat, a paleos barátnőm is 48 kilóra fogyott 60-ról pár hónap alatt, amikor elkezdte. Nekem ez most nem hiányzik. De az Ab kúra után elgondolkozom rajta.

 

 

 

 

Előzmény: zöldcytrom (22146)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22173

Biocom Immune Plust szedek, amiben van többféle gomba, és Biocom Candida Cleanse-t, ebben Reishi van. Sajnos nem hatnak, csak a nyugtató kicsit. Sőt az antidepi és szorongásoldó sem hat, ebből tudtam, hogy ez Lyme. 

Előzmény: illatos-fű (22170)
One of the millions Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22172

Szia!

 

Én nem Paleózom, de "leaky gutom" az tuti van/volt:

 

Glutén,tehéntej, tojásfehérje kilőve! A Paleót könnyebb betartani!

 

Lassan 3 hónapja.

 

A beleim elkezdtem gyógyulni, a cink nagyon sokat segített!

 

Jobban bírom a Cowdent + a nagy dózisu artemizint! 

Előzmény: zöldcytrom (22146)
illatos-fű Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22171

Na el is ment a jo kedvem. Paksi eromu osszes dolgozojat kirugjak karacsonyi meglepeteskent. Nem erzem magam biztonsagban.

Előzmény: illatos-fű (22169)
illatos-fű Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22170

Idegre jo a gyogygomba.

Szerintem is beteg a feleseg. Nagy alcazo a borrelia.

Előzmény: Törölt nick (22168)
illatos-fű Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22169

Elkaptam egy agressziv munkahelyi nathat. Most itthon fekszem es vicceken hahotazok. Maris jobb. Jol megrezegtettem a bacikat. :)

Előzmény: ghepard (22167)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22168

 

Olvastam, hogy IGGP41 pozitivitás az egészséges emberek 70%-ában van, igaz ők nem csinálnak WB tesztet, mert nincs oka. Így akik Esztónál IGGP41 pozitivitásra jönnek ki, nagy részük lyme-os, a tünetekkel együtt értékelve.

 

Nekem azt mondta Esztó az IGGP41 pozitivitásom mellett hogy tipikus lyme tüneteim vannak, könyvet írhatnék róla, mert nálam 5,5 hónap alatt az öszes tünet előjött az I-estől a III-as stádiumig. Ha csak az idegrendszeri feszültség, pattanásig feszült idegeket, dührohamokat, rossz stresszkezelést nézném, magam is pszichiátriai esetként lennék kezelve, mert nálam ezek a legmarkánsabb tünetek, illetve ide jutott el a tünetlista 5,5 hónap alatt. De mellette vannak egyéb fizikai tünetek, amik sorban jöttek (nyakmerevség, bal lapocka zsibbadás, nehézlégzés, torokfájás, kis taknyolás, slejm, rekedtség, bordafájás, izületi fájdalmak csak karban,  tenyér, talp fájás, izomszurkálás, alvászavar stb.) Ez utóbbiak mind elviselhető szinten vannak már, de az idegfeszültség a legkeményebb nálam, napi szinten kell 1-2 Frontint bevennem.

 

Volt valakinek ilyen? AB-t szedek, és nem tudom ezt mikor fogja kisöpörni. Ami bejött rá az a mozgás, jóga, de sajnos a hétköznapokban erre csak este van lehetőségem, ha az időm engedi, a napokat ezzel a harci ideggel kell élnem, és már bele vagyok fáradva.

 

A másik érdekesség, ha a férje lyme pozitív, és feltételezzük, hogy szexuális úton terjed a lyme, több kutatásban olvastam, akkor lehet, hogy mégis lyme tünetei vannak?

 

 

Előzmény: Törölt nick (22153)
ghepard Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22167

Klassz. A bacik vírusok nagyon picik. Ha tudsz generálni saját magadban 30-50 pici mozgást másodpercenként, kb miliméteres vagy még annál is kisebb kilengésekkel, akkor ez a vírusoknak kb annyi, mintha egy embert mondjuk 10 méteres távolságban mozgatnának ide oda 50-szer egyetlen másodperc alatt  - na nem vagyok biztos, hogy ezt valaki túl élné..........

Előzmény: illatos-fű (22162)
ghepard Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22166

Eljutsz akkor, ha az eszedben lesz mindig  és gyakorolni fogsz...........

Előzmény: illatos-fű (22163)
ghepard Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22165

Ha sokat fogod az eszedbe hordani, csinálni, gyakorolni, akkor eljuthatsz arra a szintre, hogy olyan pici mozgásokat fogsz tudni generálni (ez már szinte pusztán az agyhullámokkal fog menni), hogy kívülről észrevehetetlen. Említettem, hogy én meg tudom mozgatni belülről a dobhártyámat - ez például segít az egylábon csukott szemmel való állásnál is, mert így er☼sebb impulzus megy az egyensúlyérzékelőbe, ami a fülben van és így a test könnyebben tud egyensúlyozni...... Szemeimet is tudom mikromozgatni, meg jópár belső szervet is.

 

Például maga az emésztés rengeteg energiát vesz el a testtől (hogy kb a táplálékból nyerhető energia kb 70%-a arra megy el, hogy egyáltalán megemésztődjön és felszívódjon) - ha ehhez hozzá tud tenni az ember jól megválasztott és kivitelezett mozgásokkal, akkor sokkal több energia hasznosul a táplálékból és több energiánk lesz........

Előzmény: illatos-fű (22162)
ghepard Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22164

Nagyszerű. Igen, az utat észben kell tartani és ismételni és ismételni és mindig csak ismételni. Mikor kicsik voltunk járni se tudtunk, elestünk, kapaszkodtunk mindenbe, rengetegszer próbálkoztunk, de végül sikerült megtanálni az egyensúlyt. Az ember kb 60ezer sikertelen próbálkozás után tanul meg önállóan járni. Nézd meg a kicsiket, mikor először meg tudnak állni - hogy remegnek. Miért remegnek? Csak nem azért, hogy ne dőljenek le? Azért, pedig senki se mondta nekik......... Van egy nagyon nehéz gyakorlat, de tök egyszerűnek néz ki, már írtam róla. Csukott szemekkel egy lábon állni (nem ugrálni, a láb mindig a talajon van, és nem támaszkodni semmibe). Na ez k*rva nehéz - de sokkal, de sokkal egyszerűbb, ha be tudod magad rezgetni, nagyon pici térd ide oda oldaltmozgások, kisujjról a hüvelykre hehyezni gyorsan a súlypontot, kézujjakat mozgatni előre hátra (nem oldalra). Ha ez menni fog, akkor akár két percig, vagy tovább is tartani lehet az egyensúlyt. De egy rossz gondolat, rossz légzés, egy rossz mozdulat és máris úgy kileng az ember, hogy nem tudja ellensúlyozni......

Előzmény: illatos-fű (22161)
illatos-fű Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22163

En is igy latom. A sok penz enneg a betegsegnek a legyozesehez magaban nem eleg. Azt is hiszem hogy a nagyon egyszeru es olcso dolgok sokszor hatekonyabbak mint a dragak. Talan egyszer en is eljutok arra a szintre, hogy ne kelljen taplalek kiegeszitot szednem.

Előzmény: ghepard (22158)
illatos-fű Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22162

Eszembe jut sokszor az apro mozgas, rezegtetes. Tobbszor hasznat vettem mar. Koszi

Előzmény: ghepard (22156)
illatos-fű Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22161

Nagyon egyetertek. Figyelni kell magunkra es bizni a sikerben. Az elert eredmenyekhez vezeto utat eszeben kell tartani es ismetelni az utat.

Előzmény: ghepard (22157)
ghepard Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22160

Vegyél egy hajszálat, az marha vékony (lehet akár csak 0.05mm, tehát 5 század milméter vastag csak) - vékonyabb bizonyos sejteknél is. Ha csomót kötsz rá és meg is húzod, de ne annyira, hogy elsakadjon - akkor nem fodog tudni kicsomózni. De ha magadra teszed bizonyos helyre, akkor saját hullámokkal, erős rezgésekkel - pár másodperc alatt (vagy 1-2 perc) sikerülhet, nem probléma megtanulni. A baktériumok se sokkal kisebbek, a vírusok még kisebbek - ez meg ellenük szól........

Előzmény: Jesurun under Lyme (22150)
ghepard Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22159

Na, ez jó - csak menj tovább ezen a fonalon, ismerd meg magad, hogy tudjál magadra hatni.........

Előzmény: Jesurun under Lyme (22150)
ghepard Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22158

Ha meg nincs rá pénze, akkor szenved, 

 

Nekem nincs pénzem a sok dokira meg tesztekre, meg az AB-ra, meg a multivitaminokra, meg erre rengeteg időt pazarolni - de nem mondanám, hogy szenvedek. Van egy bizonyos szürkeállományom, próbálom használni és addig győzködöm, edzem - amíg megtalálja az utat a belső szervekhez és érzem, hogy be is mozognak - szinte pusztán az agyhullámoktól........

 

Előzmény: Androméda-galaxis (22142)
ghepard Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22157

Es valahogy kezdem valoban azt elhinni, mintha tudatosan, az emberiseget a betegseg allapotaban akarjak tartani.

 

Hát erre mutat egypár jel. Az emberek igencsak manipulálhatóak. Amit állandóan fognak a fejedbe verni, azt előbb utóbb elfogadok valahogy - már ha beengeded magadba mélyre. Mindenesetre ez egy jó kezdet lehet, hogy jobban megismerd magad. Ne a könyvekből, internetről, másoktól - hanem saját kézből, saját gondolataid által, saját gyakorlataid alapján stb - így irányítani fodog tudni magadat és nem mások fognak irányítani........

 

Csak tunetet gyogyitanak, okot nem, es ha valaki felfedezi a spanyolviaszt, ujbol es ujbol, akkor valahogy az mindig elsiklik az informaciotenger tomegeben, es tobbseg marad ott ahol volt.

 

De előbb utóbb lesz változás..........

Előzmény: Jesurun under Lyme (22139)
ghepard Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22156

Az ember mindenféle mütyürke nélkül elég széles sávban tud generálni hullámokat, rezgéseket - a másodperctől hosszabbaktól egészen a kb 3000Hz másodpercenkéntig. Mindefélét próbálnak eladni, van olyan is, melyiket hogy kb 1millió forintért árulják. Az emberek meg megveszik, már akinek van rá pénze - de szerintem ezek is csak kb az a szint, mikor gyaloglás vagy futás helyett autóval teszem meg a távot. Én egy fityinget se adtam ezekért és még csak nem is gondolkodtam, hogy esetleg valamelyiket kipróbáljam. Hatnak ezek valamilyen szinten, inkább itt is az van, hogy az ember teszi hozzá a magáét, csak ezt valahogy figyelmen kívül hagyja. A holland példánál se csak maga a mütyürke hatott. Szerintem ugyanez érvényes az AB-re (meg mindenre) is........

Előzmény: Jesurun under Lyme (22125)
illatos-fű Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22155

Borrelia, a sejt fereg.

Előzmény: Jesurun under Lyme (22151)
illatos-fű Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22154

Parazitak koze sorolas.

 

Hacsak parazita lenne a borrelia egyszeru dolgunk lenne.

 

De tud olyat amit a virus: pl. mutalodni, vagy annyira picikenek lenni.

 

De tud olyat mint a gomba: olyan alakot vesz fel, amivel eletben marad a kornyezeti viszontagsagokban, pl. szarazsag, hideg, meleg.

 

De termeszetesen bakterium, alapjaraton.

 

Szoval a parazita fogalom egy nagyon nagyon gyujto, amibe a borrelia belefer, de en nem allitom, hogy csak az, de tudjatok rola, hogy az.

 

Ha ezt figyelembe veve irtjatok, sokkal eredmenyesebbek lesztek.

Előzmény: Jesurun under Lyme (22151)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22153

Még mindig szarul van. Viszont az Esztó azt mondta,hogy nem lymeos.Nem tipikusan lyme tünetei vannak. Pszichiáterhez jár.Viszont az érdekes,hogy a férje WB tesztje pozitív lett. Most szedi az első kúra AB-t...

Előzmény: Törölt nick (22124)
Rita2222 Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22152
Mert drága es a TB nem finanszíroz csak bizonyos vizsgálatokat a bizonyos tünetek mellé.Aztan ha nem jön be jön egy újabb szakorvos aki kiírhat újabb vizsgálatot az ő területen.de gondolom ezt te is tudod nem is ezért írtam csak hogy milyen jo lenne ha az orvosok összefüggésekben gondolkoznanak es nem csakis az adott területre koncentrálnának..ha pl nekem idegrendszeri tüneteim vannak ES mellette megmagyarazhatatlan torokfajasaim es szem egesem akkor miert egyertelmu hogy depressziós vagyok? Miert nem merul fel hogy lehet ez vmi fertőzés?pedig allitolag azert tanulnak annyi evig meg a hazidokik is hogy ne csak az adott szervet ismerjék hanem tudjanak összefüggést keresni a többi testrész tünettel..
Amit írsz az urulogiai problémákról nalunk a családban is történt ilyen:hónapokig írtak fel ilyen olyan ab-ket amik nem hasznaltak es csak ezután csináltak tenyésztést ami utan mar a megfelelő ab vel hamar helyrejott az illető.Logikatlan.es nekünk kell rájönni mi a bajunk mert bonyolultabb esetek megfejtésére az orvosok képtelenek.
Előzmény: Androméda-galaxis (22142)
Jesurun under Lyme Creative Commons License 2014.12.19 0 0 22151

Baboss, te mennyi ideig hasznaltad?

Hogyan? Hany percen at? Hanyszor egy nap? Hanyszor egy heten?

 

Olvasom a konyvet, nekem sok meghokkento dolog van benne, erdekes, nagyon.

Sok gondolatmenettel nagyon egyetertek. Az elektrotechnikai reszeket sajna atugrom, azokat meg magyarul sem ertem.....

A legmegdobbentom nekem most az, h nem csak akkor vagyunk parazitakkal fertozottek, ha felmeters fereg van a beleinkben..... Van majfereg is, es a szerzo szerint minden rakosnal megtalalta a majban.....

 

Olvastam a borreliarol, h eloszerettel bujik meg parazitakban.

 

Illatosfu - Hulda is parazitak koze sorolja nemcsak a fergeket, de a bacikat es virusokat is, mindent ami belolunk taplalkozik, igy ezzel nem vagy egyedul :)

Előzmény: Törölt nick (22137)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!