Keresés

Részletes keresés

Orsi_1 Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1746
Szépek az új gyerekminták. Rengeteg, nem is tudtam végignézni, de igazán nagyon mutatósak.
Annamária36 Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1745

Szia Marikje!

A két kék táska,gyermekeim tornazsákja volt,ezeken próbálam ki a folvarrást.

Előzmény: Marikje (1738)
Annamária36 Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1744

Kedves Lívia néni!

Nem nyújt vígaszt gondolom de nekem se jön elő az összes kép.Tehát örömmel tudatom,hogy nem korfüggő a dolog!

Előzmény: livia néni (1742)
livia néni Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1743
Természetesen, kérem a mintákat is. Most az ananászos, szamócásakat is gyűjtöm.

Előzmény: margitmama (1714)
livia néni Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1742
Sajnos két képtárral nem boldogulok, furgeujjak.atw.hu-, és gabcika.atw.hu-val. A helyzet az, hogy megtalálom a kezdő oldalt, és amikor kiválasztom azt, amit meg szeretnék nézni, megjelenik egy tapétára emlékeztető felület, ahol egy-két képnél legyílik1-2 cm-re, és itt megállapodik. Tudom, hogy az én Internetem lassú (más lehetőségem egyenlőre nincs),ezért kérem a fiatalok segítségét, hogy hogyan lehetne elérni, hogy egyszerre csak egy képet akarjon letölteni, és ne az egész oldalt. Én már kipróbáltam, amit tudtam, jobb klikket, bal klikket, de nem jutottam előbbre.

Lívia

Jolimama Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1741
Kedves Macaa! Örülök, hogy be akarsz lépni a szalagosok népes táborába. Az 1168-as hozzászólásban feltettem egy nagyon egyszerű mintát, szájbarágással együtt)))))Próbáld ki, megígérem, állítok Neked össze könnyű mintkat, amikhez van leírás is a rajz mellett. Fel fogom tenni Gabcika képtárába. Kis türelem, addig próbálkozz ezze. Nekem is ez volt az egyik első szalagom.
Előzmény: macaa (1739)
kriszta-x Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1740
Kedves horgoláshoz értők! SOS!! A JOY magazin szeptemberi számának 121. oldalán van egy mályvaszínű horgolt kardigán, kötéssel kombinálva (bár ők bolerónak írják, szerintem nem az). Már jó pár éve kötök-horgolok, ezért elhatároztam, hogy nem veszem meg (ára horribile!), inkább megcsinálom én magam. Ti milyen fonalból és miként valósítanátok meg?  Képet sajnos nem tudok mellékelni, reménykedem, hogy valakinek megvan az újság és van ötlete. Köszönöm!
macaa Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1739
Rákattantam a szalaghorgolásra. Ill. kattannék, de nem megy az olyan könnyen. Még sosem próbáltam, de mindig is nagyon tetszett.
Marikje honlapjáról leszedtem a "szalagiskolát", de nekem ez nem elég. Tud valaki valami szájbarágósabbat? Vagy ahhoz az egyszerű mintához írásos magyarázatot?
Marikje Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1738
Nagyon szép a terítő, ahogy haladsz vele. És a tasik is nagyon teteszenek főleg a világoskék. Én ma nem haladtam semmivel sehova csak a fejemben kötöttem. Mindig sokat megforgatom gondolatban mielőtt hozzákezdek valamihez és még így is sokszor más jön ki belőle.
Előzmény: Annamária36 (1737)
Annamária36 Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1737

Remélem szép hétvégéje volt mindenkinek!

Ma én itt tartok.Ja,és frissítettem is.A táskákat,kinőtt nadrágokból varrtam.

Jolimama Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1736
Szia Judit! Remélem, hogy hamarosan tényleg látszani is fognak.
Mindenkinek aki benéz a kétárba, most tanulom, lehet, hogy lesznek hibák, elnézést értük, és írjátok meg. Ha valami probléma adódik a minta sorszáma alapján bármikor tudok segíteni.
Előzmény: berke (1735)
berke Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1735
Jolimama! Sikerült előcsalogatnom a mintákat. Mégegyszer köszi! Judit
Előzmény: Jolimama (1731)
berke Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1734
Szió Jolimama! Köszi a segítséget! Most még azt írja ki, hogy konvertálás alatt, de később bizti látszani fognak a feltöltések. Judit
Előzmény: Jolimama (1731)
Marikje Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1733

Ilcsi Képekben mire lehet használni  a horgolástKamrapolcra szegélynek, étterembe borosüveg alján horgolt dísz van. Most találtam :::))))))

És az ananászosoknak találtam vállakendőt igaz leírás nincs hozzá de nagyon szépek

És egy piros ananászos ruha

Előzmény: ilcsi. (1721)
margitmama Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1732

.   

   FILE, VAGY FILÉ- HORGOLÁSNAK ÍRJÁK, DE NEKEM MINDEGY ,NAGYON SZERETEM CSINÁLNI.   

                    Üdvözlettel Margitmama.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Előzmény: Törölt nick (1717)
Jolimama Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1731
Üdvözlök minden Új és régi fórumozót.
A keresztszemes mintá Orsitól, már valóban látszanak a képtárban, a gyerekruhák is fennt vannak, hamarosan látszanak is, reményeim szerint.

Köszönöm Gabcikánknak, hogy fel tudom rakni a mintákat a képtárba, nem kell elküldeni, sok időt tudunk megtakarítani. Ahogy Gabcika is írta, szóljatok, hogy mik legyenek még felrakva, szívesen keresgélek. Amik már fel vannak rakva, bővíteni fogom.
Holnap talán sikerül a sapkák, sálak, kesztyűk fognak felkerülni.

Orsi, remélem, találsz könnyű és szép homikat, és Judit is.

Szép napot mindenkinek.
edinacs2 Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1730

Szia!

 

Én 199,-ért vettem dmct.

Előzmény: Orsi_1 (1729)
Orsi_1 Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1729
Keresztszemes:

Gabci honlapjáról már elérhetőek a gyerek keresztszemes minták: http://gabcika.atw.hu/

Most találtam egy jó honlapot keresztszemeshez: http://www.xszemes.hu/
Nagyon jó!

És egy kér(d)és:
egy csomó színű DMC hímzőfonalat szeretnék venni (kb. 16 színt, egyelőre.). Tudom, hogy Magyarországon is kapható, kb. az egyharmadába kerül az itteni árhoz képest.
Ha jár valaki mostanában kézimunkaboltban, megnézné nekem, hogy mennyiért adják? (A neten úgy láttam, 100-150 Ft körül van 8 méter, de nem tudom, friss-e az adat.)

Ha sikerülne, és ha lenne rá vállalkozó, akkor kérném valakinek a segítségét, hogy vegye meg nekem a fonalakat Magyarországon. Át is tudnám utalni előre a pénzt, postaköltségestől, nekem így is megérné...

Köszi

Orsi
Orsi_1 Creative Commons License 2006.09.03 0 0 1728
Jolimama,

kíváncsian várom a gyerekruha mintákat :)))
Előzmény: Jolimama (1726)
Jolimama Creative Commons License 2006.09.02 0 0 1726
Szia Orsi! Holnap rengeteg gyerekruhát töltök fel Gabcika képtárába, belépni már a honlapról is lehet. A kép-tár hu-ra. Jó éjszakát Jolimama
Előzmény: Orsi_1 (1724)
Orsi_1 Creative Commons License 2006.09.02 0 0 1725
Szia Berke,

a kisfiam nevét ide a netre inkább nem írom meg... megírtam privátban :).

A pulcsi leírását majd feltöltöm!

Üdv,

Orsi
Előzmény: berke (1715)
Orsi_1 Creative Commons License 2006.09.02 0 0 1724
Köszi, Andee :))
Előzmény: andee- (1705)
freyya Creative Commons License 2006.09.02 0 0 1723
Menyasszonyi fátyol?
Előzmény: ilcsi. (1721)
ilcsi. Creative Commons License 2006.09.02 0 0 1721
Szia!
A már korábban felsoroltakon kívül sajna nincs ötletem! Párnahuzat,terítő,illatosító tasak száraz virágoknak(nem tudom,hogy írják),a kínai honlapon láttam egy nagy terítőt ruhának kiegészítve,függöny.Ennyi jutott eszembe.
Más ötlet?
Előzmény: H.Piroska (1657)
hazyboszi Creative Commons License 2006.09.02 0 0 1720
Figyelem!

Honlapfrissítés a : http.//gabcika.atw.hu-n
Diana horgolási ötletek egész újság felrakva!!))))
Képtárlinkem,Jolimami gondozásásban......)))
Lehet kérni: mit látnátok még szívesen? Jolimaminak,nővéremnek jelezzétek!

köszike.Puszika és jó hétvégét jó kézimunkát,pihenést mindenkinek!!!!
hazyboszi Creative Commons License 2006.09.02 0 0 1719
alanti hozzászólásom Szajkónak szól..........)) bocs.)
Előzmény: hazyboszi (1718)
hazyboszi Creative Commons License 2006.09.02 0 0 1718
Szia!!

Ez itt a reklám helye: http://gabcika.atw.hu
http://furgeujjak.atw.hu
Kérdésem: elolvastad a fórumtémát,ott fennt??? Ha igen,akkor látogass el a honlapra,és ott találsz még rengeteg linket..................ha ez sem elég......
Honlapjaimon szájbarágós" ,képes útmutatót találsz...............Üdv: Gabcika
berke Creative Commons License 2006.09.02 0 0 1715
Szia Orsi! Köszi a választ! Igen, Ő lesz az első kisunokám, és már nagyon várom! A Te kisfiadat hogy fogják hívni? A kis pulcsi képét kimentettem, de sajna a leírását nem tudom felnagyítani, úgyhogy várom türelmesen, hogy legyen egy kis időd. Igaz, abból soha nincs elég! Addig is átböngészem az előző hozzászólásokat!
Előzmény: Orsi_1 (1700)
margitmama Creative Commons License 2006.09.02 0 0 1714
Kedves LIviám! itt küldök egy-két szamócás ( v. ananász) mintát , ízelitőül- mintát is kérhetsz hozzá.
Előzmény: livia néni (1690)
berke Creative Commons License 2006.09.02 0 0 1713
Szia Jolimama! Nagyon szépen köszönöm a próbálkozásokat! Igen, valamennyi átjött. Nem tudom mi lehet a probléma. Mégegyszer köszi a segítséget! Judit
Előzmény: Jolimama (1712)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!