Keresés

Részletes keresés

edike27 Creative Commons License 2009.12.25 0 0 234
szia.nekünk nagy szükség lenne a ruhákra,mert 3 gyermekem egyedül nevelem albérletben és nagyon nehéz igy.nagyon örülnének neki a gyerekek,ha el tudnád küldeni.nagyon köszönjük!de bárminek ami feleslegessé válik örülnének!Torgyik Edina,6522 Gara,Dózsa 119. mailem edina.csalad@t-online.hu
Előzmény: telapo13 (226)
edike27 Creative Commons License 2009.12.25 0 0 233
szia.3 gyermekemnek nagyon jol jönnének a kabátok,de sajnos bács-kiskun megyében Garán lakunk meg hát albérlet mellett nem igazán állunk jol igy sajnos nem tudom hogy lehetne megoldani az átvételt.szomoru is vagyok ezért,de ez van.ha mégis lenne valami megoldás elérhető vagyok   az edina.csalad@t-online.hu címen.köszi.üdv és kellemes ünnepeket:Torgyik Edina,6522 Gara,Dózsa 119.utoirat:ha esetleg tudsz olyan embereket akiknek lenne felesleges holmi 2-9éves gyerekeknek nagyon boldogan elfogadnák gyermekeim.mégegyszer köszönöm!
Előzmény: marcsi426 (232)
marcsi426 Creative Commons License 2009.12.18 0 0 232
Sziasztok!
Rávettem magam, hogy karácsony alkalmával rendet tegyek a szekrényekben.
Találtam 6-8 kb. kiskamasz méretü kabátot, ami már nem kell. Van benne uj, amit nem is hordtak a fiaim, mert nem tetszett nekik. Jó meleg "pufi" kabátok, meg egy fehér lány kabát, ami nem birta a 60 fokos mosást és kissé megfogta a minta a fehér részét is, de egyébként hibátlan.
Van néhány ing, póló, szabadidő ruha is.
Ha valakit érdekel, egyben ingyen átadom, csak el kéne érte jönni a XXII.-ker-be.
Timike74 Creative Commons License 2009.12.14 0 0 231
A nyomtató elkelt.
Timike74 Creative Commons License 2009.12.13 0 0 230
Helló!

Szívesen elajándékozom HP 3650-es tintasugaras nyomtatómat.
Hibátlanul működik, de nincs benne tinta.

Ha valaki igényt tart rá, privi mailt írjon, köszi.

Rina Creative Commons License 2009.12.11 0 0 229

sziasztok,

 

van egy 62-es terpeszbetétes pelenkázó nadrágom, amit odaadok bárkinek szívesen. teljesen új, nekünk szerencsére nem kellett.

 

ezen kívül van egy jó pár 98-104-es kislány ruhám, amit mi is kaptuk. ezt tovább adnám. van benne nadrág, pulcsi, póló. nem újak és nem is túl divatosak, de nem szakadtak és foltosak, a használat látszódik rajtuk. nem szívesen dobnám ki, mert szerintem ezek még hordható darabok. ha kellene valakinek Bp-n az I.kerületben át tudja venni. vagy egyeztetés után Óbuda is szóba jöhet.

 

mailem:riann@freemail.hu

Gerg5 Creative Commons License 2009.12.06 0 0 228

Sziasztok!

Felnőtt, nagy méretű férfi, és női ruháink vannak, ingyen bárkinek.

Használtak, van köztük új is, van amelyiknek a zipzárja rossz, van amelyik hibátlan.

Fotók is vannak, csak nincs energiám most kicsinyíteni. Holnap majd.

orca75 Creative Commons License 2009.11.28 0 0 227

Hol lehetne átvenni őket?

Én beteg gyermekeknek gyűjtök használt-használható ruhákat, játékokat.

Előzmény: telapo13 (226)
telapo13 Creative Commons License 2009.11.28 0 0 226
Itt, az indexen vett felsőket (mivel kissé félre lettem vezetve) INGYEN!!!!!!!!! felajánlom annak aki kéri.

A fotókon látható felsők, pulcsik max. 38-as méretre jók (nem úgy ahogy annó a hírdetésben szerepeltek) , nem kissé, hanem nagyon használtak, bolyhosak, "játszós" pulcsiknak, kertbe, vagy olyannak akik rászorulnak azért még megfelelnek.

Szóval ingyen odaadom annak kéri, még az esetleges postaköltséget is átvállalom.
Gabiiiiii Creative Commons License 2009.11.23 0 0 225
a monitorok gazdara talaltak
Előzmény: Gabiiiiii (213)
krinyi Creative Commons License 2009.11.21 0 0 224

Már elkezdtük szortírozni a karácsonyi ajándékként szolgáló játékokatt és ruhákat, amit személyesen viszünk el olyan gyermekes családokhoz, akiknek az idén nem telik ilyesmire.

Ha van felesleges, de jó állapotú játékotok, könyvetek, gyerekújságotok, gyerekruhátok, cípőtök, amit eladni már nem tudtok, mi szívesen fogadjuk! Mélcímem publikus. Köszönjük előre is!

Kriszti

krinyi Creative Commons License 2009.11.19 0 0 223
Köszi, utánanézek megvan-e még a levél!
Előzmény: Törölt nick (214)
Adri néni Creative Commons License 2009.11.19 0 0 222

Igaz, nem teljesen ingyen, de 2000 Ft-ért elviheted a sportkocsinkat, ami teljesen hanyatt dönthető, szemből is tolható.

Nem mai darab, de persze ez az árából is kitűnik.

Viszont stramm, fém szerkezetű, de nem nagyon nehéz, és kicsire összecsukható.

 

sportkocsi

Előzmény: beleba (202)
Adri néni Creative Commons License 2009.11.19 0 0 221

INGYEN TÁPSZER keresi gazdáját!

 

Még kb egy évvel ezelőtt vettünk egy doboz BEBA HA (HipoAllergén) elnevezésű 750g-os tápszert.

Ez a fajta tápszer már születéstől kezdve adható.

Ki sem nyitottuk a dobozt, csak "a biztonság kedvéért" vettük meg, hogy ha nem lenne elég a tejem, ne éhezzen a pici.

Szerencsére volt, úgyhogy meg is maradt az egész úgy, ahogy volt, bontatlanul...

Azóta is a szekrény alján pihent egy zacsiban, most találtam meg.

Viszont SOS el kellene fogyasztani, mert a rajta lévő dátumozás szerint ez év decemberében lejár!

 

Én nem tudom felhasználni, úgyhogy akit esetleg érdekel, vagy ismer olyat, aki örülne neki, szívesen átadom, nem kerül semmibe, max. ha küldöm, akkor az esetleges postaköltségbe. (Eredeti ára kb. 2000 Ft)

(Ha jól látom, a postaköltség 480 Ft+200 Ft az ajánlás, talán jobban megéri személyesen átvenni, ez a IX. kerületben, a Nádasdy utca-Haller utca saroknál oldható meg Bp-en, vagy Dunavarsányban.)

 

Ha érdekel, lécci dobj egy mélt a yorkifamily@gmail.com-ra!

 

BEBA tápszer

Gabiiiiii Creative Commons License 2009.11.17 0 0 220

szia

 

nem publikus az emailed,ezert kerlek szepen irj nekem es elmondom a reszleteket.Egyebkent BP,III kerulet es szinte barmikor:)

Előzmény: Blaskowitz (219)
Blaskowitz Creative Commons License 2009.11.16 0 0 219
krinyi olvtársnő szelíd unszolására jelentkezem érettük. Hol, hogyan s mikor?
Előzmény: Gabiiiiii (218)
Gabiiiiii Creative Commons License 2009.11.16 0 0 218
dehogy,csak vigye mar el oket valaki:)
Előzmény: krinyi (216)
Maatika Creative Commons License 2009.11.16 0 0 217
A kenguruk gazdára találtak.
Előzmény: Maatika (215)
krinyi Creative Commons License 2009.11.16 0 0 216

Gabi van ez a fórum:

http://forum.hwsw.hu/index.php?s=1fe4bfac8998420bc710350c6a9dcb8a&showtopic=133647&st=2640

Ők szívesen fogadják a felajánlott számtógép-alkatrészeket,nem lenne baj, ha ideirányítanám a figyelmüket?

Előzmény: Gabiiiiii (213)
Maatika Creative Commons License 2009.11.16 0 0 215
Sziasztok!
Feleslegessé vált 2 db régebbi típusú baba hordozó kenguruk, akinek szüksége van rá, és megszabadítana tőle, keressen meg priviben, vagy akár itt. kenguruk annak akinek szüksége van rá :)
Gabiiiiii Creative Commons License 2009.11.15 0 0 213

ingyen elviheto 2 monitor Budapest III keruletbol

 

Muszaki parametereket ne kerdezzetek,regiek,de tokeletesen mukodnek

krinyi Creative Commons License 2009.11.12 0 0 212

Köszi! Megpróbáltam, de már feladom. Nekem freemail-em van, oda bemásoltam a címet, leírtam a kérést, ezt kaptam vissza:

 

"We are unable to deliver the message from <kriszt35@freemail.hu>
to <budapest-mindeningyen@yahoogroups.com>.

The email address used to send your message is not subscribed to this
group. If you are a member of this group, please be aware that you may
only send messages to this group using the email address(es) you have
registered with Yahoo! Groups."

 

Sajna, nem értem...

Előzmény: boldogmami (211)
boldogmami Creative Commons License 2009.11.12 0 0 211

Szia!

 

A  levelező programodba írd be a k9vetkező email címet.

 

budapest-mindeningyen@yahoogroups.com  email. címet.

 

 

A tárgya lehet. kinek kell - ha fel akarsz ajánlani valami felesleges dolgot.  illl. Kelllene ha szükséged van valamire

Előzmény: krinyi (210)
krinyi Creative Commons License 2009.11.12 0 0 210

OFF

Segítene valaki a mindeningyen-budapest honlaponon tájékozódni? Nem tudok angolul, így nem volt egyszerű nekem a regisztráció sem, de az végül sikerült. De sehol sem találom "új üzenet" feladásának lehetőségét... Kár, hogy magyarul nincs kiírva...

krinyi Creative Commons License 2009.11.11 0 0 209
 

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni, hátha van, akinél ilyenek feleslegessé váltak és esetleg eladni nem tudja. Ruhaneműket, melegebb cipőket, könyveket, játékokat keresek családba fogadott gyerekek részére; 2 éves fiú, 6 éves lány, 7 éves fiú. Postaköltséget tudunk fizteni.

Köszönjük előre is.

Kriszti

 

Más. Ismerősöm kérése:

 

Felesleges, megunt (esetleg lehet hibás is, de ezt kérlek jelezd) akvarisztikai eszközeidet kérlek légyszives küld el részemre, mert mostanság azokat állítok össze ingyenesen mozgáskorlátozottak részére.

Bodzaboris Creative Commons License 2009.11.05 0 0 208
Ingyen elvihető egy régi és nem túl szép (vagyis csúnya), de hibátlan állapotú és egy ágytakaróval meg párnákkal nagyon jól feldobható kanapé. Szűk kétszemélyesre kinyitható és ágyneműtartója is van. Dögnehéz és nem szedhető szét, de túlélt már három költözést, amiből az egyiknél a harmadikra cipelték fel a fiúk és megoldható volt. A II. kerületből vihető el. Privit írjatok légyszi!
hirvike Creative Commons License 2009.11.04 0 0 207

JÓTÉKONYSÁGI FELHÍVÁS - Dunaharasztiaknak ill. a közelben lakóknak


A dunaharaszti Lányok Asszonyok a Városért Egyesület gyűjtést szervez a rászoruló családoknak; ha van felesleges játékod, könyved, gyerekruhád, lszi segíts.

 

A gyűjtés ideje: minden péntek 17-20
A gyűjtés helye: Dunaharaszti, Botond u. 1/A

A szállításban tudnak segíteni.

 

Bővebb info:

Dienes Zsuzsanna: 06-30-513 9771

Tóth Nikoletta 06-20-392 3062

Weda Creative Commons License 2009.11.03 0 0 206
Ingyen elvihető 30 db lakáskultúra (zömében 2001-2006) és 25 db egyéb (Széplak, Otthon, Családi ház, Szép Házak, Casa Viva ...) lakberendezési újság.
Honnan: Nagykovácsi vagy Hűvösvölgy.
Tel.: 06-20-325-82-62
uszobajnok Creative Commons License 2009.10.30 0 0 205
Ingyen elvihető egy Columbia analóg műholdvevő beltéri egysége. Távirányítója van, de a leírása már nincsen meg. VI. kerület. Az email címem a yahoo.com ra végződik.
kt78 Creative Commons License 2009.09.03 0 0 204
Sziasztok!

Akinek útban levő gyári új kétütemű Wartburg alkatrésze van , segítenék megszabadulni tőle :-) Mailem publikus ,előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!