Keresés

Részletes keresés

Ottawa19 Creative Commons License 2017.04.15 0 0 409

Sziasztok!

Az Andió nevű készítménnyel van valakinek tapasztalata?
Köszönöm a válaszokat!

Konstansvalue Creative Commons License 2017.02.27 0 0 408

Mi újság a klasszikus hypo körömgomba ellen  hívőkkel? Egzakt eredmények vannak valakinél?

névtelenhetes Creative Commons License 2016.09.14 -1 0 407

Mindenre van megfelelő megoldás írd meg gondod bajod segithetek @ gmail.hu emailcímre! egy kedves hölgy utat mutat minden gyógyulásra. remélem segíthettem!

Előzmény: Sonáj5 (406)
Sonáj5 Creative Commons License 2016.09.11 0 1 406

A Skinetrin (60 db) tablettát senki ne rendelje semmit nem ér , nem használ  nekem 26500 Ft-om bánta, vissza nem fizették magyarországi képviselet a panasziroda de lengyelországból küldik (todaycontact.com) ! Garancia idő nem elég arra hogy meggyőződj róla hatásos-e 2 szeres adagot rendeltem, semmi hatás, mindent előírás szerint visszaküldtem pénzlehúzás nem kaptam vissza pénzem, senki ne rendelje (lengyel barátainktól nem ezt várnánk) !

Mmaca Creative Commons License 2016.08.11 0 1 405

Szép napot!

 

Pár napja botlottam bele ebbe az otthoni készülékbe. Találkozott-e vele valaki már közelebbről, vagy olyannal aki használta?

Mennyire lehet jó vajon...

http://www.mindenamino.hu/termek/cure-ex_lezeres_koromgomba_kezelo_keszulek.html

 

 

Kleom53 Creative Commons License 2016.08.08 0 0 404

Kedves fiatal barátaim!

 

Azért írom, hogy fiatal barátaim mert már elmúltam 60 éves így a legtöbbetek jóval fiatalabb mint én.

A megelőzés szempontjából szeretnék veletek egy nagyon fontos tapasztalatot megosztani.

Nekem 10 lábkörmöm közül 9 gombás. Erre lehet azt mondani, hogy akkor ez már mindegy ezzel fognak eltemetni. Ez több mint valószínű.

 

Én is próbálkoztam Diflukánnal 9 hónapig szedtem, a talpamról lement de a körmömön nem sokat változtatott. - Mellesleg a gombásodás 40 éve kezdődött de komolyabban csak kb 10 éve kezdtem el vele foglalkozni. - 2 év szünet után újra elkezdtem de egy doboz után rájöttem a májam már nem bírja. Tehát a talpamról elmulasztotta de arra jó a Canesten Plussz is!

 

DE A LÉNYEG MOST JÖN!

 

10 körmömből 9 gombás, DE EGY NEM!!!!!!

 

ÉS EZ A LÉNYEG!

 

Tehát nem igaz, hogy fürdőben is el lehet kapni, mert akkor a 10. is beteg lett volna!

 

Nem igaz, hogy zárt cipőben, szintetikus zokniban is el lehet kapni, mert akkor a 10. is elkapta volna, ez legfeljebb a gyógyulást hátráltatja, ha már elkaptad.

 

De az igaz, hogy szűk, divatos cipőben ami összeszorítja a lábujjakat és így a körmöket is, ATTÓL A KÖRÖM HAJLAMOS LESZ A MEGFERTŐZŐDÉSRE!

 

Az apámnak is gombásak voltak a körmei, de nem igaz, hogy ez genetika, mert akkor a 10. körmöm is gombás lett volna.

 

Nekem a jobb lábam 3. ujja maradt egészséges mert azt nem nyomták a 60-as évek hegyes orrú divatos cipői. 

 

Tehát aki egészséges lábkörmöket akar csak olyan cipőt hordjon ami egy cseppet sem nyomja, szorítja össze egyik lábkörmét sem.

 

Bétaverzson Creative Commons License 2016.07.03 0 0 403

Ajánlom figyelmetekbe lentebb írt észrevételemet.

 

E lapon új - lábgomba elleni csodaszert reklámoznak:

http://footnail-care.eu/GD-HU/product/?creative=99508415211&device=c&source=d&keyword=&placement=www.vg.hu

 

itt pedig kalapácsujjat gyorsan kijavító eszközt:

http://hallu-forte-pro.eu/GD-HU/product/?creative=113995891561&device=c&source=d&keyword=&placement=www.fanfiction.net

 

Feltűnt, hogy e reklámok kommentjei közül néhány kísértetesen hasonló: mintha copy+paste eljárással gyártották volna őket ...

 

Különösen gyanús az a dr_ke néven írogató kommentelő, aki mindkét lapon ezzel indított:

 

* Én még emelem a tétet. Nemrég volt egy előadásom a gyógyszerészetin, amiből kiderült, hogy ...*

 

Kár, hogy elfelejtette megírni  - melyik ország melyi "gyógyszerészetijére" hivatkozott, stb..

Szövege, és személye(!) ezáltal ugyanis abszolúte hiteltelen!

gombóc63 Creative Commons License 2016.07.01 0 0 402

Igen, fertőz, de elég fertőtleníteni a cipőt és kimosni a zoknit.

Előzmény: klindu (401)
klindu Creative Commons License 2016.07.01 0 0 401

szerintetek  fertöz?     ki kell dobni minden cipőt?   elég kimosni a zoknit?

gombóc63 Creative Commons License 2016.06.24 0 0 400

Tökéletesen igazad van, sajnos. Én is így jártam, több mint egy évig ezzel-azzal kenegettem, végül gyógyszer lett a vége és a megoldás. De sajnos nem mindenki tud 30 ezret áldozni erre:-( én egyébként nem a fent említett gyógyszert kaptam, tehát van más is ami jó.

Előzmény: Itoérambolafoci (398)
B.GY Creative Commons License 2016.06.23 -1 0 399

Jó pár éve Lamisilt is adtak rá.

Előzmény: Itoérambolafoci (398)
Itoérambolafoci Creative Commons License 2016.06.23 0 0 398

A lábköröm szivacsos-rostos gombásodását csak a gombás rész teljes lenövése + 1 hónapig (vagyis 6-12 hónapig) tartó gyógyszerszedéssel (na és persze közben körültekintő lábhigiéniával) lehet véglegesen eltüntetni.

 

Nekem anno Griseofulvin 125mg-os tabletta (napi 10mg/testkilogram dózis, kb. egy évig) alatt tüntette el örökre a magylábujjam körmét 80%-ban már megevő gombásodást.

 

Vese- és májbetegek, valamint terhes nők csak folyamatos orvosi felügyelet mellett szedhetik, de egyébként is vényköteles.

 

Ez egy nagyon hatásos gyógyszer, de ma már elavultnak tartják.

 

Jelenleg lábköröm gombásodása ellen a Terbinafin 250mg tabletta számít a leghatásosabbnak (napi egy szem, kb. 6 hónapig).

 

Ezek ún. széles spektrumú szerek, azért olyan hatásosak.

 

Ha valaki nem a fenti kettő valamelyikét szedi, az ne is csodálkozzon, ha a gombásodás nem múlik el, vagy visszajön.

 

Nagyon fontos, hogy folyamatosan szedjük, és még az elgombásodott körömrész teljes lenövése után is szedjük egy hónapig.

 

A gyógyszerszedés mellett felesleges dolog kenőcsökkel hókuszpókuszolni.

 

Bőven elég ha rendszeresen lábat mosunk, gyakran cserélünk zoknit, és mindig levágjuk az elgombásodott szivacsos-rostos részt.

 

- - -

 

Mindenkinek türelmet és sikeres gyógyulást kívánok!

mörike Creative Commons License 2016.01.20 0 0 397

Szia,a teafaolajat mi is használjuk igaz naponta csak általában  egyszer jut rá idő,te hányszor kented naponta és kb mennyi idő múlva látszott eredmény? mert nekem a teafaolaj is befogja sárgára a körmöm...A másik kérdésem h immunrendszert hogyan erősítesz mellé?  Köszi  előre is,üdv

Előzmény: Stellala (347)
shadow777 Creative Commons License 2015.12.06 0 0 396

próbáljátok ki a parajdi sószappanból készült sóoldatot nekem bevált, www.parajdisoszappan.hu

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.06 0 0 395

Sziasztok ! Nekem kicsit hosszú a történetem,de mindenképpen leírom , hogy másoknak is tudjak hasznos tanácsot adni ! Nekem mindkét lábfejem nagyujján volt gomba.... Mentem háziorvoshoz.... Gyógyszer... Aztán semmi... Vettem Canesten krémet és reszelőt, a körmömet teljesen nullára szedtem le vele... semmi... a foltok ismét ott voltak. Azután bőrgyógyász jött. Gyógyszer 5ezer/hó ecsetelő 2500/hó 1 éven keresztül és persze az orvosnak a pénz.... Semmi eredmény.... Jött másik bőrgyógyász, ismét gyógyszer és ecsetelő hasonló árakkal, 6 hónapig...Az eredmény semmi... Akkor kezdtem el naponta 2x 5-15 percet áztatni a beteg körmöket 20% -os ecetben ,benne egy jó adag sóval elkeverve... Rendszeresen, napokat nem kihagyva csináltam, ha tehettem többször is. Az eredmény : Nincs gomba , egészséges rózsaszín körmöket kaptam. A folyamat hosszú, 9-12 hónap. Most csak heti 2 napot szánok erre, nehogy kapjak egy fertőzést ismét, de a dolog működik ! ! ! És nem kerül 100 ezrekbe....

mimuci Creative Commons License 2015.12.01 0 0 394

Kicsit hitetlenkedem a gombalabor szükségessége  miatt. Engem is elküldött az orvos- pontosabban a  levett mintát- a laborba. Onnan visszajött hogy gomba nem tenyészett ki, holott a fertőzöttség nyilvánvaló volt. Egyébként  mindegy hogy milyen gomba, a fokhagyma, ecet, betadine, hypo mindegyiket irtja.  Őszintén szólva a felülfertőződésben nem nagyon hiszek, mert általában 1-2  körmön van gomba, a többi mellette nem tudom miért nem kapja meg akkor sem ha még nagyon aktív a folyamat. Szerintem azt a felülfertőződést az eredménytelen gyógykezelés magyarázatára találták  ki.  A lakkokkal én nem voltam eredményes, a kontrollra való visszajárás is csak a költségeimet szaporította. Most már gyógyult vagyok, amit kedves fórumozó társaim  tanácsainak köszönhetek.  Köszike  mindenkinek.

Előzmény: Heidi84 (368)
mimuci Creative Commons License 2015.12.01 0 1 393

Este     20 %-os ecettel bekenni amiben zúzott fokhagyma ázik, reggel betadine krémet tenni rá. Fontos, hogy minden este és reggel kezeljük. Én 2015. jan. 1-én kezdtem, okt végére nőtt le a köröm. A kezelés elején a körmöt lehetőleg vékonyra lereszelni sarokreszelővel és levágni amennyire lehet. Jelenleg már fenntartó kezelést folytatok és csak kb. 3 naponta kenegetem.

mimuci Creative Commons License 2015.12.01 -1 0 392

van.

Törölt nick Creative Commons License 2015.11.21 -1 0 391

Sziasztok. Megfogadtam, ha egyszer kigyógyulok ebből az undorító betegségből, az összes létező fórumba megírom,hogy hogyan..szóval, már nagyon régóta volt a kezemen az összes körmömön gomba.4különböző bőrgyógyásl voltam.2évig szedtem gyógyszer,kentem mindenne,amit felírtak..semmi..aztán a neten találtam rá: körömgomba.eu      3 kezelésen voltam.és meggyógyult!!!! Mindenkinek ajánlom, aki hasonló problémával küzd..

wadas Tamás Creative Commons License 2015.11.02 0 1 390

Sziasztok! most találkoztam a skinetrin tablettával és ezzel az oldallal:

http://latestfromtheworld.com/36/skinetrin/

 

a hozzászólások után még nem is inogtam meg nagyon, de azért persze beírtam a google-be, h "skinetrin átverés" így kerültem erre a fórumra. Itt láttam ezt a hozzászólást:

 

 

Pozitiv13  2015.06.28    0 0 372

Ez nezetek meg a Skinetrin kapszularol. Egy orvos akinek 3 kulombozo neve van, 3 allampolgarsaga es ugyanakor 3 rendeloben dolgozik. Az egyik Magyarorszag a masodik Lengyelorszag es a harmadik Romania.

 

http://webmoneysaver.com/36/skinetrin/

 

http://webmoneysaver.com/48/skinetrin/

 

http://schimbdeocazii.com/frumusete/lupta-acnee-in-luna-sau-retur-bani/

 

megnéztem a linkeket és tényleg durva.

Nosza írtam a fenti oldal hozzászólásaihoz, persze előre sejtve a reakciót, ezért le printscreeneltem a dolgokat:

 

 

Ok tudom naiv vagyok :)

 

Vigyázzatok!

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.30 0 0 389
Mi nem vált be?
Előzmény: Nagy Pepike (388)
Nagy Pepike Creative Commons License 2015.10.29 0 0 388

Nagyon szomorú vagyok mert sajnos nekem nem vált be! Sőt tele lett a testem grízszerű vörös ki ütéssel mely borzasztóan viszket. Ma voltam a bőrgyógyászaton sajnos ekcémát kaptam mely az egész testemet  még az arcomat is be lepte. Ezért kár volt ennyi pénzt ki adni!!!!  Azt szeretném kérdezni, hogy ilyenkor nincs valami meg oldás, mivel nekem bajt okozott?

Tiszteletem.        

kit6263 Creative Commons License 2015.10.14 0 0 387

Ecet is nagyon jó !
Nekem egy fekete folt jelent meg. Nem emlékeztem, hogy megütöttem volna. Nem akart lenőni, folyamatosan ott maradt és lassan nőtt. Doki barátom mondta, hogy ez is egyfajta gomba. Ecetes vattával aludtam egy éjszaka és reggelre 90 %-ban  elmúlt !

kristof-25 Creative Commons License 2015.09.15 0 0 386

Szia Nikivagyok!

Az a helyzet már egy hete elkezdtem használni. Nekem biztos sok időt fog igénybe venni, mert régóta megvan és már fél hosszon tönkre ment a nagy lábujjamon. De kitartóan fogom használni és visszajelzek. Köszönöm válaszod.

Előzmény: Nikivagyok (385)
Nikivagyok Creative Commons License 2015.09.12 0 0 385

Szia Kristof!

igen,gyógyszertárban vásárolt betadine, higitas nélkül hasznalom. 

Amennyire tudod vágd le a körmöd, mindig uj reszelovel vekonyitsd le es ra a betadine. 

Fürdesnel simán lejön:)

en napi tobbszor is használtam. 

Ma már a jórésze le is nőtt, egészséges korom nő vissza de napi egyszer max ketszer használom. Biztos ami biztos alapon. 

Ma gyógyulást már két hét után látnod kell!

ezeregymedve Creative Commons License 2015.09.12 0 0 384

Akinek nem vált be semmi sem, sem a drága gyógyszerek sem a természetesek, és már évek óta küzd gombával, annak leírom saját tapasztalatom. Olló, reszelő és HYPO! A lényeg az, hogy a beteg rész felett amennyire csak lehet vágjuk a körmöt rövidre. Ezután vékonyítsuk el a köröm felületét amennyire csak lehet, hogy a fülpáclikával felvitt HYPO (igen, hígítatlan szürke flakonos háztartási fehérítő, kevesebb mint 5% klórtartalommal) könnyebben behatolhasson a köröm mélyebb rétegeibe. Előzőleg nem árt kiáztatni a lábat, ha lábkörömgombáról van szó. Én a kezemen elterjedt körömgombámat gyógyítottam nagy sikerrel, de a lábamat is kezelem, és azon is szépen javul a helyzet, lassan az is gyógyult lesz. A kezemen és a lábamon is olyan gomba nőtt, ami a köröm széléről a köröm alatt terjedt befelé, és ezért nagyon nehéz volt kezelni. Mivel a gomba megeszi a köröm alsó rétegét, felülről nehéz bejuttatni bármit is, ameddig a köröm nincs reszelővel elvékonyít a beteg körömrész felett, oldalról pedig a gomba a terjedése során egy olyan elhalt anyagréteget hagy maga után, amin egy idő után szintén nem sok minden szer juthat be a célterületre. Azonban ha a körmöt tövig vágjuk, majd elvékonyítjuk reszelővel a beteg rész felett, akkor "beelőzhetjük" a további terjedését az által, hogy a felé ecsetelt HYPO behatol a körömbe, és kifejti hatását. A HYPO nálam nem irritálta a bőrömet. A gomba elterjedtségének a stádiumától függően több kezelés is szükséges lehet, de a HYPO nagyon hatékony, már egy kezelés után is megfelelően előkészítve a terepet látványos a hatása. A másik fontos dolog, hogy zoknikat, lábbeliket és körömápoló készletet fertőtleníteni kell, továbbá étrendi és életmódbeli változtatások is szükségesek lehetnek. A gombát a túlzott cukorbevitel, alkoholfogyasztás stb. segít életben tartani, tehát a gomba sok esetben egy helytelen élet és gondolkodásmódra is felhívja a figyelmet.

ezeregymedve Creative Commons License 2015.09.11 0 0 383

Gyors Megoldás módszere nekem bevált, köszönet a megosztásért!!! Leírom én is tehát a magam tapasztalatait vele kapcsolatban megerősítésképpen. Olló, reszelő és HYPO! A lényeg az, hogy a beteg rész felett amennyire csak lehet vágjuk a körmöt rövidre. Ezután vékonyítsuk el a köröm felületét amennyire csak lehet, hogy a fülpáclikával felvitt HYPO (igen, hígítatlan szürke flakonos háztartási fehérítő) könnyebben behatolhasson a köröm mélyebb rétegeibe. Előzőleg nem árt kiáztatni a lábat valamilyen módszerrel (a fentiekben ismertettek párat). Én a kezemen elterjedt körömgombámat gyógyítottam nagy sikerrel. Nekem a kezemen olyan gomba nőtt, ami a köröm széléről a köröm alatt terjedt befelé, és ezért nagyon nehéz volt kezelni. Mivel a gomba megeszi a köröm alsó rétegét, felülről nehéz bejuttatni bármit is, ameddig a köröm nincs reszelővel elvékonyít a beteg körömrész felett, oldalról pedig a gomba a terjedése során egy olyan elhalt anyagréteget hagy maga után, amin egy idő után szintén nem sok minden szer juthat be a célterületre. Azonban ha a körmöt tövig vágjuk, majd elvékonyítjuk reszelővel a beteg rész felett, akkor "beelőzhetjük" a további terjedését az által, hogy a felé ecsetelt HYPO behatol a körömbe, és kifejti hatását. A HYPO nálam nem irritálta a bőrömet. A gomba elterjedtségének a stádiumától függően több kezelés is szükséges lehet, de a HYPO nagyon hatékony, már egy kezelés után is megfelelően előkészítve a terepet látványos a hatása. A másik fontos dolog, hogy zoknikat, lábbeliket és körömápoló készletet fertőtleníteni kell, továbbá étrendi és életmódbeli változtatások is szükségesek lehetnek. A gombát a túlzott cukorbevitel, alkoholfogyasztás stb. segít életben tartani, tehát a gomba sok esetben egy helytelen élet és gondolkodásmódra is felhívja a figyelmet.

kristof-25 Creative Commons License 2015.08.15 0 0 382

Szia Niki!

Én is szenvedője vagyok ennek a bajnak.  A hígítás nélkül azt jelenti, ahogy a gyógyszertárban lehet megvenni? Az elszíneződést, amit a Betadine okozott, hogy kezelted? (ez egyébként a sebfertőtlenítő ugye?)

 

Előzmény: Nikivagyok (375)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.09 0 0 381
Köszönöm!
Előzmény: Nikivagyok (380)
Nikivagyok Creative Commons License 2015.08.09 0 0 380

Nem. 

Előzmény: Törölt nick (379)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!