Keresés

Részletes keresés

John Zero Creative Commons License 2014.02.04 0 0 9736

Olyan friss bankkártya/bankszámla kivonat kell (scannelve), amin rajta van a bankkártyád utolsó 4 számjegye, a számlázási címed (ami ugyanaz kell legyen, mint amit a paypalnak megadtál) és a teljes neved (ugyanúgy ahogy a PayPal-nek megadtad).

 

Előzmény: Bartucz Dénes (9734)
Máté Dalma Creative Commons License 2014.02.04 0 0 9735

Tudna valaki Paypal elérhetőséget megadni? e-mail cím, telefonszám (esetleg ingyenes vonal), amelyen biztosan válaszolnak is?

Az oldalukon a "contact us" részen írtam e-mailt többször is, sajnos nem válaszoltak.

Bartucz Dénes Creative Commons License 2014.01.29 0 0 9734

Sziasztok egy kérdésem lenne!
Tudom ,hogy én rontottam el mert hülye voltam, de olyan kérdésem lenne hogy akartam növelni a limitemet  és ügye ilyenkor kér egy 4 jegyű kódot és én túl sokszor próbálkoztam mert más számra gondoltam és letiltotta a kártyámat! Azt írja küldjem el egy fényképes személy azonositót és ezt amit pontosan nem értek mire gondol:
"A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account"
Ha  valaki megtudja nekem mondani azt nagyon megköszöném!

bombaba Creative Commons License 2014.01.29 0 0 9733

Nem tudom, mit kellene indítványoznod, de érdekelne.

Előzmény: szantoka (9732)
szantoka Creative Commons License 2014.01.29 0 0 9732

köszönöm, azóta rá is jöttem, hogy nekem kell ezt indítványoznom a paypal felületén, azóta már minden oké. Azt hittem, hogy az az 1 dollár az.

Előzmény: szantoka (9731)
szantoka Creative Commons License 2014.01.29 0 0 9731

hát és azt mikor fogják levonni? és ahogy a kártya összekötésére kattintottam, egyből leszedték az egy dollárt kaptam róla sms-t, könyvelik a netbankban. Mikor fogják levonni azt, ami után beüthetem a kódot?

Előzmény: bombaba (9730)
bombaba Creative Commons License 2014.01.29 0 0 9730

Az 1 $-t nem utalják vissza, azt a kártya ellenőrzéseként vonták le. Majd 400 Ft-ot fognak levonni, annál jelenik meg egy 4 jegyű kód vagy a tétel könyvelésekor, vagy a terhelésről kapott sms-ben.

Előzmény: szantoka (9729)
szantoka Creative Commons License 2014.01.29 0 0 9729

SZiasztok, múlt hét csütörtökön regisztráltam a paypal-ra, hogy utána igénybe vehessem az ebay szolgáltatásait. A kártyám összekötését választottam, levonták az 1 dollárt, amit visszautalnának, ha beütök egy kódot. Hol találom ezt a kódot? A netbankom még mindig nem könyvelte el ezt az 1 dollárt, szoval ott nem is tudom megnézni (MKB), most emiatt be kéne mennem személyesen egy bankfiókba? Vagy el fogják könyvelni, csak nagyon lassan történik?

köszi a segítséget

Frencsy2 Creative Commons License 2014.01.24 0 0 9728

Sziasztok! :)

 

Kb. egy éve van Paypal számlám ingyenes, melynek a havi limitje 21.000,- ft. Én csak arra használom, hogy az internetes munkámat erre fizetik. Ha én több pénzt kapnék erre, akkor a Paypal nem fizeti ki nekem?

Szeretnék átmenni a másikba, de google fordítóval fordítva nekem úgy jön le, hogy ahhoz már kell bankkártyát csatolni, nem elég a bankszámlaszámom.

Nos én nem szeretnék bankkártyát csináltatni. Hogyan oldható meg enélkül?

 

Megköszönném, ha Valaki tudna válaszolni.

mzsolti21 Creative Commons License 2014.01.23 0 0 9727

Üdvözletem!

Remélem valaki tud nekem gyorsan segíteni/tanácsot adni.

A lényeg: Eladtam valamit az Ebay-en 2600 USD-ért, megérkezett a pénz, de kaptam egy e-mailt, miszerint a paypal számlám limitált, 630.000 Ft/év a limit. 

Kérdésem az lenne, ha elpostázom a terméket, megkapom a pozitív értékelést, akkor le tudom majd venni a pénzt egyben? 

Megpróbáltam átállítani "business" számlára, de ahhoz céges adószámot kér, nekem meg olyanom nincs.

Pár sort bemásolok további infónak:

Withdraw Funds by Electronic TransferError Message

Accounts with limited access may not perform this type of electronic transfer.

Your account access is limited. Learn how to remove this limitation. 

 

W_B Creative Commons License 2014.01.21 0 0 9726

"Eladnék valamit, a vevő felutalta az összeget a Paypal-re, és tőlem kért szállításra pénzt, amit átutaltam. Most függőben van a pénzt, nem utalják. Kérem valaki segítsen benne! Köszi"

 

Átvertek.

És ne haragudj, aki ennyire böszme hogy elad valamit, aztán ő utal pénzt a szállításra, az meg is érdemli.

Előzmény: tecu (9722)
bombaba Creative Commons License 2014.01.21 0 0 9725

Ez a szokásos nigériai módszer, meghirdetett autóra, motorra szoktak rákattanni, alku nélkül állítólag megveszik, de nem utalnak, hanem hamis igazolást küldenek a PP nevében és WU-val kérnek a szállításra pénzt, aztán nyomtalanul eltünnek.

Előzmény: mrobes (9723)
bombaba Creative Commons License 2014.01.21 0 0 9724

Ha tőled is Western Union-on keresztül kért pénzt, arra hivatkozva, hogy nincs PP számlája, akkor ez is nigériai csalás, mindenestül csak bukhatod az összes pénzt, és nem kapsz semmit a PP számládra. Kamu igazolást szoktak küldeni az utalásról.

Előzmény: tecu (9722)
mrobes Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9723

Én ezt nem teljesen értem.

Ha eladnál valamit,akkor milyen szállításra küldtél pénzt,és kinek?

Előzmény: Kovácsné Kis Judit (9719)
tecu Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9722

Sziasztok!

 

Segítségeteket kérem a Paypal rendszerben! Eladnék valamit, a vevő felutalta az összeget a Paypal-re, és tőlem kért szállításra pénzt, amit átutaltam. Most függőben van a pénzt, nem utalják. Kérem valaki segítsen benne! Köszi

bombaba Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9721

Ja, és természetesen nem utalt a Paypal számládra.

Előzmény: bombaba (9720)
bombaba Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9720

Mit adsz el?

Keress rá a "nigériai csalás" kifejezésre, sok találat lesz. Ebbe sétáltál bele. Valószínű buktad az elutalt pénzt. Utalás előtt kellett volna kérdezni.

Előzmény: Kovácsné Kis Judit (9719)
Kovácsné Kis Judit Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9719

Sziasztok!

 

Szeretnék tőletek segítséget kérni.

 

Sajnos, úgy jártam, hogy a vevő felutalt pénzt a Paypal számlára, mivel eladnék valamit, és ő kért engem, hogy a Western Unionon keresztül utaljak szállításra pénzt. Én átutaltam, most pedig függőbe van a pénz, nem történik semmi. Már több levelet írtunk a Paypalnek is.Segítsetek, nem tudom, hogy lehet megoldani a helyzetet!

 

Előre is köszönöm!

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.19 0 0 9718

Kb. 4%-al kedvezőbb csatolt bankkártyával fizetni PayPal-on keresztül, múltkor írtam a pontos számokat is dollár esetében (229 vs. 221). Totalcar-os cikk pontosan leírja. Banktól is függ persze az árfolyam, én az elmúlt 12 évben mindegyik kártyámnál középárfolyamhoz közeli átváltási árfolyamot tapasztaltam külföldi vásárlás vagy netes rendelés esetében. Kiugró aránytalanság nem volt.

 

Előzmény: stelar (9716)
pobeda Creative Commons License 2014.01.18 0 0 9717
Előzmény: stelar (9716)
stelar Creative Commons License 2014.01.18 0 0 9716

Szia Béla! Nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsodat! Mindjárt ki is próbálom. Majd beszámolok az eredményről. Üdv!

Előzmény: bela.0121 (9715)
bela.0121 Creative Commons License 2014.01.18 0 0 9715

teljesen mindegy hogy kartyaval vagy feltoltessel csinalod a tranzakciot, ha a PP valtja neked a forintot devizara. Csak kartyaval tudsz olyat beallitani, hogy a sajat bankod valtson es igy vmivel jobban jarsz. Fizeteskor talasz egy olyan dolgot, hogy "Other conversion options". ott tudod beallitani, hogy ki valtson.

 

 

Előzmény: stelar (9711)
Ladislav Lazic Creative Commons License 2014.01.18 0 0 9714

hetvon akartam megcsinalni az elso transakciot a bank szamlara, es mama ( szombaton kaptam az uzenetet )

 




An electronic funds transfer from your PayPal account to your bank account was rejected today for this reason:

Invalid Bank Account Information

Our system was not able to process the transaction with the bank information listed on your account. You should contact your bank regarding the bank account information required for electronic funds transfers. If you still need assistance, you may email us through our secure server at https://www.paypal.com/hu

Thanks,

PayPal

 

A bankszamla Raiffaisen bankba van nyitva, most nemtudom h az a baj e vagy gond hogy angol fontban van nyitva, mivel aszt irta ki a paypalon h ha a HU bankba dobom at a penzt akor a bankszamla muszaj hogy forintban legyen ( ha mar nemtudom h a paypal honan tudja h forintba vagy fontba van a szamla?

bombaba Creative Commons License 2014.01.18 0 0 9713

Nyitsz egyet magadnak.

paypal.com

Előzmény: God:Boy (9712)
God:Boy Creative Commons License 2014.01.18 0 0 9712

Van Mastercardom. Miként tudok PayPal számlát létrehozni?

stelar Creative Commons License 2014.01.18 0 0 9711

Sziasztok! Már évek óta van PayPal accontom, de csak most vásároltam vele a német eBayen. Meglepve tapasztaltam, hogy 314 forinton számolta be minden egyes eurót a rendszer, ennyit vont le a MasterCard bankkártyámról (nem hitelkártya). Kár volt megadnom a rendszernek a bankkártyám adatait és inkább utalnom kellett volna rá megfelelő mennyiségű forintot és a PayPal-on keresztül e-mail címemmel utalni a valutát? Jobban jártam volna? Közelebb van a 300-as értékhez ekkor a tranzakció? Mi a tapasztalatok? Hamarosan utalnom kell majd fontban is, ott mi a helyzet? A válaszokat előre is köszönöm!

laleeeee Creative Commons License 2014.01.12 0 0 9710

ez sajna így van

Előzmény: Törölt nick (9709)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.12 0 0 9709

Újabb két rendelés után: csatolt bakkártyáról 221.07-en számolták el a dollárt (a kártyakibocsátó bank), paypal-ra feltöltött forint alapról 229.4-en. A különbség 100 USD-re vetítve elég jelentős, ~830 ft. 

 

 

Előzmény: Törölt nick (9702)
Nickelkekati Creative Commons License 2014.01.09 0 0 9708

paypal címed (email) pl. l.....j...i@valami.com néven vagyok paypalen, s már többször fizettek ezen keresztül :)

 

utána le tudod venni.

Előzmény: GMM2 (9707)
GMM2 Creative Commons License 2014.01.08 0 0 9707

Sziasztok.

 

régóta van már paypalom. Össze is van kötve a banszámlaszámmal. Még csak eddig egy vételem volt. Viszont most eladnék valamit. Mit kell ahoz megadni? Eurót akarnak nekem utalni. otp s vagyok. előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!