Keresés

Részletes keresés

Naive Ben Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22302

Én meg valószínűleg részben a Lyme "segítségével" lefogytam olyan szálkásra, amilyenről mindig álmodtam. Látszottak a kockáim. Az én véremet meg akkor szívták, hogy kezdek egy anorexiásra hasonlítani, pedig 72 kiló voltam a 182 centim mellé. Amióta nyomom az andtibiót, meg a nagy dózisú C vitamint, visszaszettem 10 kilót, úgyhogy mindenki le is szállt rólam. Most a "Még mindig antibiotikumot szedsz? Nem jó ám ennyi antibiotikumot szedni" hullám van. Azok is előhozakodnak vele, akiknek már többször elmondtam, hogy legalább fél évig antibión fogok élni, és hogy higyjék el, a lehetőségeim közül ez a kisebbik rossz. Nem ettem antibiót influenzára, nem szedtem arcüreggyulladásra sem, igazán nem voltam híve sosem, de az most egy egész más történet...

Előzmény: Törölt nick (22295)
illatos-fű Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22301
illatos-fű Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22300

Nekem a suru veruseg elmult amiota kezelem magam a lymera. Fokozatosan jobb lett.

De hogy pontosan mi hasznalt ra egyedul azt nem tudom, az is lehet hogy csak igy egyutt hatott. Mindenesetre nagyon orulok hogy az elmult, mert engem az nagyon aggasztott evek ota.

Na most kutakodhatok a bartonella utan is. Hogy a macska rugja meg!

Előzmény: Törölt nick (22298)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22299

Fürdőbe tegyél/tegyetek szódabikarbónát! Most megyek, később jelentkezem! Szép napot mindenkinek!

Előzmény: Törölt nick (22297)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22298

Elég durva. Mintha a saját bőr jelenségeimet olvasnám. Neked is van bartonellád ezek szerint.  Ja és még elmondom, hogy voltam nemrég vérvételen. Mentem az eredményért, és nézem, hogy az összes májfunkció értékelhetetlen lett, a többi rendben van.  Kérdeztem, hogy mi történt, azt mondták, hogy menjek ismételtessem meg, mert nagyon sűrű lett a vér, nem tudták megnézni. Akkor még ennek nem is tulajdonítottam jelentőséget.... 

Előzmény: illatos-fű (22292)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22297

Ezek tipikus herx tünetek. Pusztulnak a dögök. Nálad az immunrendszer is segít, mert van ellenanyag, így jobban megvisel.

 

Én ma voltam futni, és ilyen még nem volt, közben is rázott a hideg, pedig izzadtam. És utána sokkal jobban voltam. Vettem egy forró fürdőt, és most fekszem, de már jön a lábbizsergés, Ellenben a harci ideg lement, sőt tegnap hasfájós napom volt, az is. Minden napra jut tünet, hogy ne unatkozzam.

Előzmény: Törölt nick (22288)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22296

Nincs már amalgám tömésem, mindet kiszedettem. Tipikus bartonella tünet, most olvastam az Iván Tamás könyvében. Sokat segített nekem ez a könyv, legalább tisztában vagyok a lehetőségeimmel, és látom, hogy vannak,voltak sokkal rosszabb helyzetben is emberek mint én, és valahogy kijöttek belőle.

Előzmény: Naive Ben (22289)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22295

Én is hallagatom nap mint nap, hogy úristen milyen kövér lettem! Kapja be mindenki!

Kisebb gondom is nagyobb ennél jelenleg!

Előzmény: Törölt nick (22293)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22294

Én nagyon rosszul vagyok ma, hőemelkedésem is van, és iszonyatos fájdalmaim még ott is ahol eddig nem fájt, és a fejem is fáj. Nagyon durva hogy már egy antibio igy megmozditotta nálam. Nekem is van minden kütyüm, mivel voltam a Varga Metodikán is anno, és ott rámsóztak egy csomó mindent. Lehet ennek is köszönhető hogy még jól működik az immunredszerem. Jelenleg Q10, Magne B6, Grapefruitmag csepp, Bio kult megy. Szódabikarbónát is fogok használni. Meg artemisin-t és macskakarmot kell még beszereznem, a macskakarom 5ezer körül van, nagyon durva. Minden nem megy egyszerre. Hajhullásra mindenkinek nagyon ajánlom a fulfix-et! Nekem rengeteg új hajam nőtt tőle, és megállitja a hullást is.

Előzmény: Törölt nick (22293)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22293

Nekem 20 kg jött fel pár hónap alatt, világéletemben vékony voltam. Persze, hogy most mindenki ezzel fogad, hogy jé, én híztam? Nem elég az embernek a betegsége. De lemegy majd.

Én most szedek olyan cuccot is, ami nemcsak a lyme-ra jó, hanem lehet zsírégető hatása is: bromelain, és a kurkuma is zsírégető hatású. Van omega 3-am is (még nem kezdtem el), annak is van ilyen hatása. Ezek jók a lyme-ra is, meg még a fogyásra is. De azt javaslom, inkább majd az AB kúra után tankolj be ezekből.

 

Én most például jobban vagyok, de leírom, mi mindent használok:

-napi 1500-1700 mg C vitamin

-máriatövis kapszula

-kurkumakapszula

-immunerősítő tea napi 2x

-kétféle probió

s mindennap eszem halat (omega 3 zsírsav).

Vannak még készítményeim (pl. fokhagyma, omega 3 kapszula, amiknek neki sem álltam, a kardent sem mertem még elkezdeni). S ma iszom egy pohár zsálya vagy citromfű teát is. Egyelőre ezek a dolgok kb. ugyanannyit használnak, mint az AB, de még korai elkiabálni.

Előzmény: Törölt nick (22288)
illatos-fű Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22292

Vannak apro piros pottyeim, amik nem viszketnek, csak jonnek elo az evek soran es nem mulnak el, elenkpiris szinuek es max gombos tu fejnyi. Vannak sepru venaim, ezek is eleg ragaszkodoak, az egyik furcsasag hogy a combomon kokarda alakban van, a korkozepen egyaltalan nincsenek sepruvenak. Vannak a boromon pici feher foltok is. 

A tuneteim jelentkezesenek az elejen endometriozisom volt. A suru ver is stimmel.

A tuneteim akkor kezdodtek miutan a parommal osszekerultem. Neki sziv billentyu elhalasbol adodo thachicardiaja van.

Nem is irom tovabb...

Szerinted?

Előzmény: Törölt nick (22286)
Naive Ben Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22291

Nem tudom, amint látod nálam is összemosódott eddig :)

Előzmény: illatos-fű (22285)
illatos-fű Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22290

Koszonom szepen

Előzmény: Törölt nick (22287)
Naive Ben Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22289

Nincs Neked is amalgám tömésed? Egyik-másik nyugtalan éjszakán én is fémes ízt éreztem, és én határozottan az amalgám tömésemnek tudtam be. Mikor még sok volt belőle, elég gyakran égett a gyomrom is. Már "csak" kettő van nekem, de ezeket már magánrendelésen akarom cseréltetni, mert közben utána olvastam, hogy a fehér tömésből sem mindegy, milyen kerül be a biszfenol-a (vagy mi) miatt...

Előzmény: Törölt nick (22286)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22288

Szia!

Doktor nő csak annyit mondott, hogy lúgosításra, de mivel gyulladáscsökkentő is gondolom arra is jó lenne.Illetve fogynom is kéne, mert 10kg feljött pár hónap alatt.

Tegnap bevettem az első antibiót, ma reggel már nagyon szarul keltem, eszméletlenül nyilal, szaggat mindenhol, plusz ráz a hideg mint állat, influenza szerű tünetek. Nem tudom, hogy ez máris herx lenne e. Most ittam egy csomó forró zöld teát, és jobb.

Előzmény: Jesurun under Lyme (22278)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22287
Előzmény: illatos-fű (22285)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22286

Nem babesia. Bartonella. De már nyomoztam tovább. Ami hirtelen kijön apró piros tetejű és viszket, az a méregtelenítéstől van, ab szedés közben. Ami piros nem viszket, apró pötty, az a bartonella. Nekem is van vagy 3-4, az elmúlt időszak termése.

 

Nekem tuti ez a társfertőzésem.Éjjel megint nem aludtam, és fémes ízt éreztem a számban, ez új tünet nálam, ez is a bartonella. Sőt nekem gyakran fáj a hasam, jön-megy a hasfájás mint a többi tünet, az is az.

 

Szóval van egy csomó tünetem már, jönnek újabbak is, még ab mellett is. Nálam viszont nincs izomgyengülés, ritka a remegés, rángás is. 

Előzmény: Naive Ben (22284)
illatos-fű Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22285

Mi a kulombseg a babesia es a bartonella kozott?

Nekem osszemosodik a kettorol szerzett eddigi infom.

Előzmény: Naive Ben (22284)
Naive Ben Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22284

Szóval azt mondjátok, hogy azok a szúnyogcsípésszerűen viszkető, de inkább bolhacsípésre hasonlító nagyon pici piros pöttyök, amiből csak egy-egy jelenik meg egyszerre, azok babézia tünetek? Mintha ilyesmit olvastam volna itt, de lusta vagyok visszakeresni.. Épp most találtam a térdhajlatomban egyet, de eddig is volt, csak nem tulajdonítottam jelentőséget neki. Ha ez igaz, akkor ilyenem is van...

Jesurun under Lyme Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22283

Sot az egyik legjellemzobb tunet. 

Előzmény: illatos-fű (22280)
Jesurun under Lyme Creative Commons License 2014.12.21 0 0 22282

Marobert!  Szerinted ha kihagyok 2 napot karacsonykor es akkor Jan 6 helyett 8-n fejezem be - akkor azzal segitenek az ugynek? Akkor az meg pont az utolso supplin 10 napja elott lenne. 

Előzmény: Jesurun under Lyme (22279)
illatos-fű Creative Commons License 2014.12.20 0 0 22281

Felre nyeles. Melle harapas. Ez is van lymeban.

Az a baj hogy barmit tud okozni.

Plusz legyengiti az immunrendszert es ha hozzajon meg valami cuki kis fertozes akkor a tunet lista vegtelenul szines tud lenni.

Teged gyengitett melle a tejtermeles is. 

Előzmény: Melpoma (22277)
illatos-fű Creative Commons License 2014.12.20 0 0 22280

Vandorlo borpir. Ez van lyme ban.

Előzmény: Melpoma (22272)
Jesurun under Lyme Creative Commons License 2014.12.20 0 0 22279

Szia Marobert.  Ezen mar en is gondolkodtam. 

Hogy kell szunet arra h a ciszt atalakuljon pusztithato formatumuva. 

Csak nem tudom milyen hosszu periodok felelnenek legjobban meg a Borrelianak. 

Előzmény: Törölt nick (22266)
Jesurun under Lyme Creative Commons License 2014.12.20 0 0 22278

Haha azt nekem is.

:)

Krupli paradicsom padlizsan amit nem szabad az arthritiszre. 

Ezek egy csaladba tartozo novenyek. 

Neked mire kell? Az ulozsabara? 

Előzmény: Törölt nick (22251)
Melpoma Creative Commons License 2014.12.20 0 0 22277

Szerintem én egyfolytában ideges, feszült vagyok. Én attól, hogy als-em van, és nem tudom elfogadni a helyzetet, amiben vagyok. Nem tudom elfogadni, hogy nem úgy mûködik a testem, mint anno. Ez miatt van a nagy feszültség. Lyme tünetbe belefér a nyelv legyengülése is, mert én úgy érzem, az is legyengült.

Előzmény: Törölt nick (22276)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.20 0 0 22276

Nem konkrét pánikra gondoltam, hanem idegesség, szorongás, mentális tünetekre. Az írásod alapján egyértelmű lyme-od van szerintem.

Előzmény: Melpoma (22275)
Melpoma Creative Commons License 2014.12.20 0 0 22275

Pont, h csak az van, az izmokat támadta meg, és mióta megjelentek a tünetek nagyon feledékeny lettem. Nem tudok sokszor koncentrálni sem. Pánik a tünetektõl van, egyébként nincs, bár régebben volt. 

Előzmény: Törölt nick (22274)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.20 0 0 22274

Melpoma,

 

Neked idegrendszeri érintettséged nincs? Memóriaromlás, felejtés, koncentráció hiány. pánik-szerű érzés?

Előzmény: Melpoma (22272)
Melpoma Creative Commons License 2014.12.20 0 0 22273

Hozzáteszem, a jobb térdemen volt, és a jobb lábam gyengült el, majd követte a másik.

Előzmény: Melpoma (22272)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!