Keresés

Részletes keresés

Jolimama Creative Commons License 2006.10.17 0 0 3349
Szia Anikó! Feltettem a balkezes segítséget. Egyenlőre ennyit küldött, mielőtt megszületett a baba. Ha majd már ráér géphez ülni, küldi a többit is. Addig is lehet próbálkozni.

http://mami7090.xfree.hu
Annyi sok élmény ért a találkozón, hogy idő kell, míg mindent feldolgozok. Így jutottam el most már A balkezeskötésig is.

Ha esetleg ígértem valakinek még, és nem teljesítettem, szóljon, és pótolom.

Bettikém! Igen, én is hallottam, de nem jött be a gyakorlatban. Az én Tittikém nem boldogult. Talán így nyáron majd megpróbáljuk. Pedig a gitártanulásnál bevált Neki a tükrös megoldás.

Oana, látod, mindig van, aki segítsen, és érezd Magad nagyon jól itthon.

Tényleg lett elég sok a mintákból, de mivel még mindig van karácsonyi ujságom, még egy album lesz, azt hiszem, mindenki fog találni kedvére valót.

Most már kívánok Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát, szép álmokat.

Marcsi, megkaptam a leveledet, várlak vissza, puszillak.
Előzmény: kanderel (3347)
k-betti Creative Commons License 2006.10.17 0 0 3348
Hűűűű Jolimami, ez ám a mennyiség. 152 db új karácsonyi kép. Köszönjük!

Azt olvastam, hogy a balkezesek úgy is megtanulhatnak horgolni, ha a jobb kezes magyarázathoz tükröt tartanak...
Előzmény: Jolimama (3340)
kanderel Creative Commons License 2006.10.17 0 0 3347
Szép estét kívánok! :)

Jolimama, te miket meg nem jegyzel! :) Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen! :) Majd beszámolok, hogy sikerült megtanítanom a kicsit!

A www.7ja.ru oldalon rengeteg képtár van. Sok a horgolásminta is. Biztos sokan ismeritek.

http://show.7ya.ru/index-private.aspx

ezen a linken, ha megnyitod, felül vannak az abc, ciril és arab betűkkel. Minden betűre rákattintva kiadja az azon betűvel kezdődő felhasználók képtárát. A képtárban tudsz lapozgatni. Hetekre el lehet veszni benne, én nem is kezdek nézelődni, csak ha nagyon sok az időm. :))

Remélem használhatóan és érthetően írtam le. Ha tudok, megpróbálok segíteni, akinek nem világos valami.

Oona Creative Commons License 2006.10.17 0 0 3346
Jolimama :-)

aranyosak vagytok :-)

nagyon segítőkészek, mint mindig

köszönöm!!!!
Előzmény: Jolimama (3344)
Oona Creative Commons License 2006.10.17 0 0 3345
Kedves Betti,

Pesti lány vagyok, de vettem már térképet :-)
mert már el is felejtettem, meg a nevek is változtak

az új milleniumban nem is voltam még otthon...

Nem tudom még mennyi időm lesz, mert nem üdülésre megyek, hanem kötött elfoglaltságaim lesznek...de felirtam a fonal boltok cimeit, meg is néztem a térképen, arra szükségem lesz, mert vonatozni is fogok nagy távolságokban, és szükségem lesz majd elfoglalni a kezem....


Nagyon kedves vagy, nagyon köszönöm.
Előzmény: k-betti (3343)
Jolimama Creative Commons License 2006.10.17 0 0 3344
Bettikém! Gondoltam, hogy Te szívesen segítesz is Oanának. Bíztam Benned. Köszönöm. )))))))))))))
Előzmény: k-betti (3343)
k-betti Creative Commons License 2006.10.17 0 0 3343
Kedves Oona!
Ha Pesten való tájékozódásban kérsz segítséget, szívesen útbaigazítalak. Munkaidő után akár személyes kísérettel, ha igényeled :) Írj, ha szükséged lesz rá.
Előzmény: Oona (3334)
k-betti Creative Commons License 2006.10.17 0 0 3342
Kedves Emőke!
Első nekifutásra arra gondolok, hogy nincs feltelepítve a gépedre a kínai betűkészlet. Én megnyitottam, és mindenhol kínai jeleket látok.
Itt az angel_eye [crochetfun] alatt (bal oldalt fent) is kockákat látsz? (nekem kínai jelek vannak).
http://photo.163.com/photos/crochetfun/
Előzmény: emoke33 (3335)
Oona Creative Commons License 2006.10.17 0 0 3341
Kedves Jolimama,

megkerestem Betti hozzászólását és meg is találtam...

köszönöm szépen!
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9134899&go=58705711
2006.09.07 06:47:53 (1853)

remek információ

Előzmény: Jolimama (3340)
Jolimama Creative Commons License 2006.10.17 0 0 3340
Ágnes, küldtem egy meghívót a tvn-hu-ra, oda könnyű feltenni képeket az albumba. Nem kaptad meg?

Katica, nagyon sajnálom, hogy nem készült kép Rólatok, jó lenne, ha tudnátok pótolni, mert azt is jelentené, hogy megint találkoztatok.

Kanderel, azt hiszem, hogy Veled beszéltünk a balkezes horgolásról. Orsi küldött még nekem régebben egy leírást, a balkezes kötésről. Felteszem az albumomba, talán estére. Hátha segít. Mi még nem próbáltuk az unokámmal, elmarad a nyári szünetre.

Esthi, jó lett volna, ha ott tudsz lenni a találkozón. Hiányoztál.

Emőke, az albumomban találhatsz ötleteket a sapkához. Írtam mail-t, megkaptad?
Küldtem linkeket is, próbálkozz.

Betti nagyon szépen köszönöm a munkát, amivel a képeket megmutattad.

Oana! Ha hazajössz látogatóba, akkor Pesten lesz aki segítsen, ha igényt tartasz rá. Betti sorolt fel pár helyet, ahol lehet fonalat kapni.

Tigi, örülök, hogy kaptál cérnát. Ma adtam volna fel a levelet, még időben jött a leveled.

At albumomba töltődik a karácsony2 album, tele karácsonyi mintákkal. Jó mazsolázást. Lesz még folytatása.

Szép napot kívánok Mindenkinek.
hkatica1 Creative Commons License 2006.10.17 0 0 3339

Piroska! Köszönöm, megkaptam a cérnákat.

 

Lívia! Küldtem a mintát.

H.Piroska Creative Commons License 2006.10.17 0 0 3338
Tigi! A mi nyári táskáink kenderzsinegből vannak horgolva, vagy kender makramézsinegből makramézva. Idén benne volt mindkettő a Fürge Ujjak magazinban is.
Előzmény: LadyTigi (3337)
LadyTigi Creative Commons License 2006.10.17 0 0 3337
Jaj tudjátok mit akartam még kérdezni? Hogy a nyári horgolt táskák, vajon milyen fonalból készültek?
Előzmény: LadyTigi (3336)
LadyTigi Creative Commons License 2006.10.17 0 0 3336
Látod ilyen hülye vagyok, mert otthon hagytam a tel.számodat, pedig ki is raktam a monitoromra! :( Múltkor néztem a Reatexet, de nem sikerült megtalálnom, viszont a Burda boltban kaptam aranyat meg ezüstöt is, kicsit ugyan drágálltam de egy évbe egyszer belefér:) Ha még nem küldted a szálat, akkor már ne fáradj vele, de nagyon köszönöm a segítőkészségedet! :) Többiek, mindenki! Nem tud valaki olyan oldalt ahol sok horgolás minta van képpel és lerajzolással és nem kinai?:) Azt itt nem tudom megnézni sajna. Adrienn
Előzmény: Jolimama (3312)
emoke33 Creative Commons License 2006.10.17 0 0 3335

 

 

   Napocskás gyonyoru szép reggelt kívánok mindenkinek! Találtam egy érdekes oldalt a neten, de kinyitom és csak kis kockák vannak betuk helyett, valaki fejtse már meg hogyan kell megnézni. http:alibaba.com.cn

Oona Creative Commons License 2006.10.17 0 0 3334
Sziasztok,

nem nagyon van most időm, nem is volt időm kézimunkázni sem nagyon, csak pár sapkát kötöttem, aminek a mintáját álmomban is tudom...

Itt mindenki hogy van?

Megyek haza Magyarországra, tudtok nekem ajánlani fonal boltot Budapesten?
viszem a repülőre a tűim fonallal, ha elveszik tölem a biztonsági őr, arra az esetre meg megcimzett
bélyegzett boritékot a sajat cimemmel ellátva, hogy ne veszen kárba....

(Igértem itt még a babatakaró mintáját, még nem jutottam el odáig.)
Előzmény: szedit99 (3022)
k-betti Creative Commons License 2006.10.16 0 0 3333
Hiba a mátrixban, ez a helyes link:

http://xfree.hu/album_show.tvn?aid=36416
Előzmény: k-betti (3332)
k-betti Creative Commons License 2006.10.16 0 0 3332
Szép estét mindenkinek!

Elkészült a topictali ki-kicsoda kiegészítés a szombati képekhez.

Gabcika, szombaton kérdezted tőlem a Székely M. u-i fonaldiszont árait. Pl. a Catania 300 Ft (aztán elmentem a Burda boltba, ott 480 Ft). Igazából most sapka-sál-kesztyű alapanyagot vettem, Dolly Extra 50 gr-os (92% akril, 8% viszkóz) 300 Ft/gomolyag. Ez a típus nem volt a Burda boltban. Előtte voltam a Kálvin téri turiban is, de ott nem tudtam azonos színű és típusú fonalból annyit összeválogatni, ami nekem kell...

http://xfree.hu/album_show.tvn?aid=36397
kanderel Creative Commons License 2006.10.16 0 0 3331
Mivel még nem láttam sosem, hogy hogyan készül a vert csipke, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyi idő és pénz kellene hozzá, de mint említettem, csupán érdeklődtem a katica által felvetett témáról. A zsinórhorgolást meg úgyis megmutatnák itt a lányok, ha szeretném elkezdeni.
Előzmény: Annamária36 (3321)
H.Piroska Creative Commons License 2006.10.16 0 0 3330
Nah, látom...érkezik a posta mindenhová. Naná, hogy különlegeset. Ne csak egyszerű csipketerítőt, hanem különféle funkciójú csipkéket, amik a mai világban használhatók. Ha ügyesek leszünk, akkor a Fürge Ujjak magazin jövő évi csipke sorozatának anyagait mi adhatjuk. Feltétel persze, hogy ötletes és igényesen kivitelezett munkák legyenek. Hajrá:)) Jah: és nem fontos horgolni! Bármilyen technikához felhasználhatjátok!
margitmama Creative Commons License 2006.10.16 0 0 3329

H.PIROSKA! Megkaptam a fonalat, csak most töröm  a fejem hogy mit is találjak, valami különlegeset?  puszi .margitmama.

ilcsi. Creative Commons License 2006.10.16 0 0 3328
Sziasztok!Képzeljétek!Ma voltam fogadórán a suliban, és aki szervezte a csipketalit Nagykállóban,tanítja a nagyfiamat.Beszélgettünk a csipkeverésről is,és kértem árajánlatot a betanításomra.A tanítás,amit Debrecenben Katicának 25000ft-ért ajánlottak,kijön 5000-ből +13000ft anyagköltség(párna,állvány,stb...).

Katica!Ha meg tudnád oldani az átjárást,bár tudom kicsit húzós az átszállás miatt,jobban járnál anyagilag!Pénteken délután 5-től van szakkör 7-ig.Mit szólsz?

Betti!Köszike,jó lesz,ha szövegezed a képeket!és Katica megmutatta a letöltést is.Mindjárt neki is látok!
emoke33 Creative Commons License 2006.10.16 0 0 3326
Segítséget kérek! a 3éves fiamnak szeretnék sapkát horgolni, kotni. Tudtok valami helyes mintákat? koszi
Annamária36 Creative Commons License 2006.10.16 0 0 3325
Az én fiam mikor először "segített",eltörte a tűt. :-))
Előzmény: emoke33 (3324)
emoke33 Creative Commons License 2006.10.16 0 0 3324
  Jaj!!!!!!!!!! a fiam mindig visszafejt a horgolásbol egy-két mintát, de most egy egész sort lefejtett!!!!!!!!!!!
Esthi Creative Commons License 2006.10.16 0 0 3323

Sziasztok!

Megkaptam a kender horgoló fonalat, és meg is indult az ötletáradat, csak dönteni nem tudok még. :)

ráhajtás Creative Commons License 2006.10.16 0 0 3322

Kedves Katica!

Sajnos nem tudok neked időpontot mondani,mert a kisfiam beteg lett.ahogy meggyógyul azonnal megüzenem,hogy mikor és hol találkozhatunk!

                                                                                  Ágnes

Annamária36 Creative Commons License 2006.10.16 0 0 3321
Csak csodálkozom mert csipkeveréshez kevés a 3hónap is meg a  25ezer,zsinórhorgolást meg mindenki megtudja tanulni könyvből is.
Előzmény: kanderel (3320)
kanderel Creative Commons License 2006.10.16 0 0 3320
Sztem csipkeverést ... legalábbis én azt hiszem, hogy a nagykállói csipke kiállításról tett fel katica képeket.
de én nem akarok tanfolyásra menni, csak érdeklődtem. :)
Előzmény: Annamária36 (3319)
Annamária36 Creative Commons License 2006.10.16 0 0 3319

Aha!

És 25ezerért mit? Zsinórhorgolást vagy csipkeverést?

Előzmény: kanderel (3318)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!