Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Oyabun Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1689
GTVs
Olyan emberek méltatták elismerőleg az autómat akik értenek is a dologhoz. Volt pl. egy faszi egy 250 példányban limitált Martini racinges Lancia Delta HF ingrale evo3-mal. Azt hittem lef*som a lábam szárát az autójától olyan volt és mégis ott csodálta az én kicsike GTVm...
kép pl.
http://www.webscape.hu/alfaholic/gtvtesta.jpg
Előzmény: A GTV-s (1686)
ArianA13 Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1688
Köszi!
Nektek nem volt ilyen problémátok?
Oyabun Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1687
Szamosi 376-8129, mobil 0630-9548-016
Előzmény: ArianA13 (1685)
A GTV-s Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1686
Irigyellek...
Én is tennék egy hosszú túrát Arese Modena Torino érintésével, meg megnézném a Lamborgini gyárat is.
Persze Alfával mennék, szerinted 2 GTV6-ot mennyire néznének meg?
Amikor voltam szilveszterezni Olaszbaa, és kérdezték, milyen autóm van, nagy tisztelettel és leplezetlen irigységgel néztek rám. Mit tesz a márkaszerelem?!
Előzmény: Oyabun (1684)
ArianA13 Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1685
Úgy látom, aktívak vagytok, srácok!
Ezért nem is keresek vissza, kellene nekem a Szamosi szerviz telefonszáma és címe.
A 145-ösben ma elromlott ma az anyósülés távolságállítója, és ha ül benne valaki (súly van benne) akkor fékezésnél szép zakatolás kíséretében ütközésig elôre nyomul az ülés, ha pedig odalépek a gáznak, akkor szép zakatolás kíséretében ütközésig hátranyomul az ülés. Mókás a dolog, de meg kéne néznie valami szakembernek is. Szerinem eltörött vmi rugó ott bent, ahová én nem merészkedek.
Oyabun Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1684
Brilliant! Congratulations!
Not bad at all!

--------------------------------------------------------------------------------

Your knowledge of Ferraris is pretty good! (At least now, after the quiz!)

Collect your Ferrari Key here, and you could win a flight to London.

Please also let us know if you'd like more quizzes, pages, sections, links, or whatever, by clicking on the feedback button below.

Congratulations again.

Why not take some time to nominate a web site for our Top Ten awards?

Valami nehezebb? :-)
Tavaly előtt csak egy egész napot, meg kb 8 tekercs filmet töltöttem a ferrari muzeumban. Ja és a GTV-vel nagyon megnéztek mindenütt olaszországban...
Imádtam

A GTV-s Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1683
IC, utalhatod a számlaszámra is (akkor csak a telefont kell felemelned) A klbtelefonon is érdeklődhetsz, vagy a klubnapon is kp. befizetheted.
Oya, ha nem eccerű, akkor haggyuk, gondolom elég lesz, ha elorozom az orruk elől...
Majd felteszem a tár.hu-ra.
Inner Circle Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1682
Na jó, tifosik, lehet bizonyítani:

http://www.carlounge.com/quiz/ferrari/1.htm

Oyabun: nem tudom, hogy most jön-e az originál csekk, vagy elakadt valahol. Mert 2x azért lehetőleg nem fizetnék... :)

Szupernehéz tesztkérdés: honnan van a következő idézet?

"A yakuza Oyabunját keresem... Nabaszone Joszukét!"

Előzmény: Oyabun (1680)
A GTV-s Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1681
Jók a kérdések. 40-re pár perc alatt, rögtön válaszoltam, a többin gondolkoznom kelleett, de vannak tök homály pontok, aminek utána kell néznem nekem is, mert az itthoni anyagjaimban nincs benne.
Neked volt közöd hozzá?
Előzmény: Oyabun (1676)
Oyabun Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1680
IC
Kérem 10telt uram. Milyen névre/tagsági számra/címre írhatom a csekket? ;-)
Előzmény: Inner Circle (1678)
Oyabun Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1679
Nagyon szeretnék én ilyen képet csinálni v.melyik klubnapunkon... ;-)

GTVs Levél +jött. Beszéljünk róla. Nem 1szerű...
Inner Circle Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1678
Fijatalok kitöltik a tesztet, de vissza valszeg nem küldik, mert lusták elmenni a postáig és nincs itthon bélyeg. Én legalábbis az ilyet már gátló tényezőnek veszem. :) Persze úgyis be kell fizetni egy csekket...
A klub meg télleg küldhetné a tagdíjcsekkemet, mert jelenleg minden hátralékkal kapcsolatos felelősséget elhárítok.
Előzmény: Oyabun (1676)
Oyabun Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1677
Nagyon szeretnék én ilyen képet csinálni v.melyik klubnapunkon... ;-)

GTVs Levél +jött. Beszéljünk róla. Nem 1szerű...
Oyabun Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1676
GTVs...
Mér' szerinted ki az a marha, aki ingyen hosztolja a klub webjét? :-)
Tudom, hogy én nem érek, de meg kellet kérdeznem.
Fijatalok hogyan állnak a teszttel?
Megj:61-es kérdés, Q.V. helyesen Qardifoglio Verde. Tekintve, hogy most erre kérdezünk és nem Quadrifoglio Oro vagy Quadrifoglio Argento modellekre. Merthogy ilyenek is voltak ám...
Inner Circle Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1675
OFF

A McLaren honlapja: www.mclaren.net
A Ferrarié: www.shell-ferrari.com

A Ferrari-oldalnak nem csak címe shelles és a design-ja egy az egyben a www.shell.com-é, hanem a tartalma is cikkenként 50% Shell-dícséret.
A Royal Dutch/Shell úgy tudom, nem olasz.

Előzmény: Inner Circle (1673)
A GTV-s Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1674
SZIA Oya!
Te nem érsz :-)
Azon a szerveren lesz az oldal, amire én gondolok? Küldök mélt.
Előzmény: Oyabun (1672)
Inner Circle Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1673
Joe, ki ne hagyd hogy "...egy karórával, egy rakétameghajtású cipővel ÉS egy vodka-martinivel, felrázva, nem keverve".

A minőségellenőrnek utánanézek, mert nem egy helyről hallottam hogy német. A nevét tudod?

Főleg (a német) Schumacher miatt nem drukkoltam a Ferrarinak, közben meg Mikát egészen megszerettem.
Nem értem, mi olyan nagy dolog azon, hogy "a McLarennek még a motorja sem Mercedes". Először is csak annak kéne Mercedesnek lennie, hiszen a Mercedes motorszállító - bár igaz hogy meg akarják venni a csapatot. Másodszor is no és ha motor nem német Mercedes? A Ferrarinál is valószínűtlen, hogy a 360-asok motorja mellett raknák össze ugyanazok a fiúk az F1-2000-esek motorját.
Azt nem tudom, hogy az Ilmort megvette-e a Mercedes, vagy csak a motort veszi tőlük, de nem egy nagy különbség. Úgyis egy nagyon elit és a többiektől totál különálló csapat csinálja a motort, rengeteg pénzből - ahogy a Ferrarinál is.
Ross Brawn se az a kimondott Cattani felügyelő, előtte meg nem nagyon villant a Ferrari. Fenntartom, hogy a Ferrari épp annyira olasz, amennyire a versenyképességhez kell. Ahol valaki olasz, az azért van, mert jól betölti a pozícióját, ha meg nem, akkor lecserélik. Németre, angolra, azerire, aki kell. Ma már nem lehet nemzetieskedni, ezt leginkább Prost illusztrálja.

Előzmény: Joe 155 (1667)
Oyabun Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1672
GTVs...
Az is ér, ha én tudom a választ a kérdésedre? :-)
Alfaromeoclub.hu egyelőre nem él, nem kaptam még meg a felrakandó anyagot. Most beszélek az Andrással, elvileg holnap este kűdi át, hogy felrakjam.

Joe 155 Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1671
Na joccakát mindenkinek hajd holnap folytatjuk, ha lesz mit.
Turbo Lada a hétvégén nagyon passzív voltál remélem holnap megkapom a cuccot amit igértél.
Üdv.
A GTV-s Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1670
Én is inkább a gyönyörű nők, a jó főcímzene és a csodaszép/jó autók miatt nézem.
Joe 155 Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1669
Nekem ezek a filmek nem jönnek be. Tudod, egyedül megnyerni a harmadik világháborút, egy karórával meg rakétameghajtású cipővel:))))))
Attól még lehet jó, csak engem nem köt le.
Előzmény: A GTV-s (1665)
A GTV-s Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1668
Kicsit későbbi film...
Előzmény: Inner Circle (1666)
Joe 155 Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1667
Off.
IC. Te írtad hogy a Ferrari nem Olasz! Pedig az!
Az autókat Olaszországban építik, a melósok és mérnökök 90%-a Olasz. Sőt a minőségügyi vezető -aki miatt a csapatnak mostanában jól megy- az is olasz. DE A McLARENNEK MÉG A MOTORJA SEM MERCEDES!!! CSAK A NEVE AZ! A gumi nem lényeg, a Ferrari sem Pirelliken fut, ezt kár is volt leírnom.
Csak azt nem értem hogy egy Alfisti hogy tud az F-1 ben egy McLarennek szurkolni. Nálam ez erősen érzelmi kérdés, és lehet hogy ezért nem értem!
on

Előzmény: Inner Circle (1664)
Inner Circle Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1666
Onnan csak "A kém, aki szeretett engem" dereng, a Lotus Esprittel. Az se volt egy semmi gép!
Előzmény: A GTV-s (1665)
A GTV-s Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1665
Ez a film még a Roger Moore időszakból, a nem rajongók is azt mondják, hogy jó.
Előzmény: Joe 155 (1660)
Inner Circle Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1664
OFF

Nana, Joe, miért is lenne német a McLaren, hiszen angol csapat. Adrian Newey és Ron Dennis angol, Coulthard skót, a motor is angol. Az meg, hogy a gumi japán, nagy meglepetés - ezt azért nem gondolhattad komolyan! :)
Egyedül a Mercedes mint motorszállító német. Egyébként miért kéne egy csapatnak nemzetinek lennie? Nem baj az ha soknemzetiségű, csak lássuk hogy a Ferrari nem olaszokra épül. Egyedül Montezemolo olasz, amúgy ott se olasz semmi - ami olasz volt, az nagyrészt megbukott Schumi & co. érkezéséig. Nem véletlenül nem nyertek már mióta.
A Ferrariban több pénz van, mint a McLarenben. Sajnos, nagyon sajnos már ennek a pénznek is egy része amerikai, GM. :(((

Előzmény: Joe 155 (1659)
lore Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1663
Hey Joe,
mi ez valami fajelmélet? Én azért csípem a Ferrarit mert a márka alapján kellemes asszociációs folyamatok indulnak meg bennem + plusz teccik a tifosik rajongása + jelenleg szvsz a legjobb pilóta van ott. Scummm-schummm wroumm-wroumm. Neki cuore sportivo-ja lehet... :-)
Tehát a ferrari egy legenda mely történelemmel rendelkezik, sőt írta is azt. A hozzá társított képzetek világszerte ismertek. Szarok rá hány német mérnök rakja úgy össze a mocit, hogy kibírjon pl. 65+1 kört. A lényeg, hogy az a piros autó érjen először célba.

Uff én beszéltem:
lore

Előzmény: Joe 155 (1659)
Joe 155 Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1662
cabo.
Képet csak a netről tudsz ide felrakni a gépedről nem. Én is szoptam vele az elején.
Előzmény: cabo (1661)
cabo Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1661
Csak ugy!

Joe 155 Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1660
GTV-s.
Én kb. nulla James Bond filmet láttam. Bár ez az én bajom, de csak az álltalad említett Alfa miatt sajnálom.
Előzmény: A GTV-s (1635)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!