Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

kru Creative Commons License 2000.04.10 0 0 1711
larini,
mi a jövö hét (04.21?)én egyébként mindenben benne vagyok, de ápr. 14-től kocsi garancián :(, ennek ellenére, ha úgy jön ki, kocsi nélkül is megyek - dumálni anélkül is tudok...

cabo - ablak ügyben:
nem tudom milyen mély a karcolás, nekem akarlak kiábrándítani,de - nekem valami állat belekarcolt a szélvédőmbe függőlegesen lefelé, amúgy a szélvédőn egy karc sincs, szóval baromira látszik és idegesít, nem olyan mély, de körömmel lehet érezni. elvittem direkt szélvédőjavító szakemberhez, feltölteni nem lehet, ki lehet polírozni, de kagylós lesz az egész, és félő, hogy az ablaktörlő ott nem fog rendesen törölni illetve lehet, hogy torzítani is fog - szóval semmi jó hír, azért kérdezz körbe, mert enegem is érdekel,
a turtle wax? nem tudom, valéami ócsak üvegen ki kellen próbálni.. üdv: kru

Előzmény: Al-fan (1707)
larini Creative Commons License 2000.04.10 0 0 1710
Al-fan!
Nem valószínű, hogy megyek! Már egyszer leírtam az okát!
Előzmény: Al-fan (1709)
Al-fan Creative Commons License 2000.04.10 0 0 1709
Larini !
Banyek, lehet, hogy a tesztvezetés nem jön össze, családi program van a hétvégén. Pedig a kis kártyámat is most kapnám meg... Te ott leszel ?
Előzmény: larini (1708)
larini Creative Commons License 2000.04.10 0 0 1708
Al-fan!
Király lesz a pörgés, benne vagyok! Csak ne égjünk nagyon! :)) Te is mész a tesztvezetésre?
Előzmény: Al-fan (1707)
Al-fan Creative Commons License 2000.04.10 0 0 1707
Larini !
Jó lesz a jövo hét péntek, Kru-val is egyeztetünk, meg aki még akar , jöjjön. Aztán majd pörgünk egy helyben, mint a ventillátor :))
Fastcar !
Ezek szerint bovült a délelotti kör, egy vérbeli hátsókerekessel.
Előzmény: larini (1706)
larini Creative Commons License 2000.04.10 0 0 1706
Al-fan!
Na jó! Beszéltem Joe-val, jövő hét pénteken (vagy már csütörtökön)jön Pestre, akkor találkozhatnánk, aztán mindenki mesélhetné, hogy mekkora sofőr! :))
fastcar Creative Commons License 2000.04.10 0 0 1705
Sziasztok!

GTV-s sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak. Amióta az Audi rátette a kezét a Lamborghini-re nem lehet megnézni a gyárat. Egy évvel ezelőtt jártam ott és nem engedtek be. Pedig csak emiatt mentem Areseből úgy a Garda-tóhoz, hogy lementem egészen Santa Agataig kb. 250km kitérővel. Ott pedig egy nagydarab portás fogadott és mondta, hogy tavaly nyár óta (98 nyara) nem lehet bemenni, de ha 3 után visszamegyek akkor a shopban láthatok modelleket, meg vehetek dzsekit, polót, sapkát. Pedig az álom a LAMBORGHINI COUNTACH.

Előzmény: A GTV-s (1686)
Al-fan Creative Commons License 2000.04.10 0 0 1704
Larini!
Ne bohóckodj, mert ma is csak kettesben leszünk a topicban reggel (ne legyen igazam). Joe bácsi szünetelteti az áramot, más meg nemigen téved erre. Tessék írni rendesen !
Előzmény: larini (1703)
larini Creative Commons License 2000.04.10 0 0 1703
Al-fan!
Na ja!
Joe 155!
OK!
Joe 155 Creative Commons License 2000.04.10 0 0 1702
Jó napot jó szurkolást.
Azt hiszem fiuk ma nem sokat hallotok rólam, mert bejelentették, hogy az egész cégnél áramszünet lesz egész nap. Bár hivatalosan 8-tól hirdették meg egyenlőre van még petro.
Larini.
Husvétkor megyek. Meglátogatlak! Majd tel. egyeztetünk.
Üdv.
Előzmény: larini (1698)
Al-fan Creative Commons License 2000.04.10 0 0 1701
Larini, Te aztán komolyan vetted, hogy keveset írsz és azt is tömondatokban !!!
Előzmény: larini (1700)
larini Creative Commons License 2000.04.10 0 0 1700
Al-fan!
Ha-ha-ha!
Előzmény: Al-fan (1699)
Al-fan Creative Commons License 2000.04.10 0 0 1699
Larini !
Nem sikerült a megelozés...
Előzmény: larini (1698)
larini Creative Commons License 2000.04.10 0 0 1698
Áááááá!
Én nem ezt a képet akartam!
Előzmény: larini (1696)
Al-fan Creative Commons License 2000.04.10 0 0 1697
Jó reggelt !
Úgy látszik, ma van esélyem Larini megelozére ! Schuminak kiszurkoltam azt az elso helyet, de kicsit izgultam, hogy nem lesz meg.
Larini!
A rali igencsak jó volt, egyszer tényleg gyere !
Ha jól olvastam, megint kaptak kicsit az "elso kerekesek", de mindegy. A Rábaringen többször is voltam, persze csak nézoként, iszonyatosan jó ! Foleg ha nem csak az ovál pályán (NASCAR :(( )
lehetne menni. De az ára... szerintem horror lehet. A Leieréké volt , azóta lehet, hogy az OMV is rátette a kezét, de mindegy. Nagggyon jó lenne, ha ki tudnánk bérelni ! Hátha látnánk felborult TT-ket is ;-)
larini Creative Commons License 2000.04.10 0 0 1696
Helló Mindenki!

Remélem így jó a kép!
Szépen termeltetek a hétvégén!
Oyabun!
Jó régen láttam a kocsidat, akkor még nem volt ilyen szép! Gratulálok hozzá! (csak, hogy tudjál hova tenni: ott voltál mikot megvettem a T.Á. kék 33 TD-jét)
Joe 155!
Mit is mondtál, mikor jössz legközelebb gyönyörű városunkba?
fargo Creative Commons License 2000.04.10 0 0 1695
Oyabun,

már csodálkoztam, hogyhogy még nem evett erre a fene :-)

MIKOR lesz végre kész a járgányod? Ugye az enyém az elsô (na jó, második) tiszteletkör?

Oyabun Creative Commons License 2000.04.10 0 0 1694
Nos, 10telt urak én balra L alukálni.
Holnap is nap, sok munkával.
Jóccakát mindenkibe.
Inner Circle Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1693
Na, eddig bírtam a neten a vadászatot Alfa-infó után. Az ITC-vel egyelőre nagyon szívok.
A repülőgépmotor már megvan (bár kissé máshogy kell értelmeznem a lehetséges válaszokat, mint ahogy magamtól tettem volna).
ArianA13 Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1692
Benéztem: csak azt láttam, hogy valami basz, aminek normális esetben be kellene akadnia a gogacskák közé, nem akad be; szóval vagy az romlott el, aminek oda kellene nyomnia azt a beakadnivalót (eltörött a rugó), vagy nem tudom.
Azért kézdeztem a Szamosit, mert a topikból tudom, nem éppen „hagyományos” szerviz.
Oyabun Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1691
Bocs, nekem soseisnem volt 145-öm.
Tréfát félretéve gyanítom egyébként, hogy igazad lesz a rugóval. Alkalmasint, ha van egy kézi sminktükör a családban (nej, leánygyermek, anyós, barátnő stb.) te is vethetnél rá egy varázspillantást. Ártani nem árt, legalább tudni fogod:
a, hogy is van +oldva a dolog.
b, hol és mennyiért vernek át (persze, ez csak "hagyományos" szervizekben fordulhat elő).
Előzmény: ArianA13 (1688)
A GTV-s Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1690
Hát, ez van. Az olaszok tudják, hogy mitől döglik a légy. Meg hát ők se felejtik Agnelli úr akcióját, amivel átvette és beolvasztotta az Alfa Romeot a Fiat birodalomba.
Előzmény: Oyabun (1689)
Oyabun Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1689
GTVs
Olyan emberek méltatták elismerőleg az autómat akik értenek is a dologhoz. Volt pl. egy faszi egy 250 példányban limitált Martini racinges Lancia Delta HF ingrale evo3-mal. Azt hittem lef*som a lábam szárát az autójától olyan volt és mégis ott csodálta az én kicsike GTVm...
kép pl.
http://www.webscape.hu/alfaholic/gtvtesta.jpg
Előzmény: A GTV-s (1686)
ArianA13 Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1688
Köszi!
Nektek nem volt ilyen problémátok?
Oyabun Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1687
Szamosi 376-8129, mobil 0630-9548-016
Előzmény: ArianA13 (1685)
A GTV-s Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1686
Irigyellek...
Én is tennék egy hosszú túrát Arese Modena Torino érintésével, meg megnézném a Lamborgini gyárat is.
Persze Alfával mennék, szerinted 2 GTV6-ot mennyire néznének meg?
Amikor voltam szilveszterezni Olaszbaa, és kérdezték, milyen autóm van, nagy tisztelettel és leplezetlen irigységgel néztek rám. Mit tesz a márkaszerelem?!
Előzmény: Oyabun (1684)
ArianA13 Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1685
Úgy látom, aktívak vagytok, srácok!
Ezért nem is keresek vissza, kellene nekem a Szamosi szerviz telefonszáma és címe.
A 145-ösben ma elromlott ma az anyósülés távolságállítója, és ha ül benne valaki (súly van benne) akkor fékezésnél szép zakatolás kíséretében ütközésig elôre nyomul az ülés, ha pedig odalépek a gáznak, akkor szép zakatolás kíséretében ütközésig hátranyomul az ülés. Mókás a dolog, de meg kéne néznie valami szakembernek is. Szerinem eltörött vmi rugó ott bent, ahová én nem merészkedek.
Oyabun Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1684
Brilliant! Congratulations!
Not bad at all!

--------------------------------------------------------------------------------

Your knowledge of Ferraris is pretty good! (At least now, after the quiz!)

Collect your Ferrari Key here, and you could win a flight to London.

Please also let us know if you'd like more quizzes, pages, sections, links, or whatever, by clicking on the feedback button below.

Congratulations again.

Why not take some time to nominate a web site for our Top Ten awards?

Valami nehezebb? :-)
Tavaly előtt csak egy egész napot, meg kb 8 tekercs filmet töltöttem a ferrari muzeumban. Ja és a GTV-vel nagyon megnéztek mindenütt olaszországban...
Imádtam

A GTV-s Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1683
IC, utalhatod a számlaszámra is (akkor csak a telefont kell felemelned) A klbtelefonon is érdeklődhetsz, vagy a klubnapon is kp. befizetheted.
Oya, ha nem eccerű, akkor haggyuk, gondolom elég lesz, ha elorozom az orruk elől...
Majd felteszem a tár.hu-ra.
Inner Circle Creative Commons License 2000.04.09 0 0 1682
Na jó, tifosik, lehet bizonyítani:

http://www.carlounge.com/quiz/ferrari/1.htm

Oyabun: nem tudom, hogy most jön-e az originál csekk, vagy elakadt valahol. Mert 2x azért lehetőleg nem fizetnék... :)

Szupernehéz tesztkérdés: honnan van a következő idézet?

"A yakuza Oyabunját keresem... Nabaszone Joszukét!"

Előzmény: Oyabun (1680)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!