Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Al-fan Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1827
Alfa33!
Szerintem matrica lehetett , akkor pedig tuning cégek ajánlatai közt szokott lenni ilyen. Óvatosan veszem a számra , de mintha a D&W katalógusban is lenne ilyesmi...
Előzmény: alfa33 (1823)
larini Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1826
Leteszem a hajam!
A németeknél árulják a 145-t 1.8 TS motorral? Apááámmmm! Nem lehet kispályás!!
larini Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1825
Al-fan!
Ilyen lesz a kipud?

A fricceknél árulják ezt a limitált szériát, nem piskóta kiegészítőket adnak hozzá! Nézzétek meg a www.alfaromeo.de címen! Nálunk ilyen miért nincs?
alfino Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1824
Program elfogadva, utolsó pontosítani való az időpont. Du 2-kor? ALIEN?
alfa33 Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1823
Hi!

Bocs, nem a témához szólok hozzá, de nemrég láttam a neten egy alfa 33-ast fehér kilométeróra és fordulatszám számlappal (csak magyarosan!) :-), amit azóta sem tudok feledni. Honnan lehet ilyet szerezni. Nagyon király lenne, ha tudnátok segíteni!

fargo Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1822
:-)))
Előzmény: Oyabun (1821)
Oyabun Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1821
Irgum, burgum... :-)
Temeg nebeszéljé' bele vazzeg, hogy mivel keltem lázas munka láccatát... :-)
Előzmény: fargo (1817)
larini Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1820
Joe 155 & Mindenki!
Meg hát! Amint tudom, hogy ki az, akire biztosan lehet számítani!
Tehát a terv:
- Öszejövünk Szamosiéknál. (vagy már előtte valahol és együtt felmegyünk)
- Autócsodálás, szócséplés, egymás autóinak porrázúzása :) Nagyon király és jó minőségű utcácskák vannak ott a reptér környékén! (akinek van kedve oda adja a nyálcsorgatóknak a kocsiját, akinek nics, az esetleg elviszi egy gurigára Őket)
- Csoportos étkezés, közben autócsodálás, szócséplés ... :)
Szal valami ilyesmi!
Várom az építő jellegű javaslatokat!
Előzmény: Joe 155 (1818)
Oyabun Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1819
Larini
Jóltudod. Hogy messzire van-e? Attól függ, mihez képest nézzük. Nürburgringhez (esetleg Spa-frachocaps-hoz) képest pl. egészen közel van. Pedig klasszikus Alfákhoz csak arrafele rendeznek versenyeket. :-(
Az új GTV cup valóban csak "Új" 3l v6 24v autókra van kiírva. De ezek legalább v6-ok. Inkább azt nézem, mint amikor az STW-s 2l-es 156osok körözgetnek. :-)
De amint azt korábban írtam, nem vagyok véresszájú "MiótaazAlfaisFiatnemisgyártanakIgaziautót" gondolkodású egyén. Csak nagyonhalkan jegyzem meg, ha lenne lehetőségem, nem érdekelne hogy FIATAlfával kolbászolok a pályán, csak MENNYEN... :-)
Előzmény: larini (1816)
Joe 155 Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1818
Larini.
Megszervezed? Valami jó kis hely, ahol esetleg van kerthelyiség is, és kaja közben is bámulhatjuk a gépeket.
Előzmény: larini (1816)
fargo Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1817
Miért nem dolgozol vazzeg? Új munkahelyen jobb ha megbecsülöd magad, irgum-burgum-kacifánt!
Előzmény: Oyabun (1814)
larini Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1816
Oyabun!
A GTV Cup, ha jól tudom, csak Olaszországban zajlik! Az azért egy kicsit messze van, nem? Azon nem csak új GTV-k vörsönyöznek, vagy Téged nem csak a régiek hoznak lázba?! Micsoda eretnek magatartás!
Fiatalok!
Akkor maradjunk az április 22-ben! Én is javaslom a Szamosiékat! Ott össze lehet jönni, beszélgetni, miegymás! Beszéltem a Főnökasszonnyal, jó a 22, kinyitják nekünk a műhelyt! Ha igény van étteremre ott a környéken található egy pár, csak időben jelezze, akit érdekel a dolog, mert nem ártana egy pár nappal előtte asztalt foglaltatni! De ez is csak úgy ér valamit, ha mindenki akarja! Nehogy már kettéváljon a társulat, amikor menni kéne a resztórantba.
alfino Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1815
Kérés ment majd meglátjuk, bár az ablaktörlőm működik.
Oyabun Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1814
Fastcar Herr Olmann szervezésében már voltunk Kopár csárda tip. helyen, még tavaly tavasszal/nyáron. Nem volt rossz, de ha jól emléxem, nem is voltunk nagyon eléjulva a helytől. Kb 3 tekercs film került elhasználásra, fotók Ákosnál.

Al-fan Bocs. Muszáj volt. Nem hagyhattam ki. :-)

Larini Kedvezmény mértékéről még nem tudok semmi adatot (igazándiból nem is kérdeztem egyelőre engem nem érint az új autó dolog), ha komolyan érdekel Ákost hívd fel a klubtelefonon 06-30-22-23-164
A klubhómpédzst mi csak hostoljuk, Szabó Andris készíti. Ha elkészül vele és átküldi 10 percen belül fent lesz.
Az őszi, Brnói dolog nekem teccik, habár lehet, hogy szívesebben megnéznék egy GTV Cup versenyt.

Joe 155 Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1813
Úgy látom a helyszínt illetően nincs hiány, remélem az égiek is kegyesek lesznek hozzánk!
bubble, alfino, nektek a multkor sikerült elintézni a jó időt, akkor légyszi 22-re a napsütés és jó idő rendel. Vesse be mindenki a befolyását!
Előzmény: fastcar (1811)
alfino Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1812
Én is támogatom, hogy ALIEN-nél találkozzunk és onnan keressünk valamilyen csárdát.
fastcar Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1811
A Kopár-csárda ALIEN-éktől úgy 15 perc autózásnyira van a Solymár-Pilisszentiván- Kopár-csárda útvonalon.
Előzmény: fastcar (1810)
fastcar Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1810
Hali Mindenkinek!

Nem akarok én se hazabeszélni, de Piliscsaba felé található a Kopár-csárda. Isteni a főztjük, hatalmasak az adagok, még annál is nagyobb parkoló található körülötte. És az árak is elfogadhatóak (3-an a családdal 3-3500 forintból megebédelünk ott).
Sajnos én nem tudok menni, mert nagycsaládi hétvége van, (merthogy ez húsvét, ráadásul szülinap is van a háznál). De ajánlani tudom a helyet gyönyörű kiránduló hely.

Előzmény: Al-fan (1807)
Joe 155 Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1809
Larini.
OK! Megvezettél, már, már le akartam fújni az egészet:)))
Szerinten ha már Alien volt olyan kedves hogy felajánlotta a szervízét, talán lehetne az a gyülekezési pont, akkor viszont talán nem Fótot kéne megcélozni.
A Budai hegyekben biztos van egy csomó tuti hely, csak azon a részen erős helyismereti hiányosságaim vannak!
Előzmény: larini (1808)
larini Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1808
Joe 155!
Ugye nem hitted el a szervíz dolgot?! :) Olyan vagyok én, aki a drágája nélkül megy egy Alfás bulira?
Al-fan!
Euro STC futam lesz május 14.-én Zeltwegben, erről már lemaradtunk, és szeptember 17.-én Brnoban, ide viszont szeretnék kijutni.
Al-fan Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1807
Jó reggelt !
Szépen alakulnak a lehetoségek, ez igen ! De azért szerintem egy pár nappal elotte fixálni kéne a helyszínt ha pedig étterem is szóba kerül, ott is szólni kéne, nehogy ne férjünk be...
Alien felajánlása is erosen megfontolandó, ott is van egy két hangulatos, kerthelyiséges kisvendéglo! Bubble tortáit pedig a muhelyben fogyaszthatnánk !
Oyabun !
Ez igen, legközelebb jobban végiggondolom, mivel poénkodok, mert ez valóban magas labda volt ! Le is csaptad.
Az Alfás pályaversenyekrol is hozhatna mindenki programot, úgy tudom Pozsonyban is lesz vmi futam !
Joe 155 Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1806
Larini.
Nem mondod hogy pont akkor lesz a géped szevízben?
Mi lesz így a 155 dömpinggel?
Előzmény: larini (1804)
larini Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1805
Oyabun!
Two kérdés!
1. Mit jelent a FAM kedvezmény új autónál, van már valami konkrétum?
2. Mikor indul a Klub hómpédzs?
larini Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1804
Gúd Morning Evribádi!
Születnek itt a jobbnál jobb ötletek! A Normafa szerintem is gázos, mert ha jó idő van,(nekünk is az lenne a jó) akkor lehetetlen ott szabad helyet találni!
Fót már jó ötletnek tűnik, főleg ha a kajálda közelében van egy olyan placc, ahol mind elférünk egy helyen!
Alien ajánlatát is érdemes megfontolni, elég csak visszaemlékezni, milyen király kis összeröffenést sikerült rittyenteniük a múltkori klubos összejövetelből!
Én bármiben benne vagyok!
Egymás autóinak leamortizálása nagyon király műsorszámnak igérkezik! Én mindenkiét ki akarom próbálni!!! Sajnos az enyém akkor éppen szervízben lesz! :)))
Bubble!
A tortát természetesen én fogom elosztani! :)))
Bati!
Gyere nyugodtan a Fiattal, mi vagyunk az Alfanatikusok softcore ága, mi nem esszük meg a Fiatosokat, sőt még csak nem is utáljuk a Fiatot!
Gyerekek!
Akkor tisztázzuk: ezek szerint ÁPRILIS 22-ről beszélünk, ugye?! Ez mindenkinek megfelel? Akinek nem az tegye magát szabaddá!! :))
Joe 155 Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1803
Szép jó morningot.
Én már szinte tuti hogy húzom magam után az utánfutómat. Mivel ez a program fakultatív, ki van zárva a negatív hozzáállás!
JÓ BULI LESZ!
ManU Creative Commons License 2000.04.11 0 0 1802
Találka!
I can't wait!

Normafa - hétvégén rengetegen vannak, pláne ha itt a tavasz (nyár??). A Normafa Grill étterem szuper, picit tán borsos az ára.

Présház - nagyon jól hangzik!!!

Utánfutók - korábban már valaki említette, én is csatlakozom hozzá. Tapasztalatból tudom, hogy a gyengébb nem nehezen tud úgy belelkesülni a Sportszívűekért, mint a mi. Amúgy is, a legtöbbjük inkább kiszállni szeret belőlük, egy-egy vágta után (sajna nem a Bubble-ök vannak többségben).

A program lehetne egymás autóinak megcsodálása, esetleg tesztvezetés?, ereklyéink (újságok, katalógusok) prezentálása, eszmecsere, dumcsi, beülés...

Ákos, ha ez összejön!!??!!

V6 Creative Commons License 2000.04.11 0 0 1801
Drága TL.Kisírtam neked a pénteket.Remélem addigra összejön aminek össze kell jönnie.Az az áldott jó szivecském fog a sírbva vini.
Turbo Lada Creative Commons License 2000.04.11 0 0 1800
Sziasztok

Bubble

Milyen autód van? (Mihez kell e teleszkóp? )
Mi a baj a nevemmel?

Előzmény: bubble (1782)
Joe 155 Creative Commons License 2000.04.11 0 0 1799
Köszi Alien.
Velem nem tolsz ki, egy jó buli kedvéért a világ végére is elmegyek. Remélem nem érted félre.
Átrágjuk a fiukkal, de senkit nem akarunk terhelni. Természetesen bárhol is lesz, elvárunk téged is. Azt hiszem ebben mindannyian egyetértünk!
Szal köszi a felajánlást, ez is egy jó tipp.
Üdv.
Előzmény: ALIEN (1798)
ALIEN Creative Commons License 2000.04.11 0 0 1798
Hali MINDENKINEK! Nem akarok hazabeszélni,és JOE155 tel kitolni de MINDENKIT szivesen látok szerény műhelyemben egy kis beszélgetésre és piknikre. Esetleg kimehetünk a reptérre is. Ha jó az idő senkinek nem árt egy kis séta, és a közelben van 1-2 jó étterem is /nem
túl drágák/ Ha tetszik az 5let válaszoljatok vagy hivjatok a 3768129 es t. számon, és egyeztessük az időpontot. alien

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!