Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Al-fan Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1839
Bubble !
Ha addig nem jön info, este megnézem, ha adsz egy olyan telefonszámot mélben, ahová megmondhatom, de holnap beteszem a topicba. Döntsd el. Helyileg a XIIIkerületben vannak.
Utánfutók természetesen jöhetnek, csak viccelodtek a T. topictársak !
Én úgy gondolom, hogy szombat délután lesz a progrem, úgy 2-3 környékén, Larini mester ajánlásával
Előzmény: bubble (1837)
Inner Circle Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1838
Kárászy Kft: 1134 Dévai u. 17.
349-8193, 349-9143, 350-6712

Váci úton ki,templomnál Lehel útra jobbra el, talán a harmadik keresztutca, egyből a sarkon jobbra, valami sportpályával szemben.

Előzmény: bubble (1837)
bubble Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1837
Sajna a munka nagy úr, így én is csak most jutottam netközelbe!
Al-fan
Ha telefonszámot is tudnál a Kárászi céghez az jó lenne, mert nem ismerem őket.
Turbo Lada
Alfa 33-ról van szó, 87 decemberi. A hidraulikus csomagtartó bigyónak főleg az ára érdekelne, na meg az, hogy mikor jutnék hozzá.
Oyabun, ManU
Az utánfutó dolog csak ötlet volt, ha nem hát nem!
larini
A tortát igazságosan kell ám elosztani nem testvériesen!
Joe 155
Akkor a jó idő rendel, azonnal intézkedem. Azért nagyban megkönnyítené a munkát, ha végre eldőlne, hogy délelőttre vagy délutánra és pontosan hová parancsoljátok a jó időt!
Al-fan Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1836
Larini !
Azért enni kell, meg néha kicsit dolgozni is :(
Szerintem a FAM nem nagyon homorít az Alfáknál, nem fogja kezét-lábát törve behozatni a frankó kis limitált modelleket. Meg aztán titkolóznak is, össze-vissza beszélnek, nem adják ki az infókat stb. Új autónál meg a kereskedö még egy nyamvadt magnót sem rakott be, pedig 3 hónapig hülyített a társmárka modelljének beérkezésével és elötte fut fát ígért, a klubot meg sem említette (M5-rol van szó) ...mindegy. Biztosan kevés a kereskedö, nincs konkurencia !
Előzmény: larini (1832)
larini Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1835
Joe 155!
OK!
Előzmény: Joe 155 (1834)
Joe 155 Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1834
Larini.
Kaja kimaradt, lehet sajnálni, bár ez nem látszik meg rajtam. Meló hegyek vannak, ez már jobban meglátszik. A 22.-e du 2-3 óra nekem szimpinek tűnik, konkretizálni kéne! Alienékhez azt hiszem nem találnék ki egyedül, sorry de ez van, majd megoldjuk mint a múltkor, ha az lesz a véglegesített helyszin. OK?

Előzmény: larini (1832)
Oyabun Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1833
Al-fan
Cross-box
1165 Bp. Bökényföldi út 8
tel 407-2566
fax 407-3571
Kontakt Szeleczky Tamás (a ralyversenyző ember) Hivatkozz a Botondra (Boári) őt jobban ismeri névről mint engem. Árulnak mindenfélét, mostanában inkább versenyautócuccost mint uccai tuningot, de érdemes megkérdezni őket.

Most beszéltem Botival délutánra fogok tudni mondani olyan manust is, aki gyárt ilyesmit és Budapesti. Szólj rám, nehogy elfelejtsem.

larini Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1832
Na mi van márkatársak?
Nagy a csend!! Mindenkinek most szakadt a nyakába a meló, vagy csak ebédidő van?
Al-fan!
Hiába csórók a magyar emberek, azért az 1.8 TS-t beszerelhetnék a 145/146-ba! Meg a 2.5 JTD-t a 156-ba! Egy pár darabot biztosan el tudnának adni!
Na nem baj, legfeljebb lesz még egy dolog, amit nem értek! :)

Oyabun Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1831
Al-fan
Valahol igaz, mégis sántít egy kicsit. Ha annyira a magyar pijac árérzékenysége lenne a fő, akkor mást se nyomnának, mint az 1.4TS modelleket, aztán mindenki mehetne jáccani. Valahogy mégsem erről lehet szó talán.
Marketing szempontból a limitált modellek egyébiránt is olyan helyeken/márkáknál fontosak, ahol/amiből ajóemberek tonnaszám vásárolnak, ergo. valamivel különlegessé kell tenni a járművet, hogy a t. vásároló mégse érezze úgy, hogy tucatárut vásárolt. Ld. pl "Legyél teis egyforma" Suzukicsi Swift Sport. Még arra se vótak képesek, hogy a WagonR-ben bevált hengerenkénti befecskendezőt rátolják, és az 1.3-ból csináljanak 68 helyett 82 lót. (Alfa 196x Giulietta Sprint Speciale 1.3 93Le, hogy a későbbi jóval 110Le fölötti Giulia GT Juniorokat ne is emlíccsük ugye... :-)
Al-fan Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1830
Oyabun !
már megint a fáziskésésem, pedig azt hittem, én okoskodhatok kicsit .
off
ismered a crossboxékat ?
on
Előzmény: Oyabun (1828)
Al-fan Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1829
Larini !
Meg is ütne a guta, ha ilyet most lehetne kapni... én meg lemaradtam volna róla ! Ilyesmi kipu véget szeretnék, de majd meglátom, milyen lesz. A gyári kis csonél már csak mutatósabb lesz ! Szerintem a magyar piacra tesznek, nem érdekel senkit, mire lenne igény. A friccek tele vannak zsetonnal, ott érdemes villantani limitált modellekkel. Itthon meg csak a VW 25 év modelljei vannak, nomeg a csodás buzuki sport IV, egyedi színben és felszereltséggel....
Előzmény: larini (1825)
Oyabun Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1828
Alfa33
Ahoy... Végül is a téma egyáltalán nem offtopic, elvégre alfáról van szó.
Legelőször is végig kell gondolni, hogy a 33-ban a műszerfal háttér avagy előtér világított-e, mennyre kivitelezhető, éjszaka is látható lesz-e stb.
Amennyiben a kivitelezés mellett döntesz, SZVSZ a következő verziók lehetségesek:

a, Műszerfal ki,
szétszed,
a/1 óraszámlap lefest. a/2 óraszámlap leragaszt fehér fóliával
felfest/felragaszt jelölések
befejez
örül. (opcionális)
Nem kicsit macerás (ne kérdezd honnan tudom) és koránt sem biztos, hogy elég szépre sikerül.

b, D&W vagy egyéb más tuningkatalógus előkeres
óraszámlapdekorgyártó felhív német v. egyéb országban
egyeztet van-e még 33-hoz cucc
megrendel
műszerfal szétszed
cucc felragaszt
befejez
örül (opcionális)
Itt nem a kivitelezés a macerás, hanem az egyeztetés stb. Eccerűsíthető a feladvány, ha az ember bemegy mondjuk a crossbox motorsport bótjába, aholis ilyesmiket árulnak (úgyszintén a katalógusból, úgyszintén külföldről rendelik, úgyszintén nembiztoshogyvan, de legalább a szervezéssel járó macerák nem rád hárulnak) Az eredmény legalább szép. Persze, ha az ember azt kapja, amit rendelt.

c, bármelyik fenti, úgy kivitelezve, hogy az ember rábízza a dolgot v.milyen dekoratőrre, festőművészre stb.

Aki esetleg ismer egyéb megoldást engem is érdekelne.

Előzmény: alfa33 (1823)
Al-fan Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1827
Alfa33!
Szerintem matrica lehetett , akkor pedig tuning cégek ajánlatai közt szokott lenni ilyen. Óvatosan veszem a számra , de mintha a D&W katalógusban is lenne ilyesmi...
Előzmény: alfa33 (1823)
larini Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1826
Leteszem a hajam!
A németeknél árulják a 145-t 1.8 TS motorral? Apááámmmm! Nem lehet kispályás!!
larini Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1825
Al-fan!
Ilyen lesz a kipud?

A fricceknél árulják ezt a limitált szériát, nem piskóta kiegészítőket adnak hozzá! Nézzétek meg a www.alfaromeo.de címen! Nálunk ilyen miért nincs?
alfino Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1824
Program elfogadva, utolsó pontosítani való az időpont. Du 2-kor? ALIEN?
alfa33 Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1823
Hi!

Bocs, nem a témához szólok hozzá, de nemrég láttam a neten egy alfa 33-ast fehér kilométeróra és fordulatszám számlappal (csak magyarosan!) :-), amit azóta sem tudok feledni. Honnan lehet ilyet szerezni. Nagyon király lenne, ha tudnátok segíteni!

fargo Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1822
:-)))
Előzmény: Oyabun (1821)
Oyabun Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1821
Irgum, burgum... :-)
Temeg nebeszéljé' bele vazzeg, hogy mivel keltem lázas munka láccatát... :-)
Előzmény: fargo (1817)
larini Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1820
Joe 155 & Mindenki!
Meg hát! Amint tudom, hogy ki az, akire biztosan lehet számítani!
Tehát a terv:
- Öszejövünk Szamosiéknál. (vagy már előtte valahol és együtt felmegyünk)
- Autócsodálás, szócséplés, egymás autóinak porrázúzása :) Nagyon király és jó minőségű utcácskák vannak ott a reptér környékén! (akinek van kedve oda adja a nyálcsorgatóknak a kocsiját, akinek nics, az esetleg elviszi egy gurigára Őket)
- Csoportos étkezés, közben autócsodálás, szócséplés ... :)
Szal valami ilyesmi!
Várom az építő jellegű javaslatokat!
Előzmény: Joe 155 (1818)
Oyabun Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1819
Larini
Jóltudod. Hogy messzire van-e? Attól függ, mihez képest nézzük. Nürburgringhez (esetleg Spa-frachocaps-hoz) képest pl. egészen közel van. Pedig klasszikus Alfákhoz csak arrafele rendeznek versenyeket. :-(
Az új GTV cup valóban csak "Új" 3l v6 24v autókra van kiírva. De ezek legalább v6-ok. Inkább azt nézem, mint amikor az STW-s 2l-es 156osok körözgetnek. :-)
De amint azt korábban írtam, nem vagyok véresszájú "MiótaazAlfaisFiatnemisgyártanakIgaziautót" gondolkodású egyén. Csak nagyonhalkan jegyzem meg, ha lenne lehetőségem, nem érdekelne hogy FIATAlfával kolbászolok a pályán, csak MENNYEN... :-)
Előzmény: larini (1816)
Joe 155 Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1818
Larini.
Megszervezed? Valami jó kis hely, ahol esetleg van kerthelyiség is, és kaja közben is bámulhatjuk a gépeket.
Előzmény: larini (1816)
fargo Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1817
Miért nem dolgozol vazzeg? Új munkahelyen jobb ha megbecsülöd magad, irgum-burgum-kacifánt!
Előzmény: Oyabun (1814)
larini Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1816
Oyabun!
A GTV Cup, ha jól tudom, csak Olaszországban zajlik! Az azért egy kicsit messze van, nem? Azon nem csak új GTV-k vörsönyöznek, vagy Téged nem csak a régiek hoznak lázba?! Micsoda eretnek magatartás!
Fiatalok!
Akkor maradjunk az április 22-ben! Én is javaslom a Szamosiékat! Ott össze lehet jönni, beszélgetni, miegymás! Beszéltem a Főnökasszonnyal, jó a 22, kinyitják nekünk a műhelyt! Ha igény van étteremre ott a környéken található egy pár, csak időben jelezze, akit érdekel a dolog, mert nem ártana egy pár nappal előtte asztalt foglaltatni! De ez is csak úgy ér valamit, ha mindenki akarja! Nehogy már kettéváljon a társulat, amikor menni kéne a resztórantba.
alfino Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1815
Kérés ment majd meglátjuk, bár az ablaktörlőm működik.
Oyabun Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1814
Fastcar Herr Olmann szervezésében már voltunk Kopár csárda tip. helyen, még tavaly tavasszal/nyáron. Nem volt rossz, de ha jól emléxem, nem is voltunk nagyon eléjulva a helytől. Kb 3 tekercs film került elhasználásra, fotók Ákosnál.

Al-fan Bocs. Muszáj volt. Nem hagyhattam ki. :-)

Larini Kedvezmény mértékéről még nem tudok semmi adatot (igazándiból nem is kérdeztem egyelőre engem nem érint az új autó dolog), ha komolyan érdekel Ákost hívd fel a klubtelefonon 06-30-22-23-164
A klubhómpédzst mi csak hostoljuk, Szabó Andris készíti. Ha elkészül vele és átküldi 10 percen belül fent lesz.
Az őszi, Brnói dolog nekem teccik, habár lehet, hogy szívesebben megnéznék egy GTV Cup versenyt.

Joe 155 Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1813
Úgy látom a helyszínt illetően nincs hiány, remélem az égiek is kegyesek lesznek hozzánk!
bubble, alfino, nektek a multkor sikerült elintézni a jó időt, akkor légyszi 22-re a napsütés és jó idő rendel. Vesse be mindenki a befolyását!
Előzmény: fastcar (1811)
alfino Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1812
Én is támogatom, hogy ALIEN-nél találkozzunk és onnan keressünk valamilyen csárdát.
fastcar Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1811
A Kopár-csárda ALIEN-éktől úgy 15 perc autózásnyira van a Solymár-Pilisszentiván- Kopár-csárda útvonalon.
Előzmény: fastcar (1810)
fastcar Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1810
Hali Mindenkinek!

Nem akarok én se hazabeszélni, de Piliscsaba felé található a Kopár-csárda. Isteni a főztjük, hatalmasak az adagok, még annál is nagyobb parkoló található körülötte. És az árak is elfogadhatóak (3-an a családdal 3-3500 forintból megebédelünk ott).
Sajnos én nem tudok menni, mert nagycsaládi hétvége van, (merthogy ez húsvét, ráadásul szülinap is van a háznál). De ajánlani tudom a helyet gyönyörű kiránduló hely.

Előzmény: Al-fan (1807)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!