Keresés

Részletes keresés

Ankith Creative Commons License 2010.06.13 0 0 1410
hű, de különleges képek,milyen hosszú haja van a néninek avval aztán lehetne headbangelni :-DDD

Sissi már megint olyan szépet csináltál , az a fekete ruci nagyon penge!!!És a tegnapi outfitt is nagyon glamouros volt! *5

beszúrom ide kedvenc kiegészítőmet,na ezt tényleg bárki meg tudja csinálni.nyakpánc
Előzmény: Törölt nick (1409)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.12 0 0 1409
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.12 0 0 1408
Na bemutatom az új szerzeményem:-) Nerm tudtam ellenálni a fotónak:-))))))))))
EmpressSissi Creative Commons License 2010.06.11 0 0 1407
Jut eszembe én nem tudok elmenni 26.-án, mert akkor lesz a kosztümös tali. Ez nagyon gáz?
EmpressSissi Creative Commons License 2010.06.09 0 0 1406
Szerintem pont jó, mert így a fogyásod tartós lesz. Hirtelen súlyvesztés esetén előbújik a jojo effektus:)

Tök, jó, úgy örülök, hogy más is eljön innen a fórumról:) Szurkolok, hogy te is bekerülj:)
A megnyitókat én is utálom, olyan unalmasak, ráadásul én folyton a névsor végén vagyok, lehet hozzá kéne már mennem Petihez, hogy előrébb kerüljek a névsorban:D
Előzmény: bjulee (1405)
bjulee Creative Commons License 2010.06.09 0 0 1405
Hogy hogyan sikerült a -12 kiló?? Valamikor február környékén kezdtem el fogyózni,ahhoz képest elég kevés ez a leadott kiló.Nem eszek kenyeret.se semmi péksüteményt,se sütit,se köreteket,ha néha eszek kenyeret csak teljes kiörlésűt.Csak ebédelek,azt is du.3-ig le kell rendeznem.Reggel este ,lightport iszok csak.Hetente 3x Norbizom.Ezen felül napi egy alma és este lefekvés előtt egy rostos aktívia,ez kell az anyagcserém miatt .röviden ennyi ! Ha annyi kiló lennék mint Sziszi nem is erőltetném a fogyást,de még sajna így is több vagyok,hogy fogytam.Soká lesz az amikor azt mondhatom: már nem fogyizom:-(
Előzmény: csapa (1402)
bjulee Creative Commons License 2010.06.09 0 0 1404
Ma elküldtem a reg.lapot,a nevezési lapot és át is utaltam a nevezési díjat.
Hát ha már egy darab tárgyamat bezsürizik kiállításra akkor valszínű talizunk a megnyitón.Bár én nagyon útálom ezeket a megnyitókat,eddig egyet ültem végig,de csak azért mert kiszólítottak, tavaly csak végigrohantuk a kiállítást,megvettem a kiadványt aztán elhúztunk,ennyi bőven elég is volt:-)))Most Szegeden se voltam a kiállítás megnyitón.
Előzmény: EmpressSissi (1403)
EmpressSissi Creative Commons License 2010.06.09 0 0 1403
Na szupi, hogy jössz, 10.-e a határidő, addig kell befizetni a díjat. Nekem ma igazolták vissza, szóval jup, nemsoká vihetem be a rucit:)

Alkotási kedvem nekem sincs, de munka dögivel van, hét eleje óta anyagért rohangálok a városban, aztán meg 10ig varrok és utána élem a családi életem.:) Nem bánom, örülök, hogy nem unatkozom, csak reggel folyton elkések a suliból mert álmos vagyok.
Szoknom kell még az iramot:)
Amúgy szerintem is ez az idióta idő a ludas, kinek vagy kedve ilyen melegben melózni, inkább irány a strand vagy fagyit zabálni és sorozatokat bámulni:D

Gratula a fogyáshoz, hogy sikerült összehozni? Csak nem a gondolat erejével?:)
Én most 73 cm körül vagyok, nemsoká elérem a végcélt:)
Bár lehet az is bejátszik, hogy kb annyit eszek mint egy madár, annyi mindent csinálok, hogy el is felejtem, hogy nem ettem.
A múltkor 30 deka májat 2 napig 4 részletben ettem, annyira összeszűkült a gyomrom:D

Tök jó, fogyok is és egy csomó kajapénzem maradt:D
Előzmény: bjulee (1401)
csapa Creative Commons License 2010.06.09 0 0 1402
Szerintem ez a nyomi idő teszi. Nekem is lenne munkám, csak hát....:( És hogyan sikerült az a - 12 kg?
Előzmény: bjulee (1400)
bjulee Creative Commons License 2010.06.09 0 0 1401
Nnnna,rohammunkával csak lejelentettem 3 tárgyamat az amkára:-)
Úgy voltam vele ha elkéstem akkor ez van,ha nem akkor meg körülnézek mit adhatok be.:-)
Hátha találkozunk ott:-)
Előzmény: bjulee (1400)
bjulee Creative Commons License 2010.06.09 0 0 1400
Hát azt az összeget akkor rászántuk és mindíg összekötöttük valami más fontos dologgal.Mint pl Planetárium látogatás,meg gyereklátogatás:-) Az az igazság,hogy ez az Egyházművészet a kézművességben témakör nem hozott lázba:-)Bár gondolkodtam,hogy beadok valamit csak úgy simán,de szerintem már lekéstem a jelentkezésről.Kiszívta az energiámat az iparművészetire a készülés,meg a Mesterségek Ünnepére is a pályázatra a készülés,de egyébként ezt is olyan tessék lássék módon csináltam,nem hiszem,hogy bezsürizik kiállításra a dolgaimat.Olyan lelki sivár vagyok..Kevesebbet is agyagozom mostanában lényegesen.Nem nagyon látom értelmét:-(
Ma megyek játszóházazni a Sör és csülökfesztiválra du.16-20-ig,ráadásul földig érő népi ruházatban.Megfogok dögleni:-( Alsószoknya,felül egy lapszoknya,arra egy kötény,hogy ne agyagozzam magam össze.Még jó,hogy csak egy sima fehér blúzika van felül és nem szorítanak be valami passzentos mellénykébe is.Van hozzá az is:-)Ráadásul mivel fogytam vagy 12 kilót,most még varrnom is kell ,hogy ne lötyögjenek rajtam .Túl nagy motivációm nincsen most ehhez sem:-(
Előzmény: EmpressSissi (1399)
EmpressSissi Creative Commons License 2010.06.08 0 0 1399
Bjulee, megnéztem az oldalad, nem is tudtam, hogy van ilyened neked:))
Tök jó, hogy kaptál külön díjat, csak kár, hogy elment az egész az útra:(

Ankith, köszi, majd tudósítok mi volt:)
Az amka.hu-n minden fent van, igazából nem nagyon olvastam végig, az ötvös-ismerősöm mondta, hogy nevezzek be, még ékszert is kölcsönad a rucihoz:)
Be lehet bármivel nevezni, csak az a lényeg, hogy kézzel készüljön, de van megadott téma is, az valami egyházzal kapcsolatos dolog...

Én a "sima" kézműves cuccra küldöm a ruhám.
Ankith Creative Commons License 2010.06.08 0 0 1398
drukk megy ezerrel, hmm engemet is érdekelne ,dobsz valami infót a kiállításról.
Előzmény: EmpressSissi (1392)
bjulee Creative Commons License 2010.06.08 0 0 1397
Köszi,ismerem! Az idén kihagyom szerintem,elég macerás nekem.Tavaly is volt bent kiállításon tárgyam ,meg azelőtt is,akkor különdíjat is kaptam.Csak egy ruhát adsz be? A nevezési díjban 3 van.Az az igazság,hogy rengetegszer kell felbumliznom Pestre ,egyszer amikor leadom,aztán ha nem fogadnak el valamit azért menni,aztán a kiállítás megnyitóra és végül amikor haza kell hozni a cuccot.Ez 4 út,ami kb 40 ezer ft.Mondjuk csak tavaly kellett 4x mennem,azelőtt mindenemet elfogadták,így megspóroltam egy utat:-)Plusz kaptam is 40 ezret a különdíjért:-)Az jó kör volt:-D
Nagyon szép rucikat szoktam ott látni,ha benézel a honlapomra ott a kiállítások menüben vannak fotók is pár a tavalyiról. bartakeramia.eoldal.hu
Szerintem sikere lesz a rucidnak és tuti szerepelsz a 2010 -es kézművesség kiadványban:-)
Előzmény: EmpressSissi (1396)
EmpressSissi Creative Commons License 2010.06.08 0 0 1396
Köszönöm, aranyosak vagytok, 26.-án lesz az elbírálás, úgy izgulok:)

De milyen lökött vagyok, nem írtam, hogy hová nevezek, bármit be lehet adni,csak kézműves legyen, Bjulee, szerintem itt értékelnék a kerámiáidat!:)

amka.hu

Klackó, a képeid csodálatosak, egyből le is mentettem őket:)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.08 0 0 1395
én is én is. Igazán méltó lennél a sikerre !
Előzmény: EmpressSissi (1392)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.08 0 0 1394

 

Egy kis nézegetnivalót fotóztam nektek:-)

bjulee Creative Commons License 2010.06.07 0 0 1393
Én szurkolok!!! :-D
Előzmény: EmpressSissi (1392)
EmpressSissi Creative Commons License 2010.06.07 0 0 1392
Ma beneveztem a díszmagyar ruhámmal egy kézműves kiállításra, szurkoljatok, hogy elég jónak találja a zsűri, hogy kitegyék:)

Júni közepén kell elbírálásra vinnem, addig még itthon szépítgetem belülről:)
EmpressSissi Creative Commons License 2010.06.06 0 0 1391
Végül is nem bántam meg, hogy azt választottam, mert legelőször is azt szerettem volna, csak a zöld bekavart. Aztán volt még egy olvasóm, Házisárkány, aki a döntő érvet megadta, hogy szerinte az jobban állna, így maradt a terakotta:)

Örülök, hogy tetszik, amilyen "olcsó" ruha volt, annyira macerás volt megvarrni:D

Már megírtam a másfél éves ruhaterveket, kb annyi anyag lapul a szekrényemben:D
Ha a fűzőmet befejeztem lesz egy fekete-arany brokát viktoriánus ruha, utána pedig egy számomra igazán kedves, de még titkos projekt:)))
Előzmény: bjulee (1389)
bjulee Creative Commons License 2010.06.06 0 0 1390
Köszönöm Neked is ! :-)))
Előzmény: Törölt nick (1387)
bjulee Creative Commons License 2010.06.06 0 0 1389
Köszi!
Viszont a Te ruhád szenzációsan klassz!!!
Néztem,hogy csak a terrakotta anyagot használtad ,aztán olvastam,hogy azért mert az illik hozzád jobban.
Tényleg ügyes vagy!Lesz abból a szabóságból valami az tuti!
Előzmény: EmpressSissi (1385)
EmpressSissi Creative Commons License 2010.06.06 0 0 1388
Köszönöm:)))))
Előzmény: Törölt nick (1386)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.06 0 0 1387
 Gratulálok A tiéd is WAOOOOOOOO :-)
Előzmény: bjulee (1383)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.06 0 0 1386

WAOOOOOOOOO4

 Hú de nagyon szuper jó lett a ruci!  :-)

Előzmény: EmpressSissi (1385)
EmpressSissi Creative Commons License 2010.06.06 0 0 1385
Bjulee, klasszak lettek a szobraid, tényleg kicsit Avatarosak:)))

Íme az én kész ruhám, nagyobb képet, szövegetitt találtok:)

rococo gown
csapa Creative Commons License 2010.06.05 0 0 1384
Igazán SZÉPek!!!! (semmi képi köze nincs az Avatarhoz, mégis az jutott róla eszembe)
Előzmény: bjulee (1383)
bjulee Creative Commons License 2010.06.05 0 0 1383
Nézzétek miket csináltam! Bár semmi köze a viseletekhez:-)Sőt!!! :-D
Előzmény: bjulee (1382)
bjulee Creative Commons License 2010.06.05 0 0 1382
Én is! Ki is néztem párat elkészítésre!
Előzmény: EmpressSissi (1381)
EmpressSissi Creative Commons License 2010.06.05 0 0 1381
Annyira gyönyörűek!
Egyből a kedvencek közé tettem:)
Előzmény: Törölt nick (1380)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!