Keresés

Részletes keresés

oys... Creative Commons License 2013.12.08 0 0 34133

Na igen, de a pakisztáni "hazai" cuccról azért nem lenne való azt állítani, hogy angol kézműves műhelyben készült (mint ahogy a vaterás árus is írta)...

Előzmény: H_G (34131)
oys... Creative Commons License 2013.12.08 0 0 34132

Ez így megszokott?

Mármint, hogy a damasz' mintázat csak a pengén látható?

H_G Creative Commons License 2013.12.08 0 0 34131

London tele van pakikkal és a legkevésbé se meglepő, ha tartják az otthoniakkal a kapcsolatot.

 

 

Előzmény: oys... (34130)
oys... Creative Commons License 2013.12.08 0 0 34130

Ezeknek a Vaterán árult, egyébként az íbéjről való késeknek az eredete kapcsán úgy látom, hogy londoni a beszerzési forrás (http://www.ebay.com/sch/handmadeknives2013/m.html?item=400621674735&pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item5d46e9a0ef&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562).

 

Viszont vajon miért van egy olyan érzésem, hogy nem brit a forgalmazójuk??? ;-)

 

Vajon az is lehet, hogy ez a kés is onnan való?

http://gyujtemeny.vatera.hu/militaria/szuro_vagofegyver/vadaszkes_1832946869.html?bk_medium=selfpromo&bk_source=gravity_vatera&bk_campaign=gravity&bk_content=listings_big3&bk_referral=http%3A%2F%2Fgyujtemeny.vatera.hu%2Fmilitaria%2Fszuro_vagofegyver%2Findex_c2939.html%3Fq%3Dt%25F5r%26amp%3B&bk_term=vadaszkes

Ha igen, akkor a penge minősége el-elmarad az általunk megszokott hazai damasz' acélokétól...

Előzmény: potyimalac (34122)
Pató Pali Creative Commons License 2013.12.08 0 0 34129

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni:

Van egy Mississippi fenőkövem és úgy látom, mintha a felülete már nem lenne elég érdes...szerintetek mivel-hogyan tudnám felújítani a felületét? Előre is köszönöm a tanácsokat.

oys... Creative Commons License 2013.12.08 0 0 34128

Nem bárnom, hogy "felülírta a funkcionalitást"!

Ugyanis nekem így alkottad meg a leginkább megbecsült bicskámat. Azóta is nagyszerű! (Látnád, hányan rácsodálkoztak már!)

Előzmény: kocsisferi (34124)
szabi72 Creative Commons License 2013.12.08 0 0 34127

Legyen vele szerencséd!

Nekem két S&W bicskám volt, soha többet nem vennék, de ingyen persze más a helyzet.

Az egyik egy gumi markolatú, amúgy kellemes darab volt, backlockos, de a zár nem zárt pontosan, így a penge "túlnyílt", vagyis volt egy kis függőleges holtjátéka, ami vágás közben engem zavart. Értsd: amikor vágtam vele, éreztem, hogy a penge még mozog.

A másik egy teljesen kritikán aluli kivitelű, barnára szinezett, fémnyelű modell volt. Igazi genleman folder, szép, mutatós, de teljesen használhatatlan.  Rövid időn belül a kukában kötött ki, mert a penge normális használat mellett olyan szinten kikotyogósodott, hogy használhatatlanná vált. Oldal irányban több mm-es holtjátéka lett, pedig nem használtam ész nélkül...

Előzmény: Camo_BDU (34126)
Camo_BDU Creative Commons License 2013.12.08 0 0 34126

Nézzétek mit találtam a múltkor. A járda mellett volt a fűben. Érdekes darab, mert szerintem már nem gyártják. Csak eBay-en találtam egy használt példányt, azt hiszem 39 dollárért. Más helyeken mindenhol ki volt írva, hogy már nem kapható, meg hogy elfogyott. Nekem mindenesetre ingyen volt. Valaki vagy elvesztette, vagy eldobta. Elég éles, nem rozsdás, csak egy picit megbarnult rajta a felirat. De azon kívül semmi baja.

 

http://www.youtube.com/watch?v=JkqXmgx_XM0

Fekete Tibor Creative Commons License 2013.12.07 0 0 34125

Üdv Feri!

 

A magam részéről abszolút szükségesnek gondolom a 3mm pengét egy bicskánál, de mindenképpen ezt is bicska típusa válogatja, hiszen egy szalonnázónak nem nagyon kellene 3mm penge,az 2mm-el sokkal pöpecebb, és jobb IS,de erre viszont mintát reszelni, hát az nem semmi!

A mai nap fénypontja még is a késkiállítás volt!

Jó volt ez a késkiállítás, minden nagyon tetszett, nagyon szép és kitűnő munkák voltak jelen, a mesterek megint megmutatták a szakmai tudásuk legjavát és gyönyörű darabokkal képviseltették magukat!

 

Elkell mondanom azt,hogy MINDEN TISZTELETEM azoké az embereké, és kés míves mester embereké, akik a mai világban helyt tudnak állni ebben a nem mindennapi szakmában, és újra és újra szebbnél szebb és csodálatosabbnál csodálatosabb remekművekkel kápráztatnak és kényeztetnek el minket,egyszerű földi halandókat! Pedig a belefektetett munkájukat sokan nem is tudják felmérni sem elképzelni, hogy mennyi kreativitást és leleményességet, találékonyságot, szépérzéket, na és persze abszolút kitartást igényel ez a tevékenység! Azt hiszem, jogosan nevezzük Őket MÍVES EMBEREKNEK!!!!!!

LE A KALAPPAL!

 

 

 

Előzmény: kocsisferi (34124)
kocsisferi Creative Commons License 2013.12.07 0 0 34124

Üdv!

A csavart minta az optimális 2 mm-es vastagságon érdekesen nézne ki. ;)

A művészet ebben az esetben (csavartmintás ezüst bakni-csavartmintás rugó-csavartmintás pengehát) felülírta a funkcionalitást.

 

Előzmény: oys... (34111)
prs Creative Commons License 2013.12.07 0 0 34123

Rendeltem Nagy Zoltántól bicskákat postán (személyes nem volt megoldható). Tapasztalataim, hátha jól jön valakinek:

- Nincs webshop, nincs olyan profin megoldva, mint a Révész műhelynél.
+ Lassabban, emailben, mindent szépen egyeztettünk, kérdésekre türelmesen válaszolt, még fotókat is kaptam.

- A postaköltség el lett nagyolva (becsült összeg), így 4-500 Ft-tal többet fizettem.
+ Becsületére legyen mondva, ezt ő is észlelte feladáskor, így rátett még egy elsőbbségit.

- A bicskák mérete nem egyezik a weblapon szereplő adatokkal. Fél centivel hosszabb mindegyik.
+ Ez a fejesgörbék esetében nem baj, sőt kifejezetten örültem neki, mert a markolat a hosszabb, így a fogásuk csak jobb lett. (A maskaránál a penge is hosszabb, ami miatt már pont nem legális, de mivel akartam egy Révész nagymaskarát is, ár-érték-funkciót figyelembevéve, kiváltja azt.)

- A két fejesgörbének eltérő famarkolatúnak kéne lennie, de kiköpött másai egymásnak. (Tölgy és paliszander. Nem hiszem, hogy ez a két famarkolat ennyire azonos mintázatú volna, de tévedtem, a mester ezt is korrektül megválaszolta, nem próbált kitérni vagy magyarázkodni.)
+ A markolat szép, bárhogy is legyen.

- Apróbb illesztési hibák bizony vannak a bicskákon (markolatpanel, rugó). Aki Kocsis minőséghez szokott, az csalódni fog ;-). De ezek inkább szépséghibák.
+ Funkcionálisan abszolút semmi gond, a penge hibátlan, nem lötyög semmilyen irányban, és nagyon éles. Az árat figyelembe véve pedig szavam nem lehet.

 

Az olcsóbb kategóriában jó vásár egy Nagy Zoltán-féle bicska. Tradicionális formák, előforduló szépséghibák, de személyes vásárlásnál nyilván lehet válogatni. Baráti ár, korrekt kiszolgálás, a bicskák pedig tökéletes munkaeszközök.

 

(Az olcsóbbak közül Varga Tamást és Csigit ismerem. A Varga bicskák minőségre jobbak, szinte kifogástalanok, de ő nem igazán tradicionális magyar bicskákat csinál, lapos baknikkal, kicsit egyedi formákkal. Csigi talán még olcsóbb, de szerintem minőségre is gyengébb.)

potyimalac Creative Commons License 2013.12.07 0 0 34122

A vaterás úr az ebay-on veszi a damaszk késeit, http://www.ebay.com/itm/Damast-Messer-Kuchenmesser-Jagdmesser-Chef-Knife-Red-Wood-89280-/400621674735?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item5d46e9a0ef amivel nem lenne baj, de akitől veszi azzal igen.Gyakorlatilag a selejtet adja el, amit a saját honlapjára nem tesz fel:
http://www.seknives.com (pillanatnyilag nem múködik mert feltörték)
Az ebay-on 2év alatt 4x váltott felhasználónevet(kniveslove, fantasy_sword, sharpedgetrading stb.) a sok negatív miatt.

Én vásárfiának hívom ezeket a késeket.A bazársoron adják wazirabadban a túristáknak 5dollárért.

A keménységéről annyit,hogy messze van az általad említett 57-59től.  50-52HRC.maximum

Tudom mert megmérettem. A vaterás úrnak a további felhasználó nevei: Poasarkanyharcos, tsabe011.
A konyhakés legalább 30deka és 3-4mm vastag.

Légy szíves fotózd le a többi 25-30kést is amit vettél tőle megnéznénk, ha lehet.Kösz

Előzmény: Fekete Tibor (34074)
oys... Creative Commons License 2013.12.07 0 0 34121

Nem kell kihagynom, ugyanis nem is állok a beszerzése előtt.

Tényleg csak az eredetére kérdeztem rá, ugyanis még jópár évvel ezelőttről maradt a családban egy teljesen ugyanilyen, azonban szó szerint ütött-vágott, majdhogynem szétvert állapotú zsebkés. Na, ezzel a bicskával, vagy legalábbis az eredeti állapotú azonos darabokkal azóta sem találkoztam seholsem, a neten sem. Most meg véletlenül belefutottam ebbe a fazonba, idegenlégiós emblémával az oldalán (valamint a legioskatona.hu oldal alján azzal a megjegyzéssel, hogy "A Francia Idegenlégió Parancsnokságának engedélyével!" - igaz, hogy a honlapon az ajándéktárgyak felsorolás alatt szereplő kés csak).

 

Tehát miféle cucc ez a PATROL Equipement ?

 

Viszont, ha már felvetetted, akkor kíváncsivá is tettél, hogy milyen is az igazi légiós kés? (Gondolom, többféle is van hadrendben, attól függően, hogy melyik alakulatban milyet rendszeresítettek.)

Előzmény: Fekete Tibor (34120)
Fekete Tibor Creative Commons License 2013.12.07 0 0 34120
Szerintem ezf hagydki, teszek fel legios kesrol kepet,es annak az anyaga is egy kicsit komolyabb is N690 Co! Az a baj hogy az ijen gagyi cuccokkal rontjak el a kereskedok a jo kesek renomejat.
Előzmény: oys... (34119)
oys... Creative Commons License 2013.12.07 0 0 34119

Más:

Az alábbi linken látható bicska erdetileg (azaz légiós embléma nélkül) miféle kés lehetett???

http://www.legioskatona.hu/index.php/component/virtuemart/ajandektargyak/legion-etrangere-kes-tokkal-lk0128-detail?Itemid=0

oys... Creative Commons License 2013.12.07 0 0 34118

Igen, azt tudtam, hogy rozsdamentes. Sőt én is úgy véltem, hogy ezért nem teszi vasízűvé a kaját.

Csak azért hoztam szóba, mert azt írtad, hogy:

mindig fémes ízű a damaszt kések íz hatása

;-)

Előzmény: Fekete Tibor (34115)
Fekete Tibor Creative Commons License 2013.12.07 0 0 34117

Mindegyik helyes kifejezés,igazából a Damaszt eljárás fedi ezt a dolgot,de Országonként és régiókként változhat a "szleng" persze mindegyik ezt jelenti.

Előzmény: oys... (34112)
Fekete Tibor Creative Commons License 2013.12.07 0 0 34116

Igen a Certifikáton rajta is van hogy rozsdamentes,tehát nekem volt igazam!

Előzmény: oys... (34113)
Fekete Tibor Creative Commons License 2013.12.07 0 0 34115

A damaszt és damaszt között is van különbség, még pedig pont azért mert az összetevő kettő vagy több anyag minőség egészen más ÍZ hatást válthat ki, de ezek csak szénacél ötvözeteknél fordulhatnak elő, a Te Svájci bicskád pengéje, biztos hogy porkohászati Svéd rozsdamentes damaszt acélból készült, és itt volt a varázs szó a- ROZSDAMENTES DAMASZT ACÉL. A rozsdamentes acéloknak nincs semmilyen mellék íze az ételekkel együtt!

Előzmény: oys... (34113)
oys... Creative Commons License 2013.12.07 0 0 34114
Előzmény: oys... (34113)
oys... Creative Commons License 2013.12.07 0 0 34113

"Nincs semmi baj a damaszt pengékkel, azt tudni kell a nikkel érzékeny embereknek mindig fémes ízű a damaszt kések íz hatása az ételekkel együtt."

 

Tisztelem az itteniek tudását és a Te említett tapasztalatodat, de ezt azért szeretném a tapasztalataim alapján megcáfolni.

Ugyanis van egy damasz' pengéjű svájci bicskám is, ami viszont egyáltalán nem változtatja meg a vágott étel ízhatását. Még az almáét sem.

Előzmény: Fekete Tibor (34102)
oys... Creative Commons License 2013.12.07 0 0 34112

Urak!

Itt megint keveredik két megnevezés, amit én mezei használóként ugyanazon pengékre szoktam általában hallani.

A "damaszt" acél és a "damaszkolt, vagy damaszkuszi" acél.

Most melyik is a helyes?

(Én épp az ilyen kettősen emlegetettség miatt csak damasz'-nak hívom. Aztán mindenki a saját kedvére valóan szokta értelmezni.)

oys... Creative Commons License 2013.12.07 0 0 34111

Az én szalonnázóm pengevastagsága a fokánál majdnem 3 mm. És minderre 12 mm-es magasságon szélesedik ki. Erre mondtam, hogy merevebb anyagot nem csak vág, hanem hasít is. Talán épp a remek élének is köszönhetően könnyen megy az anyagba, de a szélessége azért igyekszik a két részt széttolni.

És ez persze tényleg csak a merevebb dolgokra igaz, ha valamennyire is képlékeny az amit vágok vele, akkor a tökéletes vágás a jellemző rá.

Előzmény: xlsxls (34092)
_D.S. Creative Commons License 2013.12.07 0 0 34110

harag? ugyann. örülök, ha hasonló érdeklődési körű, műszaki beállítottságú emberekkel eszmét tudok cserélni. erre való ez a fórum...

Előzmény: Fekete Tibor (34109)
Fekete Tibor Creative Commons License 2013.12.07 0 0 34109

Szia D_S

 

Én sem vitatkozom,csak leírtam az általam tapasztalt és halott dolgokat, plusz egy 35 éves szakmai tapasztalat is mögötte áll ezeknek,bár nem kovácsolok,de az anyagviszgálatok és a forgácsolás terén már eltöltöttem több mint egxy negyed évszázadot,és amitleírtam,nem hiszem hogy bárki is megcáfolná,de ha Feri végez a kiállításon biztosan majd kommenteli az írásomat! Kedves Barátom remélem közöttünk nincs harag?

Előzmény: _D.S. (34108)
_D.S. Creative Commons License 2013.12.07 0 0 34108

nézd, ez meddő vita. gondoljon mindenki amit akar. tény (és ezt végül te is elsmerted), hogy elég magas rétegszám már szabad szemmel nem látható mintázatot eredményez.

 

mivel én csak kicsit csíptem bele a kovácsolásba, ebben a damaszkuszi vs. hajtogatott kérdésben én olyannak hiszek akit személyesen ismerek és tudom, hogy próbálkozott damaszkuszi és hajtogatott eljárással is. és nem utolsó sorban még papírja is van róla :)

Előzmény: Fekete Tibor (34107)
Fekete Tibor Creative Commons License 2013.12.07 0 0 34107

Minél jobban hatványozódnak a rétegek, persze ez sok ezer, vagy talán tízezer  rétegnél, de az is lehet, hogy milliós rétegszámnál fordulhat elő, az hogy egyszer csak törékenyebbé válik a Damaszkolt penge.  Ara  gondolok, hogy az említett sok-sok rétegszámnál már annyira elvékonyodnak az egymáson lévő rétegek, hogy már nem töltik be azt a szerepüket, (viszont Homogenizálódni nem tudnak,mert a kovács reve ezt nem engedi, ugyan is az mindig ott lesz, akár hány is legyen a rétegszám, csak legfeljebb vékonyabb lesz az is a sok réteg miatt) mint amire kitalálták, történetesen hogy ne törjenek a pengék, már nem tudnak úgy viselkedni mint például a teherautók „Feeder” rugózata, vagy mondhatjuk laprugó kötegnek is. A Damaszkolás pont ezen az elven működik, és ezért nem törik, ezt a tényt a Tokiói  Központi Fizikai Kutató Intézet egyik Egyetemi PHD fokozatú kutatója írta le a egy tudományos értekezésében, amiben leírja hogy több más kardot,  és más szúró és vágó eszközöket vizsgáltak meg, és ezek között nem csak az ősi Japán pengék voltak hanem a világ minden tájáról, Múzeumokból bekért darabokat is vizsgáltak, úgy mint ásatásokból fellelt Mezopotámiai, Asszíriai, Szumátrai,Indiai, Indonéz, Japán, Kínai stb  kiválóan elkészített Damaszkolt pengéket, egyesek már az enyészet határán vannak, de laboratóriumi körülmények és elektron mikroszkópok segítségével kiválóan elemezhetőek ezeknek a fegyvereknek a rétegződései és a különböző Damaszkolási eljárások is nagyon jól  elkülöníthetőek! De a vizsgálati eredmények, és maga a kutatás végeredménye mindig kétféle koncepciót hozott, az eredmény  a konklúzió, igen megdöbbentő volt, miszerint a kevesebb rétegszámú, de nagy odafigyeléssel és szakértelemmel készített pengék (nevezzük így most) midig jobbnak bizonyultak Elektron mikroszkóp alatt, mint a rendkívül drága és sok száz vagy ezer rétegű kardoknál, mert bár szépek és drágák voltak, de sohasem vívtak velük vagy csak igen ritka esetben, mert a tulajdonosának ez volt az Image! Persze itt is voltak kivételek! Visszatérve a témához, ezeknél nem kezdett el „foszlani” a penge (ez az esemény víváskor, össze ütődéskor a jelentős fizikai behatások és az ilyenkor bekövetkező rezonancia miatt létrejövő füsűsödés vagy foszlás ,vagyis a kovács hegesztés nem volt tökéletes és a rezonancia miatt szét foszlanak a rétegek) jött létre. Azonban azt is megállapították,hogy voltak és vannak olyan kardok és pengék, amelyeknek a rétegszáma az egy milliót is meghaladja, még sem váltak törékennyé,pedig jól láthatóak rajta az Európai kardvívási szokások jelei,amikor is a pengéket éleikkel szemben csapják össze,fogazott lesz a penge! A végeredmény végül is az lett, hogy majdnem mindegy persze, mégsem mindegy, de ha egy pengét nagy szaktudással készítettek el, és a kovács kellő ütőerővel rendelkezett, híján a Bóraxnak akkor bizony párját ritkító pengék jöttek létre, de ezeknek a minősége még így is messze alul marad a mai kor Kohászati remekeiből készített, és páratlan szaktudású Kovácsaink által elkészített Damaszkolt pengéknek!

Maradok Tisztelettel: Fekete Tibor

Ui: Nagyon sokat gondolok a csokis muffinra, vagy a piskótára,de az acél az acél a csoki meg csoki,még véletlenül sem lehet semmilyen módon egymáshoz hasonlítani őket

Előzmény: _D.S. (34106)
_D.S. Creative Commons License 2013.12.06 0 0 34106

a kohéziós erőt én sose nem is akartam megváltoztatni :)

 

ezek szerint mégiscsak elűnik a minta.....

hidd el, hogy kellő számú hajtogatással homogenizálható az anyag, még a mikroszkóp számára is, nemhogy a szemednek. gondolj csak a csokis muffinra, vagy a piskótára :)

Előzmény: Fekete Tibor (34105)
Fekete Tibor Creative Commons License 2013.12.06 0 0 34105

A minta nem tűnik el, csak a szemnek már olyan sűrű lesz, hogy nem tudod meglátni,a kohéziós erőt meg soha nem tudod megváltoztatni,legfeljebb még egy kovácsolással,vagy beolvasztással!

Előzmény: _D.S. (34104)
_D.S. Creative Commons License 2013.12.06 0 0 34104

a kovácshegesztés ahogy te nevezted egy kohéziós kapcsolatot hoz létre, aminek alapfeltétele, hogy a részecskék keverednek. ezen kívül ugye van még a diffúziós (ahol kisebb mértékű a keveredés ún. diffundálás) és az addhéziós ahol csak a kötőanyag van két felület közözött. tehát ha kellő mértékben elvéknyítod a rétegeket, akkor azok összekeverednek, ami már csak mikroszkópos vizsgálattal látható. magyarul eltűnik a jellegzetes minta.

Előzmény: Fekete Tibor (34102)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!