Keresés

Részletes keresés

k.valcsi Creative Commons License 2005.04.14 0 0 239

Szia mona-lisa!

Láttad már az iroda honlapját? Vannak képek a Planos apartmanról rajta.

http://www.aeolus.sk/

Hétfőn jelentkezem!

Üdv.: Valcsi

Előzmény: mona-lisa (237)
k.valcsi Creative Commons License 2005.04.14 0 0 238

Kedves Mona-lisa!

Hétfőn nézz be ide a topicba. Addig tuti, hogy végignézem a kazettát és megírom Neked, hogy rajta van-e a Planos apartman. Nagyon figyelek majd, mert lehet, hogy a jövő évi nyaralásom helyszínét is ki tudom választani. Szerintem ez nagyon jó dolog, más azért egy videóról választani, mint egy fotóról.

Üdv.: Valcsi

Előzmény: mona-lisa (237)
mona-lisa Creative Commons License 2005.04.14 0 0 237

Én Zakynthosra megyek nem Kos-ra (bocs az off-ért). Kos majd jövőre.

És igen az irodában mondták hogy sok új szálláshely van a magyarországi terjeszkedés miatt, amik még nem szerepelnek a videón. Gondolom ezekről majd jövőre lesz elérhető bővebb infó. Vannak dossziék is az irodában fotókkal régiók szerint. Zakynthos-ról sajnos nem volt amikor bent voltam. Egy másik régió mappája épp az asztalon volt, de az ügyintéző elmondása szerint az is a pozsonyi irodáé. :)

Egyébként Tsilivibe megyünk a Planos apartmanba (nem tévesztendő össze a  Planos apart/hotellal). Ha esetleg mégis rajta van a kazettán szólj lécci!

Köszi!

Előzmény: k.valcsi (235)
tenci Creative Commons License 2005.04.14 0 0 236

Szia Zuzanka!!

 

Mindenképp be fogok számolni a hotelről, találtam is a neten elég sok fényképet róla, hát a szobák és a fürdőszoba sem tűnt valami csodásnak, a kert és az étterem teraszáról készült képek elég biztatóak.

Ha hazajöttünk mindenképp beszámolok, hogy milyen volt. Én is gyerekekkel megyek, 8 és 10 évesek, én is csak remélni tudom, hogy jól választottunk.

Engem a szél aggaszt egy kicsit, de mire ti utaztok, addig friss infókkal tudunk szolgálni. 

 

Üdv.Enci

Előzmény: Zuzanka (228)
k.valcsi Creative Commons License 2005.04.14 0 0 235

Szia mona-lisa!

Te hová mész? Melyik szállodába? Én tegnap este vettem ki a kazettát, és örömmel tapasztaltam, hogy Lambiban az Apellis Hotel (mi ide megyünk) rajta van. Kos szigetet láttam csak eddig, majd hétvégén több időm lesz és végignézem. Az irodában mondták, hogy nincs a Te szállásod a kazettán?

Üdv.: Valcsi

Előzmény: mona-lisa (234)
mona-lisa Creative Commons License 2005.04.14 0 0 234
Én is hallottam erről a videóról, egy baj van vele hogy nem mutat be minden szálláshelyet, pl azt sem amire én befizettem, de azért én is meg fogom nézni szerintem. Ha mást nem ki lehet választani hogy jövőre hova menjünk :)
Előzmény: k.valcsi (233)
k.valcsi Creative Commons License 2005.04.14 0 0 233

Sziasztok!

Aki az Aeolus Utazási Irodával utazik annak tudom ajánlani, hogy kölcsönözze ki az iroda által kínált szállások videókazettáját. Rövidke bemutató a szigetekről és a szállásokról. A kazetta Kos szigettel kezdődik, tehát nem muszály végignézni az egészet, ha esetleg nem akarod. (Szerintem érdemes azért megnézni az egészet)

A letéti díj 1000,-Ft amit visszakapsz, ha a kazettát visszaviszed. Időtartam nincs megjelölve, hogy meddig maradhat Nálad. Amennyiben nincs videód, vagy nem szeretnéd hazavinni, levetítik az irodában is a kérésedre.

Üdv.: Valcsi

k.valcsi Creative Commons License 2005.04.11 0 0 232

Szia Hangya11!

Megnyugtattál, hogy nem lehet érezni semmi földmozgást. Telefonálj be, ha jössz. Egész héten dolgozom, bármikor jöhetsz.

Üdv.: Valcsi

Előzmény: Hangya11 (230)
pongracz13 Creative Commons License 2005.04.09 0 0 231
Megy valaki szeptember 26-án a Neckermannal? És volt valaki ennyire szeptember végén a szigeten? Milyen idő volt? Ja és az Atlantis Hotel is érdekelne!
Hangya11 Creative Commons License 2005.04.08 0 0 230

Hali,

 

hát én erről még nem hallottam. Vagy szerencsénk van, vagy azért annyira nem érezhető. Mi nem tapasztaltunk egyet sem. Hétfőn jelentkezem a képekkel....

üdv

Előzmény: k.valcsi (229)
k.valcsi Creative Commons License 2005.04.08 0 0 229

Szia Hangya11!

Most olvastam a Tőzsér féle könyvben, hogy nagyon gyakoriak Kos-on a kisebb földmozgások. Tényleg igaz? Nem zavaró nagyon?

Üdv.: Valcsi

Zuzanka Creative Commons License 2005.04.05 0 0 228

Augusztus 18-án mi is Marmariba utazuk a  Hotel Pyli Bay-be. Szeretném. ha tapasztalataidat megosztanád velünk. mindenre kíváncsiak vagyunk. Sajnos erről a szállodáról eddig még senki sem írt. Mi kis gyerekkel utazunk, azért választottuk ezt  a szállodát. Az utat az Aeolus irodánál fizettük be, remélem nem csalódunk.

Előre is köszönöm az információkat!

Előzmény: tenci (140)
Hangya11 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 227

Hali,

 

örülök, ha sikerül ismét lángra lobbantani az érdeklődést...ha tudsz németül (én nem tudok, de így is szép), akkor küldök egy linket, ahol a környező szigeteket mutatják be 3-4 perces videókban. Abból is látni, hogy mit (MINDENT..:-)) érdemes megnézni.... hát én 99-ben voltam Kos-on, így a falu nevek kicsit halványulnak...akkor bocsi a félrevezetésért

Előzmény: raulista (226)
raulista Creative Commons License 2005.04.05 0 0 226
Ahogy a képeket nézegettem az oldalon, amit küldtél, úgy tűnt, hogy nem Tigakinak van keskeny strandja, hanem Marmarinak. De különösebb jelentősége nincs.
Előzmény: Hangya11 (218)
raulista Creative Commons License 2005.04.05 0 0 225
Persze hogy érdekel! Csak az a baj, hogy most megint nagyon beindultam, és még milyen messze van június vége...! Nekem ez a kopár köves táj nagyon bejön (ilyen Kréta is), sokkal jobban, mint pl. a buja zöld Korfu. (Persze az is gyönyörű.) Sokan hülyének is néznek emiatt. Már egy másik topikban megkaptam, hogy miről beszélek, Korfunál kevés szebb hely van. Elismerem, de mit csináljak, ha én ezekért a kiégett kopár szigetekért vagyok oda.
Előzmény: Hangya11 (224)
Hangya11 Creative Commons License 2005.04.04 0 0 224

Hali,

 

Íme egy link, ahol sok mindent még egy videót is le tudsz tölteni a hotelről:

http://www.greekhotel.com/dodecane/kos/marmari/sandybeach/home.htm

 

a többiek se unatkozzanak, nektek egy link KOS videókról:

http://www.travel-to-kos.com/video/

 

márha valakit érdekel még itt Kos...:-)

Előzmény: G.max (223)
G.max Creative Commons License 2005.04.02 0 0 223
Bocs a hotel nevét rosszul írtam. Nem Sundy, hanem Sandy Beach.
G.max Creative Commons License 2005.04.01 0 0 222

Sziasztok Mindeni!

Van valaki, aki a Hotel Sundy Beach-ben nyaralt (Marmariban van), vagy mostanság megy oda? Mi ide fizettünk be júliusra. Érdekelne, hogy igazából milyen a szálló. Már sok helyen jártunk, és sokhelyen igen csalódottak voltunk. A képek nem mindig a valóságot tükrözik. Írjatok, ha testközelből láttátok ezt a szállodát!

Köszi: Gabi

raulista Creative Commons License 2005.04.01 0 0 221
Köszönöm!
Előzmény: Hangya11 (218)
k.valcsi Creative Commons License 2005.04.01 0 0 220

Kedves Hangya11!

Küldtem a választ az e-mailedre.

Valcsi

k.valcsi Creative Commons License 2005.04.01 0 0 219

Szia Hangya11!

Légyszíves nézd meg az e-mailed.

Üdv.: Valcsi

Hangya11 Creative Commons License 2005.04.01 0 0 218

Szia raulista,

 

Nos asszem (sőt szinte biztos), hogy mi is Tigakiban voltunk, a térkép egy tavat jelöl mellette, ami akkoriban inkább egy mocsár volt, kb milliárd szúnyoggal...no azt nem javaslom meglátogatni..:-) Ha jól emlékszem hatalmas strand ott nincs, hanem az út mellett van egy kb 2-3 méter széles, ámbár elég hosszú sáv, ahol lehet napozni, pancsizni. A hajókázás.. felteszek egy térképet, amiből látszik, hogy a legjobb KOS városából indulni, hiszen Tigaki egy nyaraló hely. De a távolság nem hinném, hogy őrült nagy lenne, bár akkor mi busszal mentünk.

 

Előzmény: raulista (217)
raulista Creative Commons License 2005.04.01 0 0 217

Szia Hangya 11!

Köszönöm a sok infót. Még 191-es hsz-ben feltettem egy kérdést , köszi, ha arra válaszolsz!

raulista Creative Commons License 2005.04.01 0 0 216

Szia G.max!

Kicsit lejjebb írtam, hogy tegnap hívtam a Neckermannt a rep. indulás miatt. Mi június végén megyünk, azt mondták, előreláthatólag 18-kor indul és 21.40-re ér oda. Szerintem is változhat ez még, de abban reménykedem, hogy ennél későbbre már csak nem teszik. Így is 11 lesz legalább mire elfoglaljuk a szobát.

Előzmény: G.max (214)
k.valcsi Creative Commons License 2005.04.01 0 0 215

Kedves G.max!

Sajnos nem tudom, hogy más irodánál mennyi idővel előre lehet megtudni a repülő indulását. Az Aeolus egy héttel az indulás elött közli a pontos indulási időpontot. Tavaly a Taurus Reisennel repültem Tunéziába. Már a foglaláskor megmondták az indulási és érkezési időpontokat, de kb. 3 héttel az indulás elött kaptam értesítést, hogy mégsem reggel 8-kor indul a gép, hanem este 8.30-kor. Szóval szerintem egyáltalán nem biztos az az indulási időpont amit sokkal előbb közölnek, hacsak nem menetrendszerinti járattal mentek.

Üdv.: Valcsi

Előzmény: G.max (214)
G.max Creative Commons License 2005.03.31 0 0 214

Kedves K.valcsi!

A kellemes szellőt én is szeretem, de olvastam beszámolókba, hogy a "szájuk tele ment homokkal", vagy volt aki arcüreg gyulladást kapott. Remélem ezek a nagy szelek csak ritkán fordunak elő. A nyári gépindulásokat mennyire előre lehet megtudni? A július végi indulást áprilisba megtudom? Tudsz erről valamit? Mi a Neckermannal megyünk, júli 25.-én.

Szia!

Előzmény: k.valcsi (183)
k.valcsi Creative Commons License 2005.03.31 0 0 213

Szia!

Köszi a térképeket. Nekem is van rengeteg térképem és útikönyvem. Jó pár éve gyűjtöm őket, legalább is azokról a helyekről ami számításba jöhet nyaralásból kifolyólag. Az Utazási Kiállításokon is mindíg sikerül szereznem térképeket, melyek többsége egy-egy város utcáit, a látnivalók feltüntetésével mutatja. Nagyon hasznos tud lenni, mert így mehetek magamtól és nem tévedek el, valamint azt látom amit én szeretnék. Nagyon jól jött pl. Velencében és Veronában is. Thesszalonikiben pedig már én voltam az idegenvezetőjük a barátainknak hiszen ötször jártam ott.

 

Jövőhéten megy a posta!

Üdv.: Valcsi

Előzmény: Hangya11 (212)
Hangya11 Creative Commons License 2005.03.31 0 0 212

ezt azért kapjátok, hogy fel tudjatok készülni...:-))))

http://trailmonkey.com/greec1.htm

Előzmény: k.valcsi (211)
k.valcsi Creative Commons License 2005.03.31 0 0 211
Megnéztem. Ez nem kedvcsináló, hanem emberkínzás. Belegondolok, hogy még majdnem három hónap van addíg. Legszívesebben már holnap utaznék.
Előzmény: Hangya11 (210)
Hangya11 Creative Commons License 2005.03.31 0 0 210

egy kis kedvcsináló. Én ismét kezdem azt érezni, hogy túl messze van még a nyár

http://www.vrpatmos.co.uk/lipsi_tour_java/lipsi.html

Előzmény: k.valcsi (200)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!