Keresés

Részletes keresés

Cicero II Creative Commons License 2009.09.22 0 0 5969

Milyen szőlő?

Mennyiért? Leszüretelve? Szüretelni kell? Meg lehet nézni?

A szomszédomnak kellene, a  jelzett helytől 8 km-re lakunk.

E-mail-em nem titkos, arra kérem a választ.

Kössz.

Előzmény: Törölt nick (5959)
Atis44 Creative Commons License 2009.09.22 0 0 5968
Azért a tavalyi aszú ára is a béka segge alatt volt 1300-tól 1700-ig ment és azt is 2X-re fizették. Szóval nem mondhatnám hogy jól megfizetik, de még talán mindig jobban mint a szőlőt.

Előzmény: Törölt nick (5963)
Zalancelot Creative Commons License 2009.09.22 0 0 5967

Talán olvasható lesz.

 

 

Zalancelot Creative Commons License 2009.09.21 0 0 5966
Találkoztam a műsas hirdetéseivel, de elég borsos az ára, inkább csak nagyobb táblákra érdemes beújítani, de általában ugyan olyan ciripelőkkel együtt ajánlják mint az enyém, csak jóval nagyobb teljesítményű és árú készűlékekkel.
Enyém csak néhány 100 m2-en hatékony.
Előzmény: Törölt nick (5964)
Zalancelot Creative Commons License 2009.09.21 0 0 5965
Nem, egy inkei kisvállalkozás gyártja, általában mezőgazdasági boltokban megtalálható. Úgy néz ki mint egy 3/4-es pvc cső, az egyik végén csavaros, ahol a 9 V-os elemet lehet belerakni, a másik végén meg egy piezo hangszóró van, és az egész gyantába van beöntve.
Amúgy szakmabeli lennék, de már nincs türelmem és időm buherálni.
(Ha érdekel az adatlapját le fényképezhetem és belinkelem.)
Előzmény: covycovy (5957)
Ferig Creative Commons License 2009.09.21 0 0 5962

No, ez remek! Gratulálok! :-)

Előzmény: szunyog25 (5954)
Ferig Creative Commons License 2009.09.21 0 0 5961

A rizlinszilváni főpróba után a hétvégén bemutattuk "Zweigelt-2009-es" főelőadásunkat, mérsékelt sikerindex (cukorfok: 18-as), és a korábbi évek 600 literes (cefre)mérőszáma után most igen szerénynek mondható ~200 literes végeredménnyel. Sajnos nálunk a júniusi "balsors és végítélet" napja alaposan rányomta a bélyegét az idei szőlőtermésre, a termés mennyiség megharmadolódott, a cukorfok ellenben nem lett lényegesen jobb, mint a korábbi évek átlaga.

GLEVENTE Creative Commons License 2009.09.21 0 0 5960

Hétvégi szüreti eredmények: oportó-zweigelt: 18 MM, rizlingszilváni: 19 MM. Nem "ütős", de a hegyi átlagnál jobb, mennyiségben még több is vártnál.

Törölt nick Creative Commons License 2009.09.21 0 0 5959
Helló! Nekem van pár száz kiló szőlőm, és nem tudok mit kezdeni vele, mert sajnos sem időm, sem szaktudásom nincs bort csinálni :( Egy a baj : a telek Budaörsön van :( De ha bárki mást érdekel, beszélhetünk róla. Olcsó... :D Csak ne rohadjon el a tőkéken, mert a szívem szakadna belé...
Előzmény: pótmáj (5952)
RAMBO Creative Commons License 2009.09.21 0 0 5958
Ilyen van nekem is, ennél kisebbet keresek.
Előzmény: bacsa41 (5944)
covycovy Creative Commons License 2009.09.21 0 0 5957
Ez a csiripelő házi gyártmány?
Előzmény: Zalancelot (5955)
pótmáj Creative Commons License 2009.09.21 0 0 5956
köszönöm a választ
Előzmény: Törölt nick (5953)
Zalancelot Creative Commons License 2009.09.20 0 0 5955

No ezek tudnak már kárt okozni, ha valahol lecsapnak!

 

Nekem bevált a madárriasztó csiripelő.

Mivel a szélkerekes riasztóm széthullott, sajnos azt kellett észlelnem, hogy az erdő felöli aljat rendesen megkezdték.

Hát beújjítottam egy elektromos ketyerét. Azóta nem észleltem ilyen gondot.

Most hogy azon a területet letakarítottam mindent, áttelepítettem a másik birtokra, ahol gondolom még nagyobb szükség lesz rá, hiszen az elmúlt hétvégén jócskán letakaritották a gazdák a termést, kevés kései fajta maradt csak fenn.

 

Előzmény: Törölt nick (5949)
szunyog25 Creative Commons License 2009.09.20 0 0 5954
Tegnap végre megvolt életem első szürete. :) Vásárolt Kadarkából, 18 fokos, eddig így néz ki:


Törölt nick Creative Commons License 2009.09.20 0 0 5953
A labrusca íz leginkább a házipoloska (másnéven büdösbogár) szagára emlékeztető íz, a direkt termő szőlőfajták, így az Othelló jellegzetessége is.
Előzmény: pótmáj (5952)
pótmáj Creative Commons License 2009.09.19 0 0 5952
Sziasztok!

Esetleg mégis tudja valaki a választ?


Más:

Ismerősöm keres Veszprém / Fejér megyében néhány száz kiló kék szőlőt- CCa. 2-4 száz kiló körül, ha nagyon jó, talán több is. A világválság közepén nem talál eladót. Számomra ez elég furcsa. Valaki esetleg nem tud eladó szőlőt vagy tényleg ilyen nagy a kereslet? Pl. Balaton északi részén?

kösz

Előzmény: pótmáj (5939)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.18 0 0 5948
2 literes flakon vízzel megtöltve, fagyasztóban jéggé fagyasztva. Kisebb mennyiségű cefrénél hatásosan alkalmazható
Előzmény: szunyog25 (5947)
szunyog25 Creative Commons License 2009.09.18 0 0 5947
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. A környéken mindenki arra panaszkodik, hogy túlzottan erősen forr a mustja. Nálunk hétvégén lesz szüret, egy hét héjon áztatással számolok, de nem szeretném, ha annyira erősen forrna, hogy az már a kárára váljon. Ha jól gondolom, a túl magas hőmérsékletnek köszönhető az erős forrás. Milyen hőmérsékletig optimális a cefre forrása, illetve milyen hőmérsékleten kell már közbeszólni, és esetleg hűteni a cefrét? Jégakkuk a lébe mártva elegendő hűtést biztosítanak? (Jéggel, vagy hideg vízzel?) Ti mit tanácsoltok?
Zalancelot Creative Commons License 2009.09.18 0 0 5946
A leve fehér , akár az Oprtóé, de ha  együtt kezeled a fehér szőlőkkel (darálás, préselés) a héja bizony enyhén megfesti a többi lét is. 
Előzmény: RAMBO (5943)
pinotnoir777 Creative Commons License 2009.09.18 0 0 5945
Inkább töppedésre, szürkebarátban. 8 napja mértem 22-23 mustfokot benne, jó lenne 30 körülig eljutni a végén. Nálatok van már aszúsodás? A tegnapi kis eső talán beindítja. Persze a többi szőlőben meg nem kívánt vendég lenne a botritisz:)
Előzmény: Törölt nick (5940)
bacsa41 Creative Commons License 2009.09.18 0 0 5944
Itt vannak a képek a présről.
RAMBO Creative Commons License 2009.09.17 0 0 5943
Azt hittem a kadarka leve nem festő.
Előzmény: Zalancelot (5942)
Zalancelot Creative Commons License 2009.09.17 0 0 5942
Elég vékonyka, nem karakteres a szlanka bora, de a kövidinka, ha van belőle elég, csodát tehet vele.
A Kadarka inkább vörös, ha összeszüreteled a többivel rozéd lesz.
Előzmény: apilusz (5941)
apilusz Creative Commons License 2009.09.17 0 0 5941
A piros szlankának milyen bora van?A kertben van egy pár tőke,van még kövidinka,kadarka.
pótmáj Creative Commons License 2009.09.17 0 0 5939

Valaki esetleg le tudná írni milyen is az a rókaíz/labruska íz?

 

Othello szőlőből készült bor illatában és ízében érzek valami mellék(szagot)ízt, amely leginkább kézben elmorzsolt növényszárra emlékeztet, de nem tudom, hogy van-e köze a direkttermő jelleghez. Egyébként ezt illatra éreztem kereskedelmi forgalomban is kapható bornál 1x.

 

köszönöm 

RAMBO Creative Commons License 2009.09.17 0 0 5938
Tennél róle fel egy képet? Ha ez az a kicsi izé, akkor lehet, hogy ilyet keresek.
Előzmény: bacsa41 (5937)
bacsa41 Creative Commons License 2009.09.17 0 0 5937
Borbarátok figyelmébe ajánlanám kb. 35 literes szőlőprésemet keveset használt, megkimélt állapotú, szombathelyi mezőgazdasági gépgyárban készült, a gyári szám rajta van. Nekem már nincs szükségem rá beszereztem helyette egy nagyobbat. Ha valakit érdekel a prés Pest megyében Nagykátán található. Az árat és a részleteket telefonon 06-30/505-11-23
szaki_pali Creative Commons License 2009.09.17 0 0 5936
a hordóidhoz fűznék egy két gondolatot.

a hordókat rendszeresen kénezni kell. kívülről penészes nem gond, ha belülről akkor gáz van! ezért:

mielőtt bármit is csinálsz a hordóiddal SZÁRAZON (nem kimosás után, előtte) szagolj bele, sőt nézz is bele.

első legyen a szaglászás, ha mazsolára emlékeztető illata van semmi gond, ha viszont dohosságot ecetszagot érzel problémád lehet.

A belekukkantást én lámpa mellett csinálom. ez későbbiekben is jó lesz. szóval a lámpa egy MINI foglalatban helyet foglaló kis izzó. nálam ez egy régi borotva zsinorjára van szerelve. azt endedd a hordóba és nézz benne körül. ha penészfoltokat látsz benne, akkor a hordómosást vegyszerrel végezd. Detersol-lal jól ki lehet mosni talán viszi a problémát is (már ha van)

a bor kényes dolog, ha rossz hordóba kerül vége az egész évi munkádnak ihatod a rossz bort. ezért ha dohos, ecetes a hordó, szaga, belenézve penészfoltokat látsz benne akkor vegyszerrel mosd ki, de még így is fenntartással kezeld. attól hogy kimostad még nem biztos, hogy jó! csak szárazon szagold vissza, mert frissen mosott hordón nem veszed észre még az ecetet sem. az idő megmondja hogy jó-e a hordód.


ha a hordó jó akkor havonta kéthavonta kénezheted, ha hibás akkor főzzél rajta egy halat másra úgysem jó!
Előzmény: agasbogas1 (5933)
agasbogas1 Creative Commons License 2009.09.15 0 0 5935
Nagyon köszönöm :)
Előzmény: Cirfandlia (5934)
Cirfandlia Creative Commons License 2009.09.15 0 0 5934
A hordókat - ha belül egészségesek - elegendő mosni, kiszárítani, kénezni. De kimosás után MINDIG kell hordót kénezni és ezzel nem célszerű várni - csak addig amíg kicsepeg/kiszárad. (Arról megoszlanak a vélemények, hogy a hordóba töltés előtt közvetlen érdemes-e kénlapot égetni - én nem preferálom.)
Az áztatás ideje attól függ milyen bort szeretnél... tovább áztatsz - a kék bogyóhéjú fajták több szín és cseranyagot adnak a lébe - közelebb lesz a vörösborjelleghez. (pláne ha még közben beindul az erjedés is)
Kotyogó nem árt, inkább az erjedés vége felé kell a hordókra tenni. Fejtésre térjünk vissza, ha már van mit fejteni...
Cukor nélkül is el lehet érni az említett fokot, mondjuk nem ezekkel a fajtákkal....a csemegeszőlő nem való borkészítésre - kevés cukrot gyűjt, és alacsony a sava - ezek a borkészítést alapvetően befolyásoló tényezők. A Saszla is ilyen.
Egyébként alacsonyabb cukorfokkal indulva is "elállhat" egy bor, de ahhoz megfelelő higiénia és kicsit nagyobb kénszint, esetleg savak is kellenek. Ennek hiányában marad a cukrozás és egy kevéssé harmonikus, alkoholtúlsúlyos bor az eredmény.
Előzmény: agasbogas1 (5933)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!