Keresés

Részletes keresés

IDKFA Creative Commons License 2010.06.16 0 0 9476

http://index.hu/kultur/klassz/2010/06/16/kulonben_duhbe_jovok_oneletrajzi_regeny_irt_bud_spencer/ 

 

Bud Spencer dilettánsnak tartja magát
  • MTI

      2010. június 16., szerda 13:14

      Először és ígérete szerint utoljára írt könyvet a nyolcvan éves Bud Spencer, aki magas szintet elérő dilettánsnak tartja magát. Könyvében elárulja, hogy a Budweiser és Spencer Tracy miatt vette fel a művésznevét, Terence Hill pedig még mindig a barátja.

    • High-8 Creative Commons License 2010.06.16 0 0 9475
      az a verzió lesz amihez készült szinkron tehát 120perces,teljes vágatlan verzió kb 126 perc,nem adnak ki olyat hivatalosan,amely részekhez nem készült szinkron!
      Előzmény: H7-25 (9472)
      Quantumleap Creative Commons License 2010.06.16 0 0 9474
      Az se hülyeség, ha kiírják a stánlistát. (pl. A profi eredeti szinkronos verziója)
      qtari Creative Commons License 2010.06.16 0 0 9473
      Azért olyan fontos, mert ennek itthon hagyománya van. Arról nem is beszélve, hogy az emberek így szokták meg.
      Előzmény: H7-25 (9472)
      H7-25 Creative Commons License 2010.06.16 0 0 9472
      Én meg azt remélem, hogy a Bosszú El Pasoban vágatlan verziója kerül kiadásra.

      Amúgy nem értem, miért olyan fontos az a stáblista felolvasás: az csak itthon terjedt el, míg külföldön nem gyakorlat. Ott csak kiírják a listát és zavartalanul szól a film zenéje.
      Előzmény: Zoli_78 (9471)
      Zoli_78 Creative Commons License 2010.06.16 0 0 9471
      Reméljük ezen már lesz stáblista felolvasás, és nem spórolják le, mint az Élet vagy halálról...
      Előzmény: Törölt nick (9469)
      nightwish Creative Commons License 2010.06.15 0 0 9470

      ÉLET VAGY HALÁL

       

      Bár a borítóján sehol sem találtam az eredeti és az angol címet, bíztam benne, hogy ez a film az, amit én úgy ismertem, hogy Mészárlás a Holman erődben. Azt kb. ezer évvel ezelőtt láttam egy műholdas csatornán, németül, úgyhogy gondoltam, adok egy esélyt neki magyarul is. Összességében nem bántam meg, de azt kell mondanom, nem ez életem legjobb westernje.

       

      Leginkább úgy jellemezném, hogy a Piszkos tizenkettő, Vadnyugatra adaptálva. Ezzel persze semmi baj nem lenne, de nekem kissé hosszú és üres volt. A karakterek nem voltak igazán árnyaltak, a párbeszédek és a jelenetek ötletszerűnek tűntek: mintha csak az lett volna a céljuk, hogy növeljék a játékidőt, nem egyéb. Telly Savalas karaktere különösen sótlanra sikeredett, nem is értem, egy ekkora sztár miért vállalt el egy ilyen jelentéktelen, passzív szerepet. (Hitchcock óta tudjuk, hogy egy film annyira izgalmas, amennyire a gonosz figurája az. Hát ilyen sótlan, unalmas, tehetetlen főgonoszt eddig ritkán láttam!)

       

      A vége viszont tetszett, az a bizonyos esemény, amire az általam ismert címváltozat utal - igaz, az meg a Vad banda hatását viseli magán, de annyi baj legyen. Ja, és tetszett még ahogy az elejét meg a végét megoldották (szándékosan nem fogalmazok ennél konkrétabban). És bejött az a hősies hangulat is, ami a végén azért már jellemezte a filmet. Ennyi. Lovagolj tovább, Bud!

       

      (Ja, és senki ne dőljön be a fülszövegnek: Bud sem a poénokat nem szórja ebben a filmben, sem a pofonokat. Szándékai szerint ez nem egy könnyed, vicces jellegű darab!)

      Törölt nick Creative Commons License 2010.06.15 0 0 9469
      Bosszú El Pasóban DVD

      http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=12596&VID=R9937376359108868
      Törölt nick Creative Commons License 2010.06.14 0 0 9468
      Most néztem meg a Nincs kettő négy nélkült dvd-n. Itt korábban azt az információt kaptam, hogy ezt a filmet eleve 4:3-ban vették fel, és az is került rá a korongra.
      Valami azonban nem jó. A film valóban 4:3-ban van rajta, de enyhén torzított a képarány. Ezt onnan lehet megfigyelni, hogy amikor a gyilkos fickó belenéz a távcsőves puskájába, pár perccel később pedig egy távcsőbe a hegyoldalon, akkor amikor mi is azt látjuk amit ő: a kör alakú kivágat tojás alakú.

      Így azt gyanítom, ez mégis egy szélesebb film volt, aminek egy kicsit levagdosták a széleit, aztán még egy picit össze is nyomták vízszintes irányban, hogy beleférjen a 4:3-ba. Kár érte.
      csopakicsilla Creative Commons License 2010.06.09 0 0 9467
      Kincs, ami nincs :):) meg Bunyó Karácsonyig.
      örök klasszikusok.
      Vid ispán Creative Commons License 2010.06.09 0 0 9466
      Sziasztok! A Morcos misszionáriusokban nálatok is van egy kb. kétmásodperces szünet az egyes "fejezetek" között? Hogy lehet beállítani a lejátszót úgy, hogy folyamatosan játssza le a lemezt?
      Köszi előre is.
      Cape_Town Creative Commons License 2010.06.08 0 0 9465
      Sziasztok!

      Tibor vagyok a spencer-Hill adazbázistól.

      Valaki töletek feltudna venni nekem a Duna TV-n ma 20:30-tól (22:15-ig) a Gázolás-címü filmet DVDre? Nagyon hálás lennék! Már sok éve keresem ezt a filmet!

      Köszönöm szépen elöre!

      Üdv: Tibor
      Törölt nick Creative Commons License 2010.06.07 0 0 9464
      Én is csatlakozom. 1000 Ft-ot BÁRMELYIK eddig megjelent kiadvány megér nekem. Képarány ide, hangsáv oda. :) (Azért a borítók hátuljára jobban odafigyelhetnének, mert illene az adatokat pontosan megadni, ha már feltüntetik.)
      Előzmény: winterborn (9462)
      High-8 Creative Commons License 2010.06.07 0 0 9463
      ebben én is egyet értek veled,ha szép a kép és fülhallgató nélkül nem sistereg a hang akkor nekem már megérte megvenni eme örök műveket!
      Előzmény: winterborn (9462)
      winterborn Creative Commons License 2010.06.07 0 0 9462

      nekem gyökeresen eltérő véleményem van a témával kapcsolatban. elhiszem hogy amiket írsz abban van igazság, de számomra ez egyáltalán nem ilyen felháborító.

       

      ezek amiket írtok engem közel sem zavarnak annyira, valószínűleg azért mert nem vagyok ínyenc, egyszerűen csak leülök megnézni egy jó filmet és nem árgus szemmel a hibákat keresem. nem kutatok nagyítóval a képernyőn hol milyen a kép, nem hallgatom fülhallgatóval (!!!) a hangot, hogy vajon hogy szól, magasról teszek rá, hogy bemondják-e a végig a stáblistát, másfél perccel rövidebb a film, mint az a kópia, ami olaszországban kijött... stb.

       

      nekem ezek nem befolyásolják a filmnézés örömét. az már annál inkább befolyásolná, ha egyáltalán nem jelennének meg ezek a filmek. márpedig úgy nézett ki a dolog, hogy volt rá esély. a bsth dvd-k kiadásának "aranykora" lejárt. amikor sorban jöttek ki a sikeresebbnél sikeresebb filmek, ma már az eddigi kiadottakra is egyre nehezebb rábukkanni. itt olvastam, hogy az aladdin kiadásának hatszor, hétszer futottak neki mégse lett belőle semmi, évek óta várom, hogy megjelenjen a fordítsd oda... ami az egyik kedvencem a két olasz mestertől. most végre sikerült, én ennek örülök.

       

      szeretném jelezni, hogy akik szerint 1 forintot nem ér a kiadás én nagyon szívesen átveszem ingyen (hiszen szerintük 1 forintot nem ér, nyilván akkor nem is várnak érte pénzt), budapesten belül bárhova elmegyek érte.

       

      és nem gondolom, hogy egyedül lennék a véleményemmel, csak ezeket a fórumokat nyilván a hardcore rajongók, dvd ínyencek látogatják. hány hozzászóló lehet? 10, 20 esetleg 50? ha mondjuk 1000 pédányszámban fogy el egy ilyen film, akkor én a másik 950-be tarozom, aki örül, hogy láthatja végre ezeket a filmeket annyi év után (vagy éppenséggel először, pl: viva django).

       

       

       

      Előzmény: Jánosi András Imre (9455)
      High-8 Creative Commons License 2010.06.06 0 0 9461
      énis hozzátennék annyit,h Jorrynak valóban hamis állításai voltak és roppant bosszantó, idegesítő, a kb 1 regénnyi hozzászólása,nem bántalak csak ne verj át másokat!

      üdv
      Törölt nick Creative Commons License 2010.06.05 0 0 9460
      :)9
      Törölt nick Creative Commons License 2010.06.05 0 0 9459
      ők a gyerekkori hőseim :)
      dumb20 Creative Commons License 2010.06.05 0 0 9458
      Ez borzalom, bocs

      http://www.youtube.com/watch?v=voj2Hwsovpo

      http://www.youtube.com/watch?v=_gY7bUSUsm0&feature=related
      Előzmény: dumb20 (9457)
      dumb20 Creative Commons License 2010.06.05 0 0 9457
      <a href="http://www.youtube.com/watch?v=voj2Hwsovpo" target="_blank">1</a> <a href="http://www.youtube.com/watch?v=_gY7bUSUsm0&feature=related" target="_blank">2</a>
      Előzmény: dumb20 (9456)
      dumb20 Creative Commons License 2010.06.05 0 0 9456
      Két kedvenc jelenetem a Szuperhekusokból :) ű



      <a href="http://www.youtube.com/watch?v=voj2Hwsovpo" target="_blank"></a>
      Jánosi András Imre Creative Commons License 2010.06.05 0 0 9455
      Kedves Rajongók, BS&TH kedvelők!

      Látom itt is, és az Xpress fórumain is sokan nincsenek megelégedve a mostani és a közelmúltban megjelent BS-TH kiadásokkal. Így vagyok ezzel én is, nagyon felháborítónak tartom, hogy a 21. században ilyen rossz kiadások előfordulhatnak. Összegyűjtöttem egy helyre, melyik kiadásnál mit szúrtak el. Kivétel nélkül mindegyikben volt vmi hiba. Itt egy bizonyos kiadó kiadványairól van szó, akit most nem nevezek meg, úgyis mindenki tudni fogja melyik az.


      Lucky Luke: Vágott kópia, eredeti képarányra ráhúzott vászon, hogy minél kevesebbet lássunk a filmből, mindezt csak azért hogy 16/9-esnek tűnjön. Nem eredeti 16/9-es film van a lemezen.
      Kiadhatták volna francia hanggal is vágatlanul, de ők ragaszkodtak az angol nyelvhez és ezzel mindenki szívott, mert nézhetjük vágottan.

      Luky Luke sorozat:
      Teljesen digitális képpel volt meghírdetve, erre ezzel szemben ugyan jó minőségű, de csak TV kópia került a lemezre.
      Egy-két rész főcíménél a hang megakad, ami nagyon zavaró, ezt kilehetett volna küszöbölni egy kis technikai odafigyeléssel.

      Luke menyasszonya c. részben a verekedés után, mikor a férfiak falujába érnek, egyszer megakad a hang, ezt ki lehetett volna javítani a mai technikával.

      Big Man:
      VHS minőségű kép. Létezik sokkal szebb kiadás is, csak körül kellett volna nézni. A Film+ szebb képpel adja. De ez még hagyján: A hang VHS minőségű, pár
      résznél zajos!!! Ez hogy lehet 2010-ben? Amatőr módon digizték, feljavítás nélkül. Sok helyen nyekereg a hang, mintha valami húzná a VHS szalagot.

      A Bumeráng című részben egy jelentben, mikor Bud Spencer telefonon beszél a főnökével, többször is akadozik a hang. Ejnye! Javítani lehetett volna. Nem egy
      ősrégi szinkronról van szó. Ugyanez van, amikor a kocsi belezuhan a tengerbe, a hang 2-3 helyen megáll zuhánás közben egy picit.

      Viva Django: Mint ahogy többen is mondták már, a szinkron tényleg nem jó, elkapkodott. Nem illik ehhez a filmhez, látszik, hogy csak sebtiben csinálták, hogy
      minél olcsóbb legyen.
      A weboldalán 3-4 féle borító terv volt kihirdetve. Az első 2-3 nagyon illett volna grafikailag a filmhez, de annyit ültek rajta, hogy a végén kaptunk egy sz*r gyorsan összedobott borítót.

      Aladdin: Erős zörej, a szűrés miatt - cccc hang keletkezik ha épp olyan TV-n, vagy szoftverrel nézi az ember. Sok jelentnél hallható. Tompa. Hol maradt a
      feljavítás? Egy 88-as szinkronnak nem így kéne kinéznie...
      Nos igen, Xpressen írta is valaki, hogy régen ő szűrte ezt a hangot, amit rátettek a kiadásra.

      Morcos misszionáriusok: Belekontárkodtak a főcímbe, az 1. szinkron címét rávágták a 2. szinkron címe helyett. Nagyon zavaró a hangváltás. Nem írom le bőven,előttem már kifejtették páran. Barbár munka!

      Szél dühe: A hang szinte egész végig nagyon zúg, nagyon rossz minőség! A kisujjukat sem mozdították, hogy valamit megpróbáljanak kezdeni a hanggal.

      Élet vagy halál: Rettenetesen zörejes hang, egész film alatt recseg - cccc hang keletkezik szintén, az előbbiekben említett módon. a képminőség megint nem
      restaurált, egy rossz VHS képet kaptunk 2010-ben, mintha valami régi elhasznált, tönkremenőfélben lévő celluloid kópiát néznénk. Kurva bosszantó. Miért nem
      lehetett ezt is a szép olasz kópiával kiadni, mint az Aladdint vagy a Fordítsd odát, meg a Viva Djangot? Biztos azért, mert megint ragaszkodtak az angol
      nyelvhez, és ott ez a kópia járja. Ezért szívunk, ezért kaptunk szar minőséget.

      Stábtagok lehagyása - az elején a főszereplők, és a cím felolvasása után hiányzik a film egyéb szereplőinek, fényképező, rendező bekonferálása, illetve a
      végén a magyar hangok és szinkronstúdió felolvasása. Kontár munka! Az eredeti szinkront így alkották meg. Mi jogon fosztják meg a nézőt, vásárlót ettől az
      élménytől? Mert a kiadónak úgy tetszik? Nem a kiadónak készül a kiadvány, hanem nekünk. Hihetetlen, hogy mit meg nem engednek maguknak.

      A hang ennél a kiadványnál olyan rossz minőség, hogy már semmilyen kifinomult eszköz sem kell ahhoz, hogy kitűnjön: számítógépen nézve előbukkannak a hibák,
      és hallható ez a zuhanyzó-lefolyóhoz hasonló hang, amit többen is említettek az Aladdinnál. Így kiadni valamit a pofátlanság teteje, a vásárló semmibe
      vevése. 1 Ft-ot nem ér a kiadvány, nemhogy 990-et. Kukába lenne a helye! Ez a lemez a kiadó egyik nagy szégyene! Trehány munka!
      A mai napig adják TV-ben nagyon szép hangminőséggel.


      Köszönjük ennek a kiadónak ezt a sok kellemetlenséget a kiadásokkal kapcsolatban! Várjuk a következő hibákat a Bosszú El Pasóban DVD-n, hadd menjen fel megint a pumpa bennünk!
      Ha ennyire nem értetek a DVD kiadáshoz kár ezzel foglalkozni, inkább ne adjatok ki több BSTH-t. Ezzel csak tovább szaporítjátok a hibás BSTH DVD-k számát,
      még akkor is ha csak jót akartok. Vagy keressetek meg több filmrajongót a kiadás előtt, mert mindenkinek más forrásból van meg szinkronja és a lehető legjobbat
      rátenni, nem az első rossz minőségű kapottat. Ha már nem a TV csatornától vagy a Moképtől szerzitek be, mert ez egyértelmű, pedig az sokkal odébb lenne
      minőségben.
      Ezt a sok hibát már sehogy sem lehet kimagyarázni.
      Egy-kettőt még elnéz az ember, de ezt a rakás hibás lemezt már nem lehet lenyelni.

      Nem muszáj senkinek sem egyet érteni, de nekem ezek meglátásaim, a véleményem. Én mindenesetre igazat adok az itteni fórumózóknak, Jorry BSTH Hubnak, Zoli_78-nak, Carlos Monzo-nak, és az Xpress-ező sok hozzászólóknak is - Jorry JGM hozzászólásainak (Aladdin, Élet vagy halál), Nice (Aladdin), Joe Thanks kritikáinak (Aladdin, Big Man, Morcos, stb...), Dalmát, Tomas (Élet vagy halál, szél dühe.....), DVDZoom (Aladdin), és mindenkinek, aki hozzászólt a témához.

      Ez az összeállítás azért is készült, hogy sokan átlássák, hogy melyik kiadásnak milyen hibája van, és hogy azért nem kell úgy dicsőíteni ezt a kiadót sem,
      mert a rajongókkal és a filmkedvelőkkel mit sem tőrödve, saját belátása szerint cselekszik, hanghibákkal nem mentes lemezekkel dolgozik, mert úgy olcsóbb
      beszerezni, és nem stúdió minőséggel szűrnek! Nem csak bSTH nál tapasztalható ez, lehetett olvasni az xpress fórumain egyéb kiadványaiknál is.
      Tudom, mindig azt mondják, örüljünk, hogy legalább megjelent. Minek örüljünk? Annak , hogy elárasztanak minket hibás, rossz minőségű kiadványokkal?
      Látszik, hogy gyorsan akartak kiadni több filmet, csak legyenek túl rajta. Úgy néz ki, a kiadónak se a minőség számít, hanem a mennyiség és az ebből származó
      bevételi haszon.

      Reméljük a Bosszú El Pasóbanra már odafigyelnek mind kép, mind pedig hang tekintetében, és nem ilyen zajos, agyonszűrt, zúgós, rossz minőségű hangot fogunk kapni, hanem olyat legalább, mint amilyen a Morcos misszionáriusokon lévő, olyat amilyet e remek alkotás megérdemel. A legtöbb esetben úgy néz ki a magyar hang minőségével és beszerzésével vannak itt gondok, érdekes hogy hogy lehet ilyen kiadványokat a piacra dobni. Régen ilyen nem lehetett volna.
      Jóhiszeműen megvettem én is minden kiadványukat, és egytől-egyig csalódás lett a vége. Miért kell a vásárlókat becsapni, miért kell a vásárlók bizalmát megfosztani? Kiváncsi lennék, ha visszavinném nekik a hibás lemezeket, akkor vissza adnák-e az érte kifizetett pénzt, mivel nem azt kaptam a pénzemért, amit vártam, ami járt volna. A hangminőségek a minimális követelményeknek sem felelnek meg.
      Mindenesetre jobb óvakodni ettől a kiadótól, mert nem képesek semmit normálisan megjelentetni, csak pénzpazarlás az egész!

      Jánosi András Imre
      cstan Creative Commons License 2010.06.05 0 0 9454
      nah ugy latom par oldal regeny es az eletem tortenete megtortent.... es kiborult a bili:)))) .. mar vartam

      megkerlek benneteket, hogy csak kulturaltan....

      Jorrynak csak azt tudnam tanacsolni, hogy irjon egy konyvet az eleterol, a filmes-zenei szakmarol a mikentjerol, hogyanjarol... biztos nagyon nagyon sok embert erdekel es penzt is ki ad erte....

      akit nem erdekel amugy, az csak atgorgeti itt a topicban (mint az emberek 90%) a tobbiek meg megveszik majd a konyvet:)

      legkozelebb probalkozz meg harom negy sorban.... koszi:)

      Angyalka nővér Creative Commons License 2010.06.04 0 0 9453
      Idézet, néhány Jorryval folytatott beszélgetésből:

      2005 szeptemberi beszélgetés:

      Banános Joe - Bujtor szinnal:
      [20:59:37] <[OP]Jorry_(JGM)> nézd meg a Banános Joet.
      [20:59:57] <[OP]Jorry_(JGM)> eredetileg az is Bujtor.. de Kránitz még akkor szinkronizálta amikor tudtak szinkront késziteni.


      BUDTERENCEWORLD:
      [21:15:27] <[OP]Jorry_(JGM)> no.. készületben illetve hamarosan éppítés alatt is lesz. egy hely.. ami lényegiben egy BUDTERENCEWORLD lesz.
      [21:15:38] <[OP]Jorry_(JGM)> de a HUB nevét viseli majd magán.
      [21:15:46] <[OP]Jorry_(JGM)> filmekből helyek stb lesznek épitve.
      [21:15:58] <[OP]Jorry_(JGM)> és ott rendszeres vendékel lesznek..
      [21:16:06] <[OP]Jorry_(JGM)> Bujtor, Újréti.
      [21:16:38] <OP]Jorry_(JGM)> Helyileg Budapesten.. a hely pedig kiválasztás alatt van.
      [21:18:24] <[OP]Jorry_(JGM)> ez nem egy külön 1x helynek épül.. hanem hasonlóan McDonalds, Burger K.. sb hez.. de nem kajálda.
      [21:18:58] <[OP]Jorry_(JGM)> a hely magában folgal egy mozit.. ahol Bud és Terence Filmek mennek éjjel nappal.. Funes, Delon, Belmondo.. stb.. más mesterrekel körítve.
      [21:19:17] <[OP]Jorry_(JGM)> azonkivül több kajálda több profilal.. valamit játék rész..
      [21:19:20] <[HUN]X.Y> és ki a finanszírozója ezeknek?
      [21:20:24] <[OP]Jorry_(JGM)> ez pár USAbeli barátom akikel egykor sikerül az árát össze trobitálni totál másból mint a filmek.:D sosem költenék el a pénzt de ez egy baromi jó befektetés és értelmileg is nagyon ott lesz.


      Ének a spanyolfal mögött.- Bujtor szinkronnal
      [21:34:59] <[HUN]X.Y> te beszéltél már bujtorral személyesen?
      [21:35:18] <[OP]Jorry_(JGM)> persze.
      [21:35:26] <[OP]Jorry_(JGM)> hisz készülnek szinkronok is..
      [21:35:31] <[OP]Jorry_(JGM)> az új filmhez már elkészült.
      [21:35:38] <[OP]Jorry_(JGM)> Ének a spanyolfal mögött.
      [21:35:45] <[HUN]E.B.Clucher> bujtoros?
      [21:35:47] <[OP]Jorry_(JGM)> igen


      Bujtor és Újréti a hubon
      [21:37:11] <[OP]Jorry_(JGM)> az nem publikus de lesz ilyen HUB nap.. nem kell már sokat várni rá.. és itt lesz a két magyar mester Újréti és Bujtor is fent a HUB on.


      Aladdin - dupla szinkronnal, Blackie a kalóz - 4 szinkronnal
      [13:11:36] <[OP]Jorry_(JGM)> ahogy írtam neki is.., az Aladdin DVD az 2 szinkronos lesz.. Bujtor és Kránitz valamint Olasz hang.
      [13:12:29] <[OP]Jorry_(JGM)> amiket nálam bent látsz a DVD megjelenések mappában azok illetve azon kívül ami még nem kerül be de szintén előkészületben van. Blackie a kalóz (4 magyar szinkronnal)


      Nemzetközi hub indul - ez nagyon komoly
      [19:59:18] <[OP]Jorry_(JGM)> ez csak egy dolog.. mostani frissités után a HUB weben egy olyan filmes bázis érhető el.. minden filmre kiterjedően.. képpekel.. tartalmakkal különlegességekkel.. ami egyedüláló a világon.. és már régóta tervezett s sajna többször el kelett halasztani egyéb dolgok miatt.. de elindúl a nemzetkőzi HUB is..


      És megint dühbe jövünk - dupla lemezes verzió
      [20:18:12] <[OP]Jorry_(JGM)> lesz ami ki lesz adva.
      [20:18:28] <[OP]Jorry_(JGM)> nem tudom nézted e a Indexes fórumot.. de leírom hát akkor itt is.
      [20:18:29] <[OP]Jorry_(JGM)> pld.
      [20:18:36] <[OP]Jorry_(JGM)> És megint dühbe. Dupla lemezes
      [20:18:44] <[OP]Jorry_(JGM)> az egyiken az lesz ami már mint van.
      [20:18:51] <[OP]Jorry_(JGM)> a másikon pedig a 4:3 as verzió
      [20:19:05] <[OP]Jorry_(JGM)> és az utobbien lesz extra cumó is. még pluszban.
      [20:19:10] <[OP]Jorry_(JGM)> Trailer.. és egyéb más.



      Az Aladdin DVD borítója, amivel ki fogják adni (Jorry szerint):
      Aladdin

      És mi lett belőle:
      Lásd 9300-as hozzászólás
      Előzmény: Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) (9446)
      HLJ Creative Commons License 2010.06.04 0 0 9452
      Üdv!

      Kis segítséget kérnék tőletek!

      A kincs, ami nincset keresem torrenten. Megvolt, de sajnos a lemezem karcos lett és nem tudja olvasni már.

      Nem találok semmilyen normális torrent linket ahol le lehetne tölteni a filmet.

      Fontos lenne!

      Köszönöm!
      Nohabf Creative Commons License 2010.06.04 0 0 9451

      Köszi!

       

      Múlt héten jártam ott és úgy emlékeztem mintha láttam volna a polcon kirakva,ezek szerint rosszul:-)

      Előzmény: H7-25 (9450)
      H7-25 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 9450
      Hali,

      a Saturnban is kerestem és ott is csak azt mondták, hogy lesz. De pont ma kaptam az értesítőt, hogy végre az Xpressnél is átvehetem.
      Előzmény: Nohabf (9436)
      majka1960 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 9449

      Üdv!

       

      Eddig ide-ide látogattam 2-3 hetente, mert szeretem a mesterek filmjeit, de bevallom ez a Jorry vagy ki a picsa rohadtul idegesítő egy majom.

      Lassan ez az ő topicja lesz a kisregény hosszúságú baromságaival.

      Üzenem neked te balfék hogy tanulj meg helyesen írni és utána osztogass észt bárkinek is.

      A. Hülyéskedő okos ember.

      B. Okoskodó hülye ember.

       

      Ha ilyen űrlapot töltesz ki egyszer, ne habozz a B. verziót bekarikázni.

       

      Utoljára látogattam ide.

       

      A többiektől elnézést és ne higgyetek el ennek a pojácának mindent.

      Ez egy kamugép...

       

       

      Majka

      Jorry-(JGM)-(BSTH-HUB) Creative Commons License 2010.06.03 0 0 9448

      Én ugyan most Pestről írok nagyon ritkán vetödöm arra felé, de próbáld a nagyobb áruházakban, abból is a Saturn-okban ott kapható mind a 4. új kiadvány is, legalább is itt Pesten igen, ebből gondolom mert áruházlánc így máshol is így lehet mert a szállító nagyrészt ugyan az.

      De bíztos lesz aki helybeli és ennél jobban tud segíteni, pontos helyi üzlet megnevezésével.

      Előzmény: Törölt nick (9447)
      Törölt nick Creative Commons License 2010.06.03 0 0 9447
      Valaki tudna segíteni abban, hogy hol kaphatók GYŐRBEN Ultrafilmes BSTH DVD-k?

      Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!