Keresés

Részletes keresés

goldmatik Creative Commons License 2007.02.28 0 0 632

Hali!

Elgépeltem előbb a beállításokban az e-mail címemet. Ezért nem fogok tudni belépni, ha innen most kilépek, mert új jelszót generáltatok. Légy szíves küldjetek új jelszót a régire: goldmatik@freemail.hu.

Köszi!

mibolyka Creative Commons License 2007.02.23 0 0 631
Köszönöm a segitséget. A problémát igy már meg tudtam oldani!!!!
Előzmény: A853 (630)
A853 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 630
A böngésződben kell törölni. Ha IE, akkor az internet beállításokban a tartalom fülön az automatikus kiegészítés menüpontban tudod törölni.
Előzmény: mibolyka (628)
A853 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 629
Ezen te tudsz segíteni. A másik gmailes fiókodba kell csak belekukkantanod.
Előzmény: Trexy (627)
mibolyka Creative Commons License 2007.02.23 0 0 628
A nick nevem és a jelszavam automatikusra volt állitva. Ennek ellenére nem engedett be a rendszer. Nem ismert fel valamiért. Többször elutasitott.
Ekkor kértem egy uj jelszót, gondoltam ezzel megoldódik a probléma.
Meg is kaptam az uj jelszót.
Most az a gondom, hogyan szüntethetném meg a régi jelszóval működő automatikus bejelentkezést, amit változatlanul nem ismer fel a rendszer.

Ha beirom az uj jelszavamat, mellé teszi a régit is, igy persze, hogy hibás a bejelentkezésem.
Kérem segitsetek megoldani a problémámat.
Trexy Creative Commons License 2007.02.22 0 0 627
Szia!

Abban kérném a segítséged, hogy 2007.02.20-án 10 óra környékén a nick nevemhez tartozó email címem megváltoztattam. A régi a dj_tx@freemail.hu volt, az új peter.trexler@gmail.com lett. Erre a rendszer közölte, hogy OK, de ebben az esetben a bejelentkezésemhez egy új ideiglenes jelszót ad azonnal melyet az új címemre küld el és azzal jelentkezhetek be, majd változtathatom meg a jelszavam.

Hát ez azóta se történt meg és sajna sehogy sem tudok belépni, ami kicsit idegesítő.
Többször próbáltam az új jelszót lekérni de nem érkezik meg.

Tudnál nekem ebben segíteni?

nick:             dj_tx
régi mail:       dj_tx@freemail.hu
új mail:          peter.trexler@gmail.com

Köszönettel:                 Trexler Péter
Djam Creative Commons License 2007.02.15 0 0 626
Sajna továbbra sem... A korábbi email címet nem tudod előbányászni az adatbázisból? Azt nem akarom publikusan megadni...
Előzmény: A853 (625)
A853 Creative Commons License 2007.02.15 0 0 625

Kaptál levelet?

Előzmény: Djam (624)
Djam Creative Commons License 2007.02.15 0 0 624

Kedves Moderátorok! Nem tudok belépni a ger+ nickkel. Tegnap email címet váltottam. Azóta a régi jelszó nem működik, és a megadott vt kukac tar ponty hu címre nem érkezett meg a levél az új jelszóval. (A saját magamnak máshonnan küldött tesztüzenet megérkezik). Tehát kérnék egy jelszót emailben az új, a korábbi, vagy esetleg a Djam felhasználónál szereplő email címre :) Előre is köszi!

 

ui. Mellesleg regisztrációkor kapott emailben megadtatok egy tech help email címet, de az nem létezik és visszaküldi a leveleket...

Törölt nick Creative Commons License 2007.01.31 0 0 623

Internet Ekszplórert használok, ez van.

Megcsináltam, amit írtál, de a világon semmi sem változott, továbbra is b@szik beléptetni, legalábbis ezen a gépen. Van ezen a gépen Mozilla is, de még egyetlenegy oldalt sem volt képes megjeleníteni, tökéletesen használhatatlan.

Ha van további recepted, ne kímélj!

Előzmény: Vulkáni könyvelő (617)
attention Creative Commons License 2007.01.31 0 0 622
Megjavult.
Előzmény: Thomas búvár (621)
Thomas búvár Creative Commons License 2007.01.30 0 0 621
A legaranyosabb az, hogy a hibabejelentő topic is döglött! :-(
Előzmény: Nebáncs!virág (619)
nereusz Creative Commons License 2007.01.29 0 0 620
Köszi. Várunk.
Előzmény: Nebáncs!virág (619)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2007.01.29 0 0 619
A fórumon belül több topicba sem lehet írni. Jeleztük a problémát az illetékeseknek.
Türelmeteket kérjük.
Előzmény: nereusz (618)
nereusz Creative Commons License 2007.01.29 0 0 618

Kedves Moderátorok!

Tegnapelőtt óta nem lehet a Hamvas Béla-topikon nyikkanni sem.

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9004075

 

Ugye, nem reménytelen? Tudnátok tenni valamit, hogy működjön?

 

Szeretettel: nereusz.

Vulkáni könyvelő Creative Commons License 2007.01.29 0 0 617

Milyen típusú böngészőt használsz?

 

Ha Internet Explorer, akkor az Eszközök menü Internetbeállítások... parancsára kell kattintani.

 

A felbukkanó ablakban az Általános fülön középen van az Ideiglenesen letöltött fájlok csoport.

 

Itt kell e Cookie-k törlése... gombra kattintani. (A Cookie magyarul Süti, de hogy mér' így hívják, azt ne kérdezd. :-) )

 

Mellette van a Fájlok törlése... gomb, katt arra is, majd pipa a Teljes helyben tárolt tartalom törlése előtti kockába, és OK.

 

 

Az eljárás hátulütője, hogy a böngésző elfelejti a megjegyzett jelszavakat, ha volt olyan oldal, ahová automatikusan bejelentkezett az eltárolt jelszóval, most be kell majd pötyögni a jelszót.

Előzmény: Törölt nick (616)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.29 0 0 616
Igen, részben sikerült. Másik munkahelyi gépen (ami csak fél órát sietett) át tudtam állítani a jelszót, meg a kiléptetési időt is 3 órára, ott működik is a dolog. Aztán visszaülve a saját géphez minden probléma továbbra is változatlanul fennáll, egyedül az új jelszó az, ami él itt is. Mondjuk sütiket nem találtam, csak ropit meg üdítőt, lehet, hogy arra is finnyás a gép? Szóval a gyorsítótár meg a sütemények törlését azt enni vagy meginni kell?
Előzmény: Vulkáni könyvelő (581)
PPsmith Creative Commons License 2007.01.28 0 0 615
T. Moderátorok!

A sumani nickű felhasználó bejelentkezéskor ezt a hibaüzenetet kapja:
SELECT user_id, topic_id, type, name, seq, created FROM favourite WHERE user_id=446235 AND type = 3 ORDER BY seq LIMIT 1000 [nativecode=1030 ** Got error 134 from storage engine]

Mi lehet a probléma? Kérem hogy gyógyítsák meg.
A hibabejelentés topikba valamiért nem tudok írni, ezért ide írom.

Köszi
Tornagh Atya Creative Commons License 2007.01.16 0 0 614
Tisztelettel köszönöm a gyors és hatékony hibaelhárítást!
Előzmény: hacs (613)
hacs Creative Commons License 2007.01.16 0 0 613

Elnézést kérek a duplumért, de most látom csak, hogy az általános Hibabejelentőn túl ilyen, az én problémámhoz közelebb álló topik is van.

 

Tisztelt Moderátorok, illetékesek, a segtségeteket kérem.

Kénytelen voltam új nicket létrehozni, mert a régi, jól bevált (Tornagh Atya) egy technikai malőr miatt megszűnt működni. Nem mintha sokat használtam volna, de megszoktam.

Az történt, hogy e-mail címet változtattam az adataimban: a korábbit lecseréltem a tornaghatya kukac vipmail pont hu-ra. Nem volt jó ötlet. A rendszer beígérte, hogy biztonsági okokból küld nekem egy új jelszót, de az sem a régi, sem az új elérhetőségemre nem jött meg, pedig eltelt azóta három nap. Az elfelejtett jelszó menüőpont sem működik: itt is az az üzenetet kapom, hogy jön majd egy mél, amely tartalmazza a további teendőimet, de erre is hiába várok.

Két eset lehetséges: vagy rosszul adtam meg az új mélcímemet (lásd helyesen fent), vagy gyengélkedik a vipmail.

Mindennemű segítséget köszönök előre is.

Üdvözlettel:

Tornagh Atya

Barátocska :) Creative Commons License 2007.01.14 0 0 612
Szijja!!! De rég láttalak!!! :)))))))))))))
Előzmény: nereusz (611)
nereusz Creative Commons License 2007.01.14 0 0 611
Köszönöm:-))
Előzmény: somi (610)
somi Creative Commons License 2007.01.14 0 0 610
donez
Előzmény: menon (605)
menon Creative Commons License 2007.01.13 0 0 609

to-morrow

bye

menon Creative Commons License 2007.01.13 0 0 608

az a galambposta box, amire feltehetően kapom a választ, az + nekem elérhetetlen

(ha még van egyáltalán)

menon Creative Commons License 2007.01.13 0 0 607

Be akartam most is lépni mint

nereusz

 

Ezt írja ki:

 

Bejelentkezése sikertelen volt. Valószínűleg nevét, vagy jelszavát helytelenül írta be. Kérjük, próbálja meg újra!

Ha elfelejtette a jelszavát, kattintson ide.

Barátocska :) Creative Commons License 2007.01.13 0 0 606
Oké :)) Rendes vagy, hogy segítesz! :)))))
Előzmény: Én egy virág vagyok (604)
menon Creative Commons License 2007.01.13 0 0 605

a mailboxom ugyanabban az időben lett hozzáférhetetlen

Mármint az indexes.

Attentionnak +írtam a yahoos boxom címét. Ez működik:

belabotar@yahoo.com

Előzmény: Én egy virág vagyok (603)
Én egy virág vagyok Creative Commons License 2007.01.13 0 0 604
Nem.
Előzmény: Barátocska :) (600)
Én egy virág vagyok Creative Commons License 2007.01.13 0 0 603
Akkor így kérdezem, a mailboxot tudod olvasni? Biztosan?
Előzmény: menon (602)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!