Keresés

Részletes keresés

nicko Creative Commons License 2016.01.07 0 0 5812

láttam már...4K-t tolnak már műholdon?

mondjuk ennyiért tolhatnak :D

 

Előzmény: Törölt nick (5810)
nicko Creative Commons License 2016.01.07 0 0 5811

igaz azt nem figyeltem...

Előzmény: Törölt nick (5810)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.07 0 0 5810
Előzmény: nicko (5809)
nicko Creative Commons License 2016.01.07 0 0 5809

amennyiben úgy érzed a 8000Ft-os díj olcsóbb mint a 3800-as..igen. :D

Előzmény: Törölt nick (5808)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.07 0 0 5808

Jé, ez csöppet ócsóbb.

Előzmény: nicko (5807)
nicko Creative Commons License 2016.01.07 0 0 5807

Mivel én nem regisztráltam még nem tudom mit kér. De gondolom nem hülyék akik ezt összehozták már x ideje és az ilyen akciókat kitudják szűrni.

Teszteld le. :)

vagy rendelj innen, ha sokallod a 3xxxFt-ot/hó ;)

 

Előzmény: Törölt nick (5806)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.07 0 0 5806

Ez olyan, hogy akárhány emilcímmel, kamunévvel bereggelhetek minden másik hónapban a próbára? Például egy örökké újraghostolt xp-vel. Vagy van valami hardverszivatás benne ami kiiktatja ezt az olcsó trükköt?

Előzmény: nicko (5805)
nicko Creative Commons License 2016.01.07 0 0 5805

Másolom ph-ról!

 

netflix:
semmilyen kötelezettséged nincs
én 5 perccel azután hogy bejelentették már regisztráltam is
12euro, uhd csomag
nem vontak le semmit a kártyáról, és egyből aktív lett a cancel membership gomb,
akkor törlöm amikor akarom

 

A Terms of Use szerint regisztrálsz és a választott csomagot az első hónapban ingyen kapod meg, majd a második hónaptól kérnek pénzt. Persze közben bármikor lemondhatod az előfizetésed, nem kötelező fizetni a második hónaptól.

2.2. We will bill your Payment Method for your monthly membership fee at the end of the free trial period unless you cancel your membership prior to the end of the free trial period. To view the monthly membership price and end date of your free trial period, visit our website and click the "Billing details" link on the "Your Account" page. You will not receive a notice from us that your paid membership has begun

 

Bővebben itt:

https://help.netflix.com/legal/termsofuse

Előzmény: GPS (5804)
GPS Creative Commons License 2016.01.07 0 0 5804

 

"figyeljen arra, ha nem akarja használni még az 1 hónap letelte előtt törölje különben fizetheti a következő hónaptól a díjat!"

 

Kinek fizetheti? Ki szedi be a lóvét? Milyen szerződés mentén? Milyen módszerekkel szedik be a zsét?

 

Nem úgy van, hogy előbb fizetsz, kapsz egy kulcsot - ami addig él, ameddig fizettél? Kb. mint a kaparós-kártyás rendszer.

.

Előzmény: nicko (5803)
nicko Creative Commons License 2016.01.07 0 0 5803

Azok sem rossz dolgok bár a fal vakarás?... ;)

 

samsung tv-n is ott van már a Netflix app reg. után free 1 hónap. majd ha lesz legalább magyar felirat kipróbálom. :)

De aki így tesz nagyon figyeljen arra, ha nem akarja használni még az 1 hónap letelte előtt törölje különben fizetheti a következő hónaptól a díjat!

Előzmény: Törölt nick (5802)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.06 0 0 5802

Nézi a halál. Annak lenne értelme, hogy én forgassak ilyen sorozatokat jó sok pénzért, de hogy nézzem is? Inkább kutyázok, pecázok, nőzök, falat vakarok. A sorrend nem feltétlenül ez :)

Előzmény: nicko (5801)
nicko Creative Commons License 2016.01.06 0 0 5801

Ez a netflix nevű hogyishívjákot valaki jobban ismeri? Samsungosainkon lehet nézni?

 

nem biztos, hogy a témában egy index cikket kellene olvasnod :D

 

Mindegyik csomagba beletartozik, hogy nem csak számítógépen lehet újtévézni, hanem androidos készülékeken (telefon + tablet), iPhone-on és iPaden, az arra alkalmas okostévéken, illetve játékkonzolokon is. A szolgáltatás lényege, hogy a nézni kívánt tartalmat nem kell letölteni, hanem azonnal elindítható a műsor, az adatfolyam élő netkapcsolattal folyamatosan biztosítja a mozizást.

http://hvg.hu/tudomany/20160106_netflix_magyarorszagon_regisztracio

 

Tehát a válasz, hogy Samsung tv-n nem!

De vannak más gyártók akiknek Androidos tévéi is vannak.

 

Az meg idő kérdése hogy mikor lesz magyar felirat ha nem is szinkron....vannak ugye sorozat és filmfordítók nálunk szép számmal...csak pénz kérdése.

Viszont most 1 hónapig ingyen lehet nézni

Előzmény: Törölt nick (5800)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.06 0 0 5800

Ez a netflix nevű hogyishívjákot valaki jobban ismeri? Samsungosainkon lehet nézni? Ha jól értelmezem, ezen is pontosan ugyanazok vannak amik az összes többin, vagy amit amúgy is le lehet tölteni. De hogy mégse az legyen, vannak valami saját gyártású agysorvasztó jenki sorozatolójuk is (vagyis sorozatfosatójuk) ahol az egész szériát előre legyártják, és ha minden kész, leferdítve, szinkronra vagy feliratra, csak akkor terítik, de akkor mindenhol beborítják, a totális agymosás és a személyes kapcsolatok ellaposítása érdekében.

Hűha. Hova szarjak?

 

Pénz, szolgáltatás, jogdíjak...

 

Ahová a Netflix beteszi a lábát, a torrentezés, az illegális letöltés drasztikusan csökken.

 

Minek kínlódni a letöltéssel, ha egy gombnyomással HD-ben jön a tartalom? Miért az én tárhelyem csökkenjen egy Jóbarátok-összessel, amikor a tévében ott van, és bármikor, bárhonnan megnézhetem?

 

Úgy tudtuk, a tartalom fele, jobbára a régebbi filmek és sorozatok szinkronosan, az újabb, kurrensebb tartalom viszont eredeti nyelven felirattal kerül majd a magyar nézők elé.

 

Egyelőre sem magyar szinkronnal, sem magyar felirattal nem találkoztunk.

 

A Netflix nem váltja meg a világot, és ha valaki Trónok harcát vagy Walking Deadet, esetleg Fargót vagy Into the Badlands-et akar nézni, továbbra se mondja le az előfizetését, mert nem kap meg mindent, amit eddig megszokott, Ha viszont azt mondja, neki elég az alapcsomag a közmédiával és az alapvető kereskedelmi tévékkel, és majd később bepótolja a sárkányokat és a zombikat, akkor a Netflixszel nagyon jól járhat.

 

Hozzánk is eljön a filmes-sorozatos Kánaán

Rengeteg saját gyártás, exkluzív tartalom, régi és újabb film és sorozat, bármikor, bárhonnan, ahányszor csak akarjuk. Ez a Netflix. Tovább »

forrás: Index.hu

GPS Creative Commons License 2016.01.06 0 0 5799

 

Én láttam LG passzív 3D-t egy áruházban - a "Kékpofájúak" ment a demón (mi más ment volna, hisz akkor volt nagy sláger, ráadásul az jó látványos is 3D-ben).

Akkor még nem tudtam mit nézek - csak én is néztem mint az ökör. Nem tegnap volt, az biztos.

 

De meg kell mondjam, hogy: SZÉP VOLT!

 

Nem volt az a rohadt-ütős, szédülést-hányingert okozó 3D effekt - de pont ízlésesen nyújtotta a látványt.

Amennyi plusszt nyújtott - annyi pont elég is volt.

 

Egyszer láttam "szemüvegest" is, egy Samsungot (nem az enyémet, mert nekem itthon szemcsim sincs hozzá - no meg 3D tartalmam sem).

Szóval az a demo amit aktívban láttam - hát hogy is mondjam: vásári-mutatványnak jó volt... de hogy azt nézze az ember iparszerűen... hát én inkább lemondok róla.

 

Egyébként ugyanez a bajom a sztereo-hanggal is: a hangsávot már egyáltalán nem a térhatásra optimalizálják - hanem inkább arra, hogy ha egy motorbicikli végigmégy a képen - akkor egy technikus végighúzza a panoráma-potmétert jobbról-ballra és máris kész a parasztvakítás. De ugyanez van a multiplex-mozikban is.

 

Ritka estben a párbeszédekbe is belenyúlnak a sztereo-huszárok, de olyan "roppant ízlésesen", hogy az egyik hangszóróból az egyik, a másikból a másik szereplő beszél.

 

Nem hinném, hogy hajdanán pont ezeket a primitív, két-hangszórós ide-oda manipulálást  értették volna "sztereó-hatás" alatt :-)))

.

Előzmény: nicko (5798)
nicko Creative Commons License 2016.01.06 0 0 5798

A párom szerint a 3D TV-n a nem 3D adás nem olyan szép. Ez igaz?

 

igaz amennyiben;

1. szolgáltatói hiba miatt rossz a kép

2. hibás vagy megtört kábelezés, csatlakozó kontakt hibás szintén rossz a kép.

;)

 

semmi közük egymáshoz..csak a pr-nak ne üljél fel, hogy 2D-ben nézel valamilyen filmet x adón és ha megnyomod a 3D gombot akkor 3D-t fogsz nézni.

 

valós 50Hz (5xxx széria) és valós 100Hz (6xxx széria) között van az a különbség amit a párod említett. 50Hz a gyengébb képmínőség..viszont abba nincs 3D se.

 

mivel a samsung aktív 3D-t használ ezért én azt szoktam tanácsolni aki 3D filmet akar nézni és nem csak kipróbálás szintjén, valamilyen 3D-s külső lejátszóról nézzen gyári 3D filmet (média,BD lejátszó,PC)mérete 50GB mivel csak azzal lesz 3D FHD (két db 1920x1080 kép kocka van egymásra rakva kis elcsúsztatással) szemben az mkv-ba felezett felbontással tömörített akármikkel szemben. Ezek LG passzívhoz jó..legtöbbje nézhetetlen szellemképes kacat.

Előzmény: bean (5795)
bean Creative Commons License 2016.01.06 0 0 5797

Köszönöm szépen!

Előzmény: Nick_X14XE (5796)
Nick_X14XE Creative Commons License 2016.01.05 0 0 5796

A Samsung-féle aktív 3D abból áll, hogy gyorsan váltogatja a bal és a jobb szemnek szánt képet.

Ehhez egy elegendően gyors, fejlett panel kell. De ez a 2D kép minőségére semmilyen hatással nincsen.

Előzmény: bean (5795)
bean Creative Commons License 2016.01.05 0 0 5795

Sziasztok!

 

A tanácsotokat kérem. Vennék egy Smart TV-t, ami 3D-t is tud. A párom szerint a 3D TV-n a nem 3D adás nem olyan szép. Ez igaz? Csak keveset használnánk  a 3D-t.

nicko Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5794

sehogy...samsung saját rendszerét használja a Tizent.

azt tudsz rá csak telepíteni ami a tv smart app menűjében találsz.

Nem jó a beépített böngészője? nahát. :)

és semmi olyat nem tudsz rá külön telepíteni amit megszoktál netezéshez (és kéri az oldal telepísd ezt, telepísd azt) laptopon, pc-n tabon,mobilon..

 

megveszel egy ilyen drága smart tévét és venni akarsz hozzá külön felokosítót? ez olyan mint a huzat védő huzat esete. :)

Előzmény: Szami77 (5788)
nicko Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5793

de még mindig nem mondtad meg D,E,F,H,J szériáról van szó? :)

Előzmény: Imre Gotthárd (5792)
Imre Gotthárd Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5792

Oksa koszonom megoldottam kompatibilis hozza a billentyűzet én voltam a 6300 as tv Smart 

Törölt nick Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5791

Na a lényeget kihagytad. Az 55 és a 6300 között milyen betű van?

Előzmény: Imre Gotthárd (5790)
Imre Gotthárd Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5790

Samsung 55 colos 6300 ás model milyen billentyűzet jo hozza koszonom a segítséget 

Előzmény: Imre Gotthárd (5789)
Imre Gotthárd Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5789

Kérdésem van egy Smart tv es hozza egy Samsung billentyűzetet de nem működik vele mi tevő legyek

 

Szami77 Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5788

Sziasztok...tudna valaki abban segiteni,hogy hogyan tudnek google chromot letolteni a tvmre....SAMSUNG UE40JU6450 a tipusa.... Chromesat nevu kis kutyu tan erre szolgal??? Koszonom...

nicko Creative Commons License 2016.01.03 0 0 5787

a digis pali azt játszotta el amit leírtam...automata és hálózati keresés.

Előzmény: GPS (5783)
Androidfan Creative Commons License 2016.01.03 0 0 5786

Előzmény: GPS (5785)
GPS Creative Commons License 2016.01.03 0 0 5785

 

És máskor hogy hozta be egy szúrásból?

 

Holott ez a 6000/6900 -as mizéria nem tegnapi - hisz nagyon régóta él ez a hülye kettősség a közszolgálatiakra.

 

Sőt, az elmúlt hetekben 2 új Tv-t is hangoltam - és egyiknél sem kellett kkézzel macerálni semmit - annyi volt csak, hogy nem Digi-re kellett állítani, hanem Egyéb-re - és vett minden csatornát automatán.

.

Előzmény: Androidfan (5784)
Androidfan Creative Commons License 2016.01.03 0 0 5784

A kézi keresés csak az automatán meg nem talált csatornákra vonatkozik. Lefuttatod az automatát, utána egyszer kell csak bepötyögni és hozzáadja az újakat.

Előzmény: GPS (5782)
GPS Creative Commons License 2016.01.03 0 0 5783

 

Na figyú mi történt: van ott egy olyan opció, hogy "Digitális csatornák tulajdonságai" (vagy valami ilyesmi) - ott listaszerűen megjelenik egy halom SR + QAM páros - de mind 6900-al.

 

Ott van egy olyan is , hogy "Új" - akkor kézzel be lehet írni bármilyen SR-et - na oda kézzel beírtam, hogy 6000 és go.

Erre behozta a közszolgálatiakat is, meg a többit is (holott azok 6900-asok).

 

Szóval így bejöttek a dolgok - de bosszant, hogy mégsem kristálytiszta nekem ez az egész, pláne, hogy a digis-palit láttam ahogy 20 mp alatt benyalatta az összes csatornát - amit én azóta se tudok eljátszani.

.

Előzmény: nicko (5780)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!