Keresés

Részletes keresés

pacsirta2 Creative Commons License 2002.08.09 0 0 9
sziasztok!
hogy kell a cubase sx-et telepíteni?
nekem az van meg amit asteinbergtől le lehet tölteni,és kér valami dll-t.Ha valaki elküldené emailomra hogy mi a teendő az király lenne.: kantor40@msn.com
Előzmény: bezmag (8)
bezmag Creative Commons License 2002.08.09 0 0 8
Nem találok pár dolgot az SX -ben...

VST-ben volt pl mixer sáv (vagy mixermap) amibe ha mindenigaz pl sf21.mix -et lehetett behúzni és a soundfont -ok paramétereit tekergetni realtime :)

VST-ben volt Styletrax. (ez annyira nem lényeg, de volt pár style amit csináltam anno)...

meg még pár apróság...

MidiTom Creative Commons License 2002.08.04 0 0 7
RoBee,
a poén kedvéért megnéztem azt az autopan-os históriát. Több file-ba is betettem, de mindvégig megőrizték eredeti méretüket, legfeljebb kisebb méretváltozás volt, ha valamit az anyagon egyébként is alakítottam.
Előzmény: RoBee (5)
Sir Mocke Creative Commons License 2002.08.02 0 0 6
Tanácsot kérek.

Felraktam a gépemre a Guitar-pro3 TAB (gitár-"kotta") szerkesztő programot, ami midivel le is játsza a beírtakat. Viszont lejátszás közben folyamatosan "bugyborékolnak" a hangok, mintha állandóan be lenne kapcsolva vmi tremoló v. vibrátó effekt. Más gépén is próbáltam már ezt a progit, ott nem csinált ilyet. A gépemen fut másik hasonló midis alkalmazás (TablEdit), az nem csinál ilyet. A hagkártyám alaplapra integrált AC '97.

Én azt gondolom vmi beállítási hiba lehet, de nem tudom mit, hol keressek. Tudtok segíteni?

RoBee Creative Commons License 2002.08.01 0 0 5
Hello!

Lenne egy kérdésem. A kovetkezo tortént velem, és nem tudom, miért: egyik MIDI csatornára ráakasztottam egy Autopan nevu effektet (inserts lap) és a project fájlom óriási tempóban novekedni kezdett. Minden megnyitást koveto elso mentésnél majdnem duplazodott a merete. Mikor erre figyelmes lettem, mar 1.5MB-os volt, persze elso reakcióként rogton mentettem egyet :-), így 2.5MB-os. Ezt a fájlt tobb mint 10 percig nyitotta az SX. Majd rájottem, hogy az Autopan a bunos, kidobtam, és a fájl visszanyerte eredeti 400kB-ját. Tudja valaki, mi volt az a sok felhalmozódott MB az Autopan-ban?

MidiTom Creative Commons License 2002.08.01 0 0 4
De ha valakinek netán legális VST-je lenne, ingyen, vagy potom pénzért upgradelheti.
attilahun Creative Commons License 2002.08.01 0 0 3
Innen ki lehet próbálni ...
http://uniwarez.elite.to/

http://www.staticfree.net/rwawrz/Files/Steinberg_Cubase_SX_v1_02.htm

MidiTom Creative Commons License 2002.07.31 0 0 2
Igen, az XS nagyon kellemes progi. Nekem csak az nem tetszik, hogy Windows XP rendszeresen "improvizál", és ennek megfékezésére sokszor elég sok energia elmegy.
RoBee Creative Commons License 2002.07.31 0 0 1
Tapasztalatok nagyon jók.
Nekem igen tetszik. A VST is nagyon jó volt, de ez még jobb. Teljesen át lett építve, így jóval kellemesebb vele dolgozni. Tetszik, hogy minden kéznél van. Olyan rendezettebb az egész.
Megéri kipróbálni.
Előzmény: vnorbi1 (-)
Steveo Creative Commons License 2002.06.24 0 0 0
Ja, észrevettem, hogy nincs letölthető demó.
Megkérdeztem őket miért.
Biggyesztették a szájukat.
Szónárt demo volt.
Azt veszek.

Érdekes azért, hogy miért nincs ez, mert Cubase VST demó meg van. Fognak veszteni ezzel azt hiszem. Ki vesz már olyasmit amit ki sem lehet próbálni?

Mellesleg megjegyzem, hogy a Cubase VST-t azért nem vettem meg, mert letöltöttem a demóját és nem tetszett a SONAR-hoz képest (lehet, hogy ez a stratégiájuk??).

Előzmény: vnorbi1 (-)
vnorbi1 Creative Commons License 2002.06.23 0 0 topiknyitó
Észrevételek, tudnivalók , Tapasztalatok....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!