Keresés

Részletes keresés

Steven Smith Creative Commons License 2005.08.20 0 0 441
 

Szóval a 401-es hsz. folytatása. Gondolni sem mertem volna, hogy ez ennyire érdekes lehet. Ám legyen.

 

A tárgyalás briefingje nyomán az asszisztensnőm felhívta a pasi irodáját egyeztetésre, adatcserére, a szokásos procedúra. Viszont szokatlan dolog történt. Bekapcsolódott a pali...és engem kért a telefonhoz.

 

Igen érdes hangon közölte velem, hogy szerinte túlzottan bizalmaskodó magatartást mutattam azáltal, hogy mezitlábaskodásra invitáltam a barátnőjét – és emiatt revízió alá fogja venni a további együttműködésünket.

 

Majd elsüllyedtem szégyenemben – és gyors egymásutánban vagy 30-szor  elnézést, illetve bocsánatot kértem – felváltva. Ez úgy 10 óra körül lehetett – de ez a dolog már akkor szétkúrta az egész napomat. Csakhogy:

 

Délben cseng a telefonom...na ki hívott??? Hát a csaj. A nevéről nem kattant be – na de az fél perc alatt helyre tette a dolgokat. Kiderült, hogy a nagy „főfaszi” csak egy bohóc a cégben és valójában a lány apjáé az összes  pénz, amivel az a majom veri a belét nekem.

 

Ledöbbentem, de jól esett hallani. Pénteken, 26.-án találkozok a lánnyal Bécsben.

 

Lesz ebből nekem még annyi bajom, hogy csak el tudjam vinni a hátamon. 

.

Előzmény: Qki (440)
Qki Creative Commons License 2005.08.20 0 0 440
Erre várunk ! - én még alunni se tudok azóta....   :-)))))
DUJITLI Creative Commons License 2005.08.19 0 0 439
Halljuk, halljuk!!!
Előzmény: Steven Smith (438)
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.19 0 0 438

 

Na akkor, én most elmondom nektek mi lett abból a kis mezitlábas üzleti tárgyalásból.

tpapa Creative Commons License 2005.08.17 0 0 437
OFF Nincs rajta mit tanítani. A fórummotor bonyolult és öntörvényű és kiismerhetetlen... Mint az élet maga. :oP ON?
Előzmény: Steven Smith (435)
Qki Creative Commons License 2005.08.17 0 0 436
OK. - már látható a kép - de mi köze ennek a 401-es hozzászólásban szereplő történethez ?
Előzmény: Steven Smith (423)
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.16 0 0 435

Ha nem egyszerű ez a forrumotor, akkor milyen? Kétszerü?

 

Taníts már meg, hogy kell egy elfogadott képet úgy feltenni, hogy mások is lássák?

Előzmény: tpapa (430)
DUJITLI Creative Commons License 2005.08.16 0 0 434
Behalt az index egyik szervere, mint kiderült, pont az ami a képeket küldené, vagyis ha megjavul lehet látni majd a képeket is...ha megjavul! De a mondatod első felével tökéletesen egyetértek!!!
Előzmény: Steven Smith (433)
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.16 0 0 433

Gyerekek. Itt lassan már csak a moderáció müködik jól...a többi meg kit érdekel ?

Én láttam fent a képet, amit feltettem...most meg nem látom. Hogy van ez ?

Kimoderálták.???..pedig csak egy társkereső hölgynek a nagyon tetszetős mezitlábas képe volt - abszolut publikus módon közzétéve.

 

Tetszett volna nektek...ha működött volna ez a portál, ahogy ígérte.  

Qki Creative Commons License 2005.08.16 0 0 432

Mit jelent ez: "Ez egy valódi, élő dolog."

Rejtélyes dolgokat mondasz

Ne csigázd tovább a kíváncsiságomat.

( Egyelőre írd le szövegben, mert az egész Index-Fórum döglődik - már a topicok kezdőemblémái se jönnek be - nemhogy a feltett képek...)  

Előzmény: Steven Smith (425)
Qki Creative Commons License 2005.08.16 0 0 431

Engem naggyon érdekel, hogy végződött a 401-es hozzászólás...

Mesélj !

 

Előzmény: Steven Smith (419)
tpapa Creative Commons License 2005.08.16 0 0 430
OFF Nem 1xű ez a fórummotor... :oDDD ON?
Előzmény: Steven Smith (429)
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.16 0 0 429
Írtam képszöveget is...de az sehol.
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.16 0 0 428
tpapa Creative Commons License 2005.08.16 0 0 427
OFF A feltöltés után még be is kell szúrni, aztán elküldeni... ON?
Előzmény: Steven Smith (426)
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.16 0 0 426
Hoppáááá. Feltöltöttem egy képet...el is fogadta - de a kép nincs sehol. Hogy van ez?
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.16 0 0 425

 

Ez egy valódi, élő dolog.

 

Van még belőle...csak azt nem tudom, hogy etikus-e kitenni?

 

Igaz, egy abszolut publikus és népszerü társkereső portálról van - de még a nevét sem mondom meg, nehogy megsértsek valakit.

Ha valakinek kifogása van, kérem szóljon.

DUJITLI Creative Commons License 2005.08.16 0 0 424
Én is így szoktam járni, ha hosszú vezetés után vagyok. Egy cseppet sem vagyok álmos! Sőt akkor szoktam én is a neten hajnalig fent kukulni.

Látod, milyen jó dolgokat is okozhat egy kis mezitlábaskodás.
Előzmény: Steven Smith (423)
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.16 0 0 423

 

Nemrég érkeztem külföldről - kivételesenén vezettem - és ahelyett, hogy most húznám a "jól megérdemelt" útán járó "csendest" ....meglepően nem vagyok sem álmos, sem fáradt.

 

Az említett 401-es hozzászólás érdekes fordulatot vett ám....és nem csak duma-szinten, hanem pénzek is mozdultak rá. Érdekes sztori, minden esetre.

 

És mindez csak egy kis mezitlábaskodásból ????...megáll az ész.

 

 

Előzmény: DUJITLI (422)
DUJITLI Creative Commons License 2005.08.16 0 0 422
No, mond a végét...! :))

te miért csak ilyen későn vagy itt?
Előzmény: Steven Smith (421)
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.16 0 0 421

 

Igen, én.

Előzmény: DUJITLI (420)
DUJITLI Creative Commons License 2005.08.16 0 0 420
Te...te!!! :))
Előzmény: Steven Smith (419)
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.16 0 0 419

 

Hááát, Edina...pasi létemre azt mondom neked, hogy a helyedben én nem azt az "elöltöltős" Practica-t cserélném ki "digitáliuszosra", hanem....na de hogy jövök én ahhoz, hogy belepofázzak, vagy tanácsot adjak arra, hogy mit is kellene lecseréljél...akár szerintem is ?

 

Egyébként nem a tükörrel van baj, hanem a redőny akad (mert van neki ilyen)...abba viszont belerokkan anyagilag a "karótnyelt",  az fix - és itt csatlakozom az egyik topictárshoz, aki szerényen csak azt kérdezte: "érdemes"? Na mindegy.

 

A 401-es hozzászólás egyébként elég szarul végződött...érdekel valakit? 

Előzmény: K_edina (413)
DUJITLI Creative Commons License 2005.08.16 0 0 418
Beletrafáltál! Kréta a csodák csodája! Imádom a görögöket! Kedvesek...:) Mosolyogva vették tudomásul a mezitlábaskodásomat, de sehol nem húzták érte a szájukat vagy a bozontos szemöldöküket:))
A szigeti hangulat szinte vonzza a mezitlábaskodást:)) Bár az acélbetétes bakanccsal szemben óvatosnak kell lenni! :)
Előzmény: lazamacs (417)
lazamacs Creative Commons License 2005.08.15 0 0 417

Egy teljes hét non-stop mezítláb tényleg csodás lehetett. Ha nem mezítlábaztam volna az utóbbi napokban én is elég sokat most enne a sárga irígység. ;-) Na jó azért egy kicsit így is... ;-))

Tengerpart... Tavenák... Csak nem Görögországban voltál? Milyen volt egy hét után újra cipőt húzni? Hogy bírod azóta?

Én a Szigeten voltam kint pár napot és a kinnt töltött időm legnagyobb részében mezítláb voltam. De nem én voltam csak így, szinte bármerre néztem láttam egy-egy mezítlábas lányt vagy fiút. Teljesen elfogadot volt bárhol mezítláb lenni, sőt itt tényleg  azt éreztem, hogy mezítláb rulez. Nagyon szuper érzés volt.

Előzmény: DUJITLI (416)
DUJITLI Creative Commons License 2005.08.12 0 0 416
Millió üdvözlet Mindenkinek...annak, aki most olvas engem és annak is aki majd olvasni fog:))
Egy hét mezitlábaskodás!!! Bárhol jártam, mindenhol pucértalppal voltam!! Ennyi élvezet!!! Nem voltam sehol kinézve...se az étteremből, sem a tavernákból, sem a boltokból...sem a tengerpartról! :D Nagyon nagy élmény volt!!!! :)) A forró kövek, az éles kövek, a hűs tengervíz. Mind-mind élmény volt a talpamnak. :)

Fjodor Szologub verse nekem most nagyon bejött.

Milyen öröm - csak úgy mezitláb
Lépkedni sáros utakon,
Könnyû tarisznya vállamon!
Milyen öröm - csak úgy mezitláb
Szelid alázattal tarisznyát
Hordozva költenem dalom!
Milyen öröm - csak úgy mezitláb
Lépkedni sáros utakon!
K_edina Creative Commons License 2005.08.05 0 0 415
OFF: Tudom, de erről nem engem kell(-ene) +győzni ;-)
Előzmény: tpapa (414)
tpapa Creative Commons License 2005.08.05 0 0 414

OFF "Megcsinálni" mindent meg lehet ami élettelen*, a kérdés az, hogy érdemes-e??? ;o)

*-lásd pl. veteránautók. ON?

Előzmény: K_edina (413)
K_edina Creative Commons License 2005.08.05 0 0 413

OFF

*Wehehehe!* Thx! Jó tipp. Csak... sajna október 21-én van a szülinapja. Bár, ha eddig kibírtam...

Képzeld el, h. beadta azt a középkori puskaporos vackot (Praktica) a szervizbe "meglehetmégasztcsinálni!" felkiáltással. X(

Előzmény: tpapa (412)
tpapa Creative Commons License 2005.08.05 0 0 412
OFF Vegyél neki fényképelőgépet ajándékba a szülinapjára, és arra nem tud majd mit mondani... :oP ON?
Előzmény: K_edina (411)
K_edina Creative Commons License 2005.08.05 0 0 411

Ajaj! Tévedés ne essék a mellékelt kép csak illusztráció.

Sorry, hogy félreérthető voltam.

  

3 tekercs Kodak filmet használtunk el, de valami zűr van a gépünkkel (nem megy fel teljesen a tükör, vagy mit mondtak?) egy kép se lett jó. És nem tudom rávenni "betonfejű" páromat egy új digi gépre.

Előzmény: lazamacs (410)
lazamacs Creative Commons License 2005.08.05 0 0 410

Jól tetted, hogy állandóan mezítláb voltál nyaralás alatt, ki kell használni minden lehetőséget amíg jó idő van. Ilyen szép lábakat amúgy is kár lenne mindenféle papucsban, szandálban vagy cipőben rejtegetni... ;-)

Én a mostani kánikulában csak a Margitszigeten mezitlábaztam. Nagyon felüdítő volt az árnyas fák alatt barangolni,  a szökőkútba való láblógatásról nem is beszélve.

Előzmény: K_edina (408)
tpapa Creative Commons License 2005.08.05 0 0 409
Árad belőlem a tömény irigység. ;o)
Előzmény: K_edina (408)
K_edina Creative Commons License 2005.08.05 0 0 408

Sziasztok!

Kicsit már kezdett elegem lenni a melegből, most viszont máris hiányzik a jó idő :-)

Voltunk pár napig nyaralni a Tisza-tónál, szinte minden nap  mezítláb voltam egész végig. Ott még a kajáldák, boltok "úri közönsége" is beszólás nélkül tűri a mezítlábas látogatókat. A 2.-3. naptól kezdve már a "betonfejű" párom is szó nélkülvette tudomásul, hogy így járok

 

lazamacs Creative Commons License 2005.08.04 0 0 407
Tegnap hazafelé pont elkapott egy jó kis felhőszakadás. A rekkenő hőség után kimondottan szuper, felüdítő érzés volt bőrig ázni. Persze azonnal lekaptam a szandálomat és mezítláb tapicskoltam az ömlő esőben hazáig. Isteni volt...
Qki Creative Commons License 2005.07.31 0 0 406
Senki többet ? Mindenki bakancsban volt ebben a hőségben ?! Lányok ???
a laptalan Creative Commons License 2005.07.30 0 0 405
a laptalan Creative Commons License 2005.07.30 0 0 404
tpapa Creative Commons License 2005.07.30 0 0 403

Tegnap a párom elé mentem a belvárosi munkahelyére, hogy együtt jöjjünk haza. Ahol leparkoltam egy szemrevaló fiatal hölgy jött ki a virágárus bódéból mezítláb, hogy lelocsolja a kövezetet, a rá kitett virágokat és a lábát is ebben a fene nagy hőségben. :o)))

 

OFF? VM: Azért remélem az üzletnek nem ártottak a történtek. ;o) ON?

Előzmény: Vad Mihály (401)
Qki Creative Commons License 2005.07.30 0 0 402
mázlista vagy - hogy nekem nem adódnak ilyen helyzetek ! :-((((((
Előzmény: Vad Mihály (401)
Vad Mihály Creative Commons License 2005.07.30 0 0 401

 

Tegnapi sztori. Vártam egy fő-faszit az irodába...de annyira fel van ásva a város, hogy ildomosnak láttam kint várni a kapuban.

 

Megjön az Audi...és a palin kívül, kiszáll belőle a korban legalább egy 20-assal "hátrányosabb" barátnője is...egy pár cipővel a kezében.

 

Miközben jattolunk, a csaj kinlódja felfelé az eléggé komplikált-pántos topánkát....mire én meginvitáltam, hogy: ne formalizáljunk - hisz 58 fok van árnyékban - nyugodtan maradjon úgy, ahogy kényelmes neki.

 

Erre ő: komolyan ? En: nagyon komolyan. Egy mozdulattal vissza is vágta a cipőt a kocsiba....és elindult velünk a kapu felé. Nem is volt ebben semmi rendkívüli.

 

De úgy látszik a pasija nem olvassa ezt a topicot...mert végig tüzet hányt a szeme.

 

Egyébre sem tudott koncentrálni mint a csaja meztelen lábára...és ahogy láttam, nagyon nem szerettem volna a csaj helyébe lenni, miután elmentek tőlem. 

tpapa Creative Commons License 2005.07.29 0 0 400

Hátugye "ez csak egy robogó". :o)

Volt egy kollegám, aki nagymotorral esett és sportcipőben úgy ment szét a lábfeje, hogy csontig lekopott róla a hús. Tehát ha nem spéci motoroscsizma van rajta, akkor már szinte mindegy, minden csak a körülményeken múlik. Gondolom a hölgy nem is ment százzal a robogójával. (Amúgy a srácot összerakták a dokik, nem maradt úgy.)

Előzmény: lazamacs (399)
lazamacs Creative Commons License 2005.07.29 0 0 399

Reggel a körúton láttam egy igazán bevállalós mezítláb vezetőt. Egy lány robogón hasított mezítláb. Először azt hittem hogy talán én láttam rosszul és biztos van rajta valami vékony kis papucs, de amikor a piroshoz értünk a meztelen tappancsait tette le az úttestre.

Na ehhez azért kell egy kis bátorság...

Qki Creative Commons License 2005.07.28 0 0 398

Alapvetően egyetértek - pontosítom : korábban a HIVATALOS közerkölcs szerint volt, amikor erkölcstelen volt... Gondolj például a régi Kínára, ahol a nő legerotikusabb testrésze a lábfeje volt - ezért aztán, hogy - úgymond: "még kívánatosabb" egyúttal kisebb legyen - elnyomorították szorosan tekert szalagokkal. Nem is tudtak rendesen járni csak tipegni a kínai nők ezeken az apró, torz lábakon. 

De Európában sem tolerálták, ha egy női boka kivillant ! ( hát még az egész lábfej...)

Szerencsére ez már a múlté - hajrá szép lányok, nők, asszonyok !
Ma egyébként sajnos csak strandpapucsos lányokat láttam (mezítláb nem volt senki ) esetenként csinos bokalánccal (az egyetlen lábfejdísz, ami tetszik egy szép női lábon...)

Előzmény: tpapa (397)
tpapa Creative Commons License 2005.07.28 0 0 397
Hmmm... Ez nem a HUSZ. Ettől függetlenül, engem nem zavar ha erotikus tartalmú gondolatok is társulnak a mezítláb járáshoz. (Nekem is szoktak olykor, ez helyzettől függ.) ;o) De azzal vitatkoznék (korábbi állításod), hogy az bármikor is erkölcstelen lett volna. Van, hogy időben/térben jobban/kevésbé elfogadott és ez változik. De erkölcstelen sosem volt.
Előzmény: Qki (396)
Qki Creative Commons License 2005.07.28 0 0 396

Minden eshetőségre fel akartam készülni, mivel mostanában kétarcúak ezek a topicok - van, hogy abszolút toleránsak, van, hogy megkövezik a hozzászólót - főleg a HUSZ-ban.

ITT viszont, ebben a témában úgy éreztem, hogy "egymás közt" vagyunk, megoszthatom Veletek mind az élményt,mind a gondolataimat...

 

Mindemellett vitz vót... ;-)))))  

Előzmény: tpapa (395)
tpapa Creative Commons License 2005.07.28 0 0 395
OFF Akkor meg minek emlegeted itt a pedofíliát??? Semmi köze a mezítláb járáshoz... De még egy 14 éves kiscsajhoz se sok. ON?
Előzmény: Qki (394)
Qki Creative Commons License 2005.07.28 0 0 394

Természetesen - mint írtam - nem vagyok pedofil, sőt ERŐSEN megvetem azokat, akik azok.

"A szemnek az ő legeltetése tudtommal nem bűn" - méginkább nem azok a gondolatok...

Abszolút egészséges vagyok testileg-LELKILEG és nemhogy liliomot, de még egy virágot sem tiprok meg...  :-))))

Ha vkitől ezért "csúnya jelzőket" kapok, visszakérdezek majd: "Erkölcstelen volt pár évtizeddel ezelőtt mezítláb járni ?" "Igen" "Vajon az 1940-es években - vagy pláne korábban - egy mezítláb járkálót pl. az áruházból nem vezetett-e ki a rendőr/csendőr ?" "De, igen" "Erkölcstelen-e MA közterületen mezítlábaskodni ? " "Megbotránkoztató-e, ha egy nő pl.: kiteszi meztelen tappancsait az autó ablakán ?" Meggyőződésem, hogy akik "ide járnak" - írnak e témában - azokban nem idéz elő megütközést, hogy ezt leírtam. (Hetero)szexuális életem egyébként rendben van, és még szexuális aberrációim, avagy perverzitásaim sincsenek...  :-))))

Mindössze erősen tetszenek a szép nőnemű lények szép női lábai... Van-e olyan férfiember, akinek nem ?

Előzmény: tpapa (393)
tpapa Creative Commons License 2005.07.28 0 0 393

1, Peches vagy, hogy sietned kellett.

2, A szemnek az ő legeltetése tudtommal nem bűn.

3, Mindenkinek magánügye a saját perverziója, amíg azzal nem árt másoknak, nem követ el bűncselekményt stb.

4, Olvastam valahol, hogy a pedofília 1 betegség és mik a "pontos" ismérvei; a te eseted szvsz már inkább liliomtiprás lett volna, ha szexig fajul. (Persze ha te magad elég idős vagy. De nem értek hozzá, csak így gondolom. Tudsz szexuális kapcsolatot létesíteni felnőtt egyedekkel is? Ha igen, akkor asszem élből nem lehetsz már pedofil orvosi értelemben.) :oDDD

 

Ui.: Azért ha akarsz róla beszélni, inkább szexológust v. pszichiátert javaslok, mert én azt tapasztalom, hogy nem mindenki olyan toleráns ezekben a témákban mint én. Ergo ha ilyen -khmmm...- bensőséges gondolataidat osztod meg itt gyakorlatilag bárkivel, aki erre jár, könnyen kaphatsz elég csúnya jelzőket. (Persze ha ez téged nem zavar, vagy pont ezért csinálod, akkor nem szóltam.) ;o)

Előzmény: Qki (392)
Qki Creative Commons License 2005.07.27 0 0 392

Mai üdítő élményem: a.....-i Plázában délelőtt egy 14 év körüli kis csaj sétálgatott fel- és alá  MEZÍTLÁB ! Irígyeltem, mert a tükörfényes, cipővel csúszós kőburkolat kellemesen hűvös lehetett - de nem követ(het)tem a példáját...

Teljesen természetes módon lépdelt ide-oda cél nélkül, néha leült a padra -egyenesen hasonló korú, vagy kissé idősebb fiútársai ölébe (!) körülnézett, majd megint sétált egyet. ( Társai közül csak Ő volt MEZÍTLÁB...)

És most figyelem! - pedofil-irtók, - gyűlölők lehet megbotránkozni, földbe döngölni, kiheréléssel fenyegetni : Lopva mustrálgattam cipőtől még meg nem gyötört gyönyörű hamvas lábfejét - melynek "romlatlan" összképét se lakk, se lábgyűrű nem rontotta el - melyre... hm... szóval még nem történt

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9078182&la=46097594

( utóbbit magam nem kedvelem pláne nem művelem...)

...Ugyancsak beindultam - de pedofil irtók nyugi ! - NEM mentem közel, NEM szólítottam meg, semmilyen "cselekedetet" nem hajtottam végre, csak a szemem legeltettem lopva - lévén nem vagyok pedofil...

A "plázaközönség" egyébként ügyet sem vetett rá, talán észre sem vették. 

Mivel sietnem kellett valahová muszáj volt otthagynom, pedig valósággal megrészegültem a látványtól. Elhatároztam, hogy visszafelé - kerülővel - erre jövök.

Természetesen akkor már nem volt sehol...  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!