Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.11.14 0 0 909

A húson nem halad át a frenum piercing, csak a börön, a fitymaféken. Nem fáj a szúrása, és viszonylag gyorsan gyógyul.

Ha kicsit visszalapozol ebben a topicban, találsz fényképeket is róla, meg linkeket különbözö honlapokhoz, melyek a pircingekkel foglalkoznak.

(Kérdezz csak nyugodtan!)

Előzmény: fan_fan (908)
fan_fan Creative Commons License 2005.11.14 0 0 908
Sziasztok ! A frenum típusú piercing behelyezés mennyire fájdalmas ? Csak a bőr alatt halad, vagy behatol valamennyire a pénisz húsába is ? Bocs ha furákat kérdezek, de a témában abszolút kezdő vagyok.
e(r)lection Creative Commons License 2005.11.09 0 0 907
Háát, nekem az a pár nap is sok. De valahogy csak kibírom:)
A többi jól van és müxik.
Előzmény: Corbaccho (906)


Corbaccho Creative Commons License 2005.11.08 0 0 906

Hahóóó! :-)

 

Akkor pár nap technikai szünet... no nem sok. :-) hamar be fog gyógyulni. Remélem branüllel csinálod?! Ne kapkodj, maradj mindig a fájdalomküszöb alatt, és menni fog. És ne ijedj meg, vérezgethet még utána akár 3-4 napig is.

Nekem már nem kell több pc, elég ami van. Utókezelésnek kiváló a Dr. Theiss féle körömvirág krém! Más márkákat nem ismerek, de ez szuper!

 

Remélem rendben van a többi pc-d.

Előzmény: e(r)lection (904)
vas.karika Creative Commons License 2005.11.08 0 0 905

Sziasztok!

 

Örömmel venném, ha megosztanátok velem, hogy Bp.-en szerintetek hol lehet korrekt körülmények (higiénia, szaktudás, minőségi ékszerek...) intim piercinget szúratni. Még nem döntöttem, de vagy egy PA, vagy egy frenum karika lenne a cél :)

Szalonok, esetleg dokik érdekelnének... ja és az, hogy kb. mi pénzbe kerül a dolog :)

 

Előre is köszi!

e(r)lection Creative Commons License 2005.11.08 0 0 904
Mester, oszd meg velünk.
Jövőhéten szúrom magam egy PA-ra.
Előzmény: Corbaccho (903)
Corbaccho Creative Commons License 2005.11.08 0 0 903

Sajnos haldoklik, de mit lehet tenni ez ellen?

 

Nekem ugyan van 1-2 új tapasztalatom, de nem tudom érdemes-e megosztani, épp mert haldoklik a fórum. Talán kezd érdektelenségbe fulladni.

Előzmény: M.charlie (899)
dukee Creative Commons License 2005.11.06 0 0 902
na jó, talán egy kicist...
Előzmény: krezidiesel (901)
M.charlie Creative Commons License 2005.11.06 0 0 899
Nagyon haldoklik a fórum!!
Előzmény: Corbaccho (898)
Corbaccho Creative Commons License 2005.11.04 0 0 898

Szia!

 

Csináld úgy, ahogy behelyezni szoktak új pc-t. Vegyél egy branüllt, (Bp. Bajcsy-Zs úton, az Arany J. utcai metróval szemben), 1.7 mm vastagot, szürke a végén a zárókupak. Ha úgy kéred, hogy szürke branüll, tudni fogják miről van szó. Olyan 220 Ft-t kell invesztálni.

Ha nem Bp-i vagy, akkor helyi OMKER (orvosiműszer kereskedelmi) bolt. A cucc nem vényköteles, adnak bárkinek. Patikában viszont ilyesmit kár keresni, ott nincs.

 

Told át azt (ha úgy gondolod, már az elején kidobhatod a beszúrótűt), utána a túloldalt tedd a műa. cső végébe a pc-t, nyomd bele a menetet. Így viszonylag macera nélkül át tudod majd húzni.

Lehet hogy így nem világos hogy miről van szó, de ha nekikezdesz, minden érthető lesz.

Előzmény: krezidiesel (897)
dukee Creative Commons License 2005.09.29 0 0 896

 

dukee Creative Commons License 2005.09.27 0 0 895
:)
ZZZzzzoli Creative Commons License 2005.09.07 0 0 894

Szevasztok!!!

 

Számomra ez a fórum még teljesen új, pedig látom, hogy nem ma kezdtétek. Mindegy. Csak egy hozzászólásom lenne a következő kijelentéshez: ""és ha ráunsz, a szúrcsatorna a piercing nélkül fokozatosan összezáródik és benől pár hét alatt.""

 

ezt írta valaki pár hozzászólással lejjeb. A lényeg az, hogy ha friss a szúrás, akkor ez mind igaz, de ha már egy ideje hordtad a piercinget, kb 3-4 hónapot, akkor ne nagyon számítson senki arra, hogy újra beforr a lukacska. Mivel, ha kialakult a belső bőrréteg a csatorna belső falán, akkor a luk csak szűkülni fog egy picit, de benőni már nem nagyon. Nekem volt egy PA-m, de már fél éve nem hordom a karikát, és azóta nem forrt be a luk. A karika még most is gond nélkül berakható. Ha valaki elhatározza, hogy kell neki piercing bárhováis, az számoljon azzal, hogy talán soha nem fog beforrni a seb. Erre viszont vannak megoldások, de azok lehet, hogy fájdalmasabbak a szúrásnál. Csak ennyi.   Az oldalról annyit, hogy nem gondoltam volna, hogy ilyen sokan vannak akik intim piercinget hordanak. Ez tetszik. Nekem 4 darab van a cerkámon, de olyan lánnyal még nem volt dolgom sajna, aki hordott volna. Pedig szívesen kipróbálnám. Szevasztok.

Törölt nick Creative Commons License 2005.09.04 0 0 893

                                            

  Sziasztok:)))))

 

 

Minden mennyiségben Bármilyen piercinget betudok szerezni reállis áron!!!!

Piercingszúrást is vállalok.......Budapesti elönyben!  :))))

Ha érdekell irj a e-mailt...

piercingesfiu@freemail.hu       sziokaÉn lennék:))

gyurmaszakkör Creative Commons License 2005.08.12 0 0 892
Mindíg arra vágytam, hogy hamarabb elsüljek :)
Előzmény: Corbaccho (887)
Corbaccho Creative Commons License 2005.08.12 0 0 891

Ha vérezgetett és be van dagadva kicsit mélyre szúrták, de ez nem baj, hamar lemegy majd a duzzanat, gyorsan gyógyul. Utókezelésnek javaslom a Lifebouy hidratáló tusfürdővel mosni, naponta 1-2 alkalommal, és semmi gondod nem lesz vele, az biztos.

 

A PA kicsit tovább vérezget (2-3 napig) és egy kicsit jobban megérzed, de ha nézed ahogy csinálják inkább csak ijesztő látvány (jaj, át van szúrva rendesen....) mint túl komoly ügy. Hamar is gyógyul, nem szokott azzal sem gond lenni, és ha ráunsz, a szúrcsatorna a piercing nélkül fokozatosan összezáródik és benől pár hét alatt.

Előzmény: zsánpól_aki_nem_amatőr (890)
zsánpól_aki_nem_amatőr Creative Commons License 2005.08.12 0 0 890

Szia,

egyáltalán nem fájt, utána sem, most sem. Fél hat körül szúrták be, estig vérezgetett, de nem nagyon, ma pedig már azt sem, és fájni sem fáj. Kicsit be van dagadva körülötte a bőr, de ennyi.

Már gondolgodom is a Prince Alberten... :-)))))))

Zs

Előzmény: Corbaccho (889)
Corbaccho Creative Commons License 2005.08.12 0 0 889

Ugyen hogy nem lehet az ilyesmibe belehalni....? :-)

 

Jól tetted, szerintem nem fogod soha megbánni.

 

C.

Előzmény: zsánpól_aki_nem_amatőr (888)
zsánpól_aki_nem_amatőr Creative Commons License 2005.08.12 0 0 888

Sziasztok,

régóta játszogattam a gondolattal, és tegnap végre összeszedtem a bátorságomat és a hangulatom is megfelelő volt, úgyhogy "gazdagabb" lettem egy frenummal... :-)

Üdv

Corbaccho Creative Commons License 2005.08.12 0 0 887

Ó, ennyi mellébeszélést.....állandóan csak a ködösítés meg a magasztos dumák.....

 

Már elnézést hogy kritizálni merészelek, de ez a tudat dolog....

 

gyurmaszakkör a helyzet az, hogy te magad is jobban élvezed majd a szexet.

 

1.: A te "cerkád" (micsoda szó....még jó hogy nem "kuki"...) is több ingert kap a piercingtől, lényegesen többet, hamarabb és nagyobbat szól.

2.:Ha a partnered jobban fel van izgulva (már pedig jobban fel lesz, mert ugyan nem tudatosan hanem egyszerűen pl. vaginálisan, de több ingert kap, jóval többet...), sokkal többet kapsz magad is vissza tőle, jóval szenvedélyesebb lesz, és ezt senki nem szokta bánni...

 

A tudatod pedig tartalékold akkorra, amikor az empiriokriticizmuson elmélkedsz.

desync Creative Commons License 2005.08.05 0 0 886
nem erről van szó. az egy plusz, hogy neki jobb (a tudat miatt neked is sztem), de az a _te_ cerkád, a te ékszered, nem az övé.
Előzmény: gyurmaszakkör (885)
gyurmaszakkör Creative Commons License 2005.08.05 0 0 885
Miért? Én is jobban élvezem vele a szexet?
Előzmény: desync (884)
desync Creative Commons License 2005.08.05 0 0 884
_neki_ csináltattad volna? akkor tényleg nem sok értelme lett volna.
ha szúratsz, magad miatt tedd.
Előzmény: gyurmaszakkör (883)
gyurmaszakkör Creative Commons License 2005.08.05 0 0 883
Amúgy sincs már meg a barátnőm aki miatt csináltattam volna. De így azt hiszem végképp lemondok róla.
Előzmény: desync (882)
desync Creative Commons License 2005.08.05 0 0 882
de. nekem legalábbis sikerült.
Előzmény: gyurmaszakkör (876)
e(r)lection Creative Commons License 2005.07.29 0 0 881
Ez gyönyörű:)))
Le is húzható?:))))))))))
Előzmény: ErikácSKA (880)
ErikácSKA Creative Commons License 2005.07.29 0 0 880
ErikácSKA Creative Commons License 2005.07.29 0 0 879
szal ilyen:)
ErikácSKA Creative Commons License 2005.07.29 0 0 878

nekem ilyen kéne=Pcsak nincs kedvem még elmenni:)

amugy már van 3 piericngem:)

Gpiercer Creative Commons License 2005.07.18 0 0 877
sziasztok!piercingek 3500fttol mely tartalmazza az ékszert és a behelyezést is!
70-626-33-400 gergő

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!