Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Helter Skelter Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667831

Nem, nagyjából nem egykutya. Vettel azért mindig is MS örökösének volt tekinthető, "Baby Schumi" meg hasonló értelmes dolgok ugye!

Nyilván egyikőjük sem fog olyan nézettséget hozni, mint korábban MS, de azért nem is ez az egyetlen oka a Német GP-vel kapcsolatos problémáknak.

 

Előzmény: Törölt nick (667828)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667830
Előzmény: Törölt nick (667829)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.23 0 1 667829

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667828

a németeknél Vettel és Rosberg nagyjából egykutya, nem véletlenül került kétségek közé a német verseny, és egyszer el is maradt-jó, persze ebben a jogdíj mértéke is szerepet játszik.

Előzmény: Helter Skelter (667817)
topikolos Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667827

Tippelde: a tippek rögzülnek, de a kiírás nem százas. Valami megborult a legutóbbi frissítésnél. Tippeljetek nyugodtan, próbálom rendbeszedni.

Helter Skelter Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667826

Vettel közel van Rozikához? :)

HemörDájjm Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667825

hát hamilton nem az az óvatos fajta. :D 

 

Egyébként a red bullban bízok, az elején remélem megnehezítik a mercik dolgát. Ferka gyenge mint a harmat, semmit nem várok tőlük....

 

A rajt meg ....2. helyről belső íven simán be tud vágni Rosberg, ahogy tavaly Hamilton, lehet ez lesz a fejében. 

Előzmény: Aki mer az (667822)
Helter Skelter Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667824

Reméljük kress nem lesz...

 

Pont ezt a mai futamot nem fogom látni csak holnap.

Előzmény: Aki mer az (667822)
Helter Skelter Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667823

És ha nem borul fel?

 

Szvsz 90% hogy ROS ezt behúzza, de ha ma lenne egy DNF neki, akkor azért lenne 3 kafa kis versenyünk.

 

Lewisnak a pole rekord valszeg meglesz amúgy, a történelmi rekordokat meg majd a következő évek döntik el, ha folytatódna a Merc domina akkor lenne esély.

Előzmény: HemörDájjm (667821)
Aki mer az Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667822

remélem eszénél lesz és nem megy bele rozival egy adok kapokba ha úgy adódik

Előzmény: HemörDájjm (667820)
HemörDájjm Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667821

Baromira nem tenne jót ez az F1nek...

 

Rozinak kell nyernie, legyen szoros de nyerje most ő. Kíváncsi vagyok mit hozna ez ki hamiltonból. A jövőévre meg az új szabályok miatt remélem felborul a rend. 

Előzmény: Helter Skelter (667817)
HemörDájjm Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667820

Biztos vagyok benne ha az első kört túléli Lali az első helyen akkor nyer....és elég unalmas futamon. De ne legyen igazam. 

Előzmény: Aki mer az (667807)
HemörDájjm Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667819

Nem tudom sztem egy körös tempóban akkor így mondom, de a versenyben szteminkább előrébb jönnek mint stagnálnak vagy visszafele lépdeljenek. Jó hát Buttonnak nem egyszerű ennél hátrébb esnie. :D 

 

De Alonso köre sztem nagyon egyben volt, még Böllér is igen szép arcot vágott rá, és most Alonso sem tűnt nyafogósnak, azért egyszer megjegyezte azt a kurva top speedet. :D PEdig abban most a meki totál középmezőny, nem a legvégén kullog. 

Előzmény: Inner Circle (667808)
F1 Hierro Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667818

Egyrészt pl Vettel sem sósabb, mint Rozi

 

Mutatóujj, uborka, Juhúúúúúú!, Blue Flag... :D

Előzmény: Inner Circle (667806)
Helter Skelter Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667817

Azért Rosbergnek (a topicot leszámítva ;), szerintem a többi pilótához véve kevés fanja lehet.

A topicban is inkább a kompifaktor és a HAM ellenesség dönti el hogy a WDC meccs szempontjából semleges szurkolók hova tagozódnak be.

 

Rosberg sótlanságára jellegtelenségére még az is jó bizonyíték, hogy a németek sem érzik igazán kedvencüknek Nicot.

Még mindig MS a No1 a teuton barátainknál, ill. Vettel az aki MS örökösnek tekinthető, ha az F1-ről beszélünk. Ebből a szempontból NR kicsit olyan mintha olimpiai zászló alatt F1-ezne.

 

Amúgy az emberi dolgaival én pl. jobban tudok azonosulni, mint Hamiéval mert én konzervatív vagy régimódi vagyok, viszont az F1 nekem nem az F1-en kívüli életmódról szól!

:)

 

Szerintem meg nyerje meg Hami és menjünk rá a történelmi rekordokra! ;)

Előzmény: Törölt nick (667812)
Inner Circle Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667816

Szerintem egyértelmű, hogy egy (jó értelemben véve) fanatikus szurkolói csoport nem tudja eltartani az F1-et. Hamiltonhoz képest szerintem sokkal népszerűbb volt Schumacher, neki és a Ferrarinak tényleg "kritikus tömegű" rajongója volt, de még ő sem tudta egyedül eltartani az F1-et, részben nyilván azért, mert a többiek nem szerettek "szopni járni" a pályára. Azóta szűkült a piac és Hamilton vagy Vettel sem annyira népszerűek, mint az öreg volt. Hamilton újabb VB-címének csak a rajongói örülnének, ők meg számszerűen talán tizedennyian lehetnek, mint az akkori noidok. Talán még annyian sem. Gyakorlatilag mindenki más NEM Hamiltonnak drukkol és ha Hami nem nyer, akkor mindenki más örül. Vagyis az F1 piacának az tenne jót, ha Hami nem nyerne. Hogy ezt Bernie hogyan látja, azt persze nem tudom, simán lehet az is, hogy elhiszi amit mond, és az is, hogy csak baszogatni akarja a nem-hamborgereket.

Előzmény: Törölt nick (667812)
Aki mer az Creative Commons License 2016.10.23 0 1 667815

"Berniet egyetlen dolog érdekli: az h minél nagyobb sajtója legyen"

 

sztem nem. Bernie üzletember és nem celeb aki abból él hogy mennyit írnak róla. Néha odavet valamit a hiénáknak, nem oszt nem szoroz.

Előzmény: Törölt nick (667814)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667814

Berniet egyetlen dolog érdekli: az h minél nagyobb sajtója legyen. Így esik az meg, h tök ellenkező állításokat tesz, akár egy éven belül is. Láthattuk ezt már egy párszor. 

Előzmény: Aki mer az (667813)
Aki mer az Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667813

"Bernie mindig azt nyilatkozza, amiről írni fognak"

 

szerintem nem erről van szó. Bernie csak azt nézi mi hoz nagyobb nézettséget, érdeklődést azaz pénzt a konyhára. Egy megosztó személyiség (Lui) meg többet mint egy normális -ezért unalmas figura (Rozi)

Előzmény: Törölt nick (667812)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667812

Bernie mindig azt nyilatkozza, amiről írni fognak, mert direkt olyanokat mond, amiről tudja, h nem egyezik a többség véleményével. Nem hülye, ő is pontosan tudja, h egy Rózi vb jót tenne az F1-nek és h még a kóbor macska az utcánkban is annak szurkol, h megnyerje végre idén (kivéve persze a Hamilton drukkereket. És a brit sajtót :D ).

Előzmény: Helter Skelter (667796)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667811

Az utóbbi két futamban újra feljött rájuk a TR, azt hiszem az ő utolsó fejlesztéseik jobban sikerültek. Mondjuk a Meki egész pénteken a 2017-es fejlesztéseket tesztelte, szóval nem tudom, h egyáltalán mennyit foglalkoznak még ezzel a szezonnal. A legutóbbi motorfejlesztésükre azt mondták, h csak megbízhatósági fejlesztés volt, plusz lőerőt nem hozott. 

Előzmény: Inner Circle (667808)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667810

Az nem igaz, h nincs szurkolótábora, van neki (nem véletlenül kötött vele a Facebook szerződést, h minden futam után kisvideót tesz fel az FB oldalára, a többiekkel nem kötöttek ilyen megállapodást). Ha meg WDC lesz, akkor meg pláne lesz neki. Az emberek nagy többségének az kell, h sikeres legyél, és akkor népszerű is leszel, meg rajongótáborod is szép nagy lesz, tök mindegy, h egyébként milyen vagy. 

Előzmény: Rumcice (667803)
Inner Circle Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667809

Nem is emlékszem, mikor láttam utoljára olyan statisztikát, hogy mennyit javult a Ferrari, mióta ott van Vettel...

Előzmény: appache10 (667801)
Inner Circle Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667808

", nem a meki esett vissza, csak most ebben az időmérőben ennyi volt"

 

Tehát a Meki esett vissza :P Különben több lett volna az időmérőben...

Előzmény: HemörDájjm (667804)
Aki mer az Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667807

Lajosnak már kijár egy gond nélküli verseny Rozinak meg egy dnf.

Előzmény: HemörDájjm (667805)
Inner Circle Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667806

Ez hülyeség. Egyrészt pl Vettel sem sósabb, mint Rozi, mégis szurkolnak neki. Másrészt Bernie minden nemsztárpilótát kikezdett, pl Webbert se hordozta a tenyerén, aki pedig jóval zamatosabb a felsoroltaknál, vagy Buttont, akiről szintén bőven lehetne írni. Bernie a már önmaguktól is sztárolt pasikban érdekelt, mint az egyszerű lány a dizsiben, de nála ez nem vonzalom, csak matek.

Előzmény: Rumcice (667803)
HemörDájjm Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667805

Én is a rajtban bízok ...ha hamilton elsőnek fordul az első körben akkor csá izgalom. Most úgy érzem hogy rozi lesz a szopórolleren, visszaesik csatáznia kell, és 2-vagy 3. lesz, attól függ hogy mennyire bénázik. Kinézem hogy elkapja egy RB. De a rajt az nyilván annyira lutri hogy előre ilyenekről beszélni elég nehéz. 

Előzmény: Rumcice (667803)
HemörDájjm Creative Commons License 2016.10.23 0 0 667804

Olvastam Alonso nyilatkozatát, nem a meki esett vissza, csak most ebben az időmérőben ennyi volt. Azért ez a pálya sem túl kedvező a mekinek. Azt mondta a stratégia maitt ez jó volt, illetve az STR visszaesésében bízik plusz ők lassabbak voltak még a mekiknél is az egyenesben. Egyébként ezt modnta a wilmosról is de nyilván a végsebesség náluk nem játszik mint gond felelős mert ők 340 körül mozogtak, viszont a versenytempójukkal lehet gond, és a gumikopás. Kíváncsi leszek, a startnál előre kell egerésznie magát, aztán a drs zónában meg vhogy kivédekezni az első pár rohamot ha úgy alakul hogy előre jön 7-8. helyig. De ehhez azért kell tényleg egy jó start. 

Plusz az első szektor azért necces lesz a rajtnál, benne van egy crash a levegőben. 

Rumcice Creative Commons License 2016.10.22 0 0 667803

Örülnék, ha Rosi lenne a vb, legalább Hami összekapná magát jövőre.

 

De most őszintén, szegény Rosi olyan sótlannak, kilúgozottnak látszik, hogy hihetetlen, nem véletlenül nincs szurkolótábora. Talán az a baja, hogy nem sztárolja magát, mondjuk nincs is mire, először a hétszeres árnyékában volt, most meg Hami árnyékában, mintha önbizalom hiánya lenne Rosinak, mintha folyamatosan bizonyítania kellene, a csapattársai meg mindig olyanok, akiknek már van múltjuk.

 

De hátha jövőre már neki is lesz múltja, és akkor jó év lesz. :)

 

A Q3-at néztem, nem ér semmit a Merci 1-2, ha megint beragad valamelyik a rajtnál.

 

Ez a jövő évi hosszú tengelytávú RB-t vajon miért lehet jó, valószínű, hogy óriási leszorítóerőre utaznak, ha nagy lesz az autó felülete a két tengely között.  Volt ilyen asszem 2010-ben vagy 2011-ben, mikor a Merci volt a legrövidebb, zabálta is a gumikat, a McLaren volt a leghosszabb tengelytávú, alig bírt elfordulni a kanyarokban Monacoban. Ez alapján azt gondolom, jövőre a RB-t a második sornál előrébb is fogjuk majd látni. Érdekes, hogy idén a Renault TAG motor is jól muszikál, pedig mennyit szidták.

Előzmény: Törölt nick (667791)
F1 Hierro Creative Commons License 2016.10.22 0 0 667802

Szerette az utcai pályákat, az egyetlen normál pályás győzelme Dijonban volt.

Előzmény: Törölt nick (667798)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!