Keresés

Részletes keresés

Andi171 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7750

Sok szerencsét a vizsgáidhoz!

 

De már láttuk ezt a poncsót régebben, amikor elkészült, nem? Csak úgy kislányok nélkül.

Nagyon szép kislányok  :-)

Előzmény: Marikje (7674)
emoke33 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7749
Jolimama küldtem levelet, légyszi a képet tedd fel, én nem tudom. Nem tanultam meg kicsinyiteni képet. Kösz.
Andi171 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7748

Lehet, hogy butaságot mondok, és már próbáltad ezeket, de én megpróbálnék úgy kilépni, hogy megnyomni egyszerre:

Ctrl + Alt + Del, és akkor kijön a Windows Feladatkezelő, és ott rákattintasz a Feladat bezárása gombra (mielőtt kijelölted, amit be akarsz zárni);

vagy Alt + tabulátorbillentyű, és azzal lehet váltani a megnyitott ablakok között. Ezzel ugyan nem zárod be a felesleges oldalt, de vissza tudsz térni a másikhoz.

Előzmény: taptapo (7686)
szmine Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7747

Sziasztok! Mindenkit üdvözlök!

Sajnos, néhány napig nem lehettem köztetek, mert a gépünk felújítás alatt volt. A tegnap estémet a visszaolvasgatással töltöttem, 20 oldalt kellett átnéznem, nem volt kis munka! :-) Nagyon szép munkákat láttam, mindenkinek gratulálok az elkészült munkákhoz. Nagyon ügyesek vagytok! Én még továbbra is a horgolás szerelmese vagyok, bár a vertcsipke és a Frivolitás is nagyon izgat, majd egyszer kipróbálom. Korábban már felvettem a kacsolatot egy hölggyel aki hajócsipkét készít és kiállítása is szokott lennei, de nem bizonyult segítőkésznek. A képei megvannak, majd előkeresem.

 

Több helyen is olvastam, hogy Gabcika egy sajnálatos esemény miatt nem lehet velünk. Lemaradtam valamiről, lehet valamit tudni erről az eseményről? Már ha, publikus? Én közületek először Őt ismertem, többször kértem Tőle tanácsot e-mailben, mindig nagyon gyors és segítőkész volt. Sajnálom, ha nem lesz itt! :-)

 

A másik amiről lemaradtam a TESCO-s könyv. Miről van tulajdonképpen szó?

 

Kedves bkristin!

 

Több helyen is olvastam, hogy a képtáram címe felől érdeklődsz. Sajnos még nincs képtáram, de a hétvégén próbálok feltenni néhány képet és leírást a netre. Ha meglesz jelzem.

 

Ballarozika!

 

Szeretném veled felvenni a kapcsolatot e-mailben, vertcsipke ügyben. Tanácsodat szeretném kérni kellékek és minta ügyben. A kincsestár weboldalán sok kelléket találtam a csipke veréshez, de nem tudom egy kezdőnek mire van szüksége. Egyébként itt egy viszonylag olcsó könyvet is találtam a vertcsipke készítésének technikájáról

 

Délután még jelentkezem, addig is mindenkinek szép napot. Velencén éjszaka óta tartó orkános szélvihar van, nagyon félelmetes, a ház minden része mozog.

 

Jolimama Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7746
Piroska,igen vannak a képtáramban
Előzmény: H.Piroska (7743)
eicu Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7745

Üdvözletem mindenkinek!

 

Olvasgaltak benneteket, de néha el vagyok maradva több fényévnyire.  Annyi minden történt mostanában itthon, hogy az ilyen érdekességek mint a Tesco könyv nem értek el hozzám. Nem tudom, hogy mi a lényege, de ha nem probléma én is szeretném megkapni ha lehetséges kérem szépen.

Egyébként nagyon ügyesek vagytok megint csak gyönyörű dolgokat csináltatok, én csak ámulok, bámulok hogy mik vannak. És már a húsvéti dolgok is előkerülnek. Fantasztikus aktív emberek jöttek itt össze ezért bármi áron érdemes egy kicsi időt itt a fórumon eltölteni.

 

Mindenkinek további szép napot kiívánok. 

Caitlin Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7744
szamolom es ugyanannyi, ezert allok tanacstalanul....
Előzmény: Briella (7736)
H.Piroska Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7743
Köszönöm a könyvet!
Gabcika: csak nyugodtan...nem hajt a tatár:))
Szerintem nagy színes virágmintákból kellene összehozni a pullit vagy kardigánt.
Karcsúaknak előnyös:)))
És ha marad anyag egy kis tasit vagy tarisznyát és készíthetsz hozzá.
Kíváncsi vagyok az eredményre:))

Én horgolt függönymintákat keresek mintarajzzal együtt (nem baj, ha nem magyar a szöveg, csak a vonalak magyarul legyenek rajzolva:))))) ehhhe
Valakinek van a képtárában?
Üveges ajtóra kellene, a mérete saccperkábé 50*120 cm.
Sajna, hétfőig nincs netem, ha tudtok segíteni, kérlek e-mailben jelezzétek. Nagyon szépen köszönöm. Kellemes 7végét Mindenkinek!
Jolimama Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7742
hirtelen ezeket találtam. Igaz nem szines a mintakép, de a leírással érthető.

Előzmény: hazyboszi (7739)
Jolimama Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7741
Szép napot!
A mai sétám eredménye ez a két lap, megmutatom, és délutánra fennt lesznek a husvét, és a babaruhák albumban.
nuszika Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7740

Hirtelen a következőket találtam: Sandra Gyerekpulcsik (kötött, 1994), Fürge Ujjak 1988 Tavasz-Nyár, Foltvarázs (kötés, horgolás, hímzés is) 2004/7, 10; Keresztszemes Magazin 2004/2, 3, 4, 5, 6.; Fürge Ujjak keresztszemes különszám 2004., Fürge Ujjak 2004/3-10, 2006/12. és a 2005-ös gyermek különszám. Ha valakit érdekel valamelyik, szóljon, beszkennelem és felteszem a képtáramba.

hazyboszi Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7739
Én most többek közt /4 db van elkezdve/
ezzel ügyködöm..)

Menyemtől kaptam fél kiló bécsi fonalat,pamut,fényes,szép...)) 5 szín)))
Ezt kreálom kardigánnak,majd ha................hordhatok ilyet....
Jó lesz így,vagy tudtok nekem többszínű,aranyos,haéadós pulli horgolás mintát?)
Most én kérek....bocs))
pullim
hazyboszi Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7738
Szép napot én is..))

Marikje: ezer kamionnal! drukkkkkkkkkk)))
Emőke: engem is érdekelne,amíg van netem.../lefordítva...)

Piroska: cérnákat megkaptam...folyamatban van...)))
Puszi,és jó semmittevős,kézimunkés napot!
Anhel Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7737
Sziasztok, szép napot mindenkinek!

Lívianéni!
Neva14!
HPiroska! Könyvet küldtem!
Briella Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7736
Caitlin! Valószínűleg nem öltesz bele a bal szélen lévő szembe. Egy darabig számold minden sorban, hogy hány hurkot húzol fel. Aztán megy már számolás nélkül is.
Előzmény: Caitlin (7729)
-Lujza- Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7735
Tudtok olcsó fonallelőhelyet a neten?
H.Piroska Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7734
Szép napot kívánok, lányok:)
A frivolitás nekem is izgatja a fantáziámat. Az tetszik benne a legjobban, hogy kevés eszköz kell hozzá, kis helyen is elfér. Tulajdonképpen hurcolhatod a zsebedben és ha buszra vársz, vagy sorbanállsz valahol, előkaphatod és nem telik az időd hiábavaló tétlenkedéssel:))
Bár, asszem, meg kellene tanulnunk néhányunknak a semmittevést is:)
Marikje: kalappal:))..a vizsgáidhoz.
emoke33 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7733
Szerintem nem nagy kunszt ez a palesztin csipke, olyan mint a makramé, csak tűvel készitik.
Előzmény: margitmama (7731)
emoke33 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7732
a leírást még le kell fordítanom, és aztán jelzem, és küldöm, akinek kell. Különben a bemutatott képeken van a leírás, elküldöm emailban, úgy talán jobban látni.
Előzmény: margitmama (7731)
margitmama Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7731

emőke33! gyönyörü gondolatok! jó lenne ha mindenki a magáévá  tenné!

 

 A bemutatott teritők gyönyörüek , hol lehet a leírásához hozzájutni!

 

                SZÉP NAPOT KIVÁNOK MINDENKINEK: Margitmama.

 

 

Előzmény: emoke33 (7730)
emoke33 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7730

       

      Ne várjuk a péntek estét, a vasárnap reggelt, az autócserét, a házvásárlást. Sem a tavaszt, a nyarat, az őszt, a telet, sem az élet végét és egy újjászületést, hanem döntsük el magunkban, hogy nincs az életben jobb pillanat a boldogságot "elkezdeni", mint ez a pillanat.

      Az életöröm és a boldogság nem úti célok, hanem maga az utazás.

 

      Néhány ötlet mára:

      - dolgozz úgy, mintha nem lenne szükséged pénzre

      - szeress úgy, mintha nem fájna a csalódás

      - táncolj úgy, minha senki se látna

 

      Most próbálj meg válaszolni ezekre a kérdésekre:

      - sorold fel a világ 5 leggazdagabb emberét!

      - sorold fel a világ 5 legutóbbi szépségkirálynőjét!

      - sorold fel  10 Nobel-dijast!

      - sorolj fel 5 Oscar-dijas szinészt!

 

      Hogy megy? Rosszul? Ne aggódj! Senki sem emlékszik igy a tegnap legjobbjaira. A tapsviharok elmúlnak, a trófeák beporosodnak, a győzteseket elfelejtjük.

 

      Most ezekre a kérdésekre próbálj válaszolni:

      - sorolj fel 3 jó tanárt, aki segitett neked azzá válni, aki lettél

      - sorolj fel 3 barátot, aki a nehéz időkben melletted állt

      - mondj olyan embert, aki azt éreztette veled, hogy különleges vagy

      - sorolj fel 5 embert, akikkel szivesen töltöd az idődet

 

      Hogy megy? Jobban? Azok az emberek, akik az életünket különlegessé teszik, nem feltétlenül a leggazdagabbak, vagy a legnagyobb dijak nyertesei. Viszont aggódnak értünk, törődnek velünk és melletünk állnak minden helyzetben.

 

      Töprengj el rajta egy pillanatra, milyen rövid az élet! Te mit akarsz tőle? Ki vagy te? Valószinűleg nem vagy a nagy- és közismert hirességek egyike, de olyan ember vagy, aki miatt ez a cikk megszületett, és olyan ember vagy, aki adni tud.

 

      Jó néhány évvel ezelőtt Seattleben, a paraolimpiai játékokon 9 atléta /akik mind mentálisan, vagy fizikailag sérültek/ felálltak a 100 méteres futás startvonalához. A pisztolylövés felhangzásakor elkezdődött a verseny, ahol /bár nem mindenki a lábain futva/, de a cél felé törekedett a beérkezés és a győzelem reményében. A nagy igyekezetben egyszer csak az egyik fiú elesett az aszfalton és jó néhányat bukfencezett, majd elkezdett sirni. A többi 8 versenyző hallotta a sirást, lelassitott és visszanézett. Mindegyikük megállt és visszafordullt. Mindegyikük. Az egyik Down-kóros lány leült mellé, megpuszilta és megkérdezte, hogy jobban érzi-e magát. Aztán mind a 9-en összekapaszkodtak és együtt sétáltak be a célvonalon. A stadionban pedig a nézők felálltak és percekig tapsoltak. Azok, akik ott voltak, a mai napig emlegetik ezt a történetet. Hogy miért? Mert valahol legbelül tudjuk: a legfontosabb dolog nem az egymás felett aratott győzelem. Az életben sokkal fontosabb a másokat győzelemhez segiteni, akkor is, ha ez azzal jár, hogy nekünk le kell lassitani.

 

      Egy gyertya nem veszit semmit, ha meggyújt egy másikat.

 

Ezek a mondatok egyszerűek, maguktól értetődőek és nincs nagy jelentőségük, de néha-néha nem árt elolvasni őket, ha egyébként tisztában is vagyunk mindezzel. Gyakran túlságosan elmerülünk abban, ami csinálunk, és közben elfelejtjük, miért is csinálju....

 

                        a fenti szöveg egy kör e-mail, úgy éreztem fontos közzétennem

Caitlin Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7729
kerdesem van: a tuniszi horgolasnal mit csinalok rosszul ha mar 5 sornal latszik, h tolodik az egesz es egy szep negyzet helyett egy pofancsapott negyzetem van ami jobbra dol?
eindor Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7728
Nagy zsákkal!Remélem szerencsét hoz!
Előzmény: Marikje (7723)
csirip46 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7727
Marikje!
Előzmény: Marikje (7723)
emoke33 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7726
Hallottatok már a palesztin csipkéröl? megmutatom.
emoke33 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7725

Sziasztok!Jó reggelt mindenkinek!

Marikje! Gondolok rád! Drukkk!

Előzmény: Marikje (7723)
ballarozika Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7724
Sziasztok!

Marikje!

Pozitív sugarak mennek, gyönyörűek a gyermekeid, és a poncsók is!
Örülök, hogy te ott laksz a csipkésboltnál, mert majd én is szeretnék onnan rendelni csipkeverőkét, később, majd szólok.

Nagyon ügyesek vagytok, sok szépet készítettetek!
Marikje Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7723
Jó reggelt Mindenkinek!
Ma du 2-től és du 4től vizsga. Szerencsére összekevrtem a vizsgaalkalmakat és ma kell kettőből holnap egyből mennem így már 11 óta házidogát írok. Már nagyon meguntam így gondoltam benézek. Nagyon drukkoljatok mert már nagyon fáradt a fejem és hol van még a du.
Puszi mindenkinek.
Neva!
Ha ilyen frivolitásokat találsz egyet kettőt átküldessz nekem? Én nem tudok xfreezni de ha kész vagyok most egy csipkecsodával a mit ballarozikától mentettem le akkor nekiesnék ennek is. Puszi Marcsi
DruKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK nekem. Sziasztok.

Andee!
Most láttam írtál az iwiwen köszönöm majd ha megtalálom magam a sok papír alatt írok . Puszi az édes Kisfiadnak.
neva14 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7722
Bocsi 2x klikkeltem. Jó reggelt az első és természetesen a többi koránkelőnek is !
Előzmény: neva14 (7721)
neva14 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7721
Előzmény: neva14 (7720)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!