Keresés

Részletes keresés

Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.09.02 0 0 541

Szia SummerGirl!

Nagyon szuper, érdekel minden infó a sminktetováló kozmetikusról. Ha tudsz akkor küldj képet a szemhéjkontúrodról. Mi a véleményed a munkájáról? Anyagiakról? Stb...

Az e-mailemre is írhatsz: nagy-klaudia@freemail.hu

Köszi!! :)

Klaudia

Előzmény: $ummerGirl (540)
$ummerGirl Creative Commons License 2008.09.01 0 0 540

Szia!

Én voltam nála szemhéjkontúrt csináltatni.

Ha érdekelnek még infok, szólj.

Előzmény: Klaudia Castiglione (539)
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.21 0 0 539
Köszi szépen! :) a segítséget is köszönöm, remélem jó lesz és nem rontják el. :)))
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.08.21 0 0 538
Szia! A nevét ismerem, de sajnos a munkáit nem, így ajánlani sem merem. Remélem szép leszel, minden jót neked!!!
Előzmény: Klaudia Castiglione (537)
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.17 0 0 537

Szia Tiffany!

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!

Én is utánanéztem ennek és találtam egy elég jónak tűnő sminktetoválót, ő is LTL-el dolgozik. itt találtam rá: www.wellnesskozmetika.com Gárdai Éva mesterkozmetikus és sminktetováló.

Esetleg hallottatok már róla valamit? Valóban szépen dolgozik?

szia:

klaudia

Előzmény: Tiffany2006 (536)
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.08.17 0 0 536
Szia! Természetesen meg lehet csinálni nagyon hasonlóra, mint ami a képeken van, de ezeken a képeken sem tetoválás van úgy látom. A szájszín lehet ilyen, de nem lesz ilyen fényes az biztos, mert ez rúzs. A képen a szem is ceruzával vagy tussal van, én már csináltam ehhez hasonlót. A lényeg az, hogy mindenképpen rajzoltassál ki mindent, mielőtt tetoválásra kerül a sor és csak akkor engedd hogy elkezdjék amikor már teljesen elégedett vagy a rajzzal. Nézd meg a www.sminktetovalas.hu oldalt, ő ltl technikával dolgozik, ha nem sajnálod illetve megengedheted magadnak anyagilag. Nagyon szépen dolgozik, de itt a fórumon van liqustrum ő is szépen dolgozik szintén ltl technikával. Ha olcsóbb megoldást keresel én is tudok neked segíteni. Üdv.
Előzmény: Klaudia Castiglione (534)
ligustrum Creative Commons License 2008.08.17 0 0 535
Szia,

A szájnál a félsatír azt jelenti, hogy a kitetovált kontúr színével haladnak a száj belseje felé, de legbelül megmarad a száj természetes színe. Tehát egy szép átmenetet képez a "tetovált szín" és a saját szájszín. Szerintem manapság nem is tetovál senki a szájtól nagyon színben elütő kontúrt, nem is szép és szerencsére már nem is divat.
A képen egy teljes satírnak megfelelő rúzsozott száj látható szájfénnyel.
Csak bíztatni tudlak, hogy vágj bele, naggyyyon kényelmes! :-)
Előzmény: Klaudia Castiglione (534)
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.16 0 0 534

Az ajkaimat pedig ilyen színű satírral szeretném besatíroztatni. Csak azt nem tudom még, hogy a teljes satír és a fél satír között mi a különbség? Ha én ilyen hatást akarok elérni, mint ami ezen a képen van, akkor nem elég a félsatír? Igaz? És a szájkontúrt pedig pont így szeretném, mint ezen a képen. Nem akarom, hogy olyan erőltetett legyen. Szinte olvadjon egybe a satír után kapott szájszínemmel, csak kicsit legyen sötétebb. Meg lehet csinálni így? Nagyon szeretnék egy komplett sminktetoválást. Rengeteget költök sminkszerekre. De nem is ez a probléma, hanem az, hogy állandóan elkenődik a sminkem, de ha nem vagyok kifestve nem érzem jól magam.Mindig toppon akarok lenni, reggel is ha felébredek és a strandon is. Anyumnak ki van tetiváltatva a szeme, de nekem azért nem tetszik, mert nem megy végig a szem belső sarkáig és nagyon vékony. Ha olyan hatást akarok elérni mint annak a szőke hajú csajszinak a szeme ami a képen is volt, akkor nem elég ha a vékonyabb szemhéjtetoválást választom. Hogy működik ilyenkor? Mit kell kérnem a tetováló kozmetikustól??

Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.16 0 0 533
A szemöldök formáját pedig ilyenre akarom csináltatni. A szálazó technikával meg lehet így csinálni, hogy pont ilyen legyen mint ezen a képen? Vagy legalább nagyon hasonló!?
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.16 0 0 532
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.16 0 0 531
Ilyen szem tetoválást akarok. Hogy a szem belső sarkáig legyen kitetoválva.
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.16 0 0 530

Szia Tiffany!

Igen, a képen lévő nő száján nincs semmi extra kontúr, nekem is csak olyan kell, ami nagyon természetesnek hat! Tehát nem akarok pirosas kontúrt. :)

Nagyon jó lenne, ha a szemöldökömet a szálazási technikával megtudnák csinálni olyanra mint ami a képen van.

A szememnél pedig úgy akarom, hogy egzotikus tekintetem legyen. tehát a szem belső sarkáig akarom kitetováltatni. Tudom, hogy ezt kevesen vállalják el, mert fenn áll a szemen kialakuló hematóma kialakulásának veszélye. De szerintem ezt is ki lehet kerülni. Szerinted?

 

Előzmény: Tiffany2006 (528)
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.08.16 0 0 529
Szia! A szemöldök teto gyógyulási ideje legalább 1 hét és nem lehet vele napozni valóban.
Előzmény: Warnika (527)
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.08.16 0 0 528
Szia! Ha a szemöldöktetoválást abszolút természetesre akarod, akkor nem satírozva csináltatod, hanem szálas technikával. Ez a szemöldök ami a képen van szerintem nincs tetoválva, legalábbis ahogy itt ki lehet venni nem úgy tűnik, de nagyon hasonlóra meg lehet csinálni. A szemkontúrt abszolút, a szájnál nekem úgy tűnik hogy ez egy rúzs, vagy szájfény de satírozással el lehet érni egy ilyen hatást. Üdv.
Előzmény: Klaudia Castiglione (525)
Warnika Creative Commons License 2008.08.15 0 0 527

sziasztok,

mennyi idő a gyógyulása a szemöldök tetkónak? tuti nem lehet vele napozni? én ma csináltatnám, de most megyek 2hét szabira, nem szeretném ha emiatt elrontanám az egész nyaralást...

Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.13 0 0 526
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.13 0 0 525

Mutatok egy képet is, hogy milyen színű és formájú komplett sminktetoválást akarok.

Szerintetek lehet egy szemöldöktetoválás ilyen, mint ezen a képen?

Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.13 0 0 524

Sziasztok! Már elég régóta gondolkoztam azon, hogy betetováltassam-e a szemhéjam, a szám és a szemöldököm. És úgy döntöttem, hogy belevágok. CSak az a baj, hogy félek attól, hogy elrontják.

Nagyon természetes hatást akarok. A szemöldök satír mi is tulajdonképpen?

Természetesen meg akarom tartani a szemöldökszőrszálakat mert szerintem úgy természetesebb a hatás.

 

Tiffany2006 Creative Commons License 2008.08.02 0 0 523
Köszönöm szépen! Írnál róla valamit az emailemre? Ár, hány órát használt? erga56@freemail.hu
Előzmény: oakleyman (522)
oakleyman Creative Commons License 2008.07.30 0 0 522
Használt Long-Time -Liner eladó!
Előzmény: Tiffany2006 (392)
Neophrone Creative Commons License 2008.07.23 0 0 521

Szia

 

Végleges szőrtelenítésre megoldás a lézer. A tetoválás nem befolyásolja amennyire tudom. Egyébként szerintem sem érdemes eltüntetned a szemöldököd, kivéve, ha a természetes vonala különbözik attól, amit tetováltatni szeretnél. Én Ligustrumnál voltam és elégedett vagyok vele. www.longtime.hu (Ajánlottam már másoknak is.)

Sok sikert.

N.

Előzmény: CassidyRamone (519)
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.07.21 0 0 520
Szia! Miért akarod a szőrszálaidat eltüntetni? Sokkal természetesebb hatása van ha a szőr ott marad és alatta van a tetoválás, ha csak nem teljesen más formát akarsz. De Te tudod... Igazából vannak végleges szőrtelenítési módszerek, találsz itt a neten is többet, de hogy mennyire végleges azt majd meglátod. Én Budapesten a XXI. ker.ben tetoválok, ha gondolod írj. erga56@freemail.hu
Előzmény: CassidyRamone (519)
CassidyRamone Creative Commons License 2008.07.18 0 0 519

Ciasztok! :)

Azt szeretném kérdezni,h szemöldök tetováltatás után a szőrszálak ugyanugy újra nőnek?Nincs vmi végleges szőrtelenitő megoldás?

És tudnátok nekem vmi jó szalont ajánlani,ahol szép szemöldököt tetoválnak?(valahol Bp-en ,vagy Szenendre környékén)

 

Előre is köszönöm :)

Üdv

Tiffany2006 Creative Commons License 2008.07.15 0 0 518
Szia Évi! Németországban voltam, meg a gépem is bekrepált szegénykém, most hoztam el a szervízből. Olvastam, hogy mi történt a kolleganőd kontúrjával, szerintem is még egyszer korrigáld és akkor már biztos jó lesz. Ha még nem fordult ilyen elő veled, akkor biztosan nem a Te hibád ne aggódj. Nem tudom, hogy tetoválsz, hogy fölülről karcolod, vagy döntve tolod a kézi egységet a bőrön? Ha fölülről, egyenesen, akkor próbáld meg a másik módszert. Puszi! És köszi hogy kerestél!
Előzmény: Eve Tatto (517)
Eve Tatto Creative Commons License 2008.07.13 0 0 517
Szia!
Te merre vagy???
Előzmény: Tiffany2006 (486)
Eve Tatto Creative Commons License 2008.07.13 0 0 516
Én mindig 2 korrekciót vállalok,
hát majd meglátjuk milyen lesz a kövi ütés.
Előzmény: ligustrum (515)
ligustrum Creative Commons License 2008.07.12 0 0 515
Hát, igen. ...Elég kellemetlen. Szerencsére a LTL-el nem fordul elő, talán ha 1 ilyen eset volt nálam a kb 8év alatt, de akkor belefér a 2.korr. is, és utána már szuper a végeredmény! ;-)
Előzmény: Eve Tatto (514)
Eve Tatto Creative Commons License 2008.07.10 0 0 514
ez szomorú!
Veled történt ilyen???
Ezt hogy magyarázom meg a vendégnek hogy nem béna vagyok hanem az ő "bőre rossz"!!!
Előzmény: ligustrum (513)
ligustrum Creative Commons License 2008.07.10 0 0 513
A sebgyógyulás is testtájanként változó. :-))
Előzmény: Eve Tatto (511)
$ummerGirl Creative Commons License 2008.07.09 0 0 512

Nekem is volt egy 1 éves kontúr már a szememen (ami teljesen jól benne volt, csak nem tetszett az alakja- ez a kontúr már korrekció nélkül is jól nézett ki anno), és gondoltam, csak átüttetem a végét (meg már akkor az egészet), hogy minden stimmeljen.

De a pigment egyszerűen nem marad benne. És tegnap az egyik alsó kontúromról már teljesen lejött a varr, és látszik, hogy ugyan olyan mint az első tetoválás után. Komolyan mondom, a jobb szememmel lehet vmi gáz, mert ez dobja csak ki a festéket, a másik nem(annyira)!

Nem tudom mit csináljak komolyan. De ha már kifizettem ennyi pénzt, szeretném, ha szép lenne legalább.

Jah és mondanom sem kell, hogy pontosan betartok minden utasítást, de úgy látom, semmi nem használ.

Előzmény: Eve Tatto (511)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!