Keresés

Részletes keresés

Monika781 Creative Commons License 2017.01.19 0 0 6350

Sziasztok/szia!

 

szunyogokrol van infotok az IFa Villa bavaro kornyeken? Titeket csipett meg szunyog vagy vittetek szunyogriasztot? Ez fontos nekem, Zika virus miatt kerdezem. Egyaltalan hallani valamit rola arra fele? Leginkabb akik volak mar kint(babaval), oket kerdezem.

Előzmény: Kolnan (6274)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.19 0 0 6349

Szia!

A nem felújított szobák (már csak superior van ilyen) eléggé lelakottak, erkély nem tartozik hozzájuk. A felújítás folyamatos ezert ezek a szobák nagyon hangos helyen vannak! Reggeltől estig kalapálás, fúrás, faragás, flexelés hallatszik! Ezek mellé jön még a medence és a nagyszínpad zaja. De a felújított superior szobáknál is hasonló a helyzet a lelakottságot kívéve (mert azok szepen meg vannak már csinálva) mível ezek egy helyen (csoportban) vannak.

Mível nászútra mentek mi inkabb a standard szobákat javasoljuk, ami bungalow stilusu es már az összes felújított, csendes szép parkos helyen találhatóak!

Ezek 2016 decemberi állapotot tükrözik.

Jó nyaralást, érezzétek jól magatokat és sok boldogságot kivanunk!

Előzmény: BRDomi (6348)
BRDomi Creative Commons License 2017.01.18 0 0 6348

Sziasztok! Mi februar 22-en indulunk Becsbol a Condor legitarsasaggal az IFA VILLAS-ba a ferjemmel naszutra.

 

Erdeklodnenk, hogy milyenek a nem felujitott szobak? Erdemes kicsit rafizetni a felujitott szobakra? 

Es a masik kerdesunk az lenne, hogy jon-e meg valaki ebben az idopontban? ☺

Valaszotokat elore is koszi! 

stephenx001 Creative Commons License 2017.01.18 0 0 6347

Szia Gustavo mindenben segít esküvővel kapcsolatban nekünk is ő intézett mindent, profi mindenben csak dicsérni tudom én is és a párom is.

Előzmény: travel444 (6345)
stephenx001 Creative Commons License 2017.01.18 0 0 6346

Szia.

 

 

Ahol mi voltunk ott a kávézónál is volt wifi szuperül ment estig akkor volt csak gond mert túl volt terhelve , vodás vagyok és a világ jegy helyet inkább vettem heti jegyet a szállodába ami 12000 ft volt de az egész parton és a szálloda körül is működött szuperül gond nélkül és korlátlanul persze.

Nézd meg neked mire kell és döntsd el melyik a jobb.

Előzmény: Sajóattila (6324)
travel444 Creative Commons License 2017.01.18 0 0 6345

Köszönöm szépen az infókat:) Örülök, hogy jól sikerült. Szimbolikus vagy hivatalos esküvő volt? lehet egyszerűbb verzió a szimbolikus esküvő...

Előzmény: murcsika (6343)
murcsika Creative Commons License 2017.01.18 0 0 6344

A wifi a kávézóban ingyenes, de használhatatlan!A szállodában fizetős, ha jól emlékszem 10 dollár/nap, de mondták ott nyaralók hogy az sem működött igazán jól. Mi a vodafone világjegyet vettük meg, ami 1990 Ft egy napra, és akkor állítod le amikor te akarod és akkor aktiválod amikor te akarod. smsben kell a vjegy szót elküldeni a 1270re

Előzmény: Sajóattila (6324)
murcsika Creative Commons License 2017.01.18 0 0 6343

Szia, nagyon jól sikerült minden köszönjük :-) Annyi pici szépséghiba csúszott a dologba, hogy péntekre terveztük az esküvőt, de közbeszólt az időjárás,mert olyan szél lett hogy nem engedték ki a hajókat, így vasárnapra tolódott az időpont, de nem bántuk,mert nagyon klassz idő lett. Saona szigete gyönyörű,Gusztavoval voltunk.Egész napos program volt:délelőtt fodrász még Punta Canán,majd hajóval Saonára,ott ebéd, pihenés,aztán sminkelés(azt én csináltam)a férjem segített felvenni a menyaruhát :-D  aztán fotózás és  megvártuk a naplementét akkor volt a szertartás,ami gyönyörű volt!Várakozáson felüli volt,meseszép és Gusztavo is nagyon odatette magát :-)  Mi az Ifa Villas Bavaro hotelben voltunk,amivel  megvoltunk elégedve. Az ételek finomak voltak,mindig volt bőségesen minden. Vannak bizonyos italok melyek nem voltak benne az allinclusive ellátásban,de olyanokat nem ittunk.A wifi az katasztrófa volt!Minden este volt program a szállodába,az animátorok kitettek magukért,színvonalas műsort adtak. Sajnos mi az utolsó két napban összeszedtünk egy gyomorfertőzést,amire jelzem az itthonról vitt gyógyszerek semmit nem érnek!Ott amit kaptunk :Prodom a neve, az egy csodaszer! Ha az nincs nem is tudom hogy jöttünk volna haza...

De összességében minden klassz volt,egy örök élmény , emlék marad! Én csak ajánlani tudom!

Előzmény: travel444 (6332)
Ka Pál Creative Commons License 2017.01.18 0 0 6342

Tehát, ha ötször átmész becsukott szemmel az úton és nem ütnek el, hatodszorra is átmehetsz kockázat nélkül? :o)))))

A te nyaralásod, te döntésed...

Számold ki hány ezer forintért ücsörögtél volna óránként, csak a retyón, néhány napot, ha bekapsz akár valami egyszerű gyomorfertőzést, s lehet más jön ki neked is a "kockázat elemzés képlet" végén :o)))

Előzmény: Ricsee1986 (6309)
harimango Creative Commons License 2017.01.16 0 0 6341

Sziasztok!

 

jetairfly-on hogyan működik az ülőhelyfoglalás? Azt írja a weboldal, hogy nem biztosítanak fix helyet, csak helytípusok vannak. Ketten utazunk, viszont külön-külön foglaltuk a repjegyeket, nem lehet valahogy egymás mellé foglalni a helyeket?

Köszi!

omegawatch72 Creative Commons License 2017.01.15 0 0 6340

Ha valakit érdekel Punta Canára ltur.de-nek vannak super last minute ban mindig hétfőre és szerdára maradékrepjegyei: 278-305 Euro-s árakon általában: Bonnból-Brüsszelből.

Sajóattila Creative Commons License 2017.01.15 0 0 6339

Ja és Düsseldorfi átszállással!

Sajóattila Creative Commons License 2017.01.15 0 0 6338

Az előzőhöz 2017.01.19.-én

Sajóattila Creative Commons License 2017.01.15 0 0 6337

Tisztel fórumozók!

Van valaki közöttünk aki az AirBerlin 06:25 kor Bécsből induló járatával jön Punta-Canara?

 

Lacoste40 Creative Commons License 2017.01.15 0 0 6336

www.seemore.do

sok boldogságot!😀

Előzmény: travel444 (6332)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.15 0 0 6335

A legjobb választás esküvőre Dominika, azon belül is Saona! Életünk legjobb döntése volt! Felejthetetlen  élmény!

Aki teheti és lehetősége van rá az vágjon bele, de csak is Gustavóval!!!

Előzmény: travel444 (6332)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.15 0 0 6334

A legjobb választás esküvőre Dominika, azon belül is Saona! Életünk legjobb döntése volt! Felejthetetlen  élmény!

Aki teheti és lehetősége van rá az vágjon bele!

Előzmény: travel444 (6332)
travel444 Creative Commons License 2017.01.15 0 0 6333

Sziasztok, esetleg van valakinek tapasztalata esküvővel? 3 hotelen gondolkodunk: Secrets Royal Beach, Royalton Punta Cana és Now Larimar. Köszönöm.

Előzmény: travel444 (6332)
travel444 Creative Commons License 2017.01.15 0 0 6332

Kedves LnéKZ, írtad a fórumon, hogy esküvőt terveztek decemberben egybekötött nászúttal. Kérhetnék tőleg infót, hogy sikerült? Mindennel meg voltatok elégedve? Az esküvő menete rendben zajlott? Jó választás esküvőre Dominika? Mi május elején terveznénk hasonlót... Köszönöm előre is a válaszod.

Előzmény: LnéKZ (6098)
Sajóattila Creative Commons License 2017.01.14 0 0 6331

Köszönöm a válaszod!

Mivel nem szeretem a rumot így teszek be helyette pálinkát! Akkor nem foglalom a helyet a bőröndbe a pipával szemüveggel!

Előzmény: sirLancy (6330)
sirLancy Creative Commons License 2017.01.14 0 0 6330

Szia!

 

A legtöbb hotel tengerpartján nincs nagy élet a tengerben, de kirándulások alkalmával lehet szép helyeket felfedezni. Ha gazdag tengeri élővilágot akarsz felfedezni akkor a snorizásra célzott túrák, kirándulások vannak.

Előzmény: Sajóattila (6329)
Sajóattila Creative Commons License 2017.01.14 0 0 6329

Tisztel fórumozók!

Több helyen olvastam hogy gyönyörű égszín kék a tenger illetve azt is hogy sok a partra sodor vízi növény! Az lenne a kérdésem hogy a tengeri élővilág, pipával és búvárszemüveggel látható és szép-e a szállodákhoz tartozó parton, vagy csak a kirándulások csodaszép partjain vannak tengeri csillagok és egyéb élőlények halak? Érdemes-e vinni pipát szemüveget, vagy snorizásra nem alkalmas a szállodákhoz tartozó part?

Köszönöm a válaszokat előre is! 

Sajóattila Creative Commons License 2017.01.14 0 0 6328

Köszönöm válaszod!

Előzmény: pmarc89 (6326)
Lacoste40 Creative Commons License 2017.01.14 0 0 6327

Kriszti

 

Szeptember az esös idöszak.Melegnek meleg lesz,csak a kérdés,hogy mennyi esore számitsatok.Ez lehet naponta tiz perc,de akár komoly esozés is.En kivánom,hogy szerencsétek legyen!Amugy voltunk egy hasonló helyen,nem olvastam utána.Kiderült,hogy ott is éppen esos idoszak volt.Lefoglaltam mindent.Nézem az elorejelzèst,vihart mondott minden napra.Mi legyen??Menjünk,legfeljebb  pihenünk a Resortban(igaz ez egy hét volt).Nem mondtuk vissza.Elmentunk.Végig napos 30-35 fok volt.Egy csepp sem esett.Szerencsénk volt.Amugyikyen helyeken Nekem tetszik a napi 20-30 perc esö.Felfrissit,kellemes.

 

ÉTELEK:Én mindig csak pozitivan beszéltem,irtam Dominikáról.De kedvesem ott olyan ételmérgezést kapott,hogy nagyon megijedtünk.(5 *-os szállodában).Gyakorlatilag utána az már rá is nyomta a bélyegét a nyaralásunkra.Gustavo segitett,mentünk orvoshoz.Nagy volt az ijedelem.Tudom,ez bárhol elöfordulhat a világban.X helyen jártunk,s soha sehol nem volt ezzel probléma,soha.Évekbe tellett amire a feleségemet újra rá tudtam venni,hogy visszatérjen.Várjuk nagyon,mert amúgy remek hely!

Előzmény: tkriszti1414 (6315)
pmarc89 Creative Commons License 2017.01.13 0 0 6326

A wi-fi fizetős , de ezt igénybe veheted az internet kávézóban , vagy akár a szobákban is, sajnos árra nem emlékszem .

Én az étellel nem voltam teljesen megelégedve , de én 2014-ben voltam ott, remélhetőleg változott pozitív irányban .

youtubeon is van egy kis videó/kép válogatás az ott töltött 2 hétről : http://youtu.be/qH1yCXgRRok

Előzmény: Sajóattila (6324)
Amazon Travel Iroda Creative Commons License 2017.01.13 0 0 6325

Az IFA jelenleg felújítási munkálatokat végez, melynek márciusban lesz vége. A Standard szobák már az új állapotban elérhetőek, viszont a Superior szobák még hátra vannak. A WIFI fizetős, de a postos díját hétfőre tudom megmondani :)

Szép hétvégét mindenkinek!

Sajóattila Creative Commons License 2017.01.13 0 0 6324

Köszi a választ! Esetleg az IFAval kapcsolatban valami hasznos információt tudsz mondani? Például wi-fi el kapcsolatban? Lehet a közelben venni Vodafone SIM kártyát internet miatt, mert két hét alatt az itthoni ügyes bajos dolgokat intézni kell vagy a szállodai wifit fizessem inkább?

Előzmény: pmarc89 (6319)
Stella70 Creative Commons License 2017.01.13 0 0 6323

szerinted?

Előzmény: Juan935 (6261)
Stella70 Creative Commons License 2017.01.13 0 0 6322

hát ez messze nem igaz..

én mindent ettem és semmi bajom nem lett..

Előzmény: Ka Pál (6297)
Stella70 Creative Commons License 2017.01.13 0 0 6321

kifelé is kell, ha nem fizeti ki helyetted a légitársaság

 

Előzmény: MrsM. (6299)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!