Keresés

Részletes keresés

hackz Creative Commons License 2000.11.03 0 0 41
Sziasztok!

Kedvcsinálónak egy kép a lokereni (Belgium) Ironman-ről: :-)))))))


vastigris Creative Commons License 2000.11.03 0 0 40
>szia

Ez meg mi akart lenni? Nem túl bőszavú beköszönés. Igaz, én sem vittem túlzásba az elköszönést. ???

Előzmény: lieber kati (39)
lieber kati Creative Commons License 2000.11.02 0 0 39
szia
Előzmény: vastigris (38)
vastigris Creative Commons License 2000.11.02 0 0 38
kivi!
Azt kifelejtetted, hogy a bringát viszont kb 40-es átlaggal nyomnád!

Nyulcsi!
Nem osztanád meg velünk kezdetnek az edzéstervedet? Én örülnék neki. Légyszíves!

vastigris Creative Commons License 2000.11.02 0 0 37
Polar XTrainer Plus (kerékpáros, triatlonos pulzusmérőóra)

Eladó használtan pedálfordulatszám-mérővel v. anélkül! Árat még nem tudok, de ha érdekel vkit megkérdezem konkrétan!

kivi Creative Commons License 2000.10.31 0 0 36
Ez engem is régóta foglalkoztat... :) De sajnos nem jutottam még megoldásra. Igazából nem szeretek úszni, és nem is úszom túl gyorsan. Szerintem a mezőny már a fordítónál lenne a bicajjal amikor én kimászom a vízből. Elég lesz nekem a duatlon is. :)
Előzmény: Hiver (35)
Hiver Creative Commons License 2000.10.31 0 0 35
Szasztok!
Én is itt vagyok, csak hogy teljes legyen a B-Bp csapat!!!

...és ha már itt vagyok, 1x majd én is kipróbálom ezt a triatlon dolgot...

Eddig még csak a duatlonig jutottam, és az tetszett. De a Spuriban találtam egy mondatot, ami rám is mélyen igaz: "Futó vagyok, és kerékpár az aszcendensem. Az úszástól mélyen elhatárolódom." Szóval nem lehet ezt vhogy megúszni szárazon? :o)

vastigris Creative Commons License 2000.10.30 0 0 34
Asszem még senkit sem becéztetek ennyit itt a topicban, mint engem! Köszönöm! Ez tetszik. Folytassátok bátran!
Előzmény: pen (32)
vastigris Creative Commons License 2000.10.30 0 0 33
nyulcsi?
Mi a manó, csak nem bővült a család? :)
pen Creative Commons License 2000.10.30 0 0 32
Te tigrincs, vigyázz magadra!! ;o))
Szerintem üldözd inkább V.P-t Nagyatádon, vagy kergessétek együtt a nyuszit!

pen

Előzmény: vastigris (31)
vastigris Creative Commons License 2000.10.30 0 0 31
Csak nem te fogod futtatni? :)

VP!
Ha még egy kicsit cukkollak, jövőre Nagyatádon új pályacsúcsot döntesz!

nyuszi!
Lehet, hogy kell egy álnév neked ide! :)

Előzmény: V.Péter (26)
nyuszi_ Creative Commons License 2000.10.30 0 0 30
Jó, hogy kérded: örömmel jelentem, hogy éppen most rakosgatom egyiket a másik után a szkennerbe, még ma este fel is kerülnek a képeid!

Pssszzzt, ti engemet nem is láttatok itten!!!! Csak a nyulcsinak ne szójjj! =;o)

nyuszi

Előzmény: pen (29)
pen Creative Commons License 2000.10.30 0 0 29
Hahó, lassabban fiatalok!

Az én bőrömre -futásomra- alkudozni nem szép dolog ;o)) Szerintem annyi kört kell majd ott futkározni, hogy jut bőven minden társaságra vágyó topictársnak ;o)

Nyuszi - te itt csak csendes megfigyelő státuszban vagy jelen, nem? Vagy szóljak Julcsinak?! (Hogy vannak a képeim? ;o))

üdv
pen

nyuszi_ Creative Commons License 2000.10.30 0 0 28
+ egy ?

nyuszi

Előzmény: nyuszi_ (27)
nyuszi_ Creative Commons License 2000.10.30 0 0 27
Mivel várjalak benneteket a célban =;o)))

nyuszi

Előzmény: V.Péter (26)
V.Péter Creative Commons License 2000.10.30 0 0 26
Vastigris,
Pen nem fog téged megvárni a futással, mire te beérsz a bringával, már rég velem fog futni! :-) (Jövö augusztusig megtanulok úszni és biciklizni!) Különben is feleslegesen várna meg, ugysem tudnád tartani vele a lépést! :-)
Előzmény: vastigris (23)
hackz Creative Commons License 2000.10.30 0 0 25
Sziasztok Futóbolondok!

Isten hozott mindenkit a triatlonos topikban. Remélem idővel profi triatlonosok is ránk találnak és akkor komoly edzéstippeket is olvashatunk.

BB csapatunk a Rohan(spuri)csapat 2/5 része kiegészülve egy kerékpáros haverunkkal már két alkalommal végigcsinálta váltóban az Ironmant. Hatalmas élmény, mindenkinek ajánlhatom. Hangulatában a BB-hez hasonló, csak egy napba sürítve. Nekem az 1998-as Ironman volt emlékezetes, amikor a futópályát a figyelmes szervezők alkonyat után mécsesekkel rakták ki. A frissítőállomásokon pedig dinnyét (!!!!!!) adtak. Nem is bírtam 3:17:58-nál rosszabbat futni.

Az igazi kihívás persze az egyéni verseny lenne, de az még elérhetetlen álom. Addig is marad a fonyódi féltáv.

A BB-n tettt ígéretem természetesen áll. Ha kézhez kapom a jövő évi belga versenynaptárt, jelentkezem a futó topikban. Azt már biztosan tudom, hogy április 22-én lesz a Rotterdami Maraton.

Üdv

H.

V.Péter Creative Commons License 2000.10.30 0 0 24
Természetesen!
Előzmény: pen (21)
vastigris Creative Commons License 2000.10.30 0 0 23
Pen!
Ha megvársz majd a futással, akkor esetleg. :)
Előzmény: pen (21)
IV.kercsaj Creative Commons License 2000.10.30 0 0 22
Sziasztok!

Pont én maradnék ki??? ;-)

pen Creative Commons License 2000.10.30 0 0 21
Sziasztok!

Úgy látom, a futobolondok "kemény magja" már meg is jelent a topicban - szinte az egész B-Bp csapat itt van ;o))

Csatlakozhat hozzátok az ember lánya, ha összes triatlon irányú indíttatása annyi, hogy
tervezgeti (esetleg?) egy ironman váltó tagjaként a verseny futkározós részének teljesítését?

üdv
pen

kivi Creative Commons License 2000.10.28 0 0 20
Végszükség esetén összevonathatjuk a két topicot! :))))))))
V.Péter Creative Commons License 2000.10.28 0 0 19
"És most az összes futóbolond átpártol ide? Vagy össze-vissza irogatunk egymásnak ide is meg oda is?"
Triatlonos témában ide irogatunk, futósban pedig a futóbolondokba. A félmaratonos kérdésednek például nem itt lenne a helye! :-)))
Előzmény: vastigris (16)
vastigris Creative Commons License 2000.10.28 0 0 18
Egyesüljünk egy futó-triatlon topicban!:)))

Most már jó lenne itt olvasni egy-két edzéstervet is!

originalqszi Creative Commons License 2000.10.28 0 0 17
Oh, már megint rosszúl olvastam:(((( Azt hittem, hogy ujabb Trianon tpoicról van szó:DDDDD
vastigris Creative Commons License 2000.10.28 0 0 16
Hát itt vagyok! Ragyogok! Üdv mindenkinek!
Én vagyok a HETEDIK! Reszkessetek! :)) (mármint FUTÓbolond)

Én is szeretnék bevágódni a triatlon szupermanjei közé. Találkozunk Nagyatádon!

Minden jellegű edzés-segítség érdekel. De hol vannak a profi tanácsadók?

Hackz! Jössz a Szentendrei félmaratonra?

És most az összes futóbolond átpártol ide? Vagy össze-vissza irogatunk egymásnak ide is meg oda is? Csak össze ne keverjem!

Kezdetnek ennyi.

Előzmény: ssneci (15)
ssneci Creative Commons License 2000.10.28 0 0 15
Tehát mint 6. futóbolond üdv mindenkinek.

hackz
kiheverted B-B izgalmait-fáradalmait?
Valószínü, hogy csak néha látogatok ide, mert a TRI-ből az úszást Sopronban,és Tatán egy időre letudtam. Ti azért sűrűbben műveljétek.

Hol a Vastigrincs?

ssneci Creative Commons License 2000.10.28 0 0 14
akkor gyorsan, hogy még pontszerző legyek!:))
V.Péter Creative Commons License 2000.10.28 0 0 13
Egy szerintem hasznos információ a triatlon iránt érdeklödöknek (azoknak, akik eddig esetleg nem tudták) : A Magyar Triatlon Szövetség honlapja a www.zalaszam.hu/triatlon cimen található, ahol versenynaptárt, eredménylistákat, ranglistákat és egyéb, triatlonnal és duatlonnal kapcsolatos érdekességeket lehet találni.
kivi Creative Commons License 2000.10.28 0 0 12
Lecsúsztam a dobogóról... :(
Előzmény: V.Péter (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!