Keresés

Részletes keresés

nyuszi_ Creative Commons License 2000.11.06 0 0 46
"Nem lehetne a Váci Napló remek cikkeit vhogy szintén felrakni majd a gyuribácsi-féle honlapra?"

nyulcsi, kívánságod parancs :)))

Ime:
futobolondok.com -> Képek -> A Bécs-Budapestről megjelent írások úton eljuthatsz vágyaid beteljesüléséhez. Egyelőre itt láthatod, de majd aki csinálja a gyuribácsioldalt, az innen le tudja szedni a dolgokat, oké?
Mivel nekem csak a fénymásolat van meg, ezért nem olyan nagyon jó minőségű, ennyit tudtam kihozni belőle.
(Ja és esetleg megkérdezhetnéd, hogy a 3-4. írás melyik számból való, mert a fénymásolaton nem tudom elolvasni.)

nyuszi

Előzmény: IV.kercsaj (44)
IV.kercsaj Creative Commons License 2000.11.06 0 0 45
vastigris
Most kerestem vissza az edzésterves hozzászólásomat, a Fb-n a 720-as.
IV.kercsaj Creative Commons License 2000.11.06 0 0 44
nyuszi :-)))))))
A sorsod a kezemben van. (Ezt te mondtad! :-)))))
Ha már mindenképpen álnéven akarsz publikálni a triatlonos topikban, akkor ajánlom pl. a R.Anita nicket, szigorúan rózsaszín aláírással ;-))))

Nem lehetne a Váci Napló remek cikkeit vhogy szintén felrakni majd a gyuribácsi-féle honlapra?

vastigris/nájlontigris/tigrincs/vascica/vasmacska ;-)
anno írtam a Fb-ra egy edzésterv-féleséget. Nyuszinak már mondtam, hogy Ironmanre készülő csapattársam úszásból 2-szer, bringából és futásból kb. 3-szor teljesített többet az ott leírtaknál úgy, hogy mind3 sportágban komoly állóképességel rendelkezett már.
Tegnap hallgattam a rádióban Kropkót. A riporter azt kérdezte tőle, hogy hogyan lehet képes egy átlagember ilyen irdatlan távok teljesítésére mindenféle károsodás nélkül. Azt válaszolta, hogy rendszeres és fokozatos edzésmunkával, ami egy megbízható állóképességi alapra épül.
(Én azt tapasztaltam nagyon sok emberkével beszélve, hogy hiába volt meg az utóbbi 2 dolog, önhibájukon kívül /munka, vizsgázás, család, stb./ a rendszeresség hiányzott a felkészülésükből, és emiatt nem úgy teljesítették az Ironmant/maratont/féltávot, ahogyan elképzelték.)
A váci Mikulásfutáson - ha tényleg el tud jönni - személyesen is meg lehet majd kérdezni őt, hogy ajánlja-e neked és nyuszinak a 2001-es nagyatádi Ironman teljesítését. Szvsz érdemes lenne mindkettőtöknek várnia 2002-ig.

Ugye, milyen profi befutóképet csináltam rólad?
A vastigris-nyuszi-vazelin-PanTelescsaj sztori megörökítését is nekem köszönhetitek :-) Úgy lett volna az igazi, ha nyuszin éppen a rózsaszín meze van............... :-DDD

Üdv mindenkinek:
IV.kercsaj/nyulcsi/Newl

Hiver Creative Commons License 2000.11.04 0 0 43
Nem nagy cucc! Ma múzeumban voltunk, és rengeteg ironmant láttunk. Volt még ezen kívül nagyon sok ironwoman, meg stoneman, meg mindenféle. :o)
Előzmény: hackz (41)
pen Creative Commons License 2000.11.03 0 0 42
Na ne mondja hogy csak a triatlontól lett ilyen! ;o)))

pen

Előzmény: hackz (41)
hackz Creative Commons License 2000.11.03 0 0 41
Sziasztok!

Kedvcsinálónak egy kép a lokereni (Belgium) Ironman-ről: :-)))))))


vastigris Creative Commons License 2000.11.03 0 0 40
>szia

Ez meg mi akart lenni? Nem túl bőszavú beköszönés. Igaz, én sem vittem túlzásba az elköszönést. ???

Előzmény: lieber kati (39)
lieber kati Creative Commons License 2000.11.02 0 0 39
szia
Előzmény: vastigris (38)
vastigris Creative Commons License 2000.11.02 0 0 38
kivi!
Azt kifelejtetted, hogy a bringát viszont kb 40-es átlaggal nyomnád!

Nyulcsi!
Nem osztanád meg velünk kezdetnek az edzéstervedet? Én örülnék neki. Légyszíves!

vastigris Creative Commons License 2000.11.02 0 0 37
Polar XTrainer Plus (kerékpáros, triatlonos pulzusmérőóra)

Eladó használtan pedálfordulatszám-mérővel v. anélkül! Árat még nem tudok, de ha érdekel vkit megkérdezem konkrétan!

kivi Creative Commons License 2000.10.31 0 0 36
Ez engem is régóta foglalkoztat... :) De sajnos nem jutottam még megoldásra. Igazából nem szeretek úszni, és nem is úszom túl gyorsan. Szerintem a mezőny már a fordítónál lenne a bicajjal amikor én kimászom a vízből. Elég lesz nekem a duatlon is. :)
Előzmény: Hiver (35)
Hiver Creative Commons License 2000.10.31 0 0 35
Szasztok!
Én is itt vagyok, csak hogy teljes legyen a B-Bp csapat!!!

...és ha már itt vagyok, 1x majd én is kipróbálom ezt a triatlon dolgot...

Eddig még csak a duatlonig jutottam, és az tetszett. De a Spuriban találtam egy mondatot, ami rám is mélyen igaz: "Futó vagyok, és kerékpár az aszcendensem. Az úszástól mélyen elhatárolódom." Szóval nem lehet ezt vhogy megúszni szárazon? :o)

vastigris Creative Commons License 2000.10.30 0 0 34
Asszem még senkit sem becéztetek ennyit itt a topicban, mint engem! Köszönöm! Ez tetszik. Folytassátok bátran!
Előzmény: pen (32)
vastigris Creative Commons License 2000.10.30 0 0 33
nyulcsi?
Mi a manó, csak nem bővült a család? :)
pen Creative Commons License 2000.10.30 0 0 32
Te tigrincs, vigyázz magadra!! ;o))
Szerintem üldözd inkább V.P-t Nagyatádon, vagy kergessétek együtt a nyuszit!

pen

Előzmény: vastigris (31)
vastigris Creative Commons License 2000.10.30 0 0 31
Csak nem te fogod futtatni? :)

VP!
Ha még egy kicsit cukkollak, jövőre Nagyatádon új pályacsúcsot döntesz!

nyuszi!
Lehet, hogy kell egy álnév neked ide! :)

Előzmény: V.Péter (26)
nyuszi_ Creative Commons License 2000.10.30 0 0 30
Jó, hogy kérded: örömmel jelentem, hogy éppen most rakosgatom egyiket a másik után a szkennerbe, még ma este fel is kerülnek a képeid!

Pssszzzt, ti engemet nem is láttatok itten!!!! Csak a nyulcsinak ne szójjj! =;o)

nyuszi

Előzmény: pen (29)
pen Creative Commons License 2000.10.30 0 0 29
Hahó, lassabban fiatalok!

Az én bőrömre -futásomra- alkudozni nem szép dolog ;o)) Szerintem annyi kört kell majd ott futkározni, hogy jut bőven minden társaságra vágyó topictársnak ;o)

Nyuszi - te itt csak csendes megfigyelő státuszban vagy jelen, nem? Vagy szóljak Julcsinak?! (Hogy vannak a képeim? ;o))

üdv
pen

nyuszi_ Creative Commons License 2000.10.30 0 0 28
+ egy ?

nyuszi

Előzmény: nyuszi_ (27)
nyuszi_ Creative Commons License 2000.10.30 0 0 27
Mivel várjalak benneteket a célban =;o)))

nyuszi

Előzmény: V.Péter (26)
V.Péter Creative Commons License 2000.10.30 0 0 26
Vastigris,
Pen nem fog téged megvárni a futással, mire te beérsz a bringával, már rég velem fog futni! :-) (Jövö augusztusig megtanulok úszni és biciklizni!) Különben is feleslegesen várna meg, ugysem tudnád tartani vele a lépést! :-)
Előzmény: vastigris (23)
hackz Creative Commons License 2000.10.30 0 0 25
Sziasztok Futóbolondok!

Isten hozott mindenkit a triatlonos topikban. Remélem idővel profi triatlonosok is ránk találnak és akkor komoly edzéstippeket is olvashatunk.

BB csapatunk a Rohan(spuri)csapat 2/5 része kiegészülve egy kerékpáros haverunkkal már két alkalommal végigcsinálta váltóban az Ironmant. Hatalmas élmény, mindenkinek ajánlhatom. Hangulatában a BB-hez hasonló, csak egy napba sürítve. Nekem az 1998-as Ironman volt emlékezetes, amikor a futópályát a figyelmes szervezők alkonyat után mécsesekkel rakták ki. A frissítőállomásokon pedig dinnyét (!!!!!!) adtak. Nem is bírtam 3:17:58-nál rosszabbat futni.

Az igazi kihívás persze az egyéni verseny lenne, de az még elérhetetlen álom. Addig is marad a fonyódi féltáv.

A BB-n tettt ígéretem természetesen áll. Ha kézhez kapom a jövő évi belga versenynaptárt, jelentkezem a futó topikban. Azt már biztosan tudom, hogy április 22-én lesz a Rotterdami Maraton.

Üdv

H.

V.Péter Creative Commons License 2000.10.30 0 0 24
Természetesen!
Előzmény: pen (21)
vastigris Creative Commons License 2000.10.30 0 0 23
Pen!
Ha megvársz majd a futással, akkor esetleg. :)
Előzmény: pen (21)
IV.kercsaj Creative Commons License 2000.10.30 0 0 22
Sziasztok!

Pont én maradnék ki??? ;-)

pen Creative Commons License 2000.10.30 0 0 21
Sziasztok!

Úgy látom, a futobolondok "kemény magja" már meg is jelent a topicban - szinte az egész B-Bp csapat itt van ;o))

Csatlakozhat hozzátok az ember lánya, ha összes triatlon irányú indíttatása annyi, hogy
tervezgeti (esetleg?) egy ironman váltó tagjaként a verseny futkározós részének teljesítését?

üdv
pen

kivi Creative Commons License 2000.10.28 0 0 20
Végszükség esetén összevonathatjuk a két topicot! :))))))))
V.Péter Creative Commons License 2000.10.28 0 0 19
"És most az összes futóbolond átpártol ide? Vagy össze-vissza irogatunk egymásnak ide is meg oda is?"
Triatlonos témában ide irogatunk, futósban pedig a futóbolondokba. A félmaratonos kérdésednek például nem itt lenne a helye! :-)))
Előzmény: vastigris (16)
vastigris Creative Commons License 2000.10.28 0 0 18
Egyesüljünk egy futó-triatlon topicban!:)))

Most már jó lenne itt olvasni egy-két edzéstervet is!

originalqszi Creative Commons License 2000.10.28 0 0 17
Oh, már megint rosszúl olvastam:(((( Azt hittem, hogy ujabb Trianon tpoicról van szó:DDDDD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!