Keresés

Részletes keresés

evanet Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8483
Köszi Éva ott van de hogyan tudom onnan kiszedni ?Megpróbálnál megkeresni msn-en hétha előjön?
Anhel Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8482
Évi! A lomtárba nézd meg! én már jártam így!
Előzmény: evanet (8481)
evanet Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8481
egy kis segitség kellene egyszerűen eltünt az msn ikonom a képernyőről hogy tudnám visszahozni?
evanet Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8480

Szép napot mindenkinek nálunk annyira borult az idő aszél is fúj és esik is.

Csirp nagyon jó lett ez a mellény.

Marikje mindent bele sugarak mennek.

Én kb. 2 éve kezdtem el fogyózni, mert már a ruháim bizony szűkek voltak derékban. Én ettem mindent, de az adagom kisebb volt a szokottnál, csak arra kell ügyelni, hogy este 4 óra után már semmit, és háromszor hetente egy könnyű rendszeres félórás tornagyakorlat de ezt rendszeresen kell. Mozgékonyabb lettem és eredmény és lett  

sandrika Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8479
Az én éltetőm a somlói.Tudom, hogy 4 naponta ehetek, így jól bírom, nem esek kísértésbe. A gyümölcsnapon pedig olyat főzök a családnak, amit nem szeretek.Én nem eszek húst, ilyenkor pl. csirkét sütök nekik. Akinek magyas a vérnyomása, VIGYÁZZON! Gyakran ellenőriztesse, mert leesik, lehet hogy csökkentenie kell a gyógyszert.
Előzmény: Andi171 (8469)
nusa-szegedről Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8478

Boqbek (8754)

Príma!

A szomszéd néni vágni fogja a témát. Míg arra vártam, hogy jelentkezel, megtaláltam a minta leírását: furgeujjak.atw.hu / horgolások / ír csipke, 1. minta. Olyan részletesen van lerajzolva, hogy le a kalappal. Csak nyugodtan, lassan.

Elővettem egy aranytartalékot, és mondom, én hogyan csináltam: Lisa kötőfonalból  3-as horgolótűvel, a virág átmérője cca. 10cm. lett, de ez, a pálcák nagyságától és a sziromsoroktól függ. Én tömött közepét csináltam: öt láncszemből gyűrű, ebbe 12 hamis pálca, ebből hat szirom lesz. Minden második hamis pálcába öt láncszem (ez a szirmok alapja) Minden öt láncszembe, hat, egy -ráhajtásos pálca kerül és kész az első sziromsor. Jön a következő: előrenyomom a kész szirmot és a háta mögött öt láncszemből megcsinálom a következő szirom alapját, de ebbe már, hat  két -ráhajtásos pálca kerül, és így tovább. Ajánlom, hogy különböző színű legyen a közepe és a szirom sorok, mind, mert úgy nagyon látványos és vidám.

Én is néni vagyok. Én is három gyereket neveltem (?!) és az imamalom anyák közé tartozom. Ismered: Mindent „szájba rág”, és csak mondja, mondja.

Tehát, munkára fel, sok sikert!

 Ha valami elbizonytalanít, itt vagyok térdelőrajtban, kérdezz, és én majd, csak mondom, mondom…

 

zsófimamája Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8477

Szép napot mindenkinek!

Én is itt vagyok, kezem helyrejött, tudok horgolni!!!!

 

Csirip! Nagyon ügyi vagy, hogy ilyen gyorsan elkészítetted ezt a nemszeretem mintás mellényt, biztosan annál jobban fogod szeretni!:)

 

Marikje! Nagyon szurkolok, de hát Te ügyi vagy, ugyi? :))

 

perzsi Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8476

 

 

Szép és kellemes napot Mindenkinek!

 

Utólag is Sok boldogságot kivánok minden név- és szülinaposnak!

 

Péntek  óta csak olvasni tudtalak benneteket, mert fennt vagyok  a lányoméknál és ezen a gépen minden angolul van. Még azt sem tudtam, hogy kell átváltani a nyelvet.

Marikje! Nagyon drukkolok.

erzsimami Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8475
Briella! Milyen szép egyenes széle. Az azt hogy csinálod, hogy egyszerre több szinű legyen. Úgy értem, hogy a tűn látom, hogy végig fel van szedve és mégsem üt el a kockák szélénél. Külön-külön gombolyaggal?
Előzmény: Briella (8461)
erzsimami Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8474

Csirip! A tiéd legalább elkészült. Én most vivódom, hogy a lányom ruhájából vissza kéne bontanom 20 cm-t. Kicsit szűk lett a dereka, bár azt mondta, majd belefogy, de engem idegesít.

 

Marcsi, Jolika sugarak mennek!!

 

Andi fogyókúrára fel. Én általában akkor találom ki a legjobb kajákat, amikor fogyózom. Bár már régen volt. Holnap kezdem, mert holnap úgy is valami husosat csinálok, és fehérjével kell kezdeni. Bár a kávéról nehezen tudok lemondani, de én csak tejjel tudom inni. Egy ideje már csak édeskével iszom, csökkentve a cukormennyiséget. Az e-mailt arra a címre küldtem. Megkaptad?

Előzmény: csirip46 (8465)
szedit99 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8473
Kedves Csirip! Gratulálok! Én megint félretettem az enyémet. Vannak sürgősebbek.
Előzmény: csirip46 (8465)
eindor Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8472
Szevasztok!Hátha nem sikerült a 2. próbálkozásom sem(((((Akkor 5/36
Előzmény: Jolimama (8464)
Anhel Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8471
Sziasztok, szép napot mindenkinek!

Csirip- Pirike! Nagyon szép lett a mellény!
Marcsi! Sugarak mennek!
Marikje Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8470

Sziasztok Lányok Asszonyok !

Sziasztok most indulok vizsgázi!

Várom a sugarakat 2-től!

Drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Andi171 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8469
Ez tényleg nem is hangzik olyan rémesen. Csak az a baj, hogy én néha nem tudok uralkodni magamon, főleg, ha tudom valamiről, hogy most olyat nem szabad, és akkor egyfolytában azon jár az eszem.
Előzmény: sandrika (8451)
Andi171 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8468
Igen, köszi, elküldted a háztetőt, be is tettem a többihez.
Előzmény: neva14 (8448)
csirip46 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8467
Helyesen= macaa
Előzmény: csirip46 (8466)
csirip46 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8466
Jolikám. Nekem a 43-s szám marcaa .
Előzmény: Jolimama (8464)
csirip46 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8465
Huhhh. Elkészült a "talánsohabenemfejezem" mellénykém.
Jolimama Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8464
Várom a szavazatokat!!!!! Ismétlésül utoljára itt a szavazás leírása.Kender horgolós verseny közönség-kedvenc szavazás:

A beérkezett alkotások a a képtárban megtekinthetők. Mindenkinek, aki a 2007. január 14-én, a fórumon tartott létszám-regisztrációban szerepelt, egy szavazata van. A számára legjobban tetsző alkotás számát és nevét pl: "29/2. napsugaras ajtódísz" (ez persze egy nem létező alkotás) kell e-mailben elküldeni 2007. január 20.-áig a következő címre: hpiroska@kenderfono.hu a levél tárgyába írjátok be, hogy közönség-kedvenc. Nincsenek szempontok, mi alapján döntsetek. Szabadon választhattok. Az alkotók nevét egyenlőre nem áruljuk el, hogy ne befolyásoljunk Benneteket. Az e-mailt úgy írjátok alá, amilyen nick-en (néven) regisztráltak.

A link ahol megnézhetitek a munkákat:
http://kenderverseny.xfree.hu

Piroska email-címe:
Horváth Piroska <hpiroska@kenderfono.hu>

Nekem is küldjétek el a szavazást. A szavazást ma este 8 órakor lezárom.

Akiktől én még nem kaptam meg a szavazatát, persze, lehet, hogy Piroska igen, majd megnézzük.

3. Grimel
4. Eindor ???lehet Piroska megkapta!
12 L.saci
41. Laura
42 Biljana
43 Biljana
45 ráhajtás

Szép napot Mindenkinek, szorítsatok, most fogja a fiam formázni a gépemet, remélem, hogy sikerült mindent elmentenem, ami fontos.
ballarozika Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8463
Sziasztok Jóreggelt!


Csirip!

Nagyon köszönöm, megkaptam!
csirip46 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8462

Szép jó reggelt Mindenkinek!!!

Ballarozika. Email ment a link felrakásáról!!!

Előzmény: ballarozika (8443)
Briella Creative Commons License 2007.01.19 0 0 8461

Szmine, bocsi, hogy csak most kerültem elő. De ha esetleg erre jársz, itt van a beígért tuniszi horgolmány + horgolótű.

 

Ezzel a technikával főleg takarókat szoktak készíteni. Én most egy gyerektakarót horgolok. Készítettem már egyet korábban is, az elég nagy darab lett, ezért külön négyzetekből csináltam, amiket összehorgoltam.Itt van kép róla (a többféle kék): http://kep.tar.hu/briella/50126004#2

 

Érdemes kipróbálni ezt a technikát is. Jó tömör szövetszerű anyagot eredményez.

sandrika Creative Commons License 2007.01.19 0 0 8460
Uborkából, lilahagymából (én szeretem), fejessalátából, jégsalátából, paradicsomból készített salátát mindig ehetsz. Ezekből felaprítok szintén egy vájdlingra valót (legnagyobb kelesztőtálamba, diéta alatt úgyse használhatnám), beteszem lezárva a hűtőbe. A családom is szereti. Fehérje napon kapros joghurtöntetet teszek rá (Kotányi), utána almaecet, kevés víz, kevéske olívaolaj, só, szárított bazsalikom... keverékét locsolom rá evés előtt.
A menü összeállításához (rendelni is lehet itt) sokat segíthet a gastroyal.hu honlap. Itt a szénhidrát nap után kihagyták a gyümölcsnapot, ezt ne tegyétek, fontos!
Jó éjt! Anikó
Előzmény: erzsimami (8455)
Jolimama Creative Commons License 2007.01.19 0 0 8459
Jóestét Mindenkinek! Sajnos probléma van a gépemmel, valószínű, hogy ujratelepitésre van szükség. Kicsit nem leszek, de a leveleimet fogom nézni.

Aki még nem küldte el a szavazását, tegye meg legyen szives. Holnap este lezárul a szavazás.
A leírások hozzáférhetőek lesznek, amint a kenderverseny eredményhirdetése meglesz.

Nyugodalmas jóéjszakát és kérem, hogy küldjétek a pozitiv sugarakat, hogy sikerüljön a gépem helyrehozatala. Jolimama
erzsimami Creative Commons License 2007.01.19 0 0 8458
Jó éjszakát, mert még felébrednek az unokáim, hogy számítógépezek.
bogbek Creative Commons License 2007.01.19 0 0 8457
Nusa-szegedről!
Ne haragudj, vhogy elkerülte a figyelmemet a reagálásod, pedig mindig olvasom a topikot. Először is örülük, hogy szegedi vagy én sem lakom messze, kb 60 km. Másodszor sajnos három gyerek mellett nincs időm ilyen gyönyörűségeket alkotnom, inkább keresztszemezek, ha van időm. Viszont van egy kedves néni a szomszédban, aki szívesen vállalja az én kiszemelt dolgaimat. Ezért kértem vmi használható leírást, amit oda tudnék adni neki. Segítésedet előre is köszönöm!
bogbek
Előzmény: nusa-szegedről (8408)
erzsimami Creative Commons License 2007.01.19 0 0 8456
Marianna! Elküldtem e-mailban is.
Előzmény: Marianna0 (8447)
erzsimami Creative Commons License 2007.01.19 0 0 8455
Sandrika! Tehát salátát bármikor ehetsz? Bármihez? Teszel rá valamit? pl. ecetet, pár csepp olajat?
Előzmény: sandrika (8451)
erzsimami Creative Commons License 2007.01.19 0 0 8454
Én úgy csináltam, hogy az egérrel a szöveg jobb oldalán kattintva, ille lenyomva tartva kijelöltem, aztán a nyomtatásnál a kijelölt részt kipipáltam és nyomtattam-  Szerintem a kijelölős módszerrel másolni is tudod.
Előzmény: Marianna0 (8447)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!