Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.03.19 0 0 768
És ugyanolyan böhöm kupacot érnek is.
Előzmény: recoil (762)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.19 0 0 767
Kiugróan magas a fogyasztása a kategóriájában
Ez azt jelenti pölö, hogy egy félig no frostos készülékhez képest nagyon magas a fogyasztása. Zaját nem ismerem. Ahova azt írják hogy automata leolvasztás, (!!!) az biztosan azt jelenti, hogy nem teljes a no frost.
Előzmény: Mackóék (761)
recoil Creative Commons License 2010.03.18 0 0 766
Szia!

Valami vélemény a Liebherr CNESF 30330 hűtőről?
pozitívum, negatívum?

üdv recoil
Előzmény: Törölt nick (547)
webinas Creative Commons License 2010.03.03 0 0 764

Sziasztok!

Van egy whirlpool hűtőm, ami 4 éves.

Ez idáig semmi bajom nem volt vele, míg nem karácsonykor leolvasztottam a fagyasztót, mert már nem lehetett kihúzni a fiókokat. :-)

Na, azóta életre kelt a szentem, legalábbis ami a hangokat illeti.

Néha mondom is: ez most vagy elindul, vagy felszáll...

 

Kihívtam a márkaszervizt, hátha...

Ma kijött, mondta, hogy nem tud vele mit kezdeni (ezek ilyenek, és örüljek, hogy eddig nem csinálta) majd elment. Mindezt 4000.-ért.

Ügyfélszolgálatos leányzó mondhatta volna ingyé' is.

 

Lenne esetleg valakinek valami ötlete, hogy mit lehetne kezdeni a hibával?

(Gumikalapács, balta, láncfűrész?)

Egy százezres hűtőtől nem várom el, hogy kávét főzzön, de legalább aludni hagyjon.

zsuzsa Creative Commons License 2010.02.28 0 0 763
Úristen mondja meg valaki miért kerülek ennyibe a Liebherr hűtők?

Végre találtam egy megfelelő méretüt és most látom, hogy 1 millió felett van az ára... itt ámuldozom

http://www.marketworld.hu/node/25802
recoil Creative Commons License 2010.02.28 0 0 762
Indesit luxus kategórija az Ariston.
Jó nagy böhöm gépek.

recoil
Előzmény: Böbe69 (756)
Mackóék Creative Commons License 2010.02.28 0 0 761
Szia Tigris és Majom!
Éves energiafogyasztásra: 277 kWh/év van megadva. Ez esetleg nem igaz??? A zajszintre meg 41dB-van megadva, ezzel vannak még kétségeink, hogy nem-e hangos.
Előzmény: Törölt nick (760)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.27 0 0 760
Kiugróan magas a fogyasztása a kategóriájában
Előzmény: Mackóék (757)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.27 0 0 759
Egyiket sem javaslom, nézegesd a topicot, sok rosszat írnak róluk
Előzmény: szanszen (751)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.27 0 0 758
Ha az a típus amelyikre én gondolok akkor az a piros lámpa fokozott üzemet jelent, mert bekapcsolt ez a kapcsolója (lapos kapcsoló vhol a környéken, vagy lejegesedett a rendszer.
Látatlanba ennyi.
Előzmény: glad (749)
Mackóék Creative Commons License 2010.02.26 0 0 757
Sziasztok!
Mi is hűtőszekrény vásárlás előtt állunk és egy Gorenje NRK 60328 E típusút néztünk ki az electronicoutlet.hu oldalon. Kíváncsiak vagyunk mind a márka mind a forgalmazóval kapcsolatos véleményetekre /tapasztalatotokra. Előre is köszönjük.
Böbe69 Creative Commons License 2010.02.26 0 0 756

Szép napot minden fórumozónak. Eljött a nap és jómagam is beléptem.

Régi hűtő csere van folyamatban (kombi Zanussi).

Tud-e valaki mondani valamit a Hotpoint Ariston 4 D quadro-ról?

Tetszik, a paraméterei is megfelelnének az igénynek, fogyasztás, méretek stb.

Van-e valakinek tapasztalata vele? Esetleg hallott-e valamit. Akár jót, akár rosszat?

Aristonról irtak többen is, hol ilyet, hol olyat, de erről a tipusról nem láttam semmit.

Előre is  köszönöm.

vf1 Creative Commons License 2010.02.23 0 0 755
Vigyázz nehogy átverjenek!
Remélem jegyzőkönyvet vetettél föl, ennek tartalmazni kell:
- fogyasztó neve, címe
- fogyasztási cikk megnevezése
- vásárlás időpontja
- hiba bejelentésének időpontja
- hiba leírása
- a fogyasztó (vásárló) által érvényesíteni kívánt igény
- a kifogás rendezésének módja.

A 49/2003. (VII. 30.) GKM rendelet 4. § (2) bekezdése szabályozza azt, hogy a javítást 15 napon belül el kell végezni.
Fordulhatsz a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatósághoz, az ügyfélszolgálat található:
Bp. 1088 József krt.6,
tel:
- 361 459 4836
- 361 459 4833
Előzmény: OBO (754)
OBO Creative Commons License 2010.02.23 0 0 754
Két hét után elvitte a szerviz a hűtöt,hoztak egy ócska feleakkora Zanussi gépet,ez 10 napja történt.Azóta még meg sem állapították,hogy mia hibája.És ez egy AEG márkaszervíz 2010-ben Budapesten.Ott tartok,hogy a fógyasztóvédelmi felügyelőséghez fordulok.Hátha csinálnak valamit.
Előzmény: OBO (752)
bjuci Creative Commons License 2010.02.17 0 0 753

Sziasztok!

Hát elérkezett az idő, hogy a jó öreg Lehel hűtő - fagyasztó párost modernebbre cseréljük. Ennek oka leginkább a hűtők igencsak viharvert külseje és az energiazabálásuk, egyébként kifogástalanul működik mindkettő.

Az új hűtővel szemben állított követelmények a szokásosak, elsődleges szempont, hogy legalább nettó 90l-es, vagy nagyobb fagyasztója legyen. Jelen állás szerint a Whirlpool WBC 3746 a nyerő, de végigolvasva a topikot elég ellentmondásos vélemények vannak erről a márkáról. Ha van valakinek konkrét tapasztalata ilyen hűtőről, ossza már meg velem, mennyire megbízható, milyen a szervízek hozzáállása, ha hibája van (vidéki kisvárosban élek, nem mindegy), egyáltalán a mindennapi használat tapasztalataira lennék kiváncsi.

Ja, meg világosítsatok már fel, hogy az egy kompresszorral, hogy lehet külön szabályozni a hűtőt és a fagyasztót?

 

köszi

OBO Creative Commons License 2010.02.11 0 0 752

AEG hűtőt senkinek nem ajánlom.A márkaszerviz Budapesten kritikán aluli.! nap után kijöttek,lefényképezték és valóban elhitték,hogy nem hűt.Hiában van rá 5 éves garancia,nincs a szerviznél cserekészülék,és nem is tudják megmondani,hogy mikor lesz.A hűtő 180 ezer forint volt,és dísznek áll a konyhában.

Előzmény: szanszen (751)
szanszen Creative Commons License 2010.02.08 0 0 751
Sziasztok!

Az Ariston márkával találkozom nagyon sok boltban, elég kedvező áron.Kérdésem, hogy érdemes rá áldozni vagy inkább más márka felé tendáljak? :)

Az Electrolux ERB 36033 X -t néztem ki (vagy ennél kisebb esetleg nagyobb tetvérét). Vannak esetleg tapasztalatok erről?

Köszönöm előre is!
dhcodoki_ Creative Commons License 2010.02.08 0 0 750
Azt hiszem maradok a kombinált, hagyományos megoldásnál. Ez számomra elégnek bizonyul:
LG GR-F449BSQW
Ráadásul A+ -os.

Egyébként ki hogy van az italadagolóval kapcsolatban??? Nem csak egy felesleges plusz??
glad Creative Commons License 2010.02.07 0 0 749
Sziasztok, gyor segítség kellene, de nem akarok ezért új témát nyitni.

Van egy whirlpool fagyasztóm AFG8030 és az elején van három ikon amiből eddig a középső világított csak zölden (hullámvonal), de tegnap a tőle balra lévő háromszög jel
két hullámvonallal pirosan világít.
Nincs már meg a manual. Mi ez a jel? Mi a baj?
dhcodoki_ Creative Commons License 2010.02.07 0 0 748
Írtad, hogy elég csendes, ennek örülök is.. egyelőre nem húzom le a listáról, de azért nézelődök, hátha találok megfelelőt az alul fagyasztósok közt..
Jaksa Creative Commons License 2010.02.06 0 0 747

Szia!

Én is a fogysztásától féltem a legjobban, de belementem ebbe a kompromisszumba, mert ha megnézed a belső térfogat (másnéven úrtartalom) / évi fogyasztást, akkor már nem is olyan sok egy sima hűtőhöz képest. Persze, mivel nagyobb mint egy sima kombinált szekrény, "muszály" is hogy többet fogyasszon. Amit most fogok mondani, az csak egy feltevés részemről, mégpedig az, hogy mióta megvettük (kb. 2 hónap) kevesebb kilowattot fogyasztunk, mint azelőtt, amikor alulfagyasztós hűtőnk volt. Azért mondom, hogy feltevés, mert nem mértem semmit, tudományosan nem tudom bizonyítani, de mindent ugyanúgy használtunk, mint azelőtt, ugyanannyit fürödtünk (elektromos boiler), és nincs más nagy fogyasztó a házban. Persze mivel tél van, minimumon van a hűtő és fagyasztó is, de tök hidegek a kaják, amiket kiveszünk belőle. Nagyon csendes, és ráadásúl side by side közül nem fogsz találni olyat ami sokkal kevesebbet fogyaszt. Kb. 500kW-nál van mindegyik! Mi a csömöri Auchan-ban vettük 220-ért, az volt akkor a legolcsóbb, de tegnap láttam, hogy a szigetszentmiklósi Auchan-ban le van árazva 170 ezerre.  

Előzmény: dhcodoki_ (746)
dhcodoki_ Creative Commons License 2010.02.03 0 0 746
Sziasztok!

Én is szekrény vásárlás előtt állok. Elolvastam jó pár hozzászólást, de nem tudtam dönteni. 200ezer körül áldoznék rá, s fő szempont az alacsony fogyasztás, és a csendes üzem. Elsőre az "LG GR-B207FLQA" volt szimpatikus, de utánajárva a fogyasztásának, kicsit sokallom az éves 540kWh-át. Side by side-ban gondolkodom egyelőre.

Ha van javaslat PLS linkeljetek minél többet.
Köszönöm!
gabiko10 Creative Commons License 2010.01.25 0 0 745

Helyesen: RL62VCSH

gabiko10 Creative Commons License 2010.01.25 0 0 744

Sziasztok!

 

Valaki tudja, hogy meg lehet-e fordítani a SAMSUNG L62VCSH hűtő ajtónyitásának

irányát? Ahány üzletben kérdeztem, annyiban mást mondtak. Valakinek esetleg személyes tapasztalata?

 

előre is köszi!

csiriz Creative Commons License 2010.01.25 0 0 743
Mérd meg, hány percet megy és hány percet pihen. Ha sokat megy, akkor rossz.
Előzmény: szillac (729)
zolcsika1970 Creative Commons License 2010.01.10 0 0 742
Köszönöm.Nálam 4 és 6 fok között mozog.Lehet,hogy túl kevés?
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.09 0 0 741
+ 3-5 től 12-15 ig igény szerint
Előzmény: zolcsika1970 (731)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.09 0 0 740
Ez normálisnak mondható, de ha az erkélyre kitennéd biztos kevesebbet menne. Értem ez alatt hogy a helység általában fűtve van és a hűtőnk ez ellen is dolgozik. Kánikulában a fordított arány is előfordulhat a rosszabb szigetelésű gépeknél.
Előzmény: ricskó71 (738)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.09 0 0 739
Több oka is lehet. meg kell nézni hogy nem-é toltál a hűtő hátsó falának valami árut zacskót, sörösdobozt, ami a cirkuláció útjába állhat.
Előzmény: szillac (729)
ricskó71 Creative Commons License 2010.01.09 0 0 738
A hűtőt újonnan vettem de már megvan 3 hónapja. Ma méregettem ajtó nyitogatás nélkül. átlagban 35 percet áll és 13 percet megy!
Normális ez???
Előzmény: Nadzsi (737)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!