Keresés

Részletes keresés

zsófimamája Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8512

Erzsimami!

Nagyon szuperek ezek a tatyók is. Hát, nem is látszik rajta, hogy a kutyus megrágta... Én is nagyon sajnáltam volna a helyedben. A másik is nagyon jó.

Már egyre erősebb bennem a vágy, hogy rendeljek a felvetőfonalakból, egyszerű, egyszínű, és mégis milyen klasszat lehet belőle készíteni.:))

 

Bkristin! Jól alakul az angyalhadsereged? Nemsokára nyuszi-tojás hadaid is lesznek:))

Előzmény: erzsimami (8503)
Jolimama Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8511
L.Saci, Macaa, Ráhajtás, Tőletek nem kaptam szavazatot. Ha gépnél vagytok, küldjétek még el, legyetek szivesek. Ha esetleg Piroskának küldtetek, és én nem kaptam meg, azt Pirokától meg fogom ugyis tudni.
Szép álmokat Jolimama
ballarozika Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8510
Köszi az elismerést mindenkinek!

Még nincs benne a bélés, de majd lesz, csak meg akartam mutatni Nektek.
Előzmény: Briella (8507)
erzsimami Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8509
Ime egy kis húsvéti előzetes, nagyon egyszerű tojástartók, sajnos képes  leírás nincs hozzá:
Előzmény: bkristin (8508)
bkristin Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8508
Kedves Erzsimami! Köszönöm a dícséretet, nagyon jólesik! Van még javítanivalóm, de még elöttem az egész év a következö karácsonyig! Azt tervezem, hogy ezentúl minden nap horgolni fogok valamit, valamennyit, vagy tojást vagy angyalkát, hópihét, meg nagyon tetszenek a karácsonyi díszek is, azt hiszem, a Te albumodban is vannak olyanok. További kellemes idötöltést kívánok Neked!  
Előzmény: erzsimami (8506)
Briella Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8507

Ballarozika, csúcs lett a tatyó.

Bélést varrtál bele?

Előzmény: ballarozika (8485)
erzsimami Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8506

Ha rájössz a nyitjára, ugye már nem is nehéz! Nagyon jók lettek. Meglátod idén karácsonyra már egy seregnyi lesz!

Előzmény: bkristin (8504)
Briella Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8505

Jól gondolod Erzsimami, 7 gombolyaggal bűvészkedem. Tulajdonképpen ha az ember szépen elrendezi őket, nincs velük gond, csak amikor este el kellene pakolni! (És főként, amikor másnap előszedem, és hosszasan elemzem a fonalrendszert:)

 

Csak nagyon halkan szeretnék adni egy tanácsot: ne használj édesítőszert! Főleg, ha fogyni akarsz. Sokan nem tudják, hogy pl. az állattenyésztők a hízók eledelébe kevernek édesítőszert, ugyanis - most kapaszkodj meg - ezek az anyagok étvágyfokozók! Arról már ne is beszéljünk, hogy mivel mesterséges anyagok, testidegenek, sok huncutságot művelhetnek az ember szervezetében.

Előzmény: erzsimami (8475)
bkristin Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8504
Sziasztok, szép estét mindenkinek! örömmel újságolom Nektek, hogy már 2 angyalkám van - a többit, amelyek a bal oldali minta szerint készültek, elajándékoztam - . és most sikerült meghorgolnom a második mintát, a jobb oldalit, szmine segítségével, hálás köszönetem érte. Megpróbálom felrakni ide.
erzsimami Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8503
Nagyon jó ez a táska, azt hiszem én is ilyenből horgoltam a kutyám által megrágottat, amit most megtaláltam. Sajnos hiába hypóztam, már nem a régi, a gyöngyök is leestek róla. És itt egy másik amit horgoltam, még nincs kész /cipzár, bélés stb./
Előzmény: ballarozika (8485)
Andi171 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8502
Akkor   OK  :-)
Előzmény: erzsimami (8501)
erzsimami Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8501

Bocsika! Mariannak szántam a hozzászólást, és neki küldtem az e-mailt.

Előzmény: Andi171 (8499)
ballarozika Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8500
ráhajtás-Ágnes, meg akinek még szülinapja van sok szeretettel küldöm ezt a csokor virágot.
Andi171 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8499

" Andi fogyókúrára fel. ...  Az e-mailt arra a címre küldtem. Megkaptad?"

 

Én? Vagy ez már másnak szól? Mert én nem kaptam Tőled levelet, Erzsimami.

Előzmény: erzsimami (8474)
Jolimama Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8498
ráhajtás-Ágnes boldog névnapot kívánok, és mindenkinek, aki szintén most ünnepli név- vagy születésnapját. Szeretettel: Jolimama

Jolimama Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8497
Szép estét Mindenkinek!
A gépem működik, de sajnos minden levél és mail-cím, ami a freemail-re jött, elveszett. A gmailen és citromail-en minden megvan, de aki freemailen kért tőlem valamit, most nem tudom visszaolvasni. Ha tartozom valamivel, írjatok legyetek szivesek a gmail-re
mami7090@gmail.com-ra.

Alig győzöm visszaolvasni.
Csirip, fogom a levelet küldeni, de még most sincs a gépem teljesen készen, de most van itt Gábor, tud segíteni. Nekem is Macaa a 43-as, biztos elírtam.

Erzsike, köszönöm a sugarakat)))

A képtáramba mentettem először dolgokat, azért vannak a privát albumok. Azokat le fogom szedni, ne lepődjetek meg. Aztán eszébe jutott Gábornak, hogy a másik gépemből kivette a vinyót, és arra mentettük a többit. Így azért gyorsabb volt.

szavazatok még nálam hiányoznak, én este 8-kor lezárom a szavazást, addig még küldhetitek.
eicu Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8496

Szia mindenkinek

 

Most én is egy kicsit ide tudtam jönni. Ma itt volt a pici unokám is és ő elfoglalta a gépet. A mama és ő mellette nem igen jut időm netezni. Az anyja a gáztámogatási határozatok miatt állandan túlórázik így most nekem több jut a piciből mint egyébként máskor.  És én ennek nagyok örülök. Nos nem annak, hogy az anyjának sokat kell dolgozni, hanem annak, hogy itt lehet velem a pici.

A férjemnek is programja van most egy kicsit a magam ura vagyok de sajnos nem sokáig.

Elmesélem, hogy hónapokkal ezelőtt elkezdtem egy terítőt horgolni dohányzó asztalra és filé horgolással amit azelőtt még soha sem csináltam.

 

Az érdekessége az, hogy elkezdtem  valamilyen mintából a végén úgy fejezem be, hogy horgoltam ahogy jól esett vagy ahogyan a kedvem tartotta, de mintától lényegesen eltértem.

 

Nem biztos, hogy tökéletes és az sem biztos, hogy ez lesz a legremekebb kézimunka amit valaha meghorgoltak, de jól esik amikor felveszem és belehorgolok néhány sort.

Ha egyszer elkészül akkor megmutatom. A mindenapok gondjai után ez az egyetlen ami kikapcsol pihentet és megnyugtat.

Persze az unokáimat is szeretem, de mellettük azért nem lehet pihenni.

 

További szép estét és kellemés hétvégét mindenkinek.

 

csirip46 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8495

Köszönöm a mellénykém dicséretét. Ugy érzem, hogy egy kicsit megérdemlem a türelemem miatt.

Erzsimama. Megértelek, hogy itózól visszabontani. Ha most valami miatt vissza kellett volna bontanom, akkor biztosan feladtam volna.

Ballarozika. Tényleg nagyon szupi ez a tatyó, gratula.

 

Most pihenésnek elkezdtem egy csipketerítőt. No nem nagyot, egy kicsit.

 

Marikje, remélem, hogy a pozitiv hullámaim utolértek.

 

Ugy döntöttem, hogy nem fogyozóm. Eddig valahányszor el kezdtem fogyozni- rögtön híztam 2 kg-ot. Ezért döntöttem ugy, hogy ezt a szót nem is ejtem ki. Azóta tartom a súlyom. /Bár rám férne pár kiló minusz./

ballarozika Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8494
Igen lehet hátizsáknak is használni, én csak a vállamon fogom használni.
Előzmény: Andi171 (8491)
ballarozika Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8493
zsófimamája!

A vastagabb felvetőfonalból egy szállal csináltam, nem tudom mennyi fonal van benne, de nekem ez úgy készült, mint a Luca széke az alja kerek, és ráhajtásos rövidpálcával van csinálva, ami eleve haladatlan. Az aljánál is van valamennyi ilyen ráhajtásos rövidpálca, a többi egyráhajtásos pálca, receminta.

Előzmény: zsófimamája (8488)
eindor Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8492
Jaj,de jó!!!!!!!!!
Előzmény: evanet (8486)
Andi171 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8491

De jó lett ez a táska is. Ez olyan hátizsákszerű, ugye?

 

Marikje, sok szerencsét!

Előzmény: ballarozika (8485)
Andi171 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8490
Azt hiszem, egy kicsit mindig fáziskésésben vagyok  :-)
Előzmény: Andi171 (8489)
Andi171 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8489

A Lomtárban: az ikonra jobb gombbal kattints, aztán helyreállitás, vagy valami ilyesmi szöveg.

 

Vagy: a programoknál meg kell keresni, és jobb gomb - küldés - Asztal (parancsikon létrehozása)

Előzmény: evanet (8481)
zsófimamája Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8488

 Rozika!

Nagyon jó lett ez a táska, és gondolom haladós is. Egy szállal, vagy dupla szállal készítetetted, és kb. mennyi dkg ment bele??

Előzmény: ballarozika (8485)
Anhel Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8487
Ballarozika! Nagyon jó ez a tatyó!!!

Lányok! kb 1 hete töltöttem fel a képtáramba egy horgolás különszámot, és a lényeget kifelejtettem belőle, egy aranyos nyuszit. Már pótoltam.
Előzmény: ballarozika (8485)
evanet Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8486
Kedves Eindor és Anhel köszönöm midkettőtöknek a segitséget megtaláltam 
ballarozika Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8485
Csirip nagyon szép a mellény a sohanemleszkész ugye mégis kész lett!!!!

Marikje szorítok!


nusa-Szegedről Te merre laksz én is szegedi vagyok


Zsófimamája!
Felvetőfonalból a vastagabból készült ez a táska!!!!

Elkészült a táskám még az aljába kell majd valami műanyag lap, hogy legyen tartása.
eindor Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8484
Szia!Az eszközök között nézd meg!
Előzmény: evanet (8483)
evanet Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8483
Köszi Éva ott van de hogyan tudom onnan kiszedni ?Megpróbálnál megkeresni msn-en hétha előjön?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!