Keresés

Részletes keresés

Jolimama Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8673
Nem tudom,, hogy Neked miért nem jön be, nekem most is bejön.
Előzmény: szirmok (8667)
Jolimama Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8672
Kedves Lívia és akit még érdekel, mnost beszéltem Piroskával, azt mondja, hogy a héten meglesz az eredményhirdetés.
gyöngyvirág2007 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8671

Sziasztok!

 

Marcsi, végre én is elküldtem a kedvencemet az egyéves albumba :)

Tegnap este már megnéztem LadyTigi képtárát, nagyon szuper dolgokat találtam :) egyre bővül az elkészítendők listája, azt hiszem, csak akkor van esély legalább egy részét elkészíteni, ha én is mindennap kötök/horgolok legalább egy keveset! Viszont most, amikor először beírtad a 8650 hsz-be a linket, kicsit megtévesztett a közgazd. név, hogy nekem ott nincs mit keresni :)))

Nem lehet átnevezni?

 

Kicsit pihentetem a poncsót, mert körbehorgolás után sem az igazi, kicsit még mindig kunkorodik, mérges vagyok, hogy nem akar jó lenni :(

Viszont abba volt hagyva egy bébisapka, azt folytatom, nemsokára kész. Lesz még mellé kiscipő és kesztyű is. Ajándékba adom majd. Ha kész a szett, felteszem a képet :)

 

Vki volt mostanában pesti fonalturiban? Jan. elején voltam a Népszínház utcaiban, jópárat a Potom boltokból pedig felhívtam, volt ahol jan. végére, volt ahol febr. közepére mondták az új áru érkezését. Tudtok frissebb infót?

Én külvárosban lakom, van 2 fonalturi, de ott jóval drágább: 2980/kg. Igaz, hogy több egyformát ki lehet fogni, akár egy pulcsinak valót, vásároltam már ott.

LadyTigi Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8670
olyat se csináltam még....majd eccer:)
Előzmény: emoke33 (8669)
emoke33 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8669
Én a szines csodákra gondoltam. A szines kocka és csikokból készitett dolgokra gondoltam.
Előzmény: LadyTigi (8668)
LadyTigi Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8668
Csirip - igen, köszönöm, tudom a linkelést, csak sajnos erről a benti gépről nem műkodik semmi a hozzászólás mezőben, azért is folyik egybe minden amit irok :(( Haha :)))))) Milyen ügyes vagyok hogy megtaláltam Nyuszika képtárát:)))))) ez tetszik:)) Emőke - ha a minikre gondolsz, akkor nem próbáltam még, de az sztem horgolás, bár lehet hogy elnéztem:)
Előzmény: csirip46 (8664)
szirmok Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8667

Sziasztok!

 

Miért nem jönnek be egy hónapja a kínai oldalak? Tudaja valaki?

 

csirip46 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8666
Most jutott eszembe, nekem is van egy "saját" pillangosom.
szmine Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8665

hkatica1

 

Első válaszod megjött, köszi. Kérlek még a másodikra is reagálj!

csirip46 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8664

LadyTigi. Megtaláltad topiktársunk nyuszika képtárát. Tényleg szép dolgok vannak ott. A link berakását neked irtam, mert igy mindenkinek másolgatni kell, viszont igy:

 

http://xfree.hu/keptar.tvn?f=kozgazdasag  csak rá kell kattintani és Neked sem kell másolgatni, ha meg másolod, akkor szintén sor elején kezd, és mikor befejezted, akkor egy szóközt üss. Ha lila, akkor van ilyen és jól irtad be, ha kék, akkor valamit elirtál. Ne haragudj. csak tanácsnak szántam, de ha tudod, akkor bocsika.

Előzmény: LadyTigi (8660)
emoke33 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8663

Mindenkine szép napot kivánok!

 

Lady Tigi Te már kötöttél ezzel a kötésmódszerrel valamit? Mert én átnéztem, egy kicsit bonyolultnak tünik, de meg szeretném próbálni.

 

ballarozika ez már nem kézimunka, hanem művészet! Nagyon szép! Hogyan lehet egy ilyen csodát kivarrni? Nézted a mintát és csak úgy varrtad?Hogyan jöttél rá, hogy igy is lehet kivarrni? Hú, mennyi kérdés egyszerre. De annyira szép!

 

szirmok igaz, hogy irtam a holografikus kötésről, de ezt nekem le kell forditani, mert csehül van az oldal. Ha meglesz, jelentkezem, és közzé teszem.

 

Csopi47 én is szeretném elkérni a pillangós teritők mintáját, ha lehet. kösz.

 

 

Előzmény: LadyTigi (8650)
iaram Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8662
Hát kedves Ballarozi ez nem semmi, nem vagyok egy csendéletimádó ,de le a kalappal képed előtt.
Előzmény: ballarozika (8626)
szmine Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8661

hkatica1

Még egy e-mail ment. Ma már többször nem zavarlak. Bocsi és kösz: Edit

LadyTigi Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8660
Csirp - azthiszem valamelyik kinai netről szedtem le, de már nem emlékszem sajna:( A link berakásos nekem szól? mert nem tudom miről van szó:) GYüjtögetem a horgolótű tartókat, este lesz eredmény:)
Előzmény: csirip46 (8657)
LadyTigi Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8659
Igazán nincs mit:) http://xfree.hu/keptar.tvn?f=kozgazdasag - ezt nézzétek meg, nagyon sok dolog van fent, tegnap találtam!
Előzmény: Jolimama (8655)
szedit99 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8658

Szia, Olgi néni!

 

Milyen tojást használsz? Főttet, kifújtat, műanyagot? Nagyon szépek, először azt hittem, Mátra selyemmel tekerted körül, olyan szép fényesek!

Előzmény: Olga néni (8640)
csirip46 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8657

 

Szép napot Mindenkinek. Alig győztelek Benneteket visszaolvasni, pedig csak egy kis hóvirágot szedtem a kertben.

 

andree. Én is jót rötyökgtem, de nyers forditásnak megteszi ugye?

LadyTigi. Megnéztem a miniket, nekem maxik. Jópofák! Honnan töltötted le, lehet, hogy a forditó programmal és egy kis összedolgozással a munkamenetet is le lehet menteni. A link berakását "leképesitettem" . Küldjem el ?

 

Jolimama. Nagyon jól sikeredet a sapka-sál, az unokádról nem is beszélve!

 

Ballarozika. Csodaszép a gobelined. Csodálom a türelmedet.....

 

Jolimama Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8656
Zsófi unokámnak a karácsonyi ajándékát akkor nem tudtam megmutatni, most voltak itt, és lefényképeztem. A sapka-sál és gazdája Zsófia

Jolimama Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8655
Tigris, sok gyönyörű mintát osztottál meg velünk. Köszönöm.

Ballarozika, gyönyörű a gobelin képed, a táskád, és minden munkád.

Szép napot))))
Jolimama Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8654
http://mami7090.xfree.hu/34336

Nézz körül itt, és Marikje honlapján, és érdemes több képtárban is megnézni, több helyen is vannak tanácsok. Jolimama
szmine Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8653

hkatica1

 

E-mail megjött, köszönöm. Válasz és kérdés ment. Edit

ballarozika Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8652
taptapó!

Köszönöm az elismerés, hát igen türelem kell ehhez a gobelinhez, meg egyszerűen szeretem, kikapcsol, mert ott aztán nem lehet elkalandozni, mert ha egy öltést elszúrsz, akkor jön a bontás, és az kicsit rosszabb mint a horgolást bontani.

LadyTigi!

Nagyon szép a képtárad, köszönjük, hogy megosztottad velünk!


LadyTigi Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8651
Bocsánat az egybefolyásért, innen bentről úgylátszik hiába ütök üres sorokat....
Előzmény: LadyTigi (8650)
LadyTigi Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8650
Sziasztok! :)) Örülök hogy tetszenek a dolgok amiket felraktam:) A kinairól énis egyesével mentem le, aztán mikor olyanom van akkor rendezem. Tegnap pont olyanom volt:) Betti, mondok neked "jobbat+ hogy mivel szoktam én szórakozni(jó, tudom hülye vagyok:) ) Weblapról igy szerzem meg a leírást: kijelölöm és átmásolom wordbe a szöveget, majd beszúrom hozzá a képet, formázom, na most lett egy .doc fájlom,de szeretném ha kép lenne, ezért megnyitom a képkezelőmet(AcdSee) ott van egy capture nevü rész,ami lefényképezi az adott ablakot, így képként elmentegetm és végül megint átnevezem őket:) Csak azért írtam ilyen részletesen hátha valaki ki akarja próbálni:) Zsófimamája: énis nagyon birom a táskákat:)) Szmine, sajnos nincs szalaghorgolásos képem semmi, de ha belebotlok lementem neked! És jó volt mindenki? Hoztam egy kis kincsesbányát(nekem az volt) http://xfree.hu/keptar.tvn?f=kozgazdasag további jókat:9
hkatica1 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8649

Szmine-Edit! Küldtem a mintákat és próbáltam segíteni a kapcsolásban is. Ha mégsem, írj nyugodtan.

 

K-betti! Marikje a letöltéshez ajánlotta a FlashGet programot, amit a köv. címről lehet letölteni (a használatát sajna még nem tudom :( ):

http://www.origo.hu/szoftverbazis/internet/segedprg/indexfull.html 

 

Marikje! Ha lesz egy kis időd a tanulás és munka közben leírnád hogy működik a FlashGet?

 

Ráhajtás-Ágnes! Utólag is boldog névnapot kívánok. Várom a telefonod!!!

szmine Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8648

LadyTigi, nagyon klassz a képtárad, főleg az "öltések" album tetszik. Szalaghorgolásból nincs ilyen összeállításod, bajban vagyok a kapcsolásokkal, pókokkal, már sokat nézelődtem, de nem találtam rá megoldást.

 

Nagyon édik a miniállatkák, de ezek nekem már nagyon minik.

taptapo Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8647

ballarozika,

gyönyörű ez a kép, amit tavaly készítettél. Az este az egész család gyönyörködött benne, még a férjem is azt mondta: ez, igen ! Ez nagy szó, mert csak annyit szokott mondani, ühüm, jó.

Nem is tudom türelem, kitartás, jó szem, művészi elhivatottság és mi kell még? Szív és lélek. Nagyon tetszik, gyönyörű. Gratulálunk!taptapó és családja

Előzmény: ballarozika (8626)
zsófimamája Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8646

 

 

Jó reggelt mindenkinek!

 

Betti! Én is egyesével szoktam a képeket letölteni. :))

 

Tigi! Nagyon édik tényleg azok a picur állatok, ha magyarul lenne ez a részletes leírás, nem is lenne ördöngösség.:) A többi is szuper amit felraktál (főleg a táskák, imádom őket)::))

Előzmény: k-betti (8645)
k-betti Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8645
Ti használtok valamilyen letöltőprogit a könyvtárak (kínai, xfree-s, tár.hu-s, stb.) letöltésére? Sajnos eddig mind kifogott rajtam. Egyesével szoktam, majd mentéskor külön átnevezni a könyvtárban található névre. Nagyon időigényes (ha jobban belegondolok, ezalatt már 1-2-3 sort is megkötnék/horgolnék :)
gyöngyvirág2007 Creative Commons License 2007.01.21 0 0 8644

Ja, persze, hát a képeket lehet, hogy úgy értettétek, hogy mindenki képeit.

Tehát nem tőlem a képeket. Késő van már :)

Akkor egyet küldök én is.

Előzmény: Jolimama (8641)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!