Keresés

Részletes keresés

bkristin Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8686
És elnézést az esöforduló ö, ü, ó, ú betük helytelenségéért, de nekem szlovák billentyüzetem van, amelyiken nincsenek ezek a betük, csak kód szerint kell beütnöm, és hosszú ö és ü betü egyáltalán nincs...:( 
bkristin Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8685
Kedves margitmama! Kérhetem a címemre ezt a meseszép mintát? Köszönöm elöre is! Most csak bekukkantottam, beteg a nagyobbik kislányom, vele vagyok. Minden fúrumozónak kellemes délutánt! bkristin
Előzmény: margitmama (8683)
ballarozika Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8684
Sziasztok, köszönöm mindenkinek az elismerést, nagyon jólesett!! Hízott a májam!

Emőke, meg még akit érdekel!

Most megpróbálok feltenni képeket a munkafolyamatról, ahogy ez a fajta gobelin készül. A papíron megvannak a jelek, a kartonlapon a fonalak szín szerint, és a rajzon megadott jeleket a kartonnal megegyező jelhez tartozó fonalszínnel lehet varrni. Kicsit bonyolultan írtam le, de szerintem a képek önmagukért beszélnek, biztosan értitek mit akarok mondani.



Majd egyszer, ha kész lesz akkor olyan lesz ez a kép, mint a bal felső sarokban látszik a fényképen. A neve ennek a gobelinfajtának: Wiehler gobelin - ennyit tudok erről elmondani.
Előzmény: emoke33 (8663)
margitmama Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8683
Szép napot kivánok mindenkinek ! egy pillanatra benézek, (nagyon sűrű napjaim vannak), hogy üdvözöljelek benneteket, és KIVÁNJAK UTÓLAG IS AZ ÁGNESEKNEK BOLDOG NÉVNAPOT! NEGYON SOK SZÉP DOLGOT LÁTTAM,a képtárakban. gratulálok!!!!!! valaki keresett egy mintát már nem emlékszem hogy ki, kicsibe elküldöm és ha jó akkor irjon a fórumra .egy darabját tudtam lementeni mert a kinai tényleg nem nyilik meg. üdvözlettel.Margitmama. 
Andi171 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8682

Elküldtem a képet.

 

Az itteni gmailos címre valamiért nem ment el, csak arra sikerült, amiről egyszer írtál nekem.

Előzmény: Marikje (8633)
Jolimama Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8681
Andi, egy adagra vonatkozik természetesen. És nagyon szivesen, ha még valamelyik megtetszik a tart.jegyzékből, szivesen elküldöm. Jolimama
Előzmény: Andi171 (8680)
Andi171 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8680

Jolimama!

 

Lehet, hogy butaságot kérdezek, a leveseknél a megadott energiaérték az egy adagra vonatkozik, ugye, vagy az egészre?

 

És még egyszer köszönöm ezt a rengeteg anyagot, pont ez kellett nekem ebbe a szakácskönyvbe  :-)

 

És persze a többieknek is köszönöm, amiket küldtetek, írtatok.

nuszika Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8679

Igen, a közgazdaság név kicsit megtévesztő, de mentségemre legyen szólva, hogy előbb csináltam a honlpot a kozgazdasag.tvn.hu-t, és csak mostanság a képtárat. Ezért ez a neve... :)

Előzmény: gyöngyvirág2007 (8671)
nuszika Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8678
Látom, felfedeztétek a képtáram. Igyekszem bővíteni mind saját, mind a neten talált kincsekkel. Jolimaminak köszönöm a beígért e-mailt, nagyon aranyos vagy! Mindenkit üdvözlök, jó szemlegeltetést: Nuszika
szedit99 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8677

Kedves Jolimama! E-mail megy, még ma.

 

Egyébként nem értem Piroskát. "A héten meglesz..." A szakmai zsüri döntött, a közönség szavazott. Akkor miért nem lehet bepötyögtetni? Őszintén szólva, már nem is várom annyira az eredményt, elment a kedvem tőle.

 

Gondolom, Piroska is nagy terhet vállalt magára ezzel a versennyel, azért húzódik a dolog.

Előzmény: Jolimama (8672)
Jolimama Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8676
Magdikám! Éppen most írtam levelet, és említettem, hogy mutasd meg a pulcsit, Egyszerűen gyönyörű. Biztos örülni fog a gazdája.
Előzmény: taptapo (8675)
taptapo Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8675

emoke33 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8674
Nekem némelyik bejön, valamelyikre meg azt irja, hogy"hibák az oldalon".
Jolimama Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8673
Nem tudom,, hogy Neked miért nem jön be, nekem most is bejön.
Előzmény: szirmok (8667)
Jolimama Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8672
Kedves Lívia és akit még érdekel, mnost beszéltem Piroskával, azt mondja, hogy a héten meglesz az eredményhirdetés.
gyöngyvirág2007 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8671

Sziasztok!

 

Marcsi, végre én is elküldtem a kedvencemet az egyéves albumba :)

Tegnap este már megnéztem LadyTigi képtárát, nagyon szuper dolgokat találtam :) egyre bővül az elkészítendők listája, azt hiszem, csak akkor van esély legalább egy részét elkészíteni, ha én is mindennap kötök/horgolok legalább egy keveset! Viszont most, amikor először beírtad a 8650 hsz-be a linket, kicsit megtévesztett a közgazd. név, hogy nekem ott nincs mit keresni :)))

Nem lehet átnevezni?

 

Kicsit pihentetem a poncsót, mert körbehorgolás után sem az igazi, kicsit még mindig kunkorodik, mérges vagyok, hogy nem akar jó lenni :(

Viszont abba volt hagyva egy bébisapka, azt folytatom, nemsokára kész. Lesz még mellé kiscipő és kesztyű is. Ajándékba adom majd. Ha kész a szett, felteszem a képet :)

 

Vki volt mostanában pesti fonalturiban? Jan. elején voltam a Népszínház utcaiban, jópárat a Potom boltokból pedig felhívtam, volt ahol jan. végére, volt ahol febr. közepére mondták az új áru érkezését. Tudtok frissebb infót?

Én külvárosban lakom, van 2 fonalturi, de ott jóval drágább: 2980/kg. Igaz, hogy több egyformát ki lehet fogni, akár egy pulcsinak valót, vásároltam már ott.

LadyTigi Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8670
olyat se csináltam még....majd eccer:)
Előzmény: emoke33 (8669)
emoke33 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8669
Én a szines csodákra gondoltam. A szines kocka és csikokból készitett dolgokra gondoltam.
Előzmény: LadyTigi (8668)
LadyTigi Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8668
Csirip - igen, köszönöm, tudom a linkelést, csak sajnos erről a benti gépről nem műkodik semmi a hozzászólás mezőben, azért is folyik egybe minden amit irok :(( Haha :)))))) Milyen ügyes vagyok hogy megtaláltam Nyuszika képtárát:)))))) ez tetszik:)) Emőke - ha a minikre gondolsz, akkor nem próbáltam még, de az sztem horgolás, bár lehet hogy elnéztem:)
Előzmény: csirip46 (8664)
szirmok Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8667

Sziasztok!

 

Miért nem jönnek be egy hónapja a kínai oldalak? Tudaja valaki?

 

csirip46 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8666
Most jutott eszembe, nekem is van egy "saját" pillangosom.
szmine Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8665

hkatica1

 

Első válaszod megjött, köszi. Kérlek még a másodikra is reagálj!

csirip46 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8664

LadyTigi. Megtaláltad topiktársunk nyuszika képtárát. Tényleg szép dolgok vannak ott. A link berakását neked irtam, mert igy mindenkinek másolgatni kell, viszont igy:

 

http://xfree.hu/keptar.tvn?f=kozgazdasag  csak rá kell kattintani és Neked sem kell másolgatni, ha meg másolod, akkor szintén sor elején kezd, és mikor befejezted, akkor egy szóközt üss. Ha lila, akkor van ilyen és jól irtad be, ha kék, akkor valamit elirtál. Ne haragudj. csak tanácsnak szántam, de ha tudod, akkor bocsika.

Előzmény: LadyTigi (8660)
emoke33 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8663

Mindenkine szép napot kivánok!

 

Lady Tigi Te már kötöttél ezzel a kötésmódszerrel valamit? Mert én átnéztem, egy kicsit bonyolultnak tünik, de meg szeretném próbálni.

 

ballarozika ez már nem kézimunka, hanem művészet! Nagyon szép! Hogyan lehet egy ilyen csodát kivarrni? Nézted a mintát és csak úgy varrtad?Hogyan jöttél rá, hogy igy is lehet kivarrni? Hú, mennyi kérdés egyszerre. De annyira szép!

 

szirmok igaz, hogy irtam a holografikus kötésről, de ezt nekem le kell forditani, mert csehül van az oldal. Ha meglesz, jelentkezem, és közzé teszem.

 

Csopi47 én is szeretném elkérni a pillangós teritők mintáját, ha lehet. kösz.

 

 

Előzmény: LadyTigi (8650)
iaram Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8662
Hát kedves Ballarozi ez nem semmi, nem vagyok egy csendéletimádó ,de le a kalappal képed előtt.
Előzmény: ballarozika (8626)
szmine Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8661

hkatica1

Még egy e-mail ment. Ma már többször nem zavarlak. Bocsi és kösz: Edit

LadyTigi Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8660
Csirp - azthiszem valamelyik kinai netről szedtem le, de már nem emlékszem sajna:( A link berakásos nekem szól? mert nem tudom miről van szó:) GYüjtögetem a horgolótű tartókat, este lesz eredmény:)
Előzmény: csirip46 (8657)
LadyTigi Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8659
Igazán nincs mit:) http://xfree.hu/keptar.tvn?f=kozgazdasag - ezt nézzétek meg, nagyon sok dolog van fent, tegnap találtam!
Előzmény: Jolimama (8655)
szedit99 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8658

Szia, Olgi néni!

 

Milyen tojást használsz? Főttet, kifújtat, műanyagot? Nagyon szépek, először azt hittem, Mátra selyemmel tekerted körül, olyan szép fényesek!

Előzmény: Olga néni (8640)
csirip46 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 8657

 

Szép napot Mindenkinek. Alig győztelek Benneteket visszaolvasni, pedig csak egy kis hóvirágot szedtem a kertben.

 

andree. Én is jót rötyökgtem, de nyers forditásnak megteszi ugye?

LadyTigi. Megnéztem a miniket, nekem maxik. Jópofák! Honnan töltötted le, lehet, hogy a forditó programmal és egy kis összedolgozással a munkamenetet is le lehet menteni. A link berakását "leképesitettem" . Küldjem el ?

 

Jolimama. Nagyon jól sikeredet a sapka-sál, az unokádról nem is beszélve!

 

Ballarozika. Csodaszép a gobelined. Csodálom a türelmedet.....

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!