Keresés

Részletes keresés

speculum man Creative Commons License 2013.09.08 0 0 3116

Na végre! Ezt vártam Tőled!Tudsz normális is lenni, ha nem azt a mindenki által megbántott  fürdőskurva stilust hozod .

Körülményeid soha  nem érdekeltek, nem is értem miért kellett most ezt ide öntened?  

A sikereses, vagy sikertelen élettel kapcsolatosan valahogy a megélt mindennapjaik jutnak eszembe. Nagy propaganda ,kevés mögöttes valós tartalom. Kis valóságalap, de jól felfújva,majd közzétéve a világnak! Valami hasonló van nálad is. Ezek alapján  pedig nagyon örülök hogy sikertelennek tűnök számodraJ))))

Barátnőddel is szívesen beszélgetek, nekem mondja ha valami baja van velem!Mert ugye ha valakinek lehet, az csak Ő ! J))))) gyönyörűnek neveztem:))Kevésnek találta?

Még egy kérdés csupán………. írod, „ nem fogsz hazudni, már nincs miért”…Eddig volt ?

Üdvözlettel: Dr.fix

Előzmény: Doktor M. (3114)
Doktor M. Creative Commons License 2013.09.08 0 0 3115

Kedves Abasa!

Köszönöm a kedves sorokat! (És ezúton is azoknak, akik privátban írtak, ahogy tudok válaszolni fogok.)

Én a Rextrát javaslom. Közel egy éve, hogy rendeltem onnan, akkor betáraztam. Nem kérdeznek semmit és korrektek az árak.

A neten pillanatok alatt megtalálod.

Ami húzósabb, az a dilátor (húgycsőtágító eszköz), és persze megfelelő fertőtlenítő, műanyag vagy fém kacsa, és katétersíkosító, ez utóbbit kiadják a gyógyszertárban.

Egyéb kérdésekkel keress meg privátban, ha tudok, segítek.

üdvözlettel:

dr. M.

Előzmény: Abasa (3113)
Doktor M. Creative Commons License 2013.09.08 0 0 3114

pec men/dr. Fix!

Két dolog van, egy emberi és egy szakmai, amire regálnom kell. Kezdem az elsővel.

Nincs háború. Vélemények vannak és esetleg kompromisszum.

Idézhetsz akármit, magyarázhatsz bármit, és legfőképpen: kritizálhatsz minden oldalt, emberit, "szakmait", valahogy egy nagyon megkeseredett, sikertelen ember képe rajzolódik ki előttem. 

Tiszteltelek. Őszintén. Nem fogok hazudni: már nincs miért.

Valóban felemeltem a hangom, épp az inkorrektséggel szemben. Ma is fenntartom: egy 16 éves lány ugyan ide be sem jöhetne, de ha bejön, ne hülyítsen felnőtt férfiakat az internet mögé bújva. Egy közel negyvenes hölgy meg éppúgy ne tegye ezt, mert még szánalmasabb, mint a kis csitri.És bizony igen határozottan küldöm el a francba az ilyen embereket.

Egyedül te írtál privátban, és nem akartalak megsérteni. És milyen érdekes: ha én utalok közös levelezésünkre, inkorrekt vagyok, ha te, az jogos.

Nem kívánom ezt a vitát folytatni, éld az életed, védd a szeretteid, és a véleményed, tisztelettel írom, velem kapcsolatban tartsd meg magadnak. Én is így járok el, legyen ez a nyugvópont.

A szakmai:

Magammal szemben leszek indiszkrét. Két lakásom van, az egyiket kiadtam. (Remélem, nem olvassa a NAV :-)) Ennek pincéjében van a terpesztőszék, és az eszközök java. Talán valóban nem sok, de bőven elég ahhoz, hogy adott helyzetben a körülmények rendben legyenek.

Gyönyörű subommal nagyon kevés időnk jut egymásra. Két műszakban dolgozik, hogy a testvéreit segíthesse. Gyakran dolgozom kettő helyett, hogy segíthessem, így bizony nagyon nehéz még egy ideig. A további részletek nem publikusak.

Egyetlen óránk volt. Neki és nekem szép volt, és a privát levelekből tudom, másoknak is. Egy katéter, ha szakszerűen csinálja az ember, 15 perc(fertőtlenítés, síkosítás, dilátor). Ráadádul relatíve nagyot, Ch 18-asat használtunk most először.

Bőven megtette a hálószoba. Így is minden steril és profi volt. Kellően szép mindkettőnknek.

Igen, van profi fotós is. Szíve joga eldönteni, mit posztol.

A gyönyörű kis sub üdvözöl. Véleményét nem idézném, kevés szót viselne el ez a fórum mindabból.

Egyetlen tanácsod megfogadtam. Elgondolkodtam, és rájöttem, ki is vagy.

Minden jót kívánok!

dr. M.

Előzmény: speculum man (3112)

Abasa Creative Commons License 2013.09.08 0 0 3113

Szia Doktor M!

Csak grtulálni tudok a képekhez:)!

Szeretném a segítségedet/tanácsodat kéri,  katéter beszerzés céljából!

Előre is köszönöm !

Szép napot!

Előzmény: Doktor M. (3107)
speculum man Creative Commons License 2013.09.08 0 0 3112

T. Doktor M !

Bárkitől elnézést kérek, ha kell!Esetedben erre semmi szükség!Írhatnám az idevonatkozó posztod számát, de minek?Tisztán látszik , máshogy ítéljük meg az indiszkréciót . Te lazábban, én keményebben .Nem kell nevet, és címet megadni a megvalósításához! Levélben el is ismerted  mikor felhívtam rá a figyelmed ! Megköszönted az észrevételemet, de úgy hagytad. Isten neki…, Te tudod!

Felőlem eddig is, később is olyan képet rakhatsz fel amilyeneket csak szeretnél. Soha nem tettem erre megjegyzést!Gyanítom ebben a nagy háborúsdidban már azt sem tudod kivel mi a problémád .

A mostani képek  klasszak! Az az izolációs kendővel letakart,műszerektől roskadozó műszerasztal,a kényelmes lábtartóval felszerelt, több testhelyzetet lehetővétevő vizsgálóasztal, majd a tű éles utolsó kép…hmmmmm….Ami viszont vitán felüli, a páciens szépsége ! Csodaszép!Ebben viszont neked nagyon kevés az érdemed….

Mostanság valóban csak te raksz fel saját képeket. Nyilván többen is tudnának. Sőt !Van köztünk profi fotós , aki lehetőségeinél,és tudása révén , ezerszer jobbakat rakhatna  bárkinél. Mégsem teszi!Nem késztet ez gondolkodásra téged, hogy vajon miért?

Írtad, szereted az irodalmat . Dicséretes dolog…..De  miért nem tanulsz az olvasottakból?Akkor nem jutottál volna odáig, hogy valamilyen logikai bakugrások sorozata után, előhozakodj az életkorommal .49 vagyok. És????Ezzel próbálsz negatívan feltüntetni?Vagy máshogy nem tudsz belém kötni?? Még ezzel is kiröhögteted magad?? Szóval kreatívabban kóstolgass!:)))))))))))))

Üdvözlettel: Dr.fix

Előzmény: Doktor M. (3106)
DokitLány Creative Commons License 2013.09.08 0 0 3111

Sajnálat nem egyenlő haraggal. Haragudni nem tudok rád, nem ismerlek, nem pazarlok erre energiát. Amit látok itt belőled, az pusztán sajnálatot ébreszt bennem. Véleménycserében nem volt részem irogatásunk során.

Örülök, hogy ismét lezártad. Vajon még hányszor fogod? :)))))

Sok-sok jót kívánok neked, pozitívabb és boldogabb életet.

Előzmény: Doktor M. (3110)
Doktor M. Creative Commons License 2013.09.08 0 0 3110

Csak nem megharagudott a nagylány, mert nem úgy alakult, ahogy kigondolta?

Sőt, az ellevélemény azt jelenti, hogy a másik hülye, igaz?

Nem fogjuk szétoffolni a topicot, jó szívvel hagylak meg minden rosszindulatú hitedben.

A téma lezárva, valóban véglegesen.

Hasonló jókat kívánva (ott, nálad tényleg szükség van rá), maradok:

dr. M.

Előzmény: DokitLány (3109)
DokitLány Creative Commons License 2013.09.08 0 0 3109

Sajnállak. Majdcsak megbirkózol magaddal. Hajrá.

Előzmény: Doktor M. (3108)
Doktor M. Creative Commons License 2013.09.07 0 0 3108

...bocs, off, ezt most láttam...ráadásul még olvasni sem tudok...:-)

Hidd el, teljesen igazad van, nagyon  szégyellem mindkettőt:-)))))))))))))

Hp

és most nem a számítógépmárkára gondoltam.

Előzmény: DokitLány (3096)
Doktor M. Creative Commons License 2013.09.07 0 0 3107

Pár pillanatkép tegnapelőttről. Sajnos nagyon kevés időnk volt, de nem felejtettem el Oldboy kérését. Ami késik, nem múlik, és olykor egy apró vizit is feldobja az estét:-)

Doktor M. Creative Commons License 2013.09.07 0 0 3106

Kedves Speculum man/ dr Fix!

Nem voltam netközelben, ezért most tudok reagálni.

Köszönöm rendkívül kedves soraid. Személyes levelezésünket - természetesen indiszkréció céljából - éppúgy mint kedves invitálásod egy pszichiáter felé, a legmélyebb tisztelettel elutasítom.

Amennyiben bárkivel indiszkrét lettem volna, kérlek, hozd nyilvánosságra, hadd szégyenüljek meg. Ha azonosítható, szémelyes adatot írtam akár Neked, kérlek, tedd meg.

Ellenkező esetben elnézést kérsz? Aligha hiszem.

Gyakorlatilag az egyetlen vagyok jó ideje ezen a fórumon, aki saját képeket posztol. Tisztelettel, de én döntöm el a képek tartalmát, és nem fogom hagyni, hogy más beleszóljon, semmilyen alapon. Ez volt a vita alapja.

A továbbiakra nem kívánok reagálni. Eljátszottad a hős lovagot, ami a te korodban kissé megmosolyogtató.

Mondom én:-)

A téma részemről véglegesen lezárva. Nézd el, ha nem írtam/írok neked, azt hiszem ez éppen így van rendjén.

Minden jót kívánva:

dr. M.

Előzmény: speculum man (3097)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.06 0 0 3105

Hmmmm.... mennyi az annyi?

Előzmény: st-ember (3103)
speculum man Creative Commons License 2013.09.06 0 0 3104

A múlkori ajánlatod után is írtam, lehet nem kaptad meg... de ha nem emgy el a cuccod egyben, a lábtartókra vevő vagyok!

Üdv: Fix

Előzmény: st-ember (3103)
st-ember Creative Commons License 2013.09.06 0 0 3103

Nehezen, de csak felmennek:)

Egy kis kedvcsináló:)

Előzmény: st-ember (3102)
st-ember Creative Commons License 2013.09.06 0 0 3102

A képek persze lemaradtak, na, hát ezekért a "tünetekért" szabadulok meg mindentől:)

Előzmény: st-ember (3101)
st-ember Creative Commons License 2013.09.06 0 0 3101

Nos, új "doktorok", az igazi élményhez hozzátartozik a felszerelés is.

Nem szeretném egy jámbor közösség számára érthetetlen örökségül hagyni ezt a széket.

Természetesen van a birtoklására magyarázatom:)

Fotográfusként, megunva a modellek felszínes megközelítését, igyekeztem a mélységekbe is behatolni.

Valamint nehéz ma új dolgokat bemutatni, ezért keltette fel az érdeklődésemet a misztikus G pont.

Erről össze vissza irogatnak, létezik is, meg nem is, működik is, meg nem is.

Így a fotográfia szerény eszközeivel próbáltam utánna járni a titoknak. "G pont" kutatóintézetem működött egy ideig:)

Visszatérve a székre, szétszedve tárolható, csomagtartóba befér, pár perc alatt egy ember is összerakja.

Afféle utazó felszerelés is lehet, swinger klubban is örömmel veszik (már ahogy hallottam:)

Jár hozzá a szintén szétszedhető pompás kis asztalka, és az eredetileg nagymama rétesének készült rozsdamentes tálcák is.

Az érdeklődő itt is jelezzen, mert ritkán nézek freemailt, pláne egyéb oldalakat.

(Ja, és már egy éve utaltam a problémára 2821.)

speculum man Creative Commons License 2013.09.06 0 0 3100

Hmmmm... most látom csak az átverést....minimum két sorozatból állították össze ezt! Kilóg a lóláb, bukta :))))

Előzmény: speculum man (3098)
DokitLány Creative Commons License 2013.09.05 0 0 3099

A legjobb :)

Előzmény: speculum man (3098)
speculum man Creative Commons License 2013.09.04 0 0 3098

Egy kis retro....

speculum man Creative Commons License 2013.09.02 0 0 3097

Kedves Doktor M !

Valóban váltottunk leveleket. Ezekből azt szedsz elő, és azt teszel közzé, amit csak akarsz!Biztos vagyok benne, hogy minden sora vállalható számomra. De hogy ilyesmivel próbálsz meg hatni rám, talán még a fenyegetés sem rossz kifejezés erre, az egyértelműen téged determinál. Nagyfokú indiszkréció ez, ami nem szokatlan  Tőled, láttam már erre példát itt a fórumban…….

Dokit lány-al valóban évekre visszanyúló az ismeretségünk .Ennek óhatatlanul vannak megnyilvánulásai az oldalon…..Sok dologban egyetértünk, sokban nem   .De hogy az eszköze lennék? Aligha  hiszem! Annyi viszont  bizonyos, most van valami, amiben nagyon is egyetértünk….

Nem tudom milyen stílusra gondolsz…a „dübörög a rendelőd „szimplán kis humor akart lenni. Hogy Te ezt félreértetted…… pffffffffffff  De rendben! Legyen! Mondjuk hogy sajátságos a humorom.

Végezetül két dolog. Minden továbbit magánlevélben intézzünk , ne terheljük vele a közöst, illetve hogy rám nézve  újabb terhelő levelekhez juthass J)

A másik…. Sokan keresnek is orvost… Tedd Te is!!!Egy agyturkász  segítene megtalálnod hogy miért keresel ott is ellenséget, ahol nincs!!

Üdvözlettel: Dr.Fix

Előzmény: Doktor M. (3095)
DokitLány Creative Commons License 2013.09.02 0 0 3096

Te jó ég, nem csak agyoniskolázott vagy, hanem paranoid is.

Előzmény: Doktor M. (3095)
Doktor M. Creative Commons License 2013.09.02 0 0 3095

Nem, nem 10 beszélgetésből egy. Olykor sokáig semmi, olykor a bőség zavara.

Tőled ezt a stílust nem vártam, nem adtam rá  Neked okot.

Emkékszem a levelezésünkre és a panaszaidra. Nem teszem meg, hogy idézem, éppen Te mondtad így, kedves Speculum man.

Vagy esetleg ragaszkodsz hozzá, hogy előkeressem?

Dokitlánnyal a vita lezárva, furkálódásai, puffogásai, kavarásai számomra bemutatták, ki is ő.  És ez pont elég. Szomorú, hogy szó nélkül vagy egy sértett nő eszköze.

Hamarosan új képek, Oldboyt pedig nem felejtettem el. :-P

Előzmény: speculum man (3091)
speculum man Creative Commons License 2013.09.02 0 0 3094

aztán

Előzmény: speculum man (3092)
speculum man Creative Commons License 2013.09.02 0 0 3093

+t

Előzmény: speculum man (3091)
speculum man Creative Commons License 2013.09.02 0 0 3092

Ismét van eladó vizsgálóasztal a neten...... ha esetleg érdekel valakit....

speculum man Creative Commons License 2013.09.02 0 0 3091

Neked asztán bejöt az élet....:)))) 10 beszélgetésből egy vizsgálat, most linkelték a képed....."dübörög" a rendelő......

Ez a cikk......hát nem tudom.....de talán a nagy számok törvényének értelmében, a most ennek hatására idelátogatók közül hátha csatlakozik hozzánk néhány nem kamus is............Ránk férne!!!!!!!!!!!!!

Üdvözlettel: Dr.Fix

Előzmény: Doktor M. (3089)
DokitLány Creative Commons License 2013.09.01 0 0 3090

Látod? Mondom...

Előzmény: speculum man (3084)
Doktor M. Creative Commons License 2013.09.01 0 0 3089

Hoppá-hoppá!

Híresek lettünk..és ez az Index magazinja, így legfeljebb önreklám:

http://velvet.hu/szex/2013/08/30/orvosos_fetis/

Ugyan külön megtiszetlő, hogy a linknél a képeim is szerepelne, de az ekkora publicitást azért én inkább kerülném.

Kedves Surgfet!

Én csupán egy vélemény vagyok, reméljük, akad több is, de az igazság az, hogy ha bármit is szeretnél elérni-megvalósítani, az nagyon hosszú idő, beleértve a kulcsfontosságú partnerkeresést. Más fórumok is vannak, de nagyon időszakosan működnek. A külföldi oldalak nagyságrendekkel élénkebbek, de nem Magyarországról és Magyaroszágon keresnek.

Ugyanakkor a dolog nem reménytelen. Még ha sok is a bizonytalan és lézengő, érdemes próbálkozni.

Kívánom, hogy járj sikerrel!:

Dr. M.

surgfet Creative Commons License 2013.09.01 0 0 3088

Üdvözlet minden fórumlakónak.

Hülye kérdés (nem létezik) , de mégis előadom.

Van tapasztalatotok a medical fetisisztakat effektiv

egy helyre hozo forumokrol?

Tudom én, hogy nagyon nehéz megatalálni az "ágazaton"

belüli közös érdeklődésű partnert/játszótársat/személyt.

Magam is bennragadtam évek óta a lassú keresésbe.

Engem a medicalnak két főbb csapása érint meg,

az egyik a nőgyógyász/doktor bácsi 188/72 27év/ szerepkör,

a másik viszont a beöltözés /műtős ruhák, maszk, kesztyű/

egymás beöltöztetése.

Ez utóbbihoz is keresnék hasonló érdekkörből Csongrád

megyéből.

Bármely témában referálhattok :) akár a privátban is.

További szép napot

Doktor M. Creative Commons License 2013.08.30 0 0 3087

Régi, első generációs tablet. Ócska, nyúzott, de nagyon szeretem.

Hamár nincs mibe belekötni, legyen az két elgépelés.

A tényeken ez mitsem változtat.

Előzmény: DokitLány (3086)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!