Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.19 0 0 245

Köszi! 44 éves vagyok. Immunológus mondta a Normaflore-t. Állítólag rá is van írva,de én nem szedtem olyat.

Az a jó probiotikum,ami többféle emésztéshez szükséges baktériumot tartalmaz.A Progasztro 9 félét.Az többi probiotikum nagy része csak 1-2 félét...

 

 

Előzmény: Fatuba (240)
GyKZs Creative Commons License 2014.01.19 0 0 244

Marobert,

Lyme tesztet hol érdemes csináltatni ill. milyet? Abból is többféle van ha jól tudom..

Előzmény: Törölt nick (239)
avizabo Creative Commons License 2014.01.19 0 0 243

Szia !!Én jártam Dr Rostához a magánrendelésén. Nagyon jó fej volt mindenféle szemléltető anyaggal elmagyrázta mutogatta a prosztatával kapcsolatos dolgokat !! Az aflamint 3 hónapig szedtem de sajnos nálam nem hozott javulást és vele együtt plostimollt is ! Ő is csináltatott tenyésztést !De mint mindig nagativ lett!! Voltam régebben egy mikrobiológusnál is aki elmondta kilehet az intibiotikummal purgálni magunkat!!!! De kérdés mi az ami a helyére telepedhet!! Egy ördögi kör !! De való igaz több sortstárs is így járt amire szedett bogyót az eltünt !!! Majd az ujabb tenyesztés már egy másik baktériumot mutatott ki!!!

Előzmény: 5fakb48 (242)
5fakb48 Creative Commons License 2014.01.19 0 0 242

Örülök, hogy így pörög a topik. Ha visszaolvastátok a kommentjeimet, akkor tudjátok, hogy mivel nekem a sok kókler urológus szinte az összes antibiotikumot rezisztensé tette a 2 hetes adagjaival, már csak injekciós (rocephin) volt elérhető, és 2 hónapig, azaz 60 napig szúrták a seggemet, mire sikerült Dr. Pánovicsnak kiirtani az e.colit.

 

Viszont az ezutáni tenyésztésben enterobacter cloacae tenyészett ki... Magyarul a coli helyébe új bakter lépett. Ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalat? Dr. Rostához járt valaki közületek? Nekem egyszer ő mondta, hogy Aflamint kell a kezeléshez szedni, ez gátolja meg hogy egyik bakter helyébe másik lépjen. Majd most akarok hozzá elmenni egy konzultációra. 

 

Egy dolog biztos, krónikus prosztatagyulladásban bakter mindig van, a baktert pedig - a tudomány jelenlegi állása szerint - csak antibiotikummal lehet kiirtani. Akinek a tenyésztése negatív lett, nézessen ureaplazmát, micoplazmát meg a többi std-t is. Nekem sokáig azért volt negatív a tenyésztés, mert ezeket külön nem nézték, csak az általános baktereket. 

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.18 0 0 241

Te nem igazán írtad milyen panaszaid vanak/voltak és hogy állsz.

 

Előzmény: Fatuba (240)
Fatuba Creative Commons License 2014.01.18 0 0 240

 

 

Szívből örülök, neked hogy sikerült!

 

 

Azt lehet mondani, hogy tízszeresen is szerencsés voltál, vagy. Hogy eleve, avval a valakivel tudtál beszélni aki neked Pánovicsot ajánlotta.

 

Vagy, hogy amikor ajánlotta, nem legyintettél egyet.

 

 

Vagy, hogy Pánovics is akkor formájában volt és így pozitívan állt a helyzethez. Mert Pánovics ide vagy oda, ő is csak ember, vannak jobb és rosszabb napjai.

 

És az évszakot se véletlen kérdeztem. Nyári időszakban szerintem egy antibiotikumos kúra kisebb hatásfokú lehet. Minél nagyobb a hőség annál inkább. Mivel megfelelő folyadékbevitel kell közben, és maga a hőség eleve megterhelő a szervezetnek olyankor, hát még ha az antibogyó is terheli.

 

 

Ha már vitamin, ajánlom neked a flavonoid oldatot. Három az egyben. Gyöktelenítő hatása nekem külön tetszik.

 

A korodat elárulnád?

 

Amúgy vajon mennyi ember kószál a nagyvilágban úgy, hogy lenne segítség, lenne pénze is és akaratereje is, csak nincs jó helyen jó időben mint te voltál?! Mennyi felesleges szenvedést okoz, a felelőtlen és sokszor képzetlen és pénzéhes orvosok ámokfutása.

 

A Béres probiotikum hogy tudod, jó? Amúgy a családban többen dolgoznak az egészségügyben és rezisztens probiotikumról még nem hallottak. Te ezt honnan tudod?

 

 

Előzmény: Törölt nick (239)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.18 0 0 239

Nem emlékszem pontosan mennyit.Szerintem néhány napot.

Az első után elkeseredtem.Azt hittem a Pánovics is azt fogja mondani,hogy nem bakteriális fertőzés.Nagyon meglepett amikor azt mondta,hogy nyugodjak meg,előfordul,hogy nincs meg egyből,majd meg lesz. Meg is lett...

Az antibogyó után nem lehet tenyészteni.Ezt bármelyik orvos megmondja.Ezért lenne nagyon fontos mindenkinek egyből tenyészteni,mert ha az első doki mellényúl,akkor neked annyi. Nekem is csak azért tudott tenyészteni,mert előtte két évvel szedtem csak antibiotikumot.Mondjuk amikor ezt elmondtam neki,rendesen csóválta a fejét.Sajnálom,hogy az"atyaúristen"nem láthatta ezt a fejcsóválást...

Nem emlékszem már milyen vitamint szedtem,mert olyan sokfélét szedtem azóta is.Viszont a Lyme miatt most elkezdtem szedni a culevitet és meglepődtem,hogy ez az első vitamin,amitől hatásos javulást éreztem.MINDEN vitamint kipróbáltam már,a legdrágábbakat is,de ettől érzem a legjobban magam.Egy hátránya van csak,hogy óránként kell szedni,így minden ruhám zsebében van belőle egy marék.Azt tudom,hogy prostamol unót és pepponent szedtem közben.Szerintem azért húzott rá még két hetet,hogy biztos legyen a dolog.Nagyon padlón voltam fizikailag,de a tudat,hogy nincs többé fertőzés új erőt adott.Így tudtam átvészelni...

Előzmény: Fatuba (236)
Fatuba Creative Commons License 2014.01.17 0 0 238

 

Rendben van. Remélem nem sértődtél meg?!

 

Te kérdeztél én válaszoltam.

Előzmény: infdoki (235)
Fatuba Creative Commons License 2014.01.17 0 0 237

 

 

Szerintem neked sima jóindulatú prosztatamegnagyobbodásod volt, ezért tudtál segíteni magadon.

Előzmény: ghepard (234)
Fatuba Creative Commons License 2014.01.17 0 0 236

 

 

Neked mennyit kellett várni mire a laboreredményeket megkaptad?

 

 

És tudtad tartani a pontos szedését? Nem hagytál ki soha egy szemet sem?

 

 

Multivitamint vagy egyéb immunerősítőt szedtél közben?

 

 

Örülök, hogy neked sikerült.

 

Azt nem értem, hogy a kezelés alatt, hogy nem tudja kimutatni a tenyésztés a kórokozót, aztán még ha a genny is eltűnik is 2 hét + szedés kell...

 

De szar egy szerv ez a prosztata...

Előzmény: Törölt nick (233)
infdoki Creative Commons License 2014.01.17 0 0 235

Nem is gondoltam komolyan, hogy barártok lennénk :-) De nem szeretem, ha vki megpróbál bármit is "eröltetni" :-)

Előzmény: Fatuba (229)
ghepard Creative Commons License 2014.01.17 0 0 234

Hát önszuggesztóval is lehet próbálkozni. Mondjuk én is kb így kezdtem 1979-ben. Ha bajom lett, akkor mondom, hogy valahogy kibírom, nem megyek orvoshoz, nem szedek antibiotikumot, csak valami kapható cuccot. De elég nagyon megviseli így az embert a dolog, drasztikusan legyengül - de valahogy átvészel bzonyos dolgokat. Tehát azzal nem voltam megelégedve, hogy fogom magamnak mondogatni, hogy semmi baj nem lesz, túlélem, jó lesz minden stb stb.. Nem voltam benne biztos, hogy menni fog, de azon járt az eszem, hogy hogyan segíthetném azt a folyamatot. Például egy torokgyulladás igencsak le tudott szedni a lábamról, de egyre könnyebben boldogultam vele teákkal, izzadással, mézzel stb. De 2003-tól változott a kép, mikor a hangokkal kezdtem kisérletezni, meg a légzéssel. Elég meghökkentően könnyebben ment kilábalni belőle. 2004-ben kihagytam valamit és csak mondjuk a teát ittam csak keveset meg mondjuk egy kis mézet. 2005-ben már kihagyatam a mézet is. 2006-ban a teát is. 2007-ben bevetettem a hang mellett még a saját nyállal való gurgulázást. Döbbenetes volt - 2 órai egyfolytában gurgulázás után annyi volt neki. De az olyan különleges gurgulázás volt, folyamatosan minden irányban, ahonnan még "zörög" a nyál. Azóta nem is volt torokgyulladásom, azelőtt meg minden évben legalább egyszer, de sokszor kétszer is.... Ezt önszuggesztióval nem lehet elérni. Persze nagyon sokat segít az, hogy az ember már tudja - ez és ez így és így fog hatni. S például még azt sem lehet elérni önszuggesztióval, hogy kb 35-40 perc alatt eltüntessem a kék foltot. Annak szugerálhatok, amit akarok, imádkozhatok is neki, kinyilváníthatom, hogy nagyon szeretem, de mégjobban ha eltűnik - magasról sz*rik a dumáimra. De a rezgésektől (hangrezgésekkel) felszívódott, többször ismételtem (a focin beüti az ember a kezét valamibe, kb 6 méter magas ráccsal van körülvéve a műfüves focipályánk)....

 

Tehát sport és mozgás van rendesen, de nem szuggerálom magamat - hanem inkább keresem, hogy mivel teszem hatásossabbá az immunrendszeremet, hogyan segíthetem az értem tett fáradozásait......

 

Már 7 éve semmi tea, semmi vitaminkészítmény, semmi bogyó - csak és pontosan a normális táplálék meg a folyadék (az meg csak egy kevés víz, télen nagyon kevés, épp csak a foci után valami). És ha baj van, akkor se állok le, ugyanúgy folytatom, mintha semmi bajom se lenne (megyek focizni, bicajozni, futni, gerelyt hajigálni, kertben melózni stb) - csak akkor észnél tartom, hogy most azzal a bajjal is kell foglalkoznom egy kicsit, de az megoldható csak úgy menet közben. Semmi gond nincs vele.... Persze, mint írtam én sok friss nyers zöldséget és gyümölcsöt eszek - aminek a nagy részét sajátkezűleg termesztem mindenféle permetszer és műtrágya nélkül...... 

Előzmény: Fatuba (232)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.17 0 0 233

Lehet,hogy kicsit féltreérthető voltam.Tenyésztésem összesen 3x volt.

Az első és a második negatív lett,de a Pánovics nem adta fel,a harmadik pozitív.Akkor kezdtem a Tavanicot.Aztán minden héten bevittem mintát,de ezt már nem tenyésztették,mert az antibogyó miatt már nem lehet,csak azt nézték meg,hogy van e benne genny.A doki előre felírta mindig a gyógyszert,aztán délután felhívtam telefonon,hogy hogy állunk,Ő meg mindig mondta,hogy szedjem még tovább.Aztán egyszer csak azt mondta,hogy negatív....el tudod képzelni mit éreztem!

Örülök,ha segíthettem! :)

Előzmény: Fatuba (231)
Fatuba Creative Commons License 2014.01.17 0 0 232

 

 

Köszönöm hosszú leveled!

 

 

Ha nem fertőzéses esetről van szó és más komoly bajról akkor az önszuggesszió hatékony lehet, de ugye ez 1:millióhoz hogy bejön valakinél. Ugye eleve az emberek 99%-a erre csak legyint.

 

Hit nélkül ez meg nem megy!

 

 

Akkor sport és önszuggesszió?

 

De semmi tea és egyéb biodolog nincs a képben?

Előzmény: ghepard (226)
Fatuba Creative Commons License 2014.01.17 0 0 231

 

Bocs, megint az időkorlát! Marobertnek ment.

 

 

 

Ne haragudj még mindig lenne egy kérdésem. Csak kinyírnak a munkahelyemen nap mint nap, és le vagyok zsibbadva.

 

 

A remélem utolsó kérdésem, hogy tudtátok Pánoviccsal fenntartani az antibiotikum szedés folytonosságát, nehogy az időszakos kihagyások miatt kialakuljon a kórokozóban a rezisztencia? Ami a folyamatos laborozások eredményeinek várása miatt alakulhatott ki.

 

 

 

Mert tisztában vagyok azzal, hogy ha tb-alapon megy az urológiára a beteg ott minden sokáig tart. Legjobb esetben is 4-5 munkanap az átfutási idő. Egy-egy laboreredmény átfutási ideje ennyi, vagy több idő.

 

 

Egy szóval, hogy lehetett megoldani, hogy simán (gyógyszer kihagyás nélkül) folytatódjon a kúra úgy, hogy tb alapon folyt, nem mint magánorvoshoz jártál.

 

Mindenki nevében köszönöm, hogy megosztottad velünk történeted!

Előzmény: Törölt nick (225)
Fatuba Creative Commons License 2014.01.17 0 0 230

Ne haragudj még mindig lenne egy kérdésem. Csak kinyírnak a munkahelyemen nap mint nap, és le vagyok zsibbadva.

 

 

A remélem utolsó kérdésem, hogy tudtátok Pánoviccsal fenntartani az antibiotikum szedés folytonosságát, nehogy az időszakos kihagyások miatt kialakuljon a kórokozóban a rezisztencia? Ami a folyamatos laborozások eredményeinek várása miatt alakulhatott ki.

 

 

 

Mert tisztában vagyok azzal, hogy ha tb-alapon megy az urológiára a beteg ott minden sokáig tart. Legjobb esetben is 4-5 munkanap az átfutási idő. Egy-egy laboreredmény átfutási ideje ennyi, vagy több idő.

 

 

Egy szóval, hogy lehetett megoldani, hogy simán (gyógyszer kihagyás nélkül) folytatódjon a kúra úgy, hogy tb  alapon folyt, nem mint magánorvoshoz jártál.

 

Mindenki nevében köszönöm, hogy megosztottad velünk történeted!

Fatuba Creative Commons License 2014.01.17 0 0 229

 

 


Nem vagyunk barátok, és mentem. Rengeteg pénzt hagytam orvosoknál én is. De nem sírok, MERT MINEK???????

 

 

Én ezért is nézek fel Marobertre, mert a hulladék orvost fel merte keresni és legalább szembesítette, hogy nem orvos, hanem gyilkos!!!!

 

 

 

Előzmény: infdoki (224)
ghepard Creative Commons License 2014.01.17 0 0 228

Én már majd 58 éve sportolok. Négy éves voltam - már fociztam és másodikban már rengeteget másztam fára. Kitaláltam, hogy kergetőzni fogunk a fákon. Na azoik voltak az igazi évek - meg ma is higed fut a hátamon, hogy mitŕe szedte rá a srácokat. Még ma is szinte felfutok egy fára.. Vagy 20 sportágat is űztem......... De ennek ellenére mégis mennyi bajom volt. Hát ez meg hogy lehet, kérdezzük ugye? Ma már kb tudom is, hogy miért és egész jó sikerrel ki tudom védeni, vagy megjavítani a bajokat........ Hogy meddig, az még kérdés? De akkor is 34 év gyakorlatilag orvos és gyógyszer nélkül  (az utóbbi 10 egynéhány év pedig mindenféle cucc nélkül is) azért már valamit jelez....... A 34 év alatt egyetlen napot se hiányoztam a melóból........

Előzmény: Törölt nick (225)
ghepard Creative Commons License 2014.01.17 0 0 227

Én még nem költöttem el milliókat dokikra, de nem is célom, egy célom van meggyógyulni.

 

Hát mondjuk én gyakorlatilag egy fityinget se. De fizetem a betegbiztosítást és így azért a 44 év alatt ment oda forintban több millió is (de én máshol lakom). Gondolom Te is fizeted azért. Az utolsó 4 szó tetszik. Hogyan akarod elérni?

Előzmény: infdoki (224)
ghepard Creative Commons License 2014.01.17 0 0 226

Szívesen, nincs mit köszönni. Kb így volt. Tehát valószínűleg meg volt rendesen támadva a prosztata is, mert keményebb is volt, meg nagyobb is (az ember maga is simán ki tudja tapogatni). Ezáltal ugyebár jól körbenyomta a húgycsövet és nagyon derekasan akadályozta a vizelet távozását. Sokáig érthetetlen volt számomra, hogy hogy a frácba tudtam ennek ellenére olyan rövid idő alatt (pár perc) kitessékelni a vizeletet. Rengeteg mozgásfélét, ütésfélét, kopogtatásfélét, masszírozásfélét kipróbáltam különböző helyzetekben variációkban (a gravitáció miatt is, nem mindegy). Nemcsak a prosztatára nézve, hanem a derékra, torokra, szemekre, belekre, gyomorra, emésztésre stb. Tehát kb mindenre. S így lassan haladtam a legegyszerűbb és a legkisebb energiát igénylő  megoldás felé - ez gyakran így van, az jut az ember eszébe szinte majdnem mindig. Ez meg az, hogy legyek tekintettel arra, hogy mit kell javítanom most - de úgy hogy közben az egész test mozogjon. Na és hogy tudom az egészet rezegtetni a legkisebb energiával? Egyszerű a dolog. Vegyünk egy mondjuk másfél méteres vasrudat vagy faágat (azt nehezebb kihúzni) és ássuk a földbe olyan 20-30 centire, tehát kb 120 centi függőlegesen kiáll a földből. Hol lesz a legegyszerűbb megmozdítani és hogyan lesz a legkönnyebb kihúzni a földből sajátkezűleg? Hamar rájön az ember, hogy a legtetején a legegyszerűbb mozgatni. Ha valamivel lejjebb tartjuk, akkor meg a legegyszerűbb berezegtetni. Namost, ha már mozog (minél gyorsabban, annál jobb), akkor a másik kézzel megfogjuk lejjebb és próbáljuk a rezgés ütemére bizonyos erővel húzni felfelé. De még körbefogni se kell néha. Bizonyos helyen rezegtetve (a föld feletti és alatti távolságtól függ, hogy hol) ki lehet húzni úgy is, hogy a hüvelyk és a mutatóujj között rezegtetjük. Szinte kijön magától. Vagy fog az ember egy hajszálat, köt rá csomót  - na most próbálja meg kicsomózni. Nem hiszem, hogy egyszerű lenne a dolog - normálisan nem is lehet kicsomózni. De saját rezgetéssel simán megy. Meg kell csak jól nyálazni a kisujj felülről másik hajlatát és beletenni a csomót. Majd jól összeszorítjuk az ujjainkat és a lehető legnagyobb gyorsulást és lassulást előidézni. Ezt úgy lehet elérni, hogy gyorsan ütögetjük az összeszorított öklünket egy asztalra. Az alsó húspárna ruganyos, így semmi bajunk se lesz - a csomó meg maga kioldódik. Persze el kell találni a frekvenciát a haj vastagságához és a csomó erősségehez  nézve. Ha nem igen erős a csomó, akkor nem is kell ütögetni az asztalt, elég ha nagyon gyorsan ide oda rezgetjük. Na és a bacik se sokkal vastagabbak vagy vékonyabbak egy hajszálnál. Ha a hajszál annyit kapott, hogy a csomó megadta magát - a bacik is kaphatnak rendesen - ha jól csináljuk.....

 

Nos az embernél a talp és a kéz ujjai vannak a legmesszebb egymástól. Ha állunk, akkor az öklökkel tudjuk (nyitott ujjakkal már nem olyan erős a hatás, mert ugyanaz a súly sokkal nagyobb felületen van) a legkönnyebben berezegtetni az egész testet. Hogy hol lesz a hullámok legnagyobb ereje, azt a öklök magasságával és gyors kicsi mozgásuk irányával tudjuk szabályozni. Így meg lehet célozni bármit lent is, így a prosztatát is - hozzá se kell érni, pontosan úgy mint a hajszálhoz se kellett.... S ez még fekve is megteszi a magáét. Persze van több más kicsi mozgás is a tarsolyomban......

 

Miért kellene találkoznunk? Nem lennél okosabb akkor sem. Lélegezni, enni, inni, vizelni, beszélni, aludni, mozogni stb Neked kell - ha valamit el akarsz érni. Itt mindent megvitathatunk és mindent amit tudok, megoszthatom, semmi probléma, én nyitott vagyok. Nekem meg eltart jó ideig, mig megtanulok egy új embert olvasni a szájról és arcvonásairól. Mivel gyakorlatilag nem hallok születésem óta, ez nekem kb olyan, mint egy új nyelvet tanulni. Egyébként nem is Magyarországon élek......

Előzmény: Fatuba (220)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.17 0 0 225

A Böcskeinek a Jánosban meg lett volna a lehetősége,de mégsem csinálta.A Tenkének a Budaiban nyilván nem,de be mentem hozzá egyszer a délpestibe egy ct-re és egy vizeletvizsgálatra,ott meg tudta volna oldani az ondótenyésztést is ha akarta volna.Nem hiszem ,hogy lustaságból nem csinálták.Az volt a baj,hogy túl jól néztem ki.32 éve sportolok.Rámnéztek és azonnal a fejükbe vették,hogy nincs bakteriális háttér és ettől nem  tágítottak.

Előzmény: Fatuba (222)
infdoki Creative Commons License 2014.01.17 0 0 224

Drárga barátom, menj te... Nekem kurvára elegem van a mindent megoldunk, csak it, csak most, csak Önnek, csak ennyiért lehetőségekből.

 

Én még nem költöttem el milliókat dokikra, de nem is célom, egy célom van meggyógyulni.

 

Nem igazán hiszek abban, hogy gócból terjedne át a baci a prosztatára. mandul, fog és társai, ezek csak parasztvakítások. Ha tényleg onnan jutna le, olyan szepszised lenne, hogy bele is döglenél. Nyílván ha egy gzot megtalálnak, az jó mert egy teherrel kevesebb az immunrendszernek.

Nem basszus az a rohadt baci ott van lenn. Nem lehet kimutatni, mert nem ürül, hát ez van. Így jártam. Erre is van megoldás a kéthetes próba.

Menni végig az összes különböző AB-n. Két hétig szedni, és aztán megnézni, hogy van e javulás.

 

Nekem ilyen voolt az Augmentin Duo. Random írta fel az egyik orvos, de sajnos 6 hét után már nem volt hajlandó... Vissza is jött az egész, sőt még a mellékherémre is ráment.

 

Egy-egy újabb orvos azt jelenti, hogy legalább 2+2 hét szenvedés. AB abbahagy, két 2 hét várakozás. Tenyésztés először pisból... semmi 1 hét. Majd ondóból... semmi 1 hét. Majd csak ekkor derül ki, hogy ezekután van e még kedve, szarakodni velem... Általában nincs kedvük és huzogatják a vállukat, meg jönnek a remek ötletek, hogy szaunázzak, sok vitamin, kisvirágú, izoezé és a hasonló baromságok, amik ideig óráig hatnak, de ezt csinálom már 7 éve.

 

Vagy a baci nyír ki, vagy az AB, vagy meggyógyulok... Ezt a 3 lehetőséget látom.

Előzmény: Fatuba (221)
avizabo Creative Commons License 2014.01.16 0 0 223

Sziasztok!

Egy orvos ismerősöm mondta annó. Létezik olyan hogy magát a prosztatát töltik fel antibiotikummal!! Több urológus volt  akinél megfordultam   de vagy értetlenkedtek vagy nem akartak róla tudomást venni!! Végül aztán találtam egy urológust aki elmondta van ilyen ők is csináltak már !! De nálam a tenyésztés negativ lett igy  felejtsem el!! Amúgy végbél felől végzik ennyit még elmondott!!! Valaki halott már ezzel kapcsolatban valamit?? A neten eddig nem találtam irásos dolgot róla !!Csak elgondokodtató ha még is létezik ilyen akkor nem lenne ott helyben hatásosabb??? Talán az egész szervezetet nem készitené ki annyira mint a hónapokon át szedtt antibiotikumok!!Vagy nagyobb a szövődmény kockázata!!?? Az a baj nem nagyon volt közlékeny a dr csak ennyit mondott a dologgal kapcsolatban!!!

Fatuba Creative Commons License 2014.01.16 0 0 222

 

 

Sajnos ebben a kurva országban az urológusok 80%-a hulladék, 5% ha jó és elkötelezett orvos...

 

 

És a legrosszabb, hogy a többség ezzel vissza is él!

 

Még az a rohadt nagy szerencse, hogy itt az internet ami segít a betegeknek az eszmecserében.

 

 

Miért nem akarták a tenyésztést vajon? Lustaságból, vagy mert a magánrendelésén vagy egyéb helyen nem voltak meg ennek a feltételei?

Előzmény: Törölt nick (215)
Fatuba Creative Commons License 2014.01.16 0 0 221

 

De miért nem mész el egy magánrendelésre?

 

És amit linkeltem?

 

 

Az nem tetszik? Kérted ajánljak, ajánlottam. Jót hallottam róla... Megnézted a honlapot legalább?

Előzmény: infdoki (217)
Fatuba Creative Commons License 2014.01.16 0 0 220

 

 

Köszönöm a kimerítő választ!

 

Mikor találkozzunk? Én a 14 kerben lakom.

Előzmény: ghepard (219)
ghepard Creative Commons License 2014.01.16 0 0 219

Hát annak is van persze, nem is kicsi. Vedd csak az állandó mérges, haragos, kötekedő, parancsolgató stb  embert - meg vedd azt, aki olyan nyugalmat, békét, szeretetet, megértést stb sugároz kifelé. Melyikkel lenne zökkenőmentesebb az együttlét?

 

Hát a kínaiak már nagyon régen tudták (valami 2000 éve már fel is térképezték), hogy a testben vannak bizonyos útvonalak, melyek nem tartoznak az egyik ismert rendszerhez sem (érrendszer, idegrendszer, nyirokrendszer, immunrendszer stb) s mégis mintha ezeken az útvonalakon rengeteg infó áramlik a testben. Mára már kisérletekkel is hogy igazolták ezeket az útvonalakat és igencsak megegyeznek a régi térképekkel....

 

Tudok ezekről a dolgokról is, tudom, hogy valami 14 van, de egyet se ismerek. Tök mindegy hol vannak, szinte az is mindegy mi támadott meg - én egyszerűen az egész testem aktiválom, mégpedig a legkevesebb energiával. Tehát igyekszem jobb vezetővé tenni, hogy több elektromosság keringjen benne. A rezgésekkel, légzéssel stb el tudom érni, hogy több nyál is termelődjön (amiben vannak ásványok is, így só is - ami jól vezet), a sejtek így nagyobb potenciálhoz jutnak és egyszerűen több energiájuk lesz. Gondoljunk csak bele, miért is lehetnek olyan gyengék a cukorbetegek?

 

Hát, hogy pontosan mi volt a bibi, azt így nem tudom, mivel nem voltam vele orvosnál. De elég nagy baj lehetett az biztos. Fokozatosan rosszabbodott a 2000-es évek elejétől. Már gondolkodtam, hogy mi a frász, meg hol, mi akadályoz a vizelet eltávolításában, mit lehetne tenni stb. De nem tettem semmit. Egyre csak csökkent a két vizeleteltávolítás közti idő és egyre nehezebben ment. Már másfél óra volt az átlag (néha kevesebb is). 2006 decemberében egy téli mélyhavas (nem tudtuk elhányni, mert sok volt) foci után hazamentem. Minden úgy volt mint mindig. A havas foci duplán kifáraszt, elaludtam, mint akit agyonvertek. De hamar felkeltett, hogy teli a tasak, majd elpukkad. Megyek ki, de az atyaúristenért se tudtam semmit kitessékelni, hosszú perceken át próbálkoztam. Emlékszem meg is ijedtem, a hideg is kirázott. Mondom, ezt jól elb*sztam. Mi lesz most, hívjak mentőt, mert a kipukkad - végem lehet. Lenyugodtam, pár percet adtam magamnak és kezdtem gondolkodni. Máig érthetetlen, hogy hogyan voltam erre képes abban az állapotban, de anélkül nem ment volna. Kezdtem azt csinálni, amit vizeleteltávolítás közben addig soha - berezegtettem magam, ahogy a legjobban tudtam, hanggal, gyorslégzéssel, kézmozgatásokkal. Óriási meglepetésemre, még egy perc se telt el és megindult szinte magától. Na innentől nekem több se kellett. A végletekig kisérleteztem azután a legjobb mozdulatokkal, hangokkal, légzéssel, ami segít nekem ezzel a vizeleteltávolítással. Pár hét alatt simán elértem a 7-8 órát is éjjeli vizelés nélkül. Tehát nem létezik, hogy ne hasson......... Most simán tartom az 5-7 órát és a mozdulatok töredékével, összehasonlítva 2006 végét és 2007 elejét.......

Előzmény: Fatuba (210)
ghepard Creative Commons License 2014.01.16 0 0 218

Hát a nicknevedben már benne is van a doki......

Előzmény: infdoki (208)
infdoki Creative Commons License 2014.01.15 0 0 217

Mint utóbb kiderült AB-t írt fel, de nem tudom mi a neve, elfelejtettem, holnap jön...

 

Mi lenne a jó? Ha elfelejthetném ezt az egészet?

 

Áttörés? Ha megyógyulnék. Nem fájna, nem viszketne, nem lüktetne, nem nyilalna, nem görcsölne :-)

Előzmény: Fatuba (213)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.15 0 0 216

Progasztro bocs!

Előzmény: Fatuba (211)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!