Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.12.16 0 0 22
IRL meg egy hatalmas folyó választ el bennünket...:-(((
Amugy igyekszünk mindig egyszerre "offolni":-)))
Előzmény: az utolsó kuructigris (18)
Corte Creative Commons License 2002.12.16 0 0 21
Jóvágású fiú
Ezekszerint nagy gázban van az a japán a fürdőházban, akinek nem akar a fitymája megállni a makkja mögött? Mert véletlenül pont olyan a makkja alakja :)))))
Előzmény: Jóvágású fiú (20)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2002.12.16 0 0 20
Annak idején (még a körülmetélésem előtt) én is próbálkoztam a hátrahúzott fitymával, de nem sikerült, vagy legalábbis nem sikerült hosszú időre, folyamatosan is ugy tartani. Ugyanakkor sok olyan sztorit olvastam, hogy egyeseknek 10-15-20 éve úgy van, s a fityma idővel rövidebb is lesz, s már előrehúzva is legfeljebb, ha a makk feléig ér.

A www.circlist.com-on azt olvastam, hogy a délkelet ázsiai férfiaknál sok helyen (pl Japán, stb.) az a szokás, hogy a serdülőkor után a fitymát visszahúzva kell tartani, s nagy illetlenség pl Japánban egy fürdőházban fedett makkal megjelenni!

Előzmény: Girland (3)


drberki Creative Commons License 2002.12.12 0 0 19
juj,valamit nagyon félrenéztél!!!
Előzmény: megyebiro (17)
megyebiro Creative Commons License 2002.12.12 0 0 17
Te inhűvelygyulladást kapsz, de mit kap a barátod. azt el sem tudom képzelni.
Előzmény: drberki (16)
drberki Creative Commons License 2002.12.12 0 0 16
szerinted?
Előzmény: megyebiro (14)
seka Creative Commons License 2002.12.12 0 0 15
OFF

Karmy, Tigrincs!
Ti mindig együtt OFF-oltok?
:-)))

ON

megyebiro Creative Commons License 2002.12.12 0 0 14
És mi a végeredmény ?
Előzmény: drberki (13)
drberki Creative Commons License 2002.12.12 0 0 13
én is imádom amikor a párom hátrahuzza....
aztán előre,hátra előre hátra......:)))
Girland Creative Commons License 2002.12.12 0 0 11
Szerintem mindket felnek, aki hatrahuzza annak is es akinek hatrahuzzak annak meg foleg!-))) Tehat van a hatrahuzo es a hatrahuzott!-)) Na meg a hatra fektetett, de az mar nem a fityma!-)))
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.12 0 0 10
s milyen kellemes érzés:-)))
Előzmény: az utolsó kuructigris (7)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.12 0 0 9
Semmi gond, lehet hogy tényleg félreérthető voltam.
Előzmény: Jóvágású fiú (6)
Girland Creative Commons License 2002.12.12 0 0 8
A csiklon levo ici pici fitymat hatrahuzott allapotban tartani?-)) Hat bizony az segitseg nelkul nehezen megy!-)))
Előzmény: az utolsó kuructigris (7)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2002.12.12 0 0 6
Bocs!
Előzmény: Törölt nick (4)
Girland Creative Commons License 2002.12.12 0 0 5
Nos, a felreertesek tisztazasara: Karmy egy kedves aranyos holgy, tehat anatomiailag eselye sincs, hogy fitymaja legyen, bar talan a csiklon is van egy hangyanyi, de azt azert nehez lenne mindig hatrahuzott allapotban tartani!-))))
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.12 0 0 4
Elolvastalak, félreértés esete áll fenn, ld. utolsó mondatomat.
Előzmény: Jóvágású fiú (2)
Girland Creative Commons License 2002.12.12 0 0 3
Szerintem ha nincs korulmetelve es allandoan hatrahuzott allapotban akarod tartani,akkor az nem is olyan egyszeru muvelet, hiszen eleg rugalmas az a bordarab es ami a helyere akar menni az a helyere is megy kiveve, ha valamilyen kenyszerito trukkot nem alkalmazol. En is alkalmaztam mar ilyent regebben, de egy ido utan eleg kellemetlen is tud lenni, mert termeszetellenesen ossze kell podorni a bort es a makk karimaja ala gyurni,amit ugye vagy minden egyes furdeskor ujra kell vegezni, vagy ha nem,akkor idovel 2-3 nap utan kisse erzekennye valik a bor kulso felulete es ha akcioznod kell,akkor konnyebben serul!-)) Szoval nagyon nem alkalmazom ezt a technikat,mert sok vele a macera es jo az ugy is ,ahogy termeszetes allapotaban van!-))
Jóvágású fiú Creative Commons License 2002.12.12 0 0 2
Karmy,

Nekem sincs, mint a nickem utal rá, én körül vagyok metélve, csak kiváncsi voltam, hogy helytálló-e a megfigyelésem!

Előzmény: Törölt nick (0)
Elkhound Creative Commons License 2002.12.12 0 0 1
Nudin, szaunában még el is tudom képzelni a "hátrahúzvatartást", de próbáld meg -10 C'-ben.
Teljesen megelégedésemre van az eredeti állapotában, ha kell hátrahúzódik:)
Előzmény: Jóvágású fiú (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.12 0 0 0
Találkoztam már ilyennel, nem eggyel.
Kimondottan egészséges, viszont egyöntetüen azon a véleményen voltak, hogy a makk ebben az esetben (is) érzéketlenebbé válik.
Te arra vagy kiváncsi, hogy mi a különbség közötte?
Talán, hogy könnyü-e megvalósitani az állandó hátultartást...
Nincs nekem ilyen testrészem..
Előzmény: Jóvágású fiú (-)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2002.12.12 0 0 topiknyitó
A körülmetélést már elég sok topikban kitárgyaltuk itt, viszont kevés szó esett azokról, akik műtét akarják élvezni a szabadon levő makk előnyeit, és ezért a fitymájukat állandóan hátrahúzva tartják. Van egy jó pár orvos is, aki mindenkinek ezt ajánlja, s benyomásom szerint (nudi, uszodai, edzőtermi öltöző, meg a web), ez nem is olyan ritka dolog. Jópáran voltak olyanok is, akik egy pár év ilyen "bemelegítés" után, a körülmetélés mellett döntöttek.

Ti mit gondoltok erről?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!